INSERT command denied to user 'zielonak_xpgb'@'localhost' for table `zielonak_xpgb`.`xpgb_sessions` in 'insert into xpgb_sessions (skey, ip, proxy_ip, data, `time`) values ('hWHSAY1t','44.192.90.13','', '', NOW())'

Darmowe Ogłoszenia: Praca, Usługi, Nieruchomości, Drobne, Towarzyskie - strona 100 Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica

UWAGA: TA STRONA INTERNETOWA (wraz z domeną zielonakarta.com) JEST NA SPRZEDAŻ!

Kontakt: info@zielonakarta.com

POMYŚL: Twoje życie Cię przytłacza, nic Ci nie wychodzi, nowe problemy i stres się nie kończą. Wielokrotnie próbowałeś zejść na dobrą drogę, modliłeś się do Boga by Ci pomógł.. ale On nie słuchał. Więc dalej kroczyłeś swoją drogą pełną grzechów, bo tylko grzech wydawał się Ciebie słuchać i przynosił tymczasowe ukojenie.

Czy wiedziałeś, że Bóg nie słucha grzeszników?

"A wiemy, że Bóg nie wysłuchuje grzeszników, ale jeśli ktoś jest czcicielem Boga i wypełnia jego wolę, tego wysłuchuje." (Jan 9:31)

Na stałe wyzwól się od grzechu, pogódź się z Bogiem i zaufaj mu. Dopiero wtedy zaczniesz żyć i będziesz miał u Niego stałe wsparcie.

Jezus sam przeszedł przez cierpienie i próby i może On dopomóc tym, którzy przez próby przechodzą.


Wszystkie kraje [29782] / pl POLSKA [1030] / en Anglia [2799] / ar Argentyna [3] / au Australia [23] / at Austria [210] / be Belgia [472] / br Brazylia [5] / bg Bułgaria [11] / cn Chiny [1] / hr Chorwacja [8] / cy Cypr [7] / cz Czechy [55] / dk Dania [203] / ee Estonia [0] / fi Finlandia [32] / fr Francja [2706] / gr Grecja [7] / es Hiszpania [15] / nl Holandia [3817] / ie Irlandia [76] / is Islandia [46] / jp Japonia [1] / ca Kanada [19] / kr Korea Południowa [1] / lt Litwa [1] / lu Luksemburg [10] / nz Nowa Zelandia [7] / lv Łotwa [0] / mt Malta [6] / de Niemcy [13335] / no Norwegia [315] / pt Portugalia [3] / ro Rumunia [5] / ru Rosja [3] / sk Słowacja [25] / si Słowenia [1] / ch Szwajcaria [297] / us Stany Zjednoczone [53] / se Szwecja [127] / hu Węgry [2] / it Włochy [5]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [29782]    
PRACA: Dam Pracę [12585] Szukam Pracy [970] Pozostałe [19]
USŁUGI: Oferuję [245] Potrzebuję [29] Pozostałe [15]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [33] Kupię [0] Wynajmę [40] Pozostałe [6]
DROBNE: Sprzedam [82] Kupię [4] Pozostałe [18]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [804] Pani pozna Pana [14645] Pozostałe [208]
INNE: Wszystko inne [79]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pan pozna Panią   poznam pania €€ (2023-07-29)

Witam poznam pania do 44 lat z okolic Hagi. Zainteresowane panie .Zapraszam na priv

monsternlpl@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poczuj nocy pełnej pożądania chętnymi paniami i dołącz bezpłatnie (2023-07-29)

Wypatrujesz zabawy bez zobowiązań na jedną noc z lokalną panią? Prezentowana przez nas aktualna platforma online stanowi rozwiązanie na Twoje oczekiwania! Prezentowana przez nas witryna jest kompletnie zabezpieczona i szanuje Twoją prywatność. Pana dane personalne są w pełni chronione, co daje możliwość Panu skoncentrować się na poszukiwaniu podniecającego wieczoru. tylkonaraz.pl/ Każdą panna na naszej własnej platformie musi zostać weryfikowana przed utworzeniem konta, a to gwarantuje, iż nawiązujesz kontakt z prawdziwymi paniami. Nie znajdziesz niespodziewanych opłat - rejestracja konta jest absolutnie za darmo. Zaangażuj się w swoją ekscytującą podróż właśnie teraz i znajdź wymarzoną chętną dziewczynę na spotkanie namiętności! Nie zapominaj, jest to nie tylko strona, to jest brama do niesamowitych, beztroskich randek z atrakcyjnymi, sprawdzonymi pannami z Twojej okolicy.

specurpa1976@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Będąc samotną Ukrainką szukam bliskości polskiego mężczyzny (2023-07-29)

Jestem kobyetą, uchodźczynią iz Ukrainy, mieszkającą w Polsce. Poszukuję starszego od siebie, miłyego z Polskie faceta, który zadba o moi potrzeby, przede wszystkim te cielyesne... Ja uwielbiam poruszać się w rytmie muzyki, czerpać przyjemność z filmów i wyróżniam się w dbaniu o porządek w domu. Umiem perfekcyjnie gotować, prać, zmywać naczynia itd. Energiyę, który poświęcisz na mnie, otrzyma swoją nagrodę moim słodkim, gładkim ciałem! Na tej stroniye jest mój profil kochajukrainki.pl/ Nazywam się Natalya, mam 25 liet i zatrudniona jestem jako administyratorka na uniwersytiecie. Jeśli jesteś zainteresowany, odezwij się, i ustalimy termin na spotkanko!

conslapte1981@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Intymna wyprawa z udziałem doświadczonych mamusiek (2023-07-29)

Pozwól się przywitać w serwisie, łączącym autentycznych mężczyzn z realnymi milfetkami! Przygoda czeka! Czy właśnie Ty jesteś śmiałym facetem, który wypatruje pasjonujących doświadczeń z doświadczonymi oraz przepełnionymi pasją mamuśkami? Serwis ten złączy Ciebie z gorącymi mamuśkami które są gotowe gorąco flirtować z mężczyznami. Bezpłatna rejestracja jak też nieskończony wgląd do ogromnej bazy kont kobiet!!! soczystemamuski.pl/ Ich bezpośredniość sprawia, że spotykanie z doświadczonymi milfetkami to bezkonkurencyjne przeżycie. Na stronie zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest dla Was dyskrecja! Czatuj, rozmawiaj oraz odnajdź idealną kobietę! Nie ma na co czekać! Dołącz za friko dziś!!!

erafspec1960@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani z Ukrainy szuka uroczego Pana z Polski co zdobędzie jej serce (2023-07-29)

Ukrainki to fantastyczne kochanki - SPRAWDŹ OSOBIŚCIE Przedstawiamy Ci platformę internetową dedykowaną wyłącznie polskim facetom, którzy szukają wdzięcznej kobiety z Ukrainy. Oto intrygujące cechy tej platformy, które zapewniają realizację Twoich najgłębszych fantazji. chetneukrainki.pl/ - Anonimowość i prywatność: Ochrona prywatności jest naszym priorytetem. Nasza zaawansowana technologia szyfrowania zabezpiecza Twoją tożsamość, gwarantując niezawodne środowisko, w którym sekretne flirty mogą kwitnąć. Pilnujemy Twoich tajemnic jak najcenniejszego klejnotu. - Zweryfikowane kobiety: Nasze wirtualne progi przekraczają wyłącznie realne laski. - Poufna komunikacja: Uwolnij swoje pragnienia z niezrównaną prywatnością. Autorski system wiadomości umożliwia kontynuowanie namiętnych rozmów, udostępnianie intymnymi myślami i organizowanie namiętnych spotkań. Poddaj się zakazanym fantazjom. Daj owej witrynie stać się Twoją przepustką do uniwersum zakazanych fantazji, w których faceci i ukraińskie panie spotykają się w miejscu cielesności. Poddaj się na uwodzenie i zainicjuj podróż pełną surowej namiętności.

acilad1989@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Wypróbuj zmysłowe romanse z namiętnymi laskami już TERAZ (2023-07-29)

Jestem kobietą w przededniu trzeciej dekady życia. Mam ciało, który nie rozczaruje i szukam pana, który to jest gotowy na trochę podniecenia, lecz tylko na jedną noc. Odpowiem tylko tu tylkonaraz.pl/ Poniżej kilka kwestii, o które warto pamiętać: - Jedynie jedno spotkanie: Jest to spotkanie na jedno spotkanie. Wspaniale spędzamy czas, cieszymy swoim obecnością, jednak na właśnie tym koniec. Nie szukam w tej chwili jakichkolwiek długoterminowych relacji, jedynie nocy pełnej zabawy. - Nie wpadaj w miłość: To może trochę ostro, ale nie daj się porwać uczuciu. Spotkaliśmy się tutaj by się pobawić, lecz nie na długo. Spełniamy ale tylko wspólne pragnienia, bez żadnych zobowiązań. Zatem, jeśli jesteś zdecydowany na wieczór napełniony emocji i atrakcji, której nie będziesz zapominać, no to wyślij wiadomość. Lecz rano idziemy w swoje strony, każdy z nas w swoją drogę. Proste jak bułka z masłem. Pozdrawiam

psylrara1994@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zaproszenie dla pana Emigrantka z Ukrainy poszukuje sobie osoby towarzyszącej na spotkania (2023-07-29)

Witajcie! To ja, urocza w wieku 23 lat Ukrainka pragnąca urokliwego pana z Polski, który rozpali moje serce. Ja jestem zapalona miłośniczka czytania, w pełni pochłonięta tytułami Dostojewskiego i Tolkiena. Szukam fascynującego faceta. Szczypta delikatności jest nieodzowna... Ktoś, kto zdolny jest ukraść moje serce. Spisz: paniezukrainy.pl/ Warto pamiętać, że szukam kogoś naprawdę wyjątkowego, dlatego zaprezentuj mi najlepszą wersję siebie.

lungpysear1997@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Oto najgorętszy portal do flirtowania facetów i starszych milfów (2023-07-29)

Poznaj najgorętszy serwis do flirtowania z doświadczonymi damami! Czy szukasz realnych, pasjonujących spotkań z zdecydowanymi, pewnymi siebie i uroczymi damami? Nie szukaj dalej! Poznaj portal internetowy na którym zarejestrujesz się za darmo, założony tylko i wyłącznie po to, aby dać Ci możliwość na poznanie z pasjonującymi, wyrafinowanymi, paniami które chcą odważnych dżentelmenów. poznajmamuske.pl/ Lista użytkowniczek jest pełna pasjonujących, kuszących milfów świadomych tego, czego poszukują i otwarcie o tym rozmawiają. Te ekscytujące panie mają doświadczenie, dodające ekskluzywności i doskonałości, i dlatego spotykanie się z nimi to wyjątkowe przeżycie. Na naszym portalu wierzymy, że poszukiwanie sympatii oraz przelotnego romansu nie powinno być ciężkie. I dlatego założenie konta jest absolutnie za darmo! Inteligentny schemat aktywnie działa, by wyszukać dla Ciebie perfekcyjne dopasowanie. Ta strona pokaże Ci jedynie konta dojrzałych pań, które odpowiadają temu czego pragniesz. Niezależnie od kwestii, czy szukasz jednorazowej przygody, emocjonalnie bliskiego związku czy partnerki życiowej, ten serwis to doskonałe miejsce, żeby spotkać autentyczną milfetkę Twoich snów. Wyrusz w ekscytującą podróż, zaangażuj się w ekscytujące konwersacje i eksploruj głębię swoich zainteresowań z dojrzałymi kobietami z naszej społeczności. Załóż swój profil teraz i zacznij przygodę do spotkania płomiennej, idealnej i dojrzałej kobiety swoich marzeń!

anercol1967@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mężczyzny na randki poszukuje sobie uchodźczyni z terenów Ukrainy mieszkająca na terenie Polski (2023-07-29)

Jestem paniyą, uchodźczynią iz Ukrainy, mieszkającą na terenie Polski. Poszukuję sobie starszego od siebie, delikatnego z Polszy mężczyzny, któryj zadba o moje oczekiwania, szczególnie te związane z ciałem... Kocham tańczyć, spoglądać na ekrany kinowe i jestem świetna w zachowaniu porządek w domu. Ja potrafiyę dobrze gotować, dbać o czystość, zmywać naczynia itp. Energię, który mi oddasz, zostanie wynagrodzony moją uroczą, gładkim ciałem! Tu jest numer do siebiye kochajukrainki.pl/ Mam na imię Natashka, posiadam 25 liet i zatrudniona jestem jako admynystratorka na uczelni. Jeżeli jesteś zainteresowany, odezwij się, a ustalimy termin na spotkanie się!

guistimten1962@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Jednorazowa akcja z panną szukającą rozrywki (2023-07-29)

Witaj, liczę sobie 22 wiosny, jestem niezależną panną, która jest pełna energii i piękna. Szukam pana, który potrafi z szacunkiem potraktować kobietę i sprawić noc niezapomnianą. Pana wiek dla mnie nie ma znaczenia. Nie poszukuję czegokolwiek na przyszłość, tylko jednorazowego wiadomo co, aby uprzytulnić noc. Jeżeli myślisz, iż jesteś Pan osobą, który potrafi zrobić ten dzień wyjątkowym, nie wahaj się by napisać tu: najednanoc.pl/ Zapamiętaj, to wyłącznie na jedną noc rozrywki. Bez miłości. Jedynie pojedyncza niezapomniana noc pełna namiętności i miłych momentów.

bundthorlo1976@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   20-latka - czy znajdę tu ciekawego pana (2023-07-29)

Bez zbędnego gadania - uwielbiam zabawę. I jeżeli jesteś twardo stąpającym po ziemi panem to pisz do mnie! Nie potrzebuję królewicza, a jedynie koleżeńskiego faceta! Napisz do mnie: julkaprzybysz2002@gmail.com

julkaprzybysz2002+8609@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Bez haczyków - młoda szuka pana (2023-07-29)

Zwykła pani, z poczuciem humoru chce poznać faceta na resztę życia albo na jeden wieczór. Jestem zdecydowaną lecz konkretną kobietą, dobrą o mocnym serduszku. Pamiętam o innych ale w tym wszystkim pamiętam też o swojej osobie. Uwielbiam w aktywny sposób spędzać czas, ale również poleżeć na łóżku. Poszukuję partnera rzetelnego i ceniącego kobiety. Jeśli Cię interesuję - pisz do mnie na email: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+3841@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Chłopak złamał mi serce, więc poszukuję o nowych doświadczeń (2023-07-29)

Priwiet! To ja, czarująca 23-letnia Ukrainka szukająca czarującego Polaka, co rozbuja moje zmysły. Ja jestem zapalona miłośniczka czytania, zupełnie zafascynowana dziełami Dostojewskiego i Tolkiena. Chcę poznać intrygującego faceta. Szczypta charyzmy jest nieodzowna... Ktokolwiek, kto zdolny jest ukraść me serce. Pisz: chetneukrainki.pl/ Miej na uwadze, że poszukuję naprawdę wyjątkowej osoby, zatem zaprezentuj mi najlepszą wersję siebie.

anishten1980@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mam potrzebę czułości i zbliżenia. (2023-07-29)

Witam, jestem samotną kobietą po 50, która już od dawna nie zaznała żadnego uczucia od płci przeciwnej. Myslę, że nadszedł czas zamknąć stary rozdział w swoim życiu i zacząć spełniać się na nowo dlatego też poszukuję partnera do stałej relacji. Romanse mnie nie interesują. Przedział wiekowy bez większego znaczenia, bądź dojrzały i pewien tego co chcesz od życia, a na pewno się dogadamy.

zadbana50@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Odnajdź doświadczone milfetki na piękne przygody (2023-07-28)

Zawitaj w serwisie, który istnieje by umawiać autentycznych mężczyzn z dojrzałymi kobietami... Ekstaza już oczekuje... Czy właśnie Ty jesteś energicznym samcem, który pożąda pasjonujących randek wraz z dojrzałymi oraz namiętnymi damami? Ten portal skontaktuje Cię z doświadczonymi damami które są gotowe fantastycznie umówić się z mężczyznami! Założenie profilu bezpłatnie, nieograniczony wgląd do bazy kont milfetek!!! spragnionemamuski.pl/ Ich pewność siebie sprawia, że randka z doświadczonymi mamuśkami to zadziwiające przeżycie. Na tym portalu widzimy, jak fundamentalna jest dla Ciebie dyskrecja. Czatuj, flirtuj oraz odszukaj pełną namiętności milfkę! Czas ucieka! Zarejestruj konto całkiem bezpłatnie dzisiaj!!!

potafi1997@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   33 lata - spełnij moje najdziksze pragnienia (2023-07-28)

Z rozkoszą zapoznam zdecydowanego który chce znaleźć damę w celu umilania chwil. Skończyłam 33 lata, szczupła sylwetka. Pisz śmiało: weronika.skrzypek33@gmail.com

weronika.skrzypek33+8343@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani z Ukrainy szuka czarującego Pana z Polski co zawładnie jej serce (2023-07-28)

Jestem właśnie energiczną dziewczyną pochodzącą z Ukrainy, która od pięciu miesięcy doświadcza życia w Polsce. Niestety, zdrada mojego rodowitego chłopaka spowodowała do naszego rozstania. Po znoszeniu nieprzyjemnych sytuacji z rodakami z Ukrainy, aktualnie najbardziej interesują mnie wdzięk, łagodność i solidność Polaków. Dla własnej prywatności założyłam profil tutaj paniezukrainy.pl/ Jeśli uważasz się za serdecznego, dynamicznego i pełnego szacunku dla damy polaka, z niezwykłą zadowoleniem chciałabym bliżej Cię poznać. Wiek, jaki posiadam, to 26 lat, umiem gotować, utrzymuję porządek w domu i jestem zatrudniona jako kelnerka w lokalnej kawiarni. Czuję się wdzięczną i subtelna dziewczynę.

dablari1986@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Doświadcz nocy pełnej pasji rozochoconymi pannami i zarejestruj się za friko (2023-07-28)

Przedstawiamy perfekcyjny serwis do jednorazowych flirtów... Nudzą Cię oklepane flirty oraz ciągłe przeglądanie kont lasek? Zmień to z nami!!! upojnanoc.pl/ Ta platforma zrobiona została specjalnie dla panów takich jak Ty, którzy pożądają niezobowiązujących randek z przepełnionymi pasją laseczkami! Czemu opłaca się zarejestrować się na tym serwisie?? - Rejestracja w portalu jest absolutnie darmowe - Staranny zbiór urodziwych panienek - Prywatność stanowi tu najistotniejszy cel. Wasze niezobowiązujące flirty zostaną zawsze bezpieczne - Zweryfikowane dziewczyny - każdy profil pani jest zbadany Także jeśli jesteś panem który szuka dyskretnego romansu to na co czekasz, zarejestruj konto całkiem bezpłatnie teraz!

ispica1992@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani pozna doświadczonego mężczyznę (2023-07-28)

Zwykła dziewczyna, z poczuciem humoru poszukuje faceta do stałej relacji lub do przelotnej znajomości. Jestem prostą ale konkretną dziewczyną, prostą o odpowiednim sercu. Pamiętam o innych ale w tym wszystkim pamiętam też o swojej osobie. Kocham aktywnie spędzać czas, ale dodatkowo poleżeć na łóżku. Chcę poznać partnera szlachetnego i lubiącego kobiety. Jeżeli Cię interesuję - pisz: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+7955@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   20 latka - czy znajdę tu prawdziwego pana (2023-07-28)

Bez zbędnych słów - bardzo lubię dobrą zabawę. I jeżeli jesteś konkretnym gościem to napisz do mnie maila... Nie potrzebuję królewicza z bajki a jedynie normalnego pana... Napisz do mnie: julkaprzybysz2002@gmail.com

julkaprzybysz2002+6954@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zapewnij mi rozrywke. (2023-07-28)

Kobieca i zmysłowa 41 letnia kobieta pozna faceta na teraz. Nie interesuje mnie twoja przeszlosc, stan cywilny, zycie prywatne. Wazne co mozesz mi zaoferowac tu i teraz. Aktualnie jestem sama i brakuje mi rozrywki. Zapraszam tylko odważnych, zdecydowanych i wiedzących czego chcą facetów niezależnie od wieku.

za.d.b.a.n.aja@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Kocham dobrą zabawę (2023-07-28)

Mogę w lot wyzwolić u faceta chęci. Jednorazowo lub na długo. Data twojego urodzenia nie ma dla mnie znaczenia. Chcę się tylko zabawić: paulinka.nowak89@gmail.com

paulinka.nowak89+6625@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mąż mnie rzucił - zaurocz moją głowę swoją osobą (2023-07-28)

Partner mnie nie podziwia. A każda kobieta mam fantazje. Chcesz ukochać zawsze chętną dojrzałą kobietę? Pisz śmiało: sawicka.kasia1982@gmail.com

sawicka.kasia1982+1631@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ja 36 lat - chętnie spotka pana (2023-07-28)

Pani 36 lat spotka delikatnego mężczyznę do długich wieczorów i gorących dni. Mam 160 cm wzrostu i lubię taniec. Mam własne mieszkanie. Odpowiadam tylko na maile: ania.gizowska87@gmail.com

ania.gizowska87+3054@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Namiętna mamuśka pragnie przygód i męskości (2023-07-28)

Witaj w serwisie, którego zadanie to połączyć realnych dżentelmenów i namiętne mamuśki. Ekstaza oczekuje! Czy uważasz że jesteś pełnym namiętności facetem pragnącym porywających flirtów wraz z dojrzałymi i gorącymi damami? Ten serwis skontaktuje Cię z wyrafinowanymi mamuśkami chętnymi świetnie bawić się z Panami!!! Darmowe założenie konta jak i bezgraniczny dostęp do wielkiej ilości mamusiek. chetnamamuska.pl/ Ich doświadczenie sprawia, że randkowanie z dojrzałymi mamuśkami to niepowtarzalne doświadczenie. Na tym portalu pojmujemy jak kluczowa jest dyskrecja! Wysyłaj wiadomości na czacie, umawiaj się i odszukaj namiętną milfetkę! Nie ociągaj się! Załóż profil za darmo teraz!

tepoper1977@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Kelnerka z kawiarni z Ukrainy fantazjuje o miłości (2023-07-28)

Priwiet! To ja, czarująca 23-letnia Ukrainka pragnąca urokliwego pana z Polski, który rozbuja moje zmysły. Ja jestem gorliwa miłośniczka literatury, zupełnie zanurzona dziełami Dostojewskiego i Tolkiena. Poszukuję fascynującego polskiego pana. Iskierka pikanterii jest niezbędna... Człowiek, kto potrafi skradnąć me serce. Spisz: kochajukrainki.pl/ Warto pamiętać, że szukam kogoś naprawdę wyjątkowego, zatem pokaż mi najlepszą wersję siebie.

lilivab1973@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Świeża strona do celu wyszukania dziewczyn na jednorazowe ekscytacje (2023-07-28)

Hej, mam 22 lata, jestem samotną kobietą, która jest pełna energii i piękna. Szukam pana, który potrafi odpowiednio zadbać o kobietę i sprawić noc magiczną. Pana wiek w moim odczuciu nie ma znaczenia. Nie szukam niczego na stałe, jedynie krótkotrwałego spotkania, by umilić późne godziny. Jeśli uważasz, iż jesteś Pan człowiekiem, która może zrobić ten dzień niezwykłym, nie wahaj się by odpowiedzieć tutaj: tylkonaraz.pl/ Nie zapominaj, to tylko na jedną noc rozrywki. Bez miłości. Wyłącznie jedna niezapomniana randka niezmierzonej pasji i miłych momentów.

myferco1974@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poznam mężczyznę z moich snów (2023-07-28)

Mam 33 lata, jestem marzycielką, ale wiem jakiego mężczyzny szukam. Najbardziej kocham taniec na rurze (jeśli się poznamy bliżej to ci pokażę)... Lubie zwiedzać oraz wypić kieliszek wina. Poszukuję zdecydowanego mężczyznę. Jestem spełniona finansowo. Jeśli to Ty, to napisz mi e-mail: weronika.skrzypek33@gmail.com

weronika.skrzypek33+1870@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Jestem chętna i kochliwa (2023-07-28)

Jestem miłą 25 letnią osobą z przyjemnym, bezkonfliktowym usposobieniem. Lubię aktywny wypoczynek i dzikie tańce. Chcę znaleźć dzentelmena, który może poznać i docenić inną osobę. Wolę mężczyzn bez nałogów. Masz to coś to napisz mi maila: sandrusia.sz97@gmail.com

sandrusia.sz97+72@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Początkująca w TYCH sprawach chce spotkać mężczyznę - nauczyciela (2023-07-28)

Masz ochotę rozmawiać ze mną do nocy i budzić się obok mnie? Może coż tego wyjdzie... Jestem młoda i niedoświadczona i szukam kogoś, przy kim rozwinę skrzydła. Kontakt ze mną: karolinka.sikorska99@gmail.com

karolinka.sikorska99+7457@gmail.com

WAŻNE! Wiele ogłoszeń o pożyczki lub inwestycje jest zamieszcznych przez oszustów z Afryki i innych krajów, którzy używają automatycznych tłumaczeń na język polski. Prosimy NIE WYSYŁAĆ im swoich danych osobowych lub pieniędzy!

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   >>|  

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane. Kontakt: info@zielonakarta.com