Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica
Odwiedź: Polki.com! / Praca dyplomowa po angielsku (Custom Essay Writing Help)?    PolishForums.com!
Wszystkie kraje [11206] / pl POLSKA [659] / en Anglia [88] / ar Argentyna [8] / au Australia [17] / at Austria [141] / be Belgia [299] / br Brazylia [5] / bg Bułgaria [10] / cn Chiny [1] / hr Chorwacja [1] / cy Cypr [9] / cz Czechy [37] / dk Dania [26] / ee Estonia [2] / fi Finlandia [17] / fr Francja [215] / gr Grecja [6] / es Hiszpania [7] / nl Holandia [654] / ie Irlandia [70] / is Islandia [10] / jp Japonia [1] / ca Kanada [15] / kr Korea Południowa [1] / lt Litwa [1] / lu Luksemburg [7] / nz Nowa Zelandia [10] / lv Łotwa [0] / mt Malta [10] / de Niemcy [7597] / no Norwegia [46] / pt Portugalia [4] / ro Rumunia [4] / ru Rosja [1] / sk Słowacja [33] / si Słowenia [0] / ch Szwajcaria [225] / us Stany Zjednoczone [28] / se Szwecja [58] / hu Węgry [0] / it Włochy [3]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [11206]    
PRACA: Dam Pracę [8391] Szukam Pracy [931] Pozostałe [30]
USŁUGI: Oferuję [694] Potrzebuję [78] Pozostałe [24]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [36] Kupię [4] Wynajmę [35] Pozostałe [11]
DROBNE: Sprzedam [56] Kupię [8] Pozostałe [13]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [221] Pani pozna Pana [579] Pozostałe [66]
INNE: Wszystko inne [29]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
POLSKA - PRACA - Dam Pracę   Atrakcyjna oferta pracy w centrum miasta dla pani z komunikatywnym językiem niemieckim (2018-04-06)

Chętnie nawiążemy współpracę z opiekunką osób starszych znającą język niemiecki w stopniu komunikatywnym od 15.04. Opieki wymaga seniorka która mieszka w Viernheim w centrum miasta. Pani waży 60 kilogramów. Jest osobą w pełni świadomą. Porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego, dlatego będzie wymagana asekuracja podczas przechodzenia na wózek. Do Pani przychodzi raz w tygodniu pomoc medyczna, która kąpie seniorkę. Do obowiązków opiekunki należeć będzie prowadzenie gospodarstwa domowego i pomoc przy codziennych czynnościach. Do dyspozycji opiekunki jest standardowo umeblowany pokój z dostępem do Internetu i rower. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 794 442 500; 52 325 12 98 lub mailowo: rm@meavita24.pl

praca@meavita24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Pilnie -Opiekunka do moblinego pana : 900-1300 Euro od 10.04 do 31 maja.- język podstawowy/ komunik./dobry (2018-04-06)

Miejsce pracy: Niemcy, Boppard Praca od 10.04 do 31.05  ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - opieka nad starszym panem 85 lat, rollator, początkowa demencja, inkontynencja pan mieszka sam - prowadzenie domu OFERUJEMY: Pracę na umowę zlecenie stałe zatrudnienie, dogodne zlecenia odprowadzane składki ZUS i EKUZ legalną pracę (dokument A1) elastyczne wyjazdy bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech   Nie pobieramy żadnych opłat!!! Wymagania WYMAGANIA: doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej podstawowa, komunikatywna  i dobra znajomość języka niemieckiego  informacja o ofercie tel: 535-227-228

praca.opiekunki@wp.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   PILNIE OD ZARAZ SZUKAM MLODEGO PRACOWITEGO FACETA DO 35 LAT (na stale do Niemiec). (2018-04-06)

Szukam Faceata lub chlopakow do pomocy w Niemiec, do OGRODU!!!Szukam w wieku 24 do max 35 lat.niewielkiej pomocy w domu. Miejsce: DUISBURG Czas: od zaraz na dlugi okres.Warunki podam zainteresowanym osobom w mailu. Odpowiadam tylko na zgloszenia zawierajace ze zdjeciem. zadzon prosze szybko. Jeśli jesteś zainteresowanym to napisz coś o sobie, gdzie mieszkasz, co aktualnie porabiasz, opisz się, przyślij aktualne fotki i podaj nr telefonu to przyśpieszy nasz kontakt. Nie jest to oferta dla oszustów, naciągaczy, pisarzy i psychomaniaków.

vip-nrw@web.de

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   opiekunowie od około 05.05, 2000e, niem.kom.plus/dobry (2018-04-06)

Praca w opiece dla małżeństwa lub dla dwóch opiekunek, Freiburg, od około 05.05.2017 zlecenie lub prywatnie Wymagania dobra znajomosc niemieckiego przynajmniej u jednej z osób, u drugiej może być komunikatywna doswiadczenie w opiece wysoka kultura osobista Oferujemy miejsce w dobrym domu Wynagrodzenie razem: Od: 1900€ Do: 2000€ Zatrudnimy małżeństwo lub dwie opiekunki do opieki nad małżeństwem. Praca we Freiburgu na południu Niemiec. Opis pacjentów: pan jest obłożnie chory, wszystkie czynności wykonuje się w lozku, umysł jasny. Zona pacjenta ma średnią demencje, jest mobilna. Obydwoje wykształceni i kulturalni. Mieszkają w domu jednorodzinnym z ogródkiem. Obowiązki opiekunów to: opieka nad obydwojgiem pacjentów, gotowanie, pranie, zakupy, pomoc w ogródku. Przychodzi pani sprzątająca, nie trzeba sprzątać. Wynagrodzenie płatne raz w miesiącu na konto. Internet jest. Zwrot za dojazd jest (najlepiej własnym autem). Najkrótszy termin 6 tygodni. Ta stawka jest dla dwóch osób. Jednorazowa prowizja dla pośrednika 100 euro odciągana z pensji po miesiącu pracy. Jako gwarancja przyjazdu kopia zakupionego biletu lub numer telefonu do przewoźnika lub 50 euro płatne przed wyjazdem lub wykupiona polisa/karta EKUZ. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 513 747 780.

rekrutacjaidea@10g.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opiekunka do Pani-ok. Kassel- Niemcy. Zlecenie od 22 kwietnia- Stawka 1400 euro (2018-04-06)

EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Kassel Poszukujemy opiekunki do 87 letniej Pani, która mieszka z mężem w domu jednorodzinnym w okolicach Kassel. Seniorka cierpi na chroniczne biegunki( przeszła 17 lat temu raka jelit), nadciśnienie, inkontynencję, porusza się przy rollatorze lub na wózku( złamana ręka). Podopieczna potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach i prowadzeniu domu. Zdarza się konieczność wstania w nocy do Pani. Wymagana komunikatywna znajomość języka. Do dyspozycji pokój z telewizorem i internetem. Zlecenie od 22.04! Stawka 1400 EUR.NETTO Obowiązki: - pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (toaleta). - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie) Wymagania: - komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość Oferujemy: - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów Jak aplikować: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: opieka@europajob.pl lub beata.mlodozeniec@europajob.pl z dopiskiem “opiekunka-kassel” w tytule wiadomości. W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekunka-kassel” pod numer:504 393 452 lub 517 713 827 lub 663 055 887 – oddzwonimy. Opis firmy: EuropaPflege to firma aktywnie działająca w branży opieki. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na fachową opiekę dla naszych zagranicznych klientów, poszukujemy wykwalifikowanego personelu, który zapewni starszym osobom troskliwą opiekę i towarzystwo u schyłku ich życia.

beata.mlodozeniec@europajob.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Pracownik produkcji z podstawowym niemieckim- Praca od zaraz - Torgau- ok. Leipzig- Niemcy (2018-04-06)

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu , poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji Palet Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lipska Rozpoczęcie pracy: od zaraz Opis stanowiska: • obsługa maszyn do produkcji palet euro i innych • praca fizyczna na linii produkcyjnej • nadzór nad przebiegiem procesu • kontrola jakości wyprodukowanych palet • prace porządkowe Wymagania: • chęć do podjęcia pracy w Niemczech • znajomość języka niemieckiego • mile widziane uprzednie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 zmianowym • mile widziany własny samochód • niezawodność i elastyczność Oferujemy: • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie • praca na pełny etat • atrakcyjne wynagrodzenie • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową • podstawową stawkę godzinową od 9,27 euro brutto/ h + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) • możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100€-300€) co miesiąc w zależności od wyników zakładu • opiekę polskiego koordynatora Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: beata.mlodozeniec@europajob.pl z dopiskiem, , Pracownik Produkcji Palet” W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

beata.mlodozeniec@europajob.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Belgia - DROBNE - Kupię   Uzyskaj pożyczkę w ciągu 48 godzin (2018-04-05)

chcesz skorzystać z kredytu, aby wydostać się z impasu, który powoduje Banki, poprzez odrzucenie twoich plików z prośbą o kredyty.) Chcesz skorzystać z kredytu na realizację swoich projektów, do podjęcia działań; Budowa twoich domów Wynajmij dom lub mieszkanie; Kup dom itd ...... Kredyt - Oszczędności - Mutual ma spory kapitał, który może zapewnić: 2000 EURO ... 5000 EURO ... 10000 EURO ... do 7 500 000 EURO dla wszystkich osób Potrzeby finansowe lub osoby, które chcą uzyskać pożyczkę w jak najkrótszym czasie. Jeśli chodzi o stopy procentowe, wynosi od 1,4% do 5% w zależności od wymaganej kwoty. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt: kreditt.finansiering@gmail.com

kreditt.finansiering@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Uzyskaj pożyczkę w ciągu 48 godzin (2018-04-05)

chcesz skorzystać z kredytu, aby wydostać się z impasu, który powoduje Banki, poprzez odrzucenie twoich plików z prośbą o kredyty.) Chcesz skorzystać z kredytu na realizację swoich projektów, do podjęcia działań; Budowa twoich domów Wynajmij dom lub mieszkanie; Kup dom itd ...... Kredyt - Oszczędności - Mutual ma spory kapitał, który może zapewnić: 2000 EURO ... 5000 EURO ... 10000 EURO ... do 7 500 000 EURO dla wszystkich osób Potrzeby finansowe lub osoby, które chcą uzyskać pożyczkę w jak najkrótszym czasie. Jeśli chodzi o stopy procentowe, wynosi od 1,4% do 5% w zależności od wymaganej kwoty. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt: kreditt.finansiering@gmail.com

kreditt.finansiering@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
POLSKA - USŁUGI - Oferuję   Предлагане на кредит за заем между частни (2018-04-05)

Вие сте безработни, без работа и сте забранени забранено банкиране и нямате полза от банките да получат кредитен кредит, или по-добре имате проект и имате нужда от финансиране, лош кредит или нужда от пари за плащате сметки, средства за инвестиране в проект или лична нужда. Ние ще ви помогнем с нашата столица, като Ви предоставим заем за кредит. Моля, свържете се с нас, ако имате нужда от заем Електронна поща: contact.annastachawicz@gmail.com Електронна поща: contact.annastachawicz@gmail.com

contact.annastachawicz@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Dania - USŁUGI - Oferuję   Finansowanie dla wszystkich twoich projektów (2018-04-05)

Chcę kontynuować moje projekty, kupić mieszkanie, rozwiązać problemy osobiste lub spłacić długi, nie martw się, pomagamy wszystkim, którzy się rozwijają. Jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą, skontaktuj się ze mną poprzez e-mail: grazyna.chrul@gmail.com

grazyna.chrul@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   opiekunka od 07.03 lub później, niem. kom.plus/dobry, prawo jazdy, 1450-1550e (2018-04-05)

Od 07.04.2018 (godz. 12.00 (lub od kiedy opiekunka może)) na 2-3 miesiace - podopieczny Alfons z Rottweil, rocznik 1930, mieszka ze zdrowa zona. Pacjent ma pieluchy, rolator, cukrzyce, problmy z sercem, noce spokojne. Wynagrodzenie 1450-1550 euro. Potrzebne prawo jazdy i komunikatywny plus/ dobry niemiecki. Zwrot za dojazd do 150e. Jednorazowa prowizja dla posrednika 150 euro odciągana z pensji po miesiącu pracy. Jako gwarancja przyjazdu kopia zakupionego biletu lub numer telefonu do przewoźnika lub 50 euro platne przed wyjazdem lub wykupiona polisa/karta EKUZ. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 513 747 780.

rekrutacjapraca@wir.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   opiekunka od 06.04 lub później, niem.kom plus/dobry, prawo jazdy, 1350-1450e (2018-04-05)

Od 06.04.2018 do 22.05.2018 (lub od kiedy opiekunka może) zastepstwo lub na stale wymiany - podopieczna Olga z Dietingen, rocznik 1934, mieszka sama, dosc sprawna fizycznie, demecja, cukrzyca, noce spokojne. Wynagrodzenie 1350-1450 euro. Potrzebne prawo jazdy i komunikatywny plus/dobry niemiecki Zwrot za dojazd do 150e. Jednorazowa prowizja dla posrednika 150 euro odciągana z pensji po miesiącu pracy. Jako gwarancja przyjazdu kopia zakupionego biletu lub numer telefonu do przewoźnika lub 50 euro platne przed wyjazdem lub wykupiona polisa/karta EKUZ. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 513 747 780.

rekrutacjapraca@wir.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Praca dla opiekunki od 12 kwietnia nad Jeziorem Bodeńskim (Bodensee - Bawaria) (2018-04-05)

Praca dla opiekunki od 12 kwietnia nad Jeziorem Bodeńskim (Bodensee - Bawaria) TERMIN ROZPOCZĘCIA: 12.IV 2018 WYMAGANIA: - komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego - prawo jazdy kat. B PODOPIECZNY: - Starszy pan Wiek: 74 lata Wzrost: 170cm Waga: 65kg INFORMACJE: Starszy pan choruje na demencję wieku starczego w stopniu umiarkowanym. Jego charakter jest bardzo spokojny i opanowany. Jest zupełnie samodzielny i spokojnie przesypia noc. Zamówienie opieki wynika z inicjatywy córek, które chcą żeby ich ojciec nie przebywał sam. Oczekują one pogodnie nastawionej oraz przyjaznej w kontakcie opiekunki. Obie córki mieszkają w miejscowościach obok i w razie potrzeby deklaruje swoją pomoc. Starszy pan potrzebuje głównie pomocy w gospodarstwie domowym oraz obecności drugiej osoby. Mieszka sam w posiadłości z ogrodem położonej tuż nad samym Jeziorem Bodeńskim. Do dyspozycji opiekunki jest prywatny pokój z dostępem do Internetu oraz auto. Podopieczny lubi przebywać w firmie, którą obecnie prowadzi córka oraz bierze udział w różnych zajęciach w związku z czym czas wolny opiekunki jest znacznie rozszerzony. W celu uzyskania dalszych informacji na temat oferty należy skontaktować się bezpośrednio na wskazane poniżej numery telefonów lub adres e-mail. ______________________________ Deus24 - praca w opiece za granicą Tel.: (+48) 504 022 250 Tel.: (+48) 604 200 314 Tel.: (+48) 68 3209 236 Tel.: (+48) 68 4124 751 WWW: deus24.pl E-mail: praca@deus24.pl Facebook: Praca Opieka Niemcy

praca@deus24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Pracownik zieleni miejskiej (k/m) – Niemcy (2018-04-05)

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik zieleni miejskiej (k/m) – Niemcy Miejsce pracy: Vreden, Dolna Saksonia Zakres obowiązków: • Oranie • Koszenie trawy • Obsługa ładowarek ręcznych • Obsługa maszyn ogrodniczych/rolniczych • Prace porządkowe Wymagania: • Doświadczenie w branży ogrodniczej i rolniczej • Doświadczenie w obsłudze maszyn • Prawo jazdy (+ na prowadzenie traktorów mile widziane) • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego Oferujemy: • Zatrudnienie na dłuższy czas • Stawkę 10,25 euro brutto/h, po 2 miesiącach wzrost stawki • Bardzo dobre warunki mieszkaniowe • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. +48 52 522 80 50

bydgoszcz@cp-personal.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Seniorka mieszkająca w centrum miasta Viernheim od 15.04. (2018-04-05)

Chętnie nawiążemy współpracę z Opiekunką osób starszych znającą język niemiecki w stopniu komunikatywnym od 15.04. Opieki wymaga seniorka która mieszka w Viernheim ( w centrum miasta. Pani waży 60 kilogramów. Jest osobą w pełni świadomą. Porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego, dlatego będzie wymagana asekuracja podczas przechodzenia na wózek. Do Pani przychodzi raz w tygodniu pomoc medyczna, która kąpie seniorkę. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie prowadzenie gospodarstwa domowego i pomoc przy codziennych czynnościach. Do dyspozycji Opiekunki jest standardowo umeblowany pokój z dostępem do Internetu i rower. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 731 217 553; 52 325 12 98 lub mailowo: rm@meavita24.pl

rm@meavita24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Drogie Panie, Poszukujemy Opiekunki z komunikatywnym językiem niemieckim (2018-04-05)

Drogie Panie, Poszukujemy Opiekunki z komunikatywnym językiem niemieckim do opieki przy seniorach w miejscowości 69168 Wiesloch na zastępstwo na miesiąc Start: 17.04 Sytuacja: Pan: Problemy z widzeniem (okulary), problemy z poruszaniem się cukrzyca, wysokie ciśnienie, lekka demencja, nietrzymanie moczu, Pani: Problemy ze wzrokiem - okulary do czytania, Reumatyzm, lekka demencja, nietrzymanie moczu, chodzik Obowiązki: prowadzenie domu, gotowanie, zakupy, Pomoc przy pielęgnacji ciała (prysznic, mycie) , pomoc przy ubieraniu Warunki : Internet – tak Palenie- Nie Wymagania: Pani serdeczna, ciepła Język- Komunikatywny Wynagrodzenie: 1550 euro netto + 160 euro zwrot za podróż Kontakt: Telefony: 533202626 lub 534255277

biuro@miranexagentur.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Firma Miranex 24 poszukuje Pani komunikatywną znajomością języka niemieckiego (2018-04-05)

WYJAZD 16.04 Firma Miranex 24 poszukuje Pani komunikatywną znajomością języka niemieckiego do seniora w miejscowości 89165 Ditenheim SYTUACJA : Pan 94 lat, 165cm ,60 kg . Senior ma astmę i jest osobą niedowidzącą. Senior porusza się na wózku. Senior mieszka z żoną- pani jest samodzielna. OBOWIĄZKI : -częściowe prowadzenie domu, -Higiena ciała, -Pomoc przy jedzeniu-posiłki trzeba kroić na mniejsze kawałki, -Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, -Zakupy na miejscu opiekunka, duże zakupy robi rodzina WYMAGANIA : Język - komunikatywny Prawo jazdy - nie Opiekunka- serdeczna ,życzliwa, cierpliwa, towarzyska. WARUNKI : Internet - tak. Palenie –tylko na zewnątrz WYNAGRODZENIE : 1400 euro netto + zwrot za podróż KONTAKT: 533-202-626, 534-255-277

biuro@miranexagentur.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Poszukujemy Opiekunki z komunikatywnym językiem niemieckim do opieki przy seniorze (2018-04-05)

Drogie Panie, Poszukujemy Opiekunki z komunikatywnym językiem niemieckim do opieki przy seniorze w miejscowości 89269 Vohringen-Illerzell. Start:28.04 Sytuacja: Senior mieszka z małżonką ,która nie potrzebuje żadnej pomocy. Senior: ur.1935 rok ,178cm/80 kg Pan ma 2 grupę inwalidzką, jest wożony na wózku, Seniora myje się na wózku, Senior jest osobą bardzo wrażliwą, ciepłą i serdeczną. Przy posiłkach prośba o krojenie posiłków-pan je sam. Obowiązki: Pomoc przy myciu, prowadzenie domu, gotowanie, zakupy nie ma wstawania w nocy. Warunki : Pani ma swój pokój na parterze, Senior ma swój pokój na piętrze, Internet – tak Wymagania: Pani serdeczna, ciepła, Pani silna i z doświadczeniem, Wynagrodzenie: 1350 euro netto + 160 euro zwrot za podróż Kontakt: Telefony: 533202626 lub 534255277

biuro@miranexagentur.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Poszukujemy opiekunki na wyjazd do seniorki z komunikatywnym językiem niemieckim (2018-04-05)

Poszukujemy opiekunki na wyjazd do seniorki z komunikatywnym językiem niemieckim mieszkającej w miejscowości 87766 Memmingerberg na 2 miesiące. Start 12.04.2018 SYTUACJA : Seniorka : 02.08.1936. wzrost 160 cm, 55 kg Seniorka jest spokojna, przyjazna, mało mówi. Słaba z racji wieku OBOWIĄZKI Dotrzymywanie towarzystwa Pomoc przy ubieraniu Pomoc w higienie ciała Przypominanie o lekach Prowadzenie domu Gotowanie Lekkie prace ogrodowe – podlewanie kwiatów, mały ogród, plewienie, grabienie, odśnieżanie Zakupy robi opiekunka Bez wstawania w nocy Spacery z Seniorką WARUNKI Jest Internet jest Telefon własny pokój WYMAGANIA palenie : możliwe na zewnątrz Język : komunikatywny WYNAGRODZENIE 1300 euro z umową zlecenie + zwrot kosztów przejazdu (160e) Kontakt: Telefon: Biuro czynne: pn.-pt., w godzinach: 09:00-16:00 533-202-626 534-255-277 Po godz. 16 .00 : 696-638-433

biuro@miranexagentur.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Poszukujemy Opiekunki z zadowalającym językiem niemieckim (2018-04-05)

Drogie Panie, Poszukujemy Opiekunki z zadowalającym językiem niemieckim do opieki przy seniorce w miejscowości 89081 Ulm, Söflingen Start: 17.04 Sytuacja: Pani sama wstaje z krzesła / łóżka. Chodzi przy chodziku. Nie trzeba jej dźwigać. Pani jest sprawna umysłowo, spokojna. Pani sama je i pije WC z pomocą oraz pielucho majtki. Obowiązki: Pomoc przy myciu, prowadzenie domu, gotowanie, zakupy higiena / pielęgnacja ciała (prysznic, mycie) pomoc przy ubieraniu się Warunki : Internet – tak Palenie - nie Wymagania: Pani serdeczna, ciepła, Język- Zadowalający Wynagrodzenie: 1300 euro netto + 160 euro zwrot za podróż Kontakt: Telefony: 533202626, 534255277 lub 690967999

biuro@miranexagentur.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Poszukujemy Opiekunki z komunikatywnym/dobrym językiem niemieckim (2018-04-05)

Poszukujemy Opiekunki z komunikatywnym/dobrym językiem niemieckim do seniorów w miejscowości 88433 Alberweiler Start : 14.04 Sytuacja: Senior jest samodzielny - nosi okulary. Senior chodzi sam, przy pomocy chodzika. WC -samodzielnie Seniorka - demencja Seniorka chodzi sama i przy pomocy chodzika. Pani -Częściowo trzeba jej podawać posiłki i napoje. Seniorka nosi pielucho majtki, WC z pomocą . Obowiązki: Pomoc seniorom przy myciu, ubieraniu, prowadzenie domu gotowanie Wynagrodzenie: 1600 euro netto + 160 euro zwrot za podróż Kontakt: Telefony: 533202626 lub 534255277

biuro@miranexagentur.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Poszukujemy Opiekunki z komunikatywnym językiem niemieckim do opieki przy seniorce (2018-04-05)

Drogie Panie, Poszukujemy Opiekunki z komunikatywnym językiem niemieckim do opieki przy seniorce w miejscowości 88400 Biberach Start: 21.04 Sytuacja: Pani nosi okulary, mieszka sama. Demencja, po wylewie, osłabienie – na chwilę obecną pani jest bardzo osłabiona przez chorobę. Pani sama je i pije WC z pomocą Obowiązki: Pomoc przy myciu, prowadzenie domu, gotowanie, zakupy higiena / pielęgnacja ciała (prysznic, mycie) pomoc przy ubieraniu się Warunki : Internet – tak Palenie- możliwe na zewnątrz Wymagania: Pani serdeczna, ciepła, Język- Komunikatywny Wynagrodzenie: 1300 euro netto + 160 euro zwrot za podróż Kontakt: Telefony: 533202626 lub 534255277

biuro@miranexagentur.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
PRACA - Dam Pracę   Poszukuje opiekunki do starszej pani z komunikatywnym językiem niemieckim (2018-04-05)

Chętnie nawiążemy współpracę z opiekunką osób starszych znającą język niemiecki w stopniu komunikatywnym od 15.04. Opieki wymaga seniorka która mieszka w Viernheim w centrum miasta. Pani waży 60 kilogramów. Jest osobą w pełni świadomą. Porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego, dlatego będzie wymagana asekuracja podczas przechodzenia na wózek. Do Pani przychodzi raz w tygodniu pomoc medyczna, która kąpie seniorkę. Do obowiązków opiekunki należeć będzie prowadzenie gospodarstwa domowego i pomoc przy codziennych czynnościach. Do dyspozycji opiekunki jest standardowo umeblowany pokój z dostępem do Internetu i rower. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 794 442 500; 52 325 12 98 lub mailowo: rm@meavita24.pl

praca@meavita24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
PRACA - Dam Pracę   Miłe małżeństwo poszukuje opiekunki (2018-04-05)

Panią z komunikatywną znajomością języka niemieckiego chętnie zaprosi do siebie sympatyczne małżeństwo z miejscowości Schwaigern, które mieszka w domu jednorodzinnym. Na zlecenie szukamy osoby niepalącej. Termin rozpoczęcia pracy to 19.04. Senior, który potrzebuje wsparcia jest osobą mobilną, cierpi na chorobę płuc, przez którą szybko się męczy. Pan potrzebuje wsparcia podczas porannego dbania o higienę ciała. Seniorka jest osobą w pełni sprawną, lubi wychodzić w opiekunką na spacery. W tym czasie senior zostaje w domu sam. Do obowiązków opiekunki należało będzie prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy dbaniu o higienę ciała. Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z dostępem do Internetu. Seniorzy chodzą spać wcześnie wieczorem. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 794 442 500; 52 325 12 98 lub mailowo: rm@meavita24.pl

praca@meavita24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Laminiarz z doswiaczeniem od zaraz Berne (2018-04-05)

Expertum GmbH to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Oldenburgu zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: LAMINIARZ Praca polega na: • wykonywaniu wyrobów z laminatów poliestrowo szklanych • nanoszenie żelkotu na formę • przesycaniu mat i tkanin szklanych żywicą • rozformowywaniu gotowych wyrobów Wymagania: • umiejętności manualne • chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji • uczciwość i pracowitość • sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań Oferujemy: • wynagrodzenie z pelnym pakietem socjalnym • zatrudnienie na umowe o prace z niemiecka agencja pracy • mozliowsc zdobywania doswiadczenia • praca na dluzszy okres czasu • zakwaterowanie w niedalekiej odleglosci od miejsca pracy Osoby zainteresowane oraz spelniajace wyzej wymienione wymagania proszone sa o przeslanie aktualnego CV w jezyku polskim badz niemieckim na adres szczecin@expertum.de

szczecin@expertum.de

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Szwaczka Oldenburg (2018-04-05)

Expertum GmbH to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Oldenburgu zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatek na stanowisko: SZWACZKA Miejsce pracy: Oldenburg Stosunek pracy: stałe zatrudnienie Charakter umowy: zatrudnienie na niemieckich warunkach pracy Rozpoczęcie pracy: od zaraz Od kandydatek oczekujemy:  Doswiadczenia w szyciu maszynowym  Dobrych zdolnosci manualnych  Wyksztalcenia min.zawodowego  Motywacji do pracy  Checi uczenia sie i rozwoju  Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego mile widziana  Mile widziane prowa jazdy kat.B  Gotowosc do wyjazdu Zapewniamy:  Wynagrodzenie z pelnym pakietem socjalnym  Zatrudnienie na umowe o pracy przez niemiecka agencje pracy  Mozliwosc zdobywania doswiadczenia zawodowego  Praca na dluzszy okres czasu  Zakwaterowanie w niedalekiej odleglosci od miejsca pracy Osoby zainteresowane oraz spelniajace wyzej wymienione wymagania proszone sa o przeslanie aktualnego CV w jezyku polskim badz niemieckim na adres szczecin@expertum.de

szczecin@expertum.de

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Spawacz MAG 135 Moachium (2018-04-05)

Expertum GmbH to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Oldenburgu zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ MAG Miejsce pracy: cale Niemcy Stosunek pracy: stałe zatrudnienie Charakter umowy: zatrudnienie na niemieckich warunkach pracy Rozpoczęcie pracy: od zaraz Zakres obowiązków:  Przygotowanie powierzchni do spawania  Spawanie elementów i konstrukcji stalowych różnymi metodami spawania  Spawanie blach o roznej grubosci  Prace z rysunkiem technicznym Wymagnia:  Umiejętności i kompetencje zawodowe - doświadczenie w pracach spawalniczych (potwierdzone certyfikatami)  Wysoka precyzja w spawaniu  Umiejętność pracy w zespole  Motywacja do pracy  Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac  Znajomość języka niemieckiego (przynajmniej podstawowa)  Dużym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego pojazdu  Gotowosc do pracy zmianowej Zapewniamy:  Wynagrodzenie z pelnym pakietem socjalnym  Zatrudnienie na umowe o prace przez niemiecka agencje pracy  Mozliwosc zdobywania doswiadczenia zawodowego  Praca na dluzszy okres czasu  Zakwaterowanie w niedalekiej odleglosci od miejsca pracy Osoby zainteresowane oraz spelniajace wyzej wymienione wymagania proszone sa o przeslanie aktualnego CV w jezyku polskim badz niemieckim z dolaczonymi posiadanymi certyfikatami spawalniczymi na adres szczecin@expertum.de

szczecin@expertum.de

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - NIERUCHOMOŚCI - Wynajmę   Pokoje do wynajecia dwu, trzy i czteroosobowe Berlin (2018-04-05)

Witam, Mam do wynajecia pokoje dwu, trzy i czteroosobowe z lazienka oraz aneksem kuchennym. Lokalizacja to Berlin - Spandau. W razie pytan prosze o kontakt pod numerem telefonu : 570 029 815 - Krzysztof 170 826 3120 - Rafal

piechocki-rafal@wp.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Spawacz MIG-MAG, Francja – okolice Nantes / Laval. Atrakcyjne wynagrodzenie-zwrot kosztów dojazdu (2018-04-05)

Opis stanowiska pracy Praca w zakładzie produkującym maszyny rolnicze. Prace ślusarskie, montaż na podstawie rysunku technicznego, spawanie elementów metodami MIG-MAG Wymagania: - co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako monter/spawacz w metodzie MIG/MAG - umiejętność spawania w metodzie MIG/MAG - mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji - dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego - umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich - mile widziana możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - atrakcyjna stawka godzinowa od 12,60 brutto/h + dodatki - zwrot kosztów za przejazd Polska – Francja - zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy - zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę - nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej (duża liczba nadgodzin – praca do 48h tydzień) Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: beata.mlodozeniec@europajob.pl z dopiskiem "spawacz MIG-MAG" w tytule wiadomości W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

beata.mlodozeniec@europajob.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - PRACA - Dam Pracę   Malarz/lakiernik (Francja), okolice Laval. Praca od zaraz (2018-04-05)

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Malarz/lakiernik (Francja), okolice Laval Praca od zaraz Opis stanowiska: - praca na zakładzie zajmującym się produkcją elementów branży motoryzacyjnej - przygotowywanie powierzchni elementów do malowania - malowanie pistoletem natryskowym - kontrola pomalowanych elementów Wymagania: - co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako malarz przemysłowy/lakiernik - mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji - umiejętność obsługi pistoleta lakierniczego Oferujemy: - możliwość podjęcia stałej pracy na terenie Francji - zwrot kosztów za dojazd Polska - Francja - zagwarantowane w pełni bezpłatne zakwaterowane (opłacane przez pracodawcę) - atrakcyjne wynagrodzenie od 13,25 brutto/ h - nadgodziny (powyżej 35h tygodniowo) płatne o 25% i 50% więcej - za zmianę w godzinach nocnych – dodatek 20% Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl lub beata.mlodozeniec@europajob.pl lub kontakt tel: 881 627 717 lub 663 055 887 z dopiskiem “malarz przemysłowy, Francja” w tytule wiadomości. W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami

beata.mlodozeniec@europajob.pl

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374  
Poprawne wypełnienie wszystkich pól jest wymagane. Zapamiętaj "Hasło" by móc w przyszłości samodzielnie wykasować swoje ogłoszenie.
UWAGA: Ogłoszenia powtarzające się lub skopiowane z innych źródeł będą kasowane (ogłaszający się w taki sposób będą blokowani).

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane.