INSERT command denied to user 'zielonak_xpgb'@'localhost' for table `zielonak_xpgb`.`xpgb_sessions` in 'insert into xpgb_sessions (skey, ip, proxy_ip, data, `time`) values ('RDf21e3B','44.192.90.13','', '', NOW())'

Darmowe Ogłoszenia: Praca, Usługi, Nieruchomości, Drobne, Towarzyskie - strona 115 Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica

UWAGA: TA STRONA INTERNETOWA (wraz z domeną zielonakarta.com) JEST NA SPRZEDAŻ!

Kontakt: info@zielonakarta.com

POMYŚL: Twoje życie Cię przytłacza, nic Ci nie wychodzi, nowe problemy i stres się nie kończą. Wielokrotnie próbowałeś zejść na dobrą drogę, modliłeś się do Boga by Ci pomógł.. ale On nie słuchał. Więc dalej kroczyłeś swoją drogą pełną grzechów, bo tylko grzech wydawał się Ciebie słuchać i przynosił tymczasowe ukojenie.

Czy wiedziałeś, że Bóg nie słucha grzeszników?

"A wiemy, że Bóg nie wysłuchuje grzeszników, ale jeśli ktoś jest czcicielem Boga i wypełnia jego wolę, tego wysłuchuje." (Jan 9:31)

Na stałe wyzwól się od grzechu, pogódź się z Bogiem i zaufaj mu. Dopiero wtedy zaczniesz żyć i będziesz miał u Niego stałe wsparcie.

Jezus sam przeszedł przez cierpienie i próby i może On dopomóc tym, którzy przez próby przechodzą.


Wszystkie kraje [29782] / pl POLSKA [1030] / en Anglia [2799] / ar Argentyna [3] / au Australia [23] / at Austria [210] / be Belgia [472] / br Brazylia [5] / bg Bułgaria [11] / cn Chiny [1] / hr Chorwacja [8] / cy Cypr [7] / cz Czechy [55] / dk Dania [203] / ee Estonia [0] / fi Finlandia [32] / fr Francja [2706] / gr Grecja [7] / es Hiszpania [15] / nl Holandia [3817] / ie Irlandia [76] / is Islandia [46] / jp Japonia [1] / ca Kanada [19] / kr Korea Południowa [1] / lt Litwa [1] / lu Luksemburg [10] / nz Nowa Zelandia [7] / lv Łotwa [0] / mt Malta [6] / de Niemcy [13335] / no Norwegia [315] / pt Portugalia [3] / ro Rumunia [5] / ru Rosja [3] / sk Słowacja [25] / si Słowenia [1] / ch Szwajcaria [297] / us Stany Zjednoczone [53] / se Szwecja [127] / hu Węgry [2] / it Włochy [5]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [29782]    
PRACA: Dam Pracę [12585] Szukam Pracy [970] Pozostałe [19]
USŁUGI: Oferuję [245] Potrzebuję [29] Pozostałe [15]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [33] Kupię [0] Wynajmę [40] Pozostałe [6]
DROBNE: Sprzedam [82] Kupię [4] Pozostałe [18]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [804] Pani pozna Pana [14645] Pozostałe [208]
INNE: Wszystko inne [79]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mam 20 lat - poznam realnego faceta (2023-07-22)

Tu Julka i pierwsze takie moje ogłoszenie. Jestem zabawowa, więc możesz na mój temat opowiadać kolegom. Poszukuję dżentelmena do zabawy aby wypełniać moje zachcianki. Mój e-mail: julkaprzybysz2002@gmail.com

julkaprzybysz2002+1310@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Jestem flirciarska i odważna (2023-07-22)

Jestem ciepłą i kochaną damą, moim zdaniem tulenie się i kontakt fizyczny w jakiś sposób są bardzo istotne. Kocham nie-nudno spędzać czas. Poszukuje mężczyzny, dla którego istotna jest szczerość i szacunek, jestem osobą która jest świadoma co lubi w drugiej osobie i szuka zangażowania. Kręcą mnie panowie od 25 lat, a nie młodziaki. Masz w sobie to coś - napisz, może to będzie tylko jedno spotkanie, a może więcej: sandrusia.sz97@gmail.com

sandrusia.sz97+6660@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pragnę szalonej przygody na jedno spotkanie (2023-07-22)

Hej, mam 22 lata, jestem niezależną kobietą, jaka jest pełna życia i piękna. Szukam mężczyzny, który zdolny jest odpowiednio zadbać o kobietę i sprawić noc niezapomnianą. Pana wiek w moim przypadku nie stanowi znaczenia. Nie poszukuję niczego na dłużej, wyłącznie krótkotrwałego wiadomo co, aby uprzytulnić wieczór. Jeśli sądzisz, iż jesteś Pan tym, który zdolny jest uczynić mój dzień wyjątkowym, nie wahaj się by dać znać tu: szybkienumerki.pl/ Zapamiętaj, to jest tylko na jedno spotkanie przygody. Bez konsekwencji. Jedynie jedyna niezapomniana noc pełna cielesności i miłych chwil.

mostloti1997@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Szukam Polaka do romansu Pochodzę z Ukrainy (2023-07-22)

Randki dla mieszkańców Polski i ukraińskich pań Przedstawiamy Ci platformę internetową dedykowaną wyłącznie facetom z Polski, którzy szukają urokliwej kobiety z Ukrainy. Oto porywające cechy tej witryny, które zapewniają zaspokojenie Twoich najskrytszych fantazji. paniezukrainy.pl/ - Anonimowość i prywatność: Dyskrecja jest podstawowym celem. Nasza zaawansowana technologia zaszyfrowania zabezpiecza Twoją tożsamość, gwarantując bezpieczne środowisko, w którym to skryte flirty mogą kwitnąć. Chowamy Twoich tajemnic jak cennego skarbu. - Sprawdzone panie: Nasze progi przekraczają tylko autentyczne laski. - Prywatna komunikacja: Uwolnij swoje fantazje z niezrównaną dyskrecją. Nasz system wiadomości umożliwia prowadzenie gorących rozmów, dzielenie się intymnymi myślami i planowanie gorących randek. Poddaj się zakazanym pragnieniom. Daj owej witrynie stać się Twoją przepustką do świata zakazanych przyjemności, gdzie mieszkańcy Polski i ukraińskie laski randkują w świecie namiętności. Zaakceptuj uwodzenie i rozkręć podróż pełną namiętnej namiętności.

tampgutu1984@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Osobista podróż z udziałem starszych kobiet (2023-07-22)

Jesteś facetem szukającym eleganckich, starszych kobiet? Przestań szukać! Owa strona internetowa to wyjątkowe miejsce, aby nawiązać kontakt z pięknymi, wolnymi kobietami. Każda dama jest starannie sprawdzana, aby zapewniać autentyczność i standard. Sprawdź sam: chetnamamuska.pl/ Czego możesz się spodziewać od tego portalu: - Piękne i doświadczone: Przygotuj się na zachwyt atrakcyjnością i wyrafinowaniem pięknych mamusiek z Polski. - Swoboda decyzji: Bez względu na to od tego, czy poszukujesz niezobowiązujące spotkania, czy poważne związki, nasza platforma umożliwia Ci przeglądanie interesujących profili we własnym tempie. - Nie zwracamy uwagi na wiek: Bez względu na Twój wiek, ta strona internetowa jest otwarta dla facetów z każdej grupy wiekowej. Nawiązuj związki i ciesz się towarzystwem bez restrykcji. - Przyjemność i satysfakcja: Te doświadczone panie szanują panów, umiejących zadowolić ich pragnienia. Poznaj świat wspólnej satysfakcji i intymności. Założenie konta jest za darmo!

sisdulunch1960@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poznaj perfekcyjną kobietę na tylko jedną noc (2023-07-22)

Szukasz zabawy bez zobowiązań na jedną noc z pobliską panią? Nasza aktualna strona internetowa to rozwiązanie na twoje poszukiwania! Nasza witryna jest w pełni pewna i szanuje Twoją prywatność. Twoje informacje personalne są w pełni bezpieczne, co daje możliwość Tobie skoncentrować się na poszukiwaniu ekscytującego flirtu. tylkonaraz.pl/ Każda panna na naszej witrynie jest sprawdzona przed stworzeniem konta, a to zapewnia, iż łączysz się z autentycznymi osobami. Brak niespodziewanych kosztów - rejestracja konta jest całkowicie bezpłatna. Podążaj własną ekscytującą podróż właśnie teraz i odnajdź wymarzoną ognistą kobietę na spotkanie marzeń! Nie zapominaj, to jest nie jedynie strona, to przejście do niezapomnianych, bezstresowych spotkań z atrakcyjnymi, autentycznymi pannami z Twojego rejonu.

ndirbili1983@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Śliczna Ukrainka marzy o zniewalającym panu z Polski (2023-07-22)

Jestem paniyą, uchodźczynią iz terenów Ukrainy, co mieszka na terenie Polski. Szukam starszego od siebie, eleganckyego z Polsze pana, któryj zadba o moi oczekiwania, zwłaszcza te związane z ciałem... Ja kocham wykonywać taniec, oglądać filmy i jestem świetna w zachowaniu porządek w domu. Ja umie dobrze gotować, dbać o czystość, zmywać naczynia itd. Energiyę, który mi poświęcisz, będzie nagrodzony moją pociągającą, atrakcyjnym ciałem! Na stroniye mam numer do siebiye kochajukrainki.pl/ Jestem Natashka, mam 25 liet i zatrudniona jestem jako administratorka na uniwersytiecie. Jeśli jesteś zainteresowany, odezwij się, to dokonamy planów na spotkanie się!

funbackpechs1964@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ukraińska dziewczyna szukająca czarującego Polaka (2023-07-22)

Ukraińsko-polska witryna zaprojektowana dla panów z Polski pragnących rozkoszy Przedstawiamy Ci serwis dedykowaną wyłącznie polakom, którzy pragną urokliwej towarzyszki z Ukrainy. Oto intrygujące cechy tej platformy, które zapewniają zaspokojenie Twoich najgłębszych fantazji. chetneukrainki.pl/ - Anonimowość i prywatność: Ochrona prywatności jest najwyższym priorytetem. Nasze zaawansowana technologia zaszyfrowania zabezpiecza Twoją tożsamość, gwarantując poufne środowisko, w którym to skryte spotkania mogą się rozwijać. Pilnujemy Twoich tajemnic jak najcenniejszego klejnotu. - Zweryfikowane kobiety: W nasze włości przekraczają tylko prawdziwe ukrainki. - Prywatna komunikacja: Uwolnij swoje pragnienia z niezrównaną dyskrecją. Autorski system wiadomości umożliwia kontynuowanie gorących rozmów, współdzielenie intymnymi myślami i aranżowanie namiętnych spotkań. Oddaj się nieprzyzwoitym namiętnościom. Pozwól naszej witrynie stać się Twoją bramą do krainy zakazanych przyjemności, w których mieszkańcy Polski i ukraińskie panie flirtują w miejscu namiętności. Przyjmij uwodzenie i zainicjuj podróż pełną bezkompromisowej namiętności.

scollomo1974@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Doświadcz przyjemności w towarzystwie doświadczonych dam (2023-07-22)

Jesteś panem pragnącym wyrafinowanych, doświadczonych dam? Nie szukaj dalej! Niniejsza strona internetowa to wyjątkowe miejsce, aby stworzyć relacje z urokliwymi, wolnymi kobietami. Każda pani zostaje rzetelnie zweryfikowana, aby zapewnić wiarygodność i standard. Sprawdź sam: dojrzalemamy.pl/ Czego możesz się spodziewać od tej strony: - Zjawiskowe i dojrzałe: Bądź gotowy na podziw urokiem i elegancją naszych dojrzałych polskich kobiet. - Wolność wyboru: Niezależnie czy szukasz luźne spotkania, czy długotrwałe relacje, nasza platforma umożliwia przeglądanie wartościowych profili w swoim tempie. - Nie zwracamy uwagi na wiek: Niezależnie od Twojego wieku, ta strona internetowa jest przystępna dla panów w każdym wieku. Buduj kontakty i rozkoszuj się namiętnością bez ograniczeń. - Radość i zadowolenie: Nasze dojrzałe kobiety cenią panów, którzy potrafią zadowolić ich oczekiwania. Zbadaj świat wspólnej satysfakcji i poufności. Rejestracja jest BEZPŁATNA!

clutlicu1963@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zobacz perfekcyjną kobietę na tylko jedną noc (2023-07-22)

Jestem damą na progu trzydziestki. Prezentuję wygląd, jaki nie zawodzi i poszukuję pana, który to to jest chętny na trochę emocji, ale tylko na jednorazowe spotkanko. Kontaktuj się wyłącznie tutaj upojnanoc.pl/ Oto niewiele kwestii, które warto pamiętać: - Jedynie jedna noc: Jest to randka na jedno spotkanie. Wspaniale się bawimy, cieszymy naszym obecnością, lecz na tym koniec. Nie wypatruję tutaj jakichkolwiek dłuższych zobowiązań, jedynie spotkania pełnej rozrywki. - Nie daj się porwać uczuciu: Może to zabrzmieć trochę surowo, jednak nie daj się porwać uczuciu. Jesteśmy w tym miejscu by się rozerwać, lecz nie jednak na wiele czasu. Udzielamy tylko obustronne ochoty, bez żadnych zobowiązań. A więc, jeśli jest Pan gotowy na wieczór pełen ekscytacji i zabawy, której nie zapomnisz, no to wyślij wiadomość. Ale po wszystkim odchodzimy, każde w swoją stronę. Proste jak bułka z masłem. Do zobaczenia

rerema1988@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   30-stka szuka szczerego (2023-07-22)

Jestem w stanie prędko obudzić w Twoim sercu żądze. Krótkotrwale a może coś więcej. Wiek nie jest dla mnie ważna. Chcę spełniać fantazje: paulinka.nowak89@gmail.com

paulinka.nowak89+7811@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ukrainka poszukuje uroczego Pana z Polski który zawładnie jej serce (2023-07-22)

Miejsce dla polaków szukających Ukrainek Przedstawiamy Ci platformę internetową dedykowaną wyłącznie polakom, którzy poszukują namiętnej towarzyszki z Ukrainy. Oto intrygujące cechy tej witryny, które zapewniają satysfakcję Twoich najgłębszych pragnień. spotkajukrainki.pl/ - Anonimowość i prywatność: Dyskrecja jest jednym z naszych priorytetem. Nasza zaawansowana technologia kodowania ochrania Twoją tożsamość, gwarantując niezawodne środowisko, w którym to sekretne znajomości mogą się rozwijać. Chowamy Twoich tajemnic jak niezdobytej twierdzy. - Zweryfikowane kobiety: Nasze progi przekraczają tylko prawdziwe panie. - Bezpieczna komunikacja: Wyzwól swoje fantazje z wyjątkową prywatnością. Autorski system wiadomości umożliwia odbywanie uwodzących rozmów, dzielenie się intymnymi myślami i aranżowanie pamiętnych randek. Oddaj się nieprzyzwoitym namiętnościom. Pozwól tej stronie stać się Twoją przepustką do świata zakazanych przyjemności, w których Polacy i ukraińskie panie spotykają się w świecie miłości. Poddaj się na uwodzenie i rozpocznij podróż pełną surowej namiętności.

xaiscutan1995@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Namiętna dama pożąda emocji i partnera (2023-07-22)

Witajcie mężczyźni. Przybywam jako dojrzałą damą, w wieku 45 lat, pełną wigoru. Przeżyte lata to tylko cyferki, a ja dbam o swój wygląd. Nie potrzebuję żadnego wspierania materialnego - w tym aspekcie jestem niezależna. Szukam ciekawego mężczyzny w przedziale wiekowym 25-60 lat, aby spędzić z jego towarzystwem miło czas, na długoterminowy związek lub potencjalnie jedynie na jedną noc, zobaczymy później... Wyślij mi wiadomość o tu: poznajmamuske.pl/ Mimo że jestem doświadczona, nie sugeruje, że nie posiadam pragnień. Faktycznie okazują się być one silniejsze niż te u młodych pań. Potrzebuję mężczyzny, który to wie, jak spełnić damę oraz może dotrzymać mi tempa.

ribrocon1960@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Niezalezna a przy tym wolna. (2023-07-22)

Dojrzała 41 letnia kobieta, trzymająca linię, zadbana i atrakcyjna jak na swój wiek poszukuje kochanka. Czułego, namiętnego i romantycznego. Więcej szczegółów w prywatnej korenspondencji.

za.d.b.a.na.j.a@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani lat 36 pozna miłego i dojrzałego emocjonalnie Pana (2023-07-22)

Pani 36 lat szuka dojrzałego emocjonalnie mężczyznę do spędzania czasu razem. Mój wzrost to 160cm i kocham taniec. Mam własne mieszkanie. Kontakt tylko przez e-mail: ania.gizowska87@gmail.com

ania.gizowska87+1727@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mąż wolał inną - zachęć mnie sobą (2023-07-22)

Sympatyczna Polska kobieta - to o mnie. Według dowodu mam 34 lata - nie lubię już podchodów. Vhcę spotkać miłego pana do wspólnego umilania chwil - bez żadnych zobowiązań. Jeśli cię zachęciłam to pisz mi maila. Odpowiadam tylko przez e-mail: sawicka.kasia1982@gmail.com

sawicka.kasia1982+7119@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dyskretnie - młodziutka pozna mężczyznę (2023-07-22)

Zwykła pani, z poczuciem humoru chętnie pozna faceta na resztę życia albo do przelotnej znajomości. Jestem zdecydowaną ale konkretną osobą, uczciwą o właściwym serduszku. Pamiętam o innych jednakże przy tym pamiętam również o sobie. Kocham aktywnie spędzać dzień, ale także poleżeć na łóżku. Chcę poznać faceta odpowiedniego i chroniącego kobiety. Jeśli Cię zaintrygowałam - napisz: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+9026@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Kobieta, która ma 30 lat chce mężczyzny na teraz (2023-07-22)

Hej, liczę sobie 22 wiosny, jestem samotną dziewczyną, która jest pełna energii i uroku. Wypatruję pana, który zdolny jest dobrze potraktować kobietę i uczynić wieczór magiczną. Twój wiek dla mnie nie ma znaczenia. Nie wypatruję czegokolwiek na przyszłość, wyłącznie przelotnego wiadomo co, żeby uprzyjemnić noc. Jeżeli myślisz, iż jesteś tym, który zdolny jest uczynić ten dzień niesamowitym, nie zastanawiaj się aby dać znać tutaj: szybkienumerki.pl/ Nie zapominaj, to jedynie na jedną noc zabawy. Bez konsekwencji. Tylko jedyna niezapomniana noc bezwględnej pasji i przyjemnych momentów.

bifigu1969@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Oferta dla pana Imigrantka z terenów Ukrainy szuka towarzysza na spotkania (2023-07-22)

Jestem dziewczyną, uchodźczynią ukraińską, i ja mieszka na terenie Polski. Poszukuję starszego ode mnie, miłyego z Polskie mężczyzny, kturyj zadba o moje potrzeby, szczególnie te fizyczne... Ja kocham tańczyć, czerpać przyjemność z filmów i jestem świetna w utrzymywaniu porządek w domu. Ja umiyem dobrze przygotowywać posiłki, wykonywać pranie, zmywać naczynia itp. Energiyę, który mi poświęcisz, zostanie wynagrodzony moją uroczą, atrakcyjnym ciałem! Tutaj posiadam numer do siebiye kochajukrainki.pl/ Jestem Natashka, posiadam 25 liet i zatrudniona jestem jako administyratorka na uczelni. Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną, i dokonamy planów na spotykanko!

clonlumte1967@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mam 33 lata - wprowadź w życie moje dzikie fantazje (2023-07-22)

Z miłą chęcią poznam silnego który szuka kobietę dla zaspokajania potrzeb. Jestem 33 letnią kobietą, mogę dojechać. Wyślij mi maila: weronika.skrzypek33@gmail.com

weronika.skrzypek33+5197@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   20 latka - czy znajdę normalnego pana (2023-07-22)

Mam jedynie 21 lat ale los mnie dojechał... Ucięłam długi i niestety toksyczny związek. Mam nadzieję że odnajdę tutaj prawdziwego oraz szanującego dziewczyny faceta. Jeżeli to dokładnie ty to napisz mi email: julkaprzybysz2002@gmail.com

julkaprzybysz2002+6034@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Diabeł o urodzie anioła - spotkam faceta (2023-07-22)

Jestem miłą i gorącą damą, uważam że tulenie się i intymny kontakt na różne sposoby są istotne. Lubię ciekawie spędzać czas. Szukam mężczyzny, dla którego istotna jest otwartość i wzajemny szacunek, jestem osobą która jest świadoma co lubi w drugiej osobie i poszukuje zangażowania. Interesują mnie mężczyźni od 30 lat, a nie młodziaki. Masz to coś - napisz, być może to będzie pojedyncze spotkanie, a może będzie ichc więcej: sandrusia.sz97@gmail.com

sandrusia.sz97+7278@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Stylowa starsza mamuśka poszukuje partnera (2023-07-22)

Witajcie panowie. Jestem doświadczoną kobietą, która przekroczyła 45 lat, pełną życia. Przeżyte lata to jedynie cyferki, a ja, jako kobieta dbam o swój wygląd. Nie wymagam absolutnie żadnego wspierania finansowego - w tej materii jestem niezależna. Szukam fascynującego człowieka wiekowo pomiędzy 25 a 60 lat, aby spędzić z jego osobą namiętnie momenty, dla długotrwałej relacji bądź być może tylko na jedno spotkanie, zdecydujemy później... Napisz do mnie tu: poznajmamuske.pl/ To, że jestem doświadczona, nie sugeruje, że nie mam potrzeb. W praktyce są one potężniejsze w porównaniu do dwudziestoletnich pań. Potrzebuję mężczyzny, jaki ma świadomość, w jaki sposób spełnić kobietę i może dotrzymać mi rytmu.

enconco1971@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Karola 23-latka poszukuje prawdziwego przyjaciela (2023-07-22)

Poznam faceta w towarzystwie którego jest możliwość dobrze się bawić a także czuć się docenioną. Nie jestem doświadczona w poznawaniu ludzi przez internet. Mam jasno określone pragnienia, pragnę nowych doświadczeń. Napisz jak tak samo myślimy: karolinka.sikorska99@gmail.com

karolinka.sikorska99+4522@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani szuka miłego - mam 36 lat (2023-07-22)

Pani lat 36 spotka delikatnego mężczyznę do wspólnego spędzania czasu. Jestem dosyć niska, bo 160cm i lubię taniec. Mogę dojechać. Odpowiadam tylko na maile: ania.gizowska87@gmail.com

ania.gizowska87+1079@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zapoznam towarzysza kobieta lat 34 (2023-07-22)

Chcę spotkać dyskretnego mężczyznę. Kwestia tylko - czy chcesz nim być ty? Liczę sobie 34 lata i znajomi są zajęci swoimi rodzinami a ja uwielbiam się dobrze zabawić. Mam własne mieszkanie - Spacer, kawa, a może coś innego? :). Napisz email do mnie: paulinka.nowak89@gmail.com

paulinka.nowak89+5638@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Kobieta zapracowana spotka ciekawego celem odkrywania pragnień (2023-07-22)

Mąż nie uważa mnie za atrakcyjną. Ale ja mam potrzebę być adorowana. Chciałbyś poznać miłą kobietę w wieku 30 lat? Napisz wiadomość: sawicka.kasia1982@gmail.com

sawicka.kasia1982+9245@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pozostałe   Poznam Kobietę bez zobowiązań (2023-07-22)

Szukam kobiety w celu miłego spotkania bez wchodzenia w życie prywatne gwarantuję dyskrecję. Ja wysoki brunet 31lat Wynagrodze czas spędzony w moim towarzystwie $$$

Adi.adino@interia.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Młoda Dziewczyna chce spotkać chętnego pana (2023-07-22)

No hej, jestem dyskretna i dbającą o siebie kobietą. Poszukuję faceta, który reprezentuje sobą coś, dla mnie ważne jest przede wszystkim to jakim jesteś gościem i w jaki sposób szanujesz drugiego człowieka. Panom bez poczucia higieny i starszym podziękuje. Jeżeli masz poniżej 25 lat to nie jestem zainteresowana. Poszukuję kogoś na fajną zabawę lub na dłuższy czas, zobaczymy jak będzie po sam na sam. Pisz na maila: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+5697@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pan pozna Panią   Poznam Kobietę bez zobowiązań (2023-07-22)

Szukam kobiety w celu miłego spotkania bez wchodzenia w życie prywatne gwarantuję dyskrecję. Ja wysoki brunet 31lat

Adi.adino@interia.pl

WAŻNE! Wiele ogłoszeń o pożyczki lub inwestycje jest zamieszcznych przez oszustów z Afryki i innych krajów, którzy używają automatycznych tłumaczeń na język polski. Prosimy NIE WYSYŁAĆ im swoich danych osobowych lub pieniędzy!

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   >>|  

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane. Kontakt: info@zielonakarta.com