INSERT command denied to user 'zielonak_xpgb'@'localhost' for table `zielonak_xpgb`.`xpgb_sessions` in 'insert into xpgb_sessions (skey, ip, proxy_ip, data, `time`) values ('TihpxbDy','44.192.90.13','', '', NOW())'

Darmowe Ogłoszenia: Praca, Usługi, Nieruchomości, Drobne, Towarzyskie - strona 120 Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica

UWAGA: TA STRONA INTERNETOWA (wraz z domeną zielonakarta.com) JEST NA SPRZEDAŻ!

Kontakt: info@zielonakarta.com

POMYŚL: Twoje życie Cię przytłacza, nic Ci nie wychodzi, nowe problemy i stres się nie kończą. Wielokrotnie próbowałeś zejść na dobrą drogę, modliłeś się do Boga by Ci pomógł.. ale On nie słuchał. Więc dalej kroczyłeś swoją drogą pełną grzechów, bo tylko grzech wydawał się Ciebie słuchać i przynosił tymczasowe ukojenie.

Czy wiedziałeś, że Bóg nie słucha grzeszników?

"A wiemy, że Bóg nie wysłuchuje grzeszników, ale jeśli ktoś jest czcicielem Boga i wypełnia jego wolę, tego wysłuchuje." (Jan 9:31)

Na stałe wyzwól się od grzechu, pogódź się z Bogiem i zaufaj mu. Dopiero wtedy zaczniesz żyć i będziesz miał u Niego stałe wsparcie.

Jezus sam przeszedł przez cierpienie i próby i może On dopomóc tym, którzy przez próby przechodzą.


Wszystkie kraje [29782] / pl POLSKA [1030] / en Anglia [2799] / ar Argentyna [3] / au Australia [23] / at Austria [210] / be Belgia [472] / br Brazylia [5] / bg Bułgaria [11] / cn Chiny [1] / hr Chorwacja [8] / cy Cypr [7] / cz Czechy [55] / dk Dania [203] / ee Estonia [0] / fi Finlandia [32] / fr Francja [2706] / gr Grecja [7] / es Hiszpania [15] / nl Holandia [3817] / ie Irlandia [76] / is Islandia [46] / jp Japonia [1] / ca Kanada [19] / kr Korea Południowa [1] / lt Litwa [1] / lu Luksemburg [10] / nz Nowa Zelandia [7] / lv Łotwa [0] / mt Malta [6] / de Niemcy [13335] / no Norwegia [315] / pt Portugalia [3] / ro Rumunia [5] / ru Rosja [3] / sk Słowacja [25] / si Słowenia [1] / ch Szwajcaria [297] / us Stany Zjednoczone [53] / se Szwecja [127] / hu Węgry [2] / it Włochy [5]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [29782]    
PRACA: Dam Pracę [12585] Szukam Pracy [970] Pozostałe [19]
USŁUGI: Oferuję [245] Potrzebuję [29] Pozostałe [15]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [33] Kupię [0] Wynajmę [40] Pozostałe [6]
DROBNE: Sprzedam [82] Kupię [4] Pozostałe [18]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [804] Pani pozna Pana [14645] Pozostałe [208]
INNE: Wszystko inne [79]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Partnera na zabawy poszukuje sobie uchodźczyni z Ukrainy zamieszkująca w Polsce (2023-07-20)

Jestem kobietą, emigrantką iz Ukrainy, przebywającą w Polsce. Szukam starszego ode mniye, miłyego z Polski faceta, kturyj dba o moi potrzeby, zwłaszcza te związane z ciałem... Kocham wykonywać taniec, spoglądać na ekrany kinowe i wyróżniam się w dbaniu o czystość i uporządkowanie w mieszkaniu. Ja umiyem znakomicie gotować, dbać o czystość, czyścić naczynia itd. Czas, który mi poświęcisz, będzie nagrodzony moją pociągającą, gładkim ciałem! Tu mam mój profil kochajukrainki.pl/ Jestem Natalya, mam dwadzieścia pięć latek i zatrudniona jestem jako administyratorka na uniwersytiecie. Jeżeli jesteś zainteresowany, odezwij się, a dokonamy planów na spotkanko!

masbetab1986@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Promienna dama szuka przygód i towarzystwa (2023-07-20)

Jesteś mężczyzną pragnącym eleganckich, dojrzałych kobiet? Przestań szukać! Ta strona internetowa to unikalne miejsce, aby połączyć się z urokliwymi, wolnymi kobietami. Każda kobieta jest starannie sprawdzana, aby zagwarantować wiarygodność i poziom. Sprawdź sam: dojrzalemamy.pl/ Co otrzymasz od tej strony: - Zjawiskowe i dojrzałe: Przygotuj się do upojenia atrakcyjnością i gracją naszych dojrzałych polskich kobiet. - Wolność wyboru: Niezależnie od tego, czy poszukujesz niezobowiązujące spotkania, czy długotrwałe relacje, nasza strona pozwala na eksplorację wartościowych profili w swoim własnym rytmie. - Nie zwracamy uwagi na wiek: Bez względu na Twój wiek, ten portal jest dostępna dla mężczyzn z każdej grupy wiekowej. Twórz kontakty i ciesz się namiętnością bez barier. - Satysfakcja i radość: Dojrzałe kobiety, które tu znajdziesz doceniają panów, zdolnych zadowolić ich potrzeby. Zbadaj obszar wspólnej satysfakcji i intymności. Rejestracja jest za darmo!

rioswitun1967@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Wieczór bez konsekwencji z 22-letnią pięknością (2023-07-20)

Poszukujesz rozrywki bez zawiązań na jedną noc z pobliską kobietą? Prezentowana przez nas świeża strona internetowa reprezentuje odpowiedź na twoje oczekiwania! Nasza własna platforma jest całkowicie pewna i przestrzega Waszą intymność. Pana informacje personalne są w pełni zabezpieczone, a to umożliwia Panu skoncentrować się na wypatrywaniu podniecającego flirtu. goracanoc.pl/ Za każdym razem panna na naszej platformie musi być zweryfikowana przed stworzeniem konta, co zapewnia, że łączysz się z prawdziwymi paniami. Brak zaskakujących opłat - rejestracja jest całkowicie za darmo. Podążaj swoją podróż teraz i odszukaj idealną ognistą panią na spotkanie marzeń! Zapamiętaj, jest to więcej niż platforma, to wejście do niesamowitych, bezproblemowych randek z atrakcyjnymi, zweryfikowanymi pannami z Twojego rejonu.

payralle1994@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ukrainka zainteresowana jest poznaniem troskliwego pana z Polski (2023-07-20)

Jestem panią, uchodźczynią z terenów Ukrainy, zamieszkującą w Polsze. Poszukuję sobie starszego od siebie, miłyego z Polszy pana, który zatroszczy się o moje oczekiwania, przede wszystkim te cielyesne... Ja kocham tańczyć, czerpać przyjemność z filmów i wyróżniam się w dbaniu o organizacji doma. Umiem perfekcyjnie gotować, wykonywać pranie, czyścić naczynia itp. Energiyę, który mi poświęcisz, zostanie wynagrodzony moim słodkim, gładkość ciałem! Na tej stroniye jest mój profil chetneukrainki.pl/ Mnie na imię Natalia, mam 25 liet i pracuję jako administyratorka na uczelni. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie, a umówimy się na spotkanie się!

leisorgill1993@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Oferta dla mężczyzny Emigrantka pochodząca z Ukrainy poszukuje sobie partnera na spotkania (2023-07-20)

Jestem właśnie energiczną panią z Ukrainy, która od paru miesięcy przebywa w Polsce. Niestety, niewierność mojego pochodzącego z Ukrainy chłopaka doprowadziła do naszego zerwania. Po przeżyciu nieprzyjemnych sytuacji z ukraińskimi facetami, teraz zwłaszcza pociągają mnie charakter, delikatność i solidność Polaków. By było bezpieczniej mam profil tutaj kochajukrainki.pl/ Jeśli uważasz się za życzliwego, zadbanego i szanującego damy polskiego dżentelmena, z wielką zadowoleniem poznam Cię lepiej. Wiek, jaki posiadam, to 26 lat, umiem gotować, dbam o domu i jestem zatrudniona jako kelnerka wmiejscowej kawiarni. Myślę o sobie jako o uroczą i subtelna dziewczynę.

critamli1966@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Prywatna ekspedycja z doświadczonych polskich mamusiek (2023-07-20)

Jesteś panem szukającym eleganckich, dojrzałych dam? Nie szukaj dalej! Ta strona internetowa to specjalne miejsce, aby stworzyć relacje z pięknymi, samodzielnymi kobietami. Każda kobieta jest dokładnie weryfikowana, aby zapewnić wiarygodność i jakość. Sprawdź to: dojrzalemamy.pl/ Czego możesz się spodziewać od tego portalu: - Zjawiskowe i dojrzałe: Przygotuj się do upojenia atrakcyjnością i elegancją pięknych mamusiek z Polski. - Szeroki wybór: Niezależnie od tego, czy poszukujesz spotkania bez zobowiązań, czy poważne związki, nasza strona umożliwia Ci przeglądanie jakościowych profili we własnym tempie. - Nie zwracamy uwagi na wiek: Nieważne, ile masz lat, ten portal jest otwarta dla panów z każdej grupy wiekowej. Nawiązuj związki i delektuj się towarzystwem bez restrykcji. - Satysfakcja i radość: Dojrzałe kobiety, które tu znajdziesz doceniają towarzyszy, zdolnych spełnić ich pragnienia. Zbadaj świat wspólnej satysfakcji i poufności. Stworzenie profilu jest BEZPŁATNE!

parttiret1995@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Rozpal tę noc tylko się nie zakochuj (2023-07-20)

Jestem kobietą na progu trzydziestego roku życia. Posiadam ciało, jaki nie zawodzi i szukam pana, jaki jest przygotowany na odrobinę emocji, jednak jedynie na jednorazowe spotkanko. Kontakt wyłącznie tutaj szybkienumerki.pl/ Poniżej kilka spraw, które należy znać: - Jedynie jedna noc: Jest to zabawa na jedną noc. Dobrze spędzamy czas, zadowalamy się wzajemnym spotkaniem, jednak na właśnie tym koniec. Nie wypatruję tu jakichś długoterminowych zobowiązań, ale tylko spotkania pełnej atrakcji. - Nie zakochuj się: Może to trochę surowo, jednak nie daj się porwać uczuciu. Jesteśmy w tym miejscu by spędzić czas, lecz nie zaś na dłuższy czas. Udzielamy tylko obustronne potrzeby, bez zobowiązań. Więc, jeżel jesteś gotowy na spotkanie wypełniony ekscytacji i atrakcji, którą nie zapomnisz, no to napisz. Ale po wszystkim odchodzimy, każdy z nas w swoją stronę. Jasne jak dwa razy dwa. Do zobaczenia

resubno1993@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Szukam atrakcyjnego mężczyzny do namiętnego romansu Pochodzę z Ukrainy (2023-07-20)

Ukraińsko-polska strona dla Polaków upatrujących przyjemności Przedstawiamy Ci platformę internetową dedykowaną wyłącznie mężczyznom, którzy szukają wdzięcznej towarzyszki z Ukrainy. Oto porywające cechy tej platformy, które zapewniają satysfakcję Twoich najskrytszych marzeń. chetneukrainki.pl/ - Anonimowość i prywatność: Ochrona prywatności jest najważniejszym priorytetem. Nasza zaawansowana technologia kodowania ochrania Twoją tożsamość, gwarantując niezawodne środowisko, w którym sekretne spotkania mogą rozkwitać. Strzeżemy Twoich tajemnic jak cennego skarbu. - Sprawdzone panie: Nasze wirtualne progi wchodzą tylko prawdziwe damy. - Prywatna komunikacja: Uwolnij swoje pragnienia z bezkonkurencyjną prywatnością. Nasz system wiadomości umożliwia kontynuowanie namiętnych rozmów, udostępnianie intymnymi myślami i organizowanie namiętnych randek. Poddaj się intymnym namiętnościom. Pozwól owej stronie stać się Twoją przepustką do świata zakazanych fantazji, w których Panowie i ukraińskie laski randkują w miejscu cielesności. Zaakceptuj uwodzenie i rozpocznij podróż pełną namiętnej namiętności.

smallumi1982@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   33 latka - urzeczywistnij moje dzikie marzenia (2023-07-20)

Ochoczo poznam eleganckiego chcącego znaleźć panią w celu spełniania marzeń. Mam 33 lata, szczupła. Wyślij mi maila: weronika.skrzypek33@gmail.com

weronika.skrzypek33+9588@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani po 30stce zapozna inteligentnego (2023-07-20)

Umiem szybko rozpalić u ciebie żądzę. Na raz albo coś więcej. Twój wiek nie jest dla mnie ważna. Szukam tylko dobrej zabawy: paulinka.nowak89@gmail.com

paulinka.nowak89+9233@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zapracowana i dojrzała chce znaleźć dojrzałego do wspólnych fantazji (2023-07-20)

Sympatyczna Kobieta z Polski - tak, to ja. Mam 34 lata - teraz wiem czego chcę. SZUKAM przyjemnego faceta do wspólnego umilania życia - bez haczyków. Jeśli cię zachęciłam - wyślij na mój adres wiadomość. Kontakt tylko e-mail: sawicka.kasia1982@gmail.com

sawicka.kasia1982+7778@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zdecydowana 36 lat - spotka mężczyznę (2023-07-20)

Chętnie poznam miłego mężczyznę w wieku od 25 do 55 lat. Szukam prawdziwej i poważnej relacji. Ja 36 wiosen, mogę dojechać, mam 160cm wzrostu. Kontakt tylko przez e-mail: ania.gizowska87@gmail.com

ania.gizowska87+5861@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Gorąca kobieta pożąda emocji i męskości (2023-07-20)

Hej faceci. Jestem starszą panią, w wieku 45 lat, pełną życia. Wiek to jedynie liczba, a ja dbam o własny wygląd. Nie oczekuję absolutnie żadnego wspierania finansowego - w tej materii jestem niezależna. Poszukuję fascynującego mężczyzny w przedziale wiekowym 25-60 lat, aby przejść z jego osobą ciekawie chwile, z myślą o stałym związku bądź potencjalnie tylko na jedno spotkanie, ocenimy później... Szukaj mnie tu: poznajmamuske.pl/ Fakt, że jestem starsza wiekiem, nie implikuje, że brakuje mi ochoty. W rzeczywistości okazują się być one silniejsze w porównaniu do dwudziestoletnich dam. Potrzebuję faceta, który ma świadomość, w jaki sposób satysfakcjonować panią i może dotrzymać mi tempa.

dabkuogei1995@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Wstydliwa 21-latka - szukam Pana (2023-07-20)

Zwykła kobieta, z poczuciem humoru szuka pana na dłużej lub na szybką przygodę. Jestem szczerą lecz konkretną osobą, prostą o mocnym sercu. Pamiętam o innych ale w tym wszystkim pamiętam o sobie samej. Kocham aktywnie spędzać czas, ale też wtulić się w kogoś. Poszukuję faceta odpowiedniego i lubiącego kobiety. Jeżeli Cię zaintrygowałam to pisz: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+4555@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Rozpal te chwile ale bez zakochiwania się (2023-07-20)

Jestem damą w przededniu trzeciej dekady życia. Posiadam wygląd, który nie zawodzi i pragnę faceta, który jest chętny na nieco namiętności, lecz jedynie na jednorazowe spotkanko. Kontakt tylko tu goracanoc.pl/ Przedstawiam kilka rzeczy, o które warto wiedzieć: - Ale tylko jedna noc: To jest randka na jedną noc. Miło się zabawiamy, cieszymy wzajemnym obecnością, lecz na tym koniec. Nie poszukuję w tej chwili jakichś długotrwałych zobowiązań, jedynie wieczoru pełnej rozrywki. - Nie wpadaj w miłość: Może to wybrzmieć nieco surowo, lecz nie daj się porwać uczuciu. Spotkaliśmy się tutaj by się pobawić, ale nie zaś na dłuższy czas. Spełniamy tylko wzajemne ochoty, bez jakichkolwiek zobowiązań. A więc, jeśli jesteś chętny na spotkanie wypełniony podniecenia i zabawy, którą nie będziesz zapominać, to pisz. Jednak następnego dnia rozchodzimy się, każdy w swoją drogę. Proste jak najprostsza rzecz. Życzę miłego dnia

enodflur1967@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ukraińska laska w poszukiwaniu przystojnego Polaka (2023-07-20)

Jestem kobietą, emigrantką z terenów Ukrainy, zamieszkującą w Polsce. Szukam starszego ode mnie, eleganckyego polskiego mężczyzny, kturyj zadba o moi potrzeby, przede wszystkim te fizyczne... Ja uwielbiam tańczyć, oglądać filmy i doskonale radzę sobie w dbaniu o organizacji mieszkaniya. Ja potrafiyę znakomicie gotować, prać, zmywać naczynia itp. Energii, który poświęcisz na mnie, zostanie wynagrodzony moim słodkim, atrakcyjnym ciałem! O tu jest do siebie numer paniezukrainy.pl/ Nazywam się Natashka, mam dwadzieścia pięć lat i zatrudniona jestem jako administyratorka w placówce akademickiej. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie, a umówimy się na spotykanko!

tiobidgua1987@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Gotowa na kuszące fantazje (2023-07-20)

Ponoć jestem marzycielką, wręcz uwielbiam psocić. Bezustannie szukam atrakcyjnych doświadczeń. Ze mną nie dorwie cię nuda... Napisz wiadomość: weronika.skrzypek33@gmail.com

weronika.skrzypek33+2504@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Hejo - tutaj Sandrusia (2023-07-20)

Jestem dobrą 25 letnią osobą z pozytywnym, bezkonfliktowym sposobem życia. Lubię aktywny wypoczynek oraz tańczyć. Chciałabym poznać mężczyznę, który potrafi zrozumieć i docenić nową osobę. Wolę facetów bez nałogów. Masz coś do zaoferowania to napisz: sandrusia.sz97@gmail.com

sandrusia.sz97+3051@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Początkująca w TYCH sprawach chce poznać kogoś - nauczyciela (2023-07-20)

Masz ochotę rozmawiać ze mną do nocy i budzić się przy mnie? Kto wie, może coś z tego wyjdzie! Jestem po burzliwym związku i szukam kogoś, kto pokaże mi świat. Kontakt ze mna przez email: karolinka.sikorska99@gmail.com

karolinka.sikorska99+3565@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Uwielbiam spełnione fantazje (2023-07-20)

Szukam dyskretnego faceta. Pytanie brzmi - czy chcesz nim być ty? Liczę sobie 34 lata i znajomi nie chcą już się dobrze zabawić a mnie zabawy nigdy dość. Nie chodzi tu o żadne usługi - szukam kogoś do luźnych spotkań. Email do kontaktu: paulinka.nowak89@gmail.com

paulinka.nowak89+5430@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Znudzona związkami - oczaruj moje serce swoim stylem (2023-07-20)

Miła Polka - tak mogę o sobie powiedzieć. Podobno mam już 34 lata - nie w głowie mi podchody. Spotkam ciekawego mężczyznę do nowych fantazji - bez zobowiązań. Jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie - pisz na mój adres e-mail. Kontakt tylko e-mail: sawicka.kasia1982@gmail.com

sawicka.kasia1982+9605@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Spróbuj przyjemności w towarzystwie starszych mamusiek (2023-07-20)

Jesteś panem szukającym wyrafinowanych, dojrzałych dam? Nie szukaj dalej! Ta strona internetowa to unikalne miejsce, aby stworzyć relacje z urokliwymi, samodzielnymi kobietami. Każda dama zostaje dokładnie weryfikowana, aby zapewniać autentyczność i jakość. Mowa o: hotmamuski.pl/ Czego możesz oczekiwać od tej witryny: - Dojrzałe i piękne: Przygotuj się na zachwyt pięknem i gracją naszych dojrzałych polskich kobiet. - Szeroki wybór: Bez względu na to od tego, czy poszukujesz luźne spotkania, czy poważne związki, nasza platforma pozwala na badanie jakościowych profili w swoim własnym rytmie. - Wiek to tylko liczba: Bez względu na Twój wiek, ten portal jest otwarta dla panów w każdym wieku. Nawiązuj relacje i rozkoszuj się namiętnością bez barier. - Satysfakcja i radość: Nasze dojrzałe kobiety doceniają partnerów, umiejących zaspokoić ich oczekiwania. Poznaj świat wzajemnej satysfakcji i bliskości. Utworzenie profilu jest bezpłatne!

heilyca1962@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Miła 21-latka - spotkajmy się (2023-07-20)

Zwykła kobieta, z poczuciem humoru chce poznać pana na dłużej lub na szybką przygodę. Jestem dostępną ale konkretną dziewczyną, prostą o odpowiednim sercu. Pamiętam o innych ale w tym wszystkim pamiętam o sobie samej. Lubię w aktywny sposób spędzać czas, ale także poleżeć na łóżku. Szukam faceta uczciwego i szanującego kobiety. Jeżeli Cię interesuję - pisz do mnie na email: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+3809@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Spotkanie bez zobowiązań z panią, która uwielbia zabawę (2023-07-20)

Hej, liczę sobie 22 lata, jestem niezależną dziewczyną, która jest pełna energii i piękna. Szukam faceta, który umie z szacunkiem potraktować damę i uczynić wieczór niewyobrażalną. Pana wiek w moim przypadku nie posiada znaczenia. Nie poszukuję niczego na przyszłość, wyłącznie krótkotrwałego wiadomo co, by umilić noc. Jeśli sądzisz, żeby jesteś Pan osobą, która zdolny jest uczynić mój dzień wyjątkowym, nie zastanawiaj się by dać znać tu: szybkienumerki.pl/ Zapamiętaj, to jest wyłącznie na jedno spotkanie zabawy. Bez miłości. Tylko jedyna niesamowita randka pełna pasji i dobrych chwil.

unrecomb1964@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Partnera na spotkania poszukuje imigrantka z Ukrainy zamieszkująca na terenie Polski (2023-07-20)

Ukrainki to wspaniałe kochanki - SPRAWDŹ SAM Przedstawiamy Ci serwis dedykowaną wyłącznie polakom, którzy pragną wdzięcznej kobiety z Ukrainy. Oto porywające cechy tej platformy, które zapewniają zaspokojenie Twoich najskrytszych pragnień. laskizukrainy.pl/ - Anonimowość i prywatność: Ochrona prywatności jest naszym celem. Nasza zaawansowana technologia zaszyfrowania zabezpiecza Twoją tożsamość, gwarantując niezawodne środowisko, w którym sekretne spotkania mogą kwitnąć. Pilnujemy Twoich tajemnic jak niezdobytej twierdzy. - Sprawdzone kobiety: W nasze włości wkraczają wyłącznie realne damy. - Poufna komunikacja: Uwolnij swoje fantazje z bezkonkurencyjną dyskrecją. Nasz system wiadomości umożliwia kontynuowanie namiętnych rozmów, dzielenie się intymnymi myślami i planowanie pamiętnych randek. Poddaj się nieprzyzwoitym namiętnościom. Daj owej stronie stać się Twoją bramą do uniwersum namiętnych marzeń, w których polacy i ukraińskie kobiety randkują w świecie miłości. Przyjmij uwodzenie i rozpocznij podróż pełną namiętnej namiętności.

weeniste1965@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   33-latka - zrealizuj nasze najpiękniejsze plany (2023-07-20)

Jestem 33-latką, jestem marzycielką, ale w kwestii mężczyzn wiem czego chcę. Najbardziej uwielbiam pole dance (jeśli chcesz to ci pokażę)... Lubię też latać po świecie oraz wypić kieliszek dobrego wina. Szukam konkretnego faceta. Mam własne pieniądze. Kontakt tylko e-mail: weronika.skrzypek33@gmail.com

weronika.skrzypek33+3244@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Diabeł o urodzie anielicy - szukam faceta (2023-07-20)

Jestem schludną i zadowolona z pracy kobietą, 25 lat. Chętnie poznam normalnego, miłego faceta. Wiek minimum od 25 lat, nie interesują mnie młodsi, starsi mogą być - byle nie pierniki! Jeśli masz jakieś hobby poza , jesteś kulturalny i masz dobra higienę, napisz do mnie: sandrusia.sz97@gmail.com

sandrusia.sz97+5981@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Piękna Ukrainka poszukuje delikatnego Polaka (2023-07-20)

Jestem energii pełną panią z Ukrainy, która od ostatnich pięciu miesięcy żyje w Polsce. Niestety, nieuczciwość mojego pochodzącego z Ukrainy chłopaka skutkowała do naszego rozstania. Po przeżyciu nieprzyjemnych sytuacji z ukraińskimi facetami, aktualnie szczególnie interesują mnie urok, delikatność i solidność Polaków. By było bezpieczniej założyłam konto tu kochajukrainki.pl/ Jeśli uważasz się za uprzejmego, ambitnego i szanującego kobiety polaka, z niezwykłą radością chciałabym bliżej Cię poznać. Jestem młoda, mam 26 lat, umiem przygotowywać smaczne posiłki, dbam o domu i pracuję jako kelnerka w lokalnej kawiarni. Uważam siebie za atrakcyjną i delikatną dziewczynę.

irpabin1984@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Młodziutka dziewuszka poszukuje pana (2023-07-20)

Chętnie spotkam doświadczonego przy którym jest możliwość dobrze spędzać czas i czuć się docenioną. Brak mi doświadczenia w poznawaniu ludzi przez internet. Szukam konkretów, szukam doświadczenia. Napisz jeżeli szukasz tego co ja: karolinka.sikorska99@gmail.com

karolinka.sikorska99+3686@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Chcę spotkać towarzysza - pani po 30stce (2023-07-20)

Nazywam się Paula - Ubóstwiam spełnione fantazje. Wyślij do mnie maila pod warunkiem że tak jak ja marzysz by spędzić czas ze mną: paulinka.nowak89@gmail.com

paulinka.nowak89+470@gmail.com

WAŻNE! Wiele ogłoszeń o pożyczki lub inwestycje jest zamieszcznych przez oszustów z Afryki i innych krajów, którzy używają automatycznych tłumaczeń na język polski. Prosimy NIE WYSYŁAĆ im swoich danych osobowych lub pieniędzy!

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   >>|  

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane. Kontakt: info@zielonakarta.com