INSERT command denied to user 'zielonak_xpgb'@'localhost' for table `zielonak_xpgb`.`xpgb_sessions` in 'insert into xpgb_sessions (skey, ip, proxy_ip, data, `time`) values ('DZ93fVCw','44.192.90.13','', '', NOW())'

Darmowe Ogłoszenia: Praca, Usługi, Nieruchomości, Drobne, Towarzyskie - strona 123 Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica

UWAGA: TA STRONA INTERNETOWA (wraz z domeną zielonakarta.com) JEST NA SPRZEDAŻ!

Kontakt: info@zielonakarta.com

POMYŚL: Twoje życie Cię przytłacza, nic Ci nie wychodzi, nowe problemy i stres się nie kończą. Wielokrotnie próbowałeś zejść na dobrą drogę, modliłeś się do Boga by Ci pomógł.. ale On nie słuchał. Więc dalej kroczyłeś swoją drogą pełną grzechów, bo tylko grzech wydawał się Ciebie słuchać i przynosił tymczasowe ukojenie.

Czy wiedziałeś, że Bóg nie słucha grzeszników?

"A wiemy, że Bóg nie wysłuchuje grzeszników, ale jeśli ktoś jest czcicielem Boga i wypełnia jego wolę, tego wysłuchuje." (Jan 9:31)

Na stałe wyzwól się od grzechu, pogódź się z Bogiem i zaufaj mu. Dopiero wtedy zaczniesz żyć i będziesz miał u Niego stałe wsparcie.

Jezus sam przeszedł przez cierpienie i próby i może On dopomóc tym, którzy przez próby przechodzą.


Wszystkie kraje [29782] / pl POLSKA [1030] / en Anglia [2799] / ar Argentyna [3] / au Australia [23] / at Austria [210] / be Belgia [472] / br Brazylia [5] / bg Bułgaria [11] / cn Chiny [1] / hr Chorwacja [8] / cy Cypr [7] / cz Czechy [55] / dk Dania [203] / ee Estonia [0] / fi Finlandia [32] / fr Francja [2706] / gr Grecja [7] / es Hiszpania [15] / nl Holandia [3817] / ie Irlandia [76] / is Islandia [46] / jp Japonia [1] / ca Kanada [19] / kr Korea Południowa [1] / lt Litwa [1] / lu Luksemburg [10] / nz Nowa Zelandia [7] / lv Łotwa [0] / mt Malta [6] / de Niemcy [13335] / no Norwegia [315] / pt Portugalia [3] / ro Rumunia [5] / ru Rosja [3] / sk Słowacja [25] / si Słowenia [1] / ch Szwajcaria [297] / us Stany Zjednoczone [53] / se Szwecja [127] / hu Węgry [2] / it Włochy [5]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [29782]    
PRACA: Dam Pracę [12585] Szukam Pracy [970] Pozostałe [19]
USŁUGI: Oferuję [245] Potrzebuję [29] Pozostałe [15]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [33] Kupię [0] Wynajmę [40] Pozostałe [6]
DROBNE: Sprzedam [82] Kupię [4] Pozostałe [18]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [804] Pani pozna Pana [14645] Pozostałe [208]
INNE: Wszystko inne [79]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Stylowa dojrzała pani szuka partnera (2023-07-19)

Jesteś mężczyzną pragnącym eleganckich, dojrzałych dam? Nie szukaj dalej! Ta strona internetowa to unikalne miejsce, aby nawiązać kontakt z urokliwymi, niezależnymi kobietami. Każda dama jest rzetelnie zweryfikowana, aby zagwarantować autentyczność i jakość. Mowa o: soczystemamuski.pl/ Czego możesz się spodziewać od tego portalu: - Zjawiskowe i dojrzałe: Przygotuj się na zachwyt pięknem i gracją pięknych mamusiek z Polski. - Wolność wyboru: Niezależnie czy szukasz spotkania bez zobowiązań, czy długoterminowe relacje, nasza platforma umożliwia eksplorację wartościowych profili w swoim tempie. - Wiek to tylko liczba: Niezależnie od Twojego wieku, ta strona internetowa jest dostępna dla mężczyzn z każdej grupy wiekowej. Buduj relacje i rozkoszuj się towarzystwem bez ograniczeń. - Radość i zadowolenie: Nasze dojrzałe kobiety doceniają panów, zdolnych zadowolić ich oczekiwania. Zbadaj obszar wzajemnej satysfakcji i intymności. Rejestracja jest bezpłatna!

aglasu1998@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Jednorazowa przygoda z kobietą lubiącą zabawę (2023-07-19)

Cześć, liczę sobie 22 lata, jestem wolną kobietą, która jest pełna życia i atrakcyjności. Wypatruję pana, który potrafi z szacunkiem potraktować dziewczynę i uczynić wieczór magiczną. Twój wiek w moim odczuciu nie stanowi znaczenia. Nie poszukuję niczego na stałe, tylko krótkotrwałego figo fago, żeby umilić wieczór. Jeśli sądzisz, że jesteś Pan tym, która może zrobić ten dzień niesamowitym, nie wahaj się by dać znać tu: najednanoc.pl/ Nie zapominaj, to jest tylko na jedno spotkanie rozrywki. Bez miłości. Wyłącznie jedyna niesamowita noc niezmierzonej pasji i miłych momenów.

obstarta1978@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dama z Ukrainy chce poznać empatycznego kawalera z Polski (2023-07-19)

Priwiet! Oto ja, urocza 23 letnia Ukrainka szukająca czarującego Polaka, co rozpali moje serce. Jestem zapalona miłośniczka książek, całkowicie pochłonięta tytułami Dostojewskiego i Tolkiena. Szukam fascynującego mężczyzny. Nutka delikatności jest niezbędna... Człowiek, kto potrafi skradnąć moje serce. Wyślij wiyadomośt: paniezukrainy.pl/ Nie zapominaj, że poszukuję czegoś wyjątkowego, więc przedstaw mi swoją najlepszą stronę.

caterha1974@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Osamotniona Ukrainka poszukuje miłego pana z Polski (2023-07-19)

Cześć! To JA, urocza 23 letnia Ukrainka poszukująca przystojnego Polaka, który ożywi moje zmysły. Ja jestem gorliwa miłośniczka książek, całkowicie zanurzona tytułami Dostojewskiego i Tolkiena. Szukam intrygującego polskiego faceta. Nutka charyzmy jest nieodzowna... Ktokolwiek, kto potrafi skradnąć me serce. Napisz na czatie: paniezukrainy.pl/ Warto pamiętać, że szukam kogoś naprawdę wyjątkowego, dlatego pokaż mi najlepszą wersję siebie.

partdotim1982@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Starsza kobieta pragnie męskich panów (2023-07-19)

Jesteś facetem szukającym eleganckich, dojrzałych mamusiek? Przestań szukać! Ta strona internetowa to unikalne miejsce, aby połączyć się z urokliwymi, niezależnymi kobietami. Każda kobieta zostaje dokładnie weryfikowana, aby zapewnić wiarygodność i poziom. Sprawdź tu: soczystemamuski.pl/ Co otrzymasz od tego portalu: - Piękne i doświadczone: Przygotuj się na zachwyt pięknem i wyrafinowaniem naszych dojrzałych polskich kobiet. - Szeroki wybór: Niezależnie od tego, czy poszukujesz spotkania bez zobowiązań, czy poważne związki, nasz serwis umożliwia Ci przeglądanie jakościowych profili w swoim własnym rytmie. - Nie zwracamy uwagi na wiek: Nieważne, ile masz lat, ten portal jest dostępna dla mężczyzn z każdej grupy wiekowej. Nawiązuj związki i ciesz się spędzaniem czasu bez restrykcji. - Satysfakcja i radość: Dojrzałe kobiety, które tu znajdziesz cenią panów, zdolnych zadowolić ich potrzeby. Zbadaj świat obopólnej satysfakcji i bliskości. Rejestracja jest darmowa!

maisimo1963@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pragnę niezapomnianej ekscytacji na jedno spotkanie (2023-07-19)

Poszukujesz zabawy bez konsekwencji na jedną noc z polską kobietą? Prezentowana przez nas nowa strona internetowa to odpowiedź na twoje poszukiwania! Nasza własna witryna jest kompletnie zabezpieczona i szanuje Waszą poufność. Twoje dane personalne są całkowicie zabezpieczone, co pozwala Tobie skoncentrować się na szukaniu ekscytującego wieczoru. najednanoc.pl/ Zawsze dziewczyna na prezentowanej przez nas stronie jest zweryfikowana przed utworzeniem konta, a to zapewnia, że łączysz się z rzeczywistymi laskami. Brak zaskakujących opłat - rejestracja jest absolutnie darmowa. Zacznij Twoją własną podróż już teraz i odszukaj idealną ognistą dziewczynę na wieczór jak ze snu! Zapamiętaj, jest to nie tylko platforma, to wejście do niezapomnianych, bezstresowych spotkań z pięknymi, sprawdzonymi pannami z Twojego rejonu.

prepakno1991@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Chcę poznać do zabaw - pani po 30stce (2023-07-19)

Mam na imię Paulina - Lubię spełnione fantazje. Napisz do mnie jeżeli jak ja chciałbyś spędzić czas ze mną: paulinka.nowak89@gmail.com

paulinka.nowak89+6071@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dyskretnie - 21 latka szuka faceta (2023-07-19)

Hej, tutaj Jola. Szukam miłego faceta który się mną zainteresuje bo poprzednie związki mi nie wychodziły. Jestem sympatyczną i ciepłą panią która chce poznać miłego mężczyznę. Pisz do mnie na email: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+7090@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Kelnerka barowa z Ukrainy poszukuje miłości (2023-07-19)

Hej! Oto ja, czarująca 23 letnia Ukrainka poszukująca przystojnego pana z Polski, który rozpali moje zmysły. Jestem oddana miłośniczka czytania, całkowicie pochłonięta dziełami Dostojewskiego i Tolkiena. Szukam intrygującego polskiego faceta. Iskierka charyzmy jest nieodzowna... Ktokolwiek, kto zdolny jest ukraść moje serce. Wyślij wiyadomośt: paniezukrainy.pl/ Miej na uwadze, że poszukuję naprawdę wyjątkowej osoby, dlatego przedstaw mi najlepszą wersję siebie.

wronigil1970@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pochodzę z Ukrainy i szukam pana bo czuję samotność (2023-07-19)

Priwiet! To ja, czarująca w wieku 23 lat Ukrainka szukająca czarującego pana z Polski, który ożywi moje serce. Ja jestem zapalona miłośniczka literatury, w pełni zafascynowana tytułami Dostojewskiego i Tolkiena. Szukam intrygującego mężczyzny. Iskierka pikanterii jest konieczna... Ktoś, kto potrafi skradnąć me serce. Skontaktuj się ze mnom: paniezukrainy.pl/ Warto pamiętać, że poszukuję kogoś naprawdę wyjątkowego, więc pokaż mi najlepszą wersję siebie.

tibapat1989@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Starsza piękność pragnie fajne doświadczenia (2023-07-19)

Cześć panowie. Wita was starszą damą, w wieku 45 lat, pełną życia. Wiek to jedynie cyfry, a ja troszczę się o własny wygląd. Nie wymagam jakiegokolwiek wsparcia finansowego - w tej materii uważam się za samodzielna. Poszukuję fascynującego mężczyzny wiekowo pomiędzy 25 a 60 lat, by przejść z nim miło chwile, z myślą o stałym związku lub być może tylko na jedno spotkanie, zdecydujemy później... Mam profil tutaj: soczystemamuski.pl/ Fakt, że jestem dojrzała, nie oznacza, iż nie posiadam pragnień. W rzeczywistości okazują się być one silniejsze niż młodych kobiet. Mam potrzebę człowieka, jaki ma świadomość, jak satysfakcjonować damę oraz jest w stanie dotrzymać mi kroku.

doorskura1990@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Spraw że zapamiętam tę noc ale się nie zakochuj (2023-07-19)

Poszukujesz zabawy bez zobowiązań na jedną noc z polską panią? Prezentowana przez nas aktualna platforma online to odpowiedź na twoje poszukiwania! Nasza witryna jest kompletnie zabezpieczona i przestrzega Waszą prywatność. Pana informacje personalne są całkowicie zabezpieczone, co daje możliwość Ci skupić się na szukaniu podniecającego spotkania. najednanoc.pl/ Zawsze dziewczyna na prezentowanej przez nas stronie jest weryfikowana przed założeniem konta, co zapewnia, iż komunikujesz się z autentycznymi laskami. Nie ma zaskakujących opłat - rejestracja jest absolutnie bezpłatna. Zacznij własną ekscytującą podróż teraz i znajdź idealną chętną dziewczynę na wieczór marzeń! Nie zapominaj, to nie jedynie witryna, to wejście do niesamowitych, bezproblemowych spotkań z atrakcyjnymi, autentycznymi pannami z Twojego rejonu.

lenliva1982@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani lat 36 chętnie pozna miłego i dojrzałego emocjonalnie mężczyznę (2023-07-19)

Kobieta lat 36 szuka zabawowego faceta do wspólnego spędzania czasu. Mój wzrost to 160cm i bardzo lubię zabawne chwile razem. Mogę dojechać. Proszę pisać na e-mail: ania.gizowska87@gmail.com

ania.gizowska87+5303@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Norwegia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zrobię ci laseczke (2023-07-19)

miło będzie spędzić z Tobą czas. Zapraszam Cię do mojego dyskretnego i czyściutkiego apartamentu w centrum miasta. Obiecuję ognistą zabawę, fantastyczną atmosferę i tylko niezapomniane przeżycia. Przeżycia w każdym wymiarze i bez żadnych dopłat. Zaczniemy od oralu i tu bez narzekania, tak jak lubisz. Może 69? Albo po prostu uklęknę i zrobię Ci laseczkę? Głęboko, namiętnie, patrząc w oczy i z zakończeniem tam gdzie lubisz. Nie zapomnę też o jajeczkach a jeśli masz ochotę zejdę moim sprawnym języczkiem niżej. Co potem? Może weźmiesz mnie od tyłu? Chętny? Pisz na e-maila -> czarnakocica116@gmail.com

czarnakocica116@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poznam kolegę - pani po trzydziestce (2023-07-19)

Mam chęć namiętnie podsycić w twojej głowie pożądanie. Krótkotrwale albo na stałe. Twój wiek nie jest dla mnie ważna. Chcę się zabawić: paulinka.nowak89@gmail.com

paulinka.nowak89+8124@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Norwegia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Jestem Wariatka (2023-07-19)

Jestem bardzo słodką i przytulaśną dziewczyną. Mój były zawsze wkurzał się, że nie może w spokoju obejrzeć meczu, bo wskakiwałam Mu na kolana, całowałam po szyi, pieściłam jego kark, szeptała do ucha pikantne słowa. np. "Wiem, że chcesz abym się nim zajęła" aż w końcu zsuwałam się na dywan i rozpinałam jego rozporek. Biedaczek po chwili nie wiedział jaki mecz ogląda i zamiast patrzeć na ekran telewizora łapał mnie za włosy i czekał aż zerknę na niego czując strzelającą do ust spermę. Kontakt tylko przez maila -> martknowk@gmail.com

martknowk@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Norwegia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zamknij oczy, zakosztuj szczypty szaleństwa (2023-07-19)

Masz ochotę przeżyć coś niezwykłego? Idealnie trafiłeś! Jestem naturalną, subtelną blondynką o niebanalnej urodzie i ognistym temperamencie, która pragnie Cię zadowolić najlepiej jak może. Zamknij oczy, zakosztuj szczypty szaleństwa, wyzbądź się oporu, urealnij to, co drzemie głęboko w Twojej duszy. Gwarantuję poczucie spełnienia i satysfakcji! Idealnie trafiłeś! Sprawię byś poczuł się zrelaksowany, odprężony Kontakt -> ania.marcisz69@gmail.com

ania.marcisz69@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Norwegia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Witam miłego Pana (2023-07-19)

Witam miłego Pana i mam zaszczyt zaprosić do mojego dyskretnego, prywatnego mieszkanka, w związku z czym proszę o dyskrecję. Jestem jak mała czarna, dobra kawa, szybko uzależniam, wywołuję euforię i daję długotrwałe poczucie przyjemności. Jestem delikatna, zmysłowa, łatwo nawiązuję kontakt, jedwabna skóra. Dzięki swoim umiejętnościom poprawię Ci humor, zrelaksuję Cię i przez czas spędzony ze mną zapomnisz o kłopotach życia codziennego. Pisz tutaj --> moniawronka5@gmail.com

moniawronka5@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Znudzona związkami - odczaruj mnie swoją męskością (2023-07-19)

Bez przerwy w biegu chce poznać eleganckiego. 34 lata w dowodzie włosy blondstały układ choć może być również chwilowo. Sam ocenisz :) Wyślij mi wiadomość: sawicka.kasia1982@gmail.com

sawicka.kasia1982+8876@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   33-latka - wciel w życie nasze najdziksze fantazje (2023-07-19)

Z rozkoszą poznam delikatnego faceta który chce poznać przyjaciółkę dla miłych zabaw. Mam 33 lata, kocham taniec na rurze. Pisz: weronika.skrzypek33@gmail.com

weronika.skrzypek33+637@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Filigranowa Kobieta poszukuje chętnego pana (2023-07-19)

Witaj, tutaj Jola. Chcę spotkać fajnego faceta który się mną spotka gdyż poprzednie związki mi nie wychodziły. Jestem fajna i namiętną panią która chciałaby spotkać realnego faceta. Wyślij mi maila: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+5714@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Młoda dziewczyna poszukuje mężczyznę (2023-07-19)

Poznam kolegę do spełniania wspólnych marzeń i pomysłów. Brakuje mi doświadczenia a dotychczas byłam pod kloszem rodziców. Jeżeli masz mi coś do zaproponowania :D Email do kontaktu: karolinka.sikorska99@gmail.com

karolinka.sikorska99+5532@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pan pozna Panią   Spełnię każda Twoja faktazje (2023-07-19)

Witam. Jesteś samotna lub zaniedbywana a chciał byś spełnić swoje fantazje? Nawet te najbardziej skryte? Wiek nie ma żadnego znaczenia. Mam 34 lata i jestem chętny spełnić Twoje fantazje. Jeśli to czytasz to czekam na kontakt. Całuję tam gdzie lubisz najbardziej

Laki27@o2.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Cześć, tutaj Sandrusia (2023-07-19)

Jestem zadbaną i spełniająca się w pracy kobietą, mam 25 lat. Chętnie poznam normalnego, miłego faceta. Wiek minimum od 25 lat, nie interesują mnie licealiści, starsi mogą być - byle nie pierniki! Jeśli masz zainteresowania poza papierosami, to napisz mi maila: sandrusia.sz97@gmail.com

sandrusia.sz97+5017@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zaproszenie dla faceta Emigrantka pochodząca z Ukrainy poszukuje sobie partnera na wspólne wyjścia (2023-07-19)

Jestem dziewczyną, emigrantką iz Ukrainy, mieszkającą w Polsze. Poszukuję starszego od siebie, delykatnego polskiego mężczyzny, kturyj dba o moje własne dobrobyt, przede wszystkim te cielyesne... Ja kocham wykonywać taniec, spoglądać na ekrany kinowe i jestem świetna w zachowaniu czystość i uporządkowanie w mieszkaniu. Umiem dobrze przygotowywać posiłki, prać, zmywać naczynia itd. Czas, który poświęcisz na mnie, otrzyma swoją nagrodę moją pociągającą, gładkim ciałem! O tu posiadam do siebie numer paniezukrainy.pl/ Jestem Natashka, mam dwadzieścia pięć lat i pracuję jako administyratorka na uniwersytiecie. Jeżeli jesteś zainteresowany, odezwij się, to dokonamy planów na spotykanko!

ycmitleo1970@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ukraińska laska szukająca czarującego Pana z Polski (2023-07-19)

Strona dla Polaków szukających Ukrainek Przedstawiamy Ci serwis dedykowaną wyłącznie Panom z Polski, którzy pragną urokliwej kochanki z Ukrainy. Oto porywające cechy tej strony, które zapewniają satysfakcję Twoich najbardziej ukrytych fantazji. paniezukrainy.pl/ - Anonimowość i prywatność: Dyskrecja jest podstawowym celem. Nasza zaawansowana technologia kodowania ochrania Twoją tożsamość, zapewniając bezpieczne środowisko, w którym to skryte znajomości mogą kwitnąć. Pilnujemy Twoich tajemnic jak niezdobytej twierdzy. - Sprawdzone kobiety: Nasze progi przekraczają tylko realne kobiety. - Bezpieczna komunikacja: Uwolnij swoje fantazje z bezkonkurencyjną dyskrecją. Nasz system wiadomości umożliwia prowadzenie uwodzących rozmów, współdzielenie intymnymi myślami i planowanie gorących spotkań. Oddaj się nieprzyzwoitym fantazjom. Pozwól owej witrynie stać się Twoją bramą do uniwersum namiętnych fantazji, w których Panowie z Polski i ukraińskie laski flirtują w miejscu cielesności. Przyjmij uwodzenie i rozkręć podróż pełną surowej namiętności.

unapne1995@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Stylowa dojrzała pani pragnie kompanii (2023-07-19)

Cześć faceci. Przybywam jako starszą kobietą, w wieku czterdziestu pięciu lat, pełną wigoru. Wiek to tylko cyfry, a ja, jako kobieta dbam o swój wygląd. Nie oczekuję jakiegokolwiek wsparcia materialnego - w tym aspekcie uważam się za samodzielna. Pragnę poznać fascynującego faceta wiekowo pomiędzy 25 a 60 lat, aby przeżyć z jego towarzystwem ciekawie czas, z myślą o stałym związku bądź być może tylko na jedno spotkanie, zdecydujemy później... Szukaj mnie tu: soczystemamuski.pl/ Mimo że jestem doświadczona, nie sugeruje, że nie posiadam pragnień. W praktyce okazują się być one silniejsze w porównaniu do dwudziestoletnich dam. Mam potrzebę faceta, który ma świadomość, w jaki sposób zadowolić kobietę oraz jest w stanie dotrzymać mi kroku.

distyli1987@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Odkryj idealną kobietę na jedną noc (2023-07-19)

Cześć, mam 22 lata, jestem niezależną kobietą, jaka jest pełna energii i atrakcyjności. Wypatruję pana, który umie odpowiednio zadbać o damę i uczynić wieczór niewyobrażalną. Wasz wiek w moim przypadku nie posiada znaczenia. Nie szukam czegokolwiek na stałe, jedynie przelotnego wiadomo co, aby uprzytulnić noc. Jeżeli uważasz, iż jesteś tym, jaki może zrobić ten dzień niezwykłym, nie krępuj się aby dać znać tu: najednanoc.pl/ Zapamiętaj, to jest jedynie na jedną noc zabawy. Bez miłości. Tylko jedyna niesamowita randka niezmierzonej cielesności i miłych chwil.

aralpres1964@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani 36 lat pozna fajnego i zabawnego mężczyznę (2023-07-19)

Pani 36 lat pozna dojrzałego emocjonalnie towarzysza do wspólnych chwil. Mierzę 160cm i bardzo lubię taniec. Mam własne mieszkanie. Kontakt tylko przez e-mail: ania.gizowska87@gmail.com

ania.gizowska87+3257@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Po 30stce i spełniona zawodowo poszukuje kolegę w celu spełniania uniesień (2023-07-19)

Mąż mnie zaniedbuje. A jak to kobieta mam swoje zachcianki. Chcesz adorować ponętną dojrzałą kobietę? Wyślij mi wiadomość: sawicka.kasia1982@gmail.com

sawicka.kasia1982+4700@gmail.com

WAŻNE! Wiele ogłoszeń o pożyczki lub inwestycje jest zamieszcznych przez oszustów z Afryki i innych krajów, którzy używają automatycznych tłumaczeń na język polski. Prosimy NIE WYSYŁAĆ im swoich danych osobowych lub pieniędzy!

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   >>|  

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane. Kontakt: info@zielonakarta.com