INSERT command denied to user 'zielonak_xpgb'@'localhost' for table `zielonak_xpgb`.`xpgb_sessions` in 'insert into xpgb_sessions (skey, ip, proxy_ip, data, `time`) values ('oQiLGniy','44.201.72.250','', '', NOW())'

Darmowe Ogłoszenia: Praca, Usługi, Nieruchomości, Drobne, Towarzyskie - strona 149 Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica

UWAGA: TA STRONA INTERNETOWA (wraz z domeną zielonakarta.com) JEST NA SPRZEDAŻ!

Kontakt: info@zielonakarta.com

POMYŚL: Twoje życie Cię przytłacza, nic Ci nie wychodzi, nowe problemy i stres się nie kończą. Wielokrotnie próbowałeś zejść na dobrą drogę, modliłeś się do Boga by Ci pomógł.. ale On nie słuchał. Więc dalej kroczyłeś swoją drogą pełną grzechów, bo tylko grzech wydawał się Ciebie słuchać i przynosił tymczasowe ukojenie.

Czy wiedziałeś, że Bóg nie słucha grzeszników?

"A wiemy, że Bóg nie wysłuchuje grzeszników, ale jeśli ktoś jest czcicielem Boga i wypełnia jego wolę, tego wysłuchuje." (Jan 9:31)

Na stałe wyzwól się od grzechu, pogódź się z Bogiem i zaufaj mu. Dopiero wtedy zaczniesz żyć i będziesz miał u Niego stałe wsparcie.

Jezus sam przeszedł przez cierpienie i próby i może On dopomóc tym, którzy przez próby przechodzą.


Wszystkie kraje [69651] / pl POLSKA [4158] / en Anglia [4886] / ar Argentyna [11] / au Australia [198] / at Austria [2160] / be Belgia [2009] / br Brazylia [7] / bg Bułgaria [22] / cn Chiny [2] / hr Chorwacja [21] / cy Cypr [13] / cz Czechy [232] / dk Dania [1763] / ee Estonia [11] / fi Finlandia [183] / fr Francja [3312] / gr Grecja [21] / es Hiszpania [87] / nl Holandia [8292] / ie Irlandia [818] / is Islandia [647] / jp Japonia [13] / ca Kanada [95] / kr Korea Południowa [3] / lt Litwa [5] / lu Luksemburg [63] / nz Nowa Zelandia [33] / lv Łotwa [2] / mt Malta [13] / de Niemcy [16697] / no Norwegia [3953] / pt Portugalia [16] / ro Rumunia [10] / ru Rosja [10] / sk Słowacja [54] / si Słowenia [11] / ch Szwajcaria [1407] / us Stany Zjednoczone [1148] / se Szwecja [1925] / hu Węgry [9] / it Włochy [33]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [69651]    
PRACA: Dam Pracę [13258] Szukam Pracy [980] Pozostałe [22]
USŁUGI: Oferuję [835] Potrzebuję [44] Pozostałe [20]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [43] Kupię [1] Wynajmę [43] Pozostałe [6]
DROBNE: Sprzedam [87] Kupię [5] Pozostałe [24]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [1070] Pani pozna Pana [52815] Pozostałe [285]
INNE: Wszystko inne [113]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mam 33 lata - urzeczywistnij nasze najbardziej skryte plany (2023-08-12)

Z rozkoszą zapoznam męskiego , który chce poznać damę do wspólnych zabaw. Skończyłam 33 lata, kocham tańczyć na rurze. Wyślij mi maila: weronika.skrzypek33@gmail.com

weronika.skrzypek33+9013@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ukrainka szuka zachwycającego Pana z Polski co skradnie jej serce (2023-08-12)

Randki dla mieszkańców Polski i ukraińskich kobiet Przedstawiamy Ci serwis dedykowaną wyłącznie mieszkańcom Polski, którzy poszukują namiętnej partnerki z Ukrainy. Oto intrygujące cechy tej strony, które zapewniają satysfakcję Twoich najskrytszych pragnień. chetneukrainki.pl/ - Anonimowość i prywatność: Dyskrecja jest jednym z naszych priorytetem. Nasza zaawansowana technologia kodowania chroni Twoją tożsamość, zapewniając bezpieczne środowisko, w którym sekretne romanse mogą rozkwitać. Strzeżemy Twoich tajemnic jak cennego skarbu. - Sprawdzone kobiety: W nasze wirtualne progi wchodzą wyłącznie autentyczne panie. - Bezpieczna komunikacja: Wyzwól swoje namiętności z niezrównaną dyskrecją. Autorski system wiadomości umożliwia prowadzenie uwodzących rozmów, dzielenie się intymnymi myślami i organizowanie gorących spotkań. Oddaj się zakazanym namiętnościom. Daj naszej stronie stać się Twoją bramą do krainy gorących przyjemności, gdzie mężczyzni i ukraińskie dziewczyny randkują w świecie cielesności. Zaakceptuj uwodzenie i rozkręć podróż pełną bezkompromisowej namiętności.

gluteret1983@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mam po dziurki w nosie frustrujących szkolniaków, szukam starszego partnera (2023-08-12)

Młodzi faceci poprostu nie potrafią mnie zaspokoić choć jestem tylko 20-letnią dziewczyną. Po masie randek z młodzieniaszkami uzależnionymi od Tik Toka myślę, że jestem chętna na romans ze starszym od siebie facetem! Więc jeśli tylko masz więcej niż 30 lat - wyślij do mnie wiadomość tu szukamstarszego.pl/ Mam 20 wiosen i jestem zgrabna!!!

nyawaphi1978@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Wykształcona oraz gorąca 36 -latka pozna towarzysza (2023-08-12)

Doskonale Jestem świadoma będąc zaradną życiowo 36-latką panią że idealny układ oparty jest na realnym poważaniu ale także niezłej zabawie :) Szukam partnera który ma najmniej 24 lata albo więcej i który ma te same takie same zasady... Posiadasz w sobie to coś? Napisz tutaj: randkero.pl/profil/maja87 Nie jestem do dyspozycji za każdym razem, aczkolwiek mogę obiecać nawet kilka spotkań na miesiąc :) Nie interesują mnie żadne pieniądze ponieważ pragnę realnej poufności!

laudoubthard1998@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Chwila wytchnienia z 28-latką (2023-08-12)

Hejo ;) Mam 28 wiosen chcącą poznać fajnego i delikatnego pana... Partnera który umie sprawić, iż dziewczyna odczuje, iż jest podziwiana... Jeżeli piszesz do mnie na czacie, zawrzyj cokolwiek o swoich hobby :) Pisz do mnie na czacie: randkero.pl/profil/patrycja95 W ciągu tygodnia często jestem trochę nieczasowa, jednakże na pewno odpiszę na wiadomości w weekend!

hanswating1969@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani Szuka Pana (2023-08-12)

Szukam normalnego i z poczuciem humoru faceta do dyskretnych spotkań. Mam własne mieszkanie, ale mogę przyjechać do Ciebie. Za spotkanie nie oczekuję od Ciebie żadnych pieniędzy bo jestem zwykłą dziewczyną, a nie prostytutką. Kontakt i moje zdjęcia znajdziesz tutaj anons.vip/anka

114@579.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Szukam Konkretnego Faceta (2023-08-12)

Jestem studentką, która w wolnej chwili lubi się zabawić. Dlatego szukam tutaj dyskretnych i kulturalnych panów. Nie szukam partnera do stałego związku. Zależy mi na spotkaniu bez zobowiązań. Czyli nie chcę za to pieniędzy, a dyskrecji. Jesteś zainteresowany i chcesz mnie bliżej poznać? Zapraszam na mój profil tutaj anons.vip/ruda

389@955.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Spotkaj starszą mamuśkę o której zawsze marzyłeś (2023-08-12)

Zawitaj na stronie internetowej, który pomaga łączyć prawdziwych mężczyzn z prawdziwymi milfetkami. Przygody życia już na Ciebie oczekują... Czy uważasz że jesteś autentycznym dżentelmenem pożądającym ekscytujących randek wraz z dojrzałymi i przepełnionymi pasją paniami? Ten serwis połączy właśnie Ciebie z doświadczonymi mamuśkami skorymi namiętnie się bawić z dżentelmenami... Bezpłatna rejestracja profilu i swobodny wgląd do ogromnej ilości dam! soczystemamuski.pl/ Ich bagaż doświadczeń sprawi, że flirt z dojrzałymi kobietami to wyfarinowane wydarzenie. Na portalu widzimy jak priorytetowa jest dla was dyskrecja. Wysyłaj wiadomości na czacie, randkuj oraz spotkaj pełną namiętności panią! Nie odkładaj tego dłużej! Zarejestruj profil zupełnie bez opłat już dziś!!!

imuses1990@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Doświadcz randki pełnej namiętności rozochoconymi pannami i przyłącz się za friko (2023-08-12)

Jestem damą na krawędzi trzydziestego roku życia. Posiadam ciało, który nie zawodzi i poszukuję faceta, który jest chętny na odrobinę podniecenia, jednak zaledwie na jedną noc. Odpisuję tylko tu tylkonaraz.pl/ Oto niewiele spraw, które należy znać: - Ale tylko jedno spotkanie: Jest to spotkanie na jedną noc. Miło się zabawiamy, cieszymy się wzajemnym spotkaniem, ale na właśnie tym koniec. Nie poszukuję tutaj jakichś długoterminowych relacji, tylko wieczoru pełnej rozrywki. - Nie wpadaj w miłość: Być może to może trochę ostro, ale nie daj się porwać uczuciu. Spotkaliśmy się na tym miejscu by pofiglować, jednak nie jednak na wiele czasu. Udzielamy ale tylko obustronne ochoty, bez jakichkolwiek dalszych zobowiązań. Zatem, jeżel jest Pan gotowy na spotkanie pełen podniecenia i atrakcji, jakiej nie zapomnisz, to pisz. Lecz następnego dnia rozchodzimy się, każde w swoją stronę. Proste jak najprostsza rzecz. Do zobaczenia

khalgarmo1972@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Przygotowana na harce dziewczyna mająca 29 lat (2023-08-12)

Siemka :) Jestem dziewczyną z pazurem! Zapewniam Ci flirt pełen dyskrecji oraz pożądania! Może na codzień jesteś zapracowanym panem i masz chęć na czułość w nocy? Chcę znaleźć faceta wykazującego taką samą kombinację wrażliwości oraz pożądania. Więc jeżeli jesteś panem, który chce dorównać mojej energii i docenia płomienną zabawę, to możesz napisać do mnie na randkero.pl/profil/kinga93 Zbadajmy w którym kierunku prowadzi nas randka! :)

momoli1997@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ukrainka szuka uroczego Polaka co skradnie jej serce (2023-08-12)

Jestem paniyą, uchodźczynią z terenów Ukrainy, co mieszka w Polsce. Poszukuję starszego ode mnie, delykatnego z Polsze faceta, któryj zadba o moje własne dobrobyt, szczególnie te związane z ciałem... Ja kocham wykonywać taniec, oglądać filmy i jestem świetna w zachowaniu czystość i uporządkowanie w mieszkaniu. Potrafiye znakomicie gotować, prać, zmywać naczynia itd. Energiyę, który mi oddasz, otrzyma swoją nagrodę moją uroczą, atrakcyjnym ciałem! Tu jest mój profil panienkizukrainy.pl/ Nazywam się Natalia, mam 25 liet i pracuję jako administyratorka na uczelni. Jeżeli jesteś zainteresowany, odezwij się, a umówimy się na spotykanko!

wahlgider1996@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Bez zobowiązań - młoda pozna mężczyznę (2023-08-12)

Zwykła kobieta, z poczuciem humoru szuka faceta na dłużej albo do przelotnej znajomości. Jestem normalną lecz konkretną osobą, prostą o właściwym serduszku. Pamiętam o innych ale przy tym nie zapominam o sobie. Lubię aktywnie spędzać czas, ale i wtulić się w kogoś. Szukam faceta naturalnego i ceniącego kobiety. Jeżeli Cię interesuję to napisz: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+7387@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani Szuka Pana (2023-08-12)

Szukam normalnego i z poczuciem humoru faceta do dyskretnych spotkań. Mam własne mieszkanie, ale mogę przyjechać do Ciebie. Za spotkanie nie oczekuję od Ciebie żadnych pieniędzy bo jestem zwykłą dziewczyną, a nie prostytutką. Kontakt i moje zdjęcia znajdziesz tutaj anons.vip/anka

669@982.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Świeża w relacjach damsko-męskich chce poznać faceta który mnie wprowadzi (2023-08-12)

Masz ochotę siedzieć ze mną do późna i nie spać do rana? Może mamy szansę... Jestem po burzliwym związku i szukam kogoś, kto pokaże mi świat. Napisz do mnie na email: karolinka.sikorska99@gmail.com

karolinka.sikorska99+972@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   33 lata - spełnij nasze największe marzenia (2023-08-12)

Jestem 33 letnią kobietą, jestem marzycielką, ale w kwestii mężczyzn wiem czego chcę. Ubóstwiam poledance (jeśli się poznamy bliżej to się o tym przekonasz)... Lubie podróżować oraz wypić kieliszek wina. Chcę poznać zdecydowanego mężczyznę. Mam własne pieniądze. Kontakt tylko mailowy: weronika.skrzypek33@gmail.com

weronika.skrzypek33+1573@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dyskretna Marysia - Bez Sponsoringu (2023-08-12)

Jestem uległą suczką i nie wstydzę się o tym mówić, kręcą mnie ostre zabawy. Oczywiście wszystko ze smakiem i z głową. Jeżeli jesteś zainteresowany i chcesz się spotkać to odezwij się do mnie. Kontakt i więcej zdjęć znajdziesz tutaj anons.vip/marysia Nie odbieram numerów prywatnych. Na emaile odpowiadam bardzo rzadko.

175@413.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Jestem 19-letnią kobietą pragnącą doświadczonego Pana (2023-08-12)

Chcemy powitać was w portalu randkowym, gdzie płomienne bardzo młode dziewczęta chcą poznać wyłącznie starszych od siebie mężczyzn... Panowie, odkryjcie serwis, na którym wiek to tylko liczba... Wspomniane kobiety zostały zweryfikowane oraz jasno sprecyzowały swój wybór: dość mają już tych młodzieniaszków, chcą posmakować subtelności oraz namiętności dojrzałego wiekiem Pana! Te właśnie laski w przedziale wiekowym 18-25 chcą zaznać równowagi, mądrości oraz cielesności, jakie tylko i wyłącznie dżentelmen w Waszym wieku umie podarować! szukamstarszego.pl/ Nie ma niespodziewanych kosztów - rejestracja jest absolutnie darmowa... Co więcej twoja dyskrecja jest dla nas najważniejszym celem! Każda konwersacja zawsze jest bezpieczna! Umów się na spotkanie z młodziutką dziewczyną, kochającą niepowtarzalna namiętność dojrzałego wiekiem pana!

ringfindfi1991@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dyskretna Marysia - Bez Sponsoringu (2023-08-12)

Jestem uległą suczką i nie wstydzę się o tym mówić, kręcą mnie ostre zabawy. Oczywiście wszystko ze smakiem i z głową. Jeżeli jesteś zainteresowany i chcesz się spotkać to odezwij się do mnie. Kontakt i więcej zdjęć znajdziesz tutaj anons.vip/marysia Nie odbieram numerów prywatnych. Na emaile odpowiadam bardzo rzadko.

470@170.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Szkuam Kolegi Do Ero Spotkań (2023-08-12)

Szukam tutaj spragnionego faceta do dyskretnych spotkań. Nie pracuję w żadnej agencji towarzyskiej. Jestem zwykłą, naturalną dziewczyną, która szuka odskoczni od dnia codziennego. Nie szukam sponsora i nie potrzebuję Twoich pieniędzy. Proszę tylko o poważne i konkretne propozycje. Zainteresowany spotkaniem? Więcej zdjęć i kontakt do mnie znajdziesz tutaj – anons.vip/psotnica

219@227.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Wielbię spełnianie fantazji (2023-08-12)

Mam chęć gorąco wywołać w twoim sercu zew natury. Na raz lub na długo. Twój wiek mnie nie interesuje. Chcę się zabawić: paulinka.nowak89@gmail.com

paulinka.nowak89+2340@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zaproszenie dla pana Emigrantka z Ukrainy poszukuje sobie osoby towarzyszącej na spotkania (2023-08-12)

Ja jestem energii pełną panią z Ukrainy, która od paru miesięcy przebywa w Polsce. Niestety, zdrada mojego rodowitego chłopaka doprowadziła do naszego zerwania. Po przeżyciu nieprzyjemnych zdarzeń z ukraińskimi facetami, aktualnie najbardziej przyciągają mnie charakter, czułość i solidność Polaków. Dla bezpieczeństwa założyłam profil tutaj laskizukrainy.pl/ Jeśli uważasz się za serdecznego, ambitnego i oddającego szacunek dla kobietę polskiego dżentelmena, z ogromną radością z przyjemnością dowiem się więcej o Tobie. Wiek, jaki posiadam, to 26 lat, potrafię przygotowywać smaczne posiłki, utrzymuję porządek w domu i pracuję jako kelnerka w lokalnej restauracji. Czuję się atrakcyjną i subtelna dziewczynę.

worddija1976@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dyskretne spotkania z rozochoconą 36letnią kobietą (2023-08-12)

Zdecydowanie Uznaję jako zaradna życiowo 36 -letnia dama iż dobry związek oparty jest na obupólnym poważaniu, oraz dzikiej namiętności! Poznam partnera, wiek 24 lat (albo starszego), podzielającego moje własne zasady... Masz ten dar? Odnajdziesz mnie na randkero.pl/profil/maja87 Nie jestem dostępna na zawołanie, jednakże gwarantuję co najmniej kilka spotkań w miesiącu. Nie zachęcisz mnie pieniędzmi gdyż pragnę niebanalności...

tranimuc1961@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   28 -letnia pani czeka na chłopaka (2023-08-12)

Miło mi :) Jestem zadziorną 28-letnią dziewczyną szukającą fajnego, prawdziwego mężczyznę... Czy chciałbyś zostać tym, który doda odrobinkę intymności w moje samotne wieczory... Skontaktuj się ze mną randkero.pl/profil/patrycja95 Jestem żądna emocji oraz nutki namiętności.

slanasal1985@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ja 36 lat - szuka mężczyznę (2023-08-12)

Jeśli poszukujesz miłej i czułej towarzyszki to też chętnie cię poznam. Kobieta lat 36 poszukuje szarmanckiego faceta do umilania czasu. Proszę pisać na e-mail: ania.gizowska87@gmail.com

ania.gizowska87+8145@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mąż mnie rzucił - zachęć moje serce sobą (2023-08-12)

Polska kobieta - tak mogę o sobie powiedzieć. 34 lata - nie kręcą mnie gierki. Chcę znaleźć miłego faceta do wspólnego umilania chwil - bez żadnych zobowiązań. Jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie to wyślij do mnie maila. Odpowiadam tylko przez e-mail: sawicka.kasia1982@gmail.com

sawicka.kasia1982+1674@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Flirt z dojrzałymi paniami czeka na Ciebie (2023-08-12)

Pozwól się przywitać na stronie internetowej, którego zadaniem jest umówić realnych facetów i prawdziwe panie! Przygody już czekają... Jesteś pełnym ognia facetem pragnącym pasjonujących przygód z dojrzałymi oraz gorącymi paniami? Ten serwis skontaktuje Ciebie z zdecydowanymi kobietami skorymi dobrze flirtować z Panami... Rejestracja konta darmowo oraz rozległy wgląd do ogromnej ilości profili milfetek! spragnionemamuski.pl/ Doświadczenie spowoduje, że zabawy z dojrzałymi damami to niepowtarzalne przeżycie. W serwisie jesteśmy świadomi, jak priorytetowa jest dla was prywatność! Wysyłaj wiadomości, umawiaj się i eksploruj uwodzicielską damę! Nie ma na co czekać! Zarejestruj się bezpłatnie dziś!!!

persdegolf1989@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Namiętne Spotkania - Szukam Pana (2023-08-12)

Jestem osobą pozytywnie zakręcona, kochająca życie i seex. Ciągle szukam nowych wrażeń, wierz mi, że nie pozwolę Ci na nudę. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli poszukujesz seeksualnej koleżanki to odezwij się do mnie. Tu znajdziesz mój numer telefonu lub email anons.vip/krysia a także więcej moich zdjęć.

133@994.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zrób tak bym miała miękkie nogi z wrażenia (2023-08-12)

Jak się macie poszukiwacze przygód! Czy Jesteście już znudzeni beznamiętnymi romansami i chcecie poznać witryny która została utworzona jedynie po to by umożliwić Ci niezobowiązującą przygodę?? Oto doskonały portal na gorące randki! najednanoc.pl/ W tym portalu uważamy, iż jesteśmy tu po to, aby imprezować. Na naszej stronie odnajdziesz ogniste panie na namiętne skoki w bok... Nie odwlekaj tego dłużej!

clasiton1992@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pełna namiętności fanatyczka zabaw pozna pana o takich samych upodobaniach (2023-08-12)

Hejo, to ja, kobieta która adoruje zwiedzać świat i przy okazji gromadzić nowe wspomnienia w trakcie wszystkich moich wędrówek... Poznam Pana do fascynujących podróży... Bądź pewny, iż ta wspólna chwila będzie pełna pasji czy to przemierzamy ziemię, czy też zwyczajnie raczymy się pocałunkami u mnie... Najczęściej odpowiadam na randkero.pl/profil/kinga93 Wyłącznie od ciebie zależy, czy będzie to randka na krótki czas, czy może na dłuższy czas :) Jesteś gotowy na niesamowitą przygodę? ;)

inofac1987@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Szalona Julcia (2023-08-12)

Mam tylko 21 lat, ale życie mnie dojechało. Skończyłam długoletni i okropnie toksyczny związek... Liczę że znajdę tutaj dojrzałego i pełnego ciepła mężczyznę. Jeśli to ty, to napisz do mnie: julkaprzybysz2002@gmail.com

julkaprzybysz2002+1051@gmail.com

WAŻNE! Wiele ogłoszeń o pożyczki lub inwestycje jest zamieszcznych przez oszustów z Afryki i innych krajów, którzy używają automatycznych tłumaczeń na język polski. Prosimy NIE WYSYŁAĆ im swoich danych osobowych lub pieniędzy!

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   >>|  

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane. Kontakt: info@zielonakarta.com