INSERT command denied to user 'zielonak_xpgb'@'localhost' for table `zielonak_xpgb`.`xpgb_sessions` in 'insert into xpgb_sessions (skey, ip, proxy_ip, data, `time`) values ('f91DMKhQ','18.232.179.37','', '', NOW())'

Darmowe Ogłoszenia: Praca, Usługi, Nieruchomości, Drobne, Towarzyskie - strona 159 Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica

UWAGA: TA STRONA INTERNETOWA (wraz z domeną zielonakarta.com) JEST NA SPRZEDAŻ!

Kontakt: info@zielonakarta.com

POMYŚL: Twoje życie Cię przytłacza, nic Ci nie wychodzi, nowe problemy i stres się nie kończą. Wielokrotnie próbowałeś zejść na dobrą drogę, modliłeś się do Boga by Ci pomógł.. ale On nie słuchał. Więc dalej kroczyłeś swoją drogą pełną grzechów, bo tylko grzech wydawał się Ciebie słuchać i przynosił tymczasowe ukojenie.

Czy wiedziałeś, że Bóg nie słucha grzeszników?

"A wiemy, że Bóg nie wysłuchuje grzeszników, ale jeśli ktoś jest czcicielem Boga i wypełnia jego wolę, tego wysłuchuje." (Jan 9:31)

Na stałe wyzwól się od grzechu, pogódź się z Bogiem i zaufaj mu. Dopiero wtedy zaczniesz żyć i będziesz miał u Niego stałe wsparcie.

Jezus sam przeszedł przez cierpienie i próby i może On dopomóc tym, którzy przez próby przechodzą.


Wszystkie kraje [75493] / pl POLSKA [5039] / en Anglia [5473] / ar Argentyna [12] / au Australia [217] / at Austria [2483] / be Belgia [2240] / br Brazylia [8] / bg Bułgaria [26] / cn Chiny [3] / hr Chorwacja [31] / cy Cypr [17] / cz Czechy [272] / dk Dania [1774] / ee Estonia [18] / fi Finlandia [194] / fr Francja [3331] / gr Grecja [23] / es Hiszpania [104] / nl Holandia [9266] / ie Irlandia [836] / is Islandia [650] / jp Japonia [16] / ca Kanada [100] / kr Korea Południowa [4] / lt Litwa [7] / lu Luksemburg [64] / nz Nowa Zelandia [34] / lv Łotwa [2] / mt Malta [15] / de Niemcy [17529] / no Norwegia [4349] / pt Portugalia [44] / ro Rumunia [12] / ru Rosja [11] / sk Słowacja [58] / si Słowenia [17] / ch Szwajcaria [1427] / us Stany Zjednoczone [1460] / se Szwecja [1932] / hu Węgry [10] / it Włochy [40]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [75493]    
PRACA: Dam Pracę [13965] Szukam Pracy [1025] Pozostałe [22]
USŁUGI: Oferuję [1531] Potrzebuję [51] Pozostałe [21]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [44] Kupię [4] Wynajmę [44] Pozostałe [8]
DROBNE: Sprzedam [94] Kupię [7] Pozostałe [25]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [1122] Pani pozna Pana [57053] Pozostałe [345]
INNE: Wszystko inne [132]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zaproszenie dla pana Emigrantka z Ukrainy poszukuje sobie osoby towarzyszącej na spotkania (2023-08-12)

Ja jestem energii pełną panią z Ukrainy, która od paru miesięcy przebywa w Polsce. Niestety, zdrada mojego rodowitego chłopaka doprowadziła do naszego zerwania. Po przeżyciu nieprzyjemnych zdarzeń z ukraińskimi facetami, aktualnie najbardziej przyciągają mnie charakter, czułość i solidność Polaków. Dla bezpieczeństwa założyłam profil tutaj laskizukrainy.pl/ Jeśli uważasz się za serdecznego, ambitnego i oddającego szacunek dla kobietę polskiego dżentelmena, z ogromną radością z przyjemnością dowiem się więcej o Tobie. Wiek, jaki posiadam, to 26 lat, potrafię przygotowywać smaczne posiłki, utrzymuję porządek w domu i pracuję jako kelnerka w lokalnej restauracji. Czuję się atrakcyjną i subtelna dziewczynę.

worddija1976@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dyskretne spotkania z rozochoconą 36letnią kobietą (2023-08-12)

Zdecydowanie Uznaję jako zaradna życiowo 36 -letnia dama iż dobry związek oparty jest na obupólnym poważaniu, oraz dzikiej namiętności! Poznam partnera, wiek 24 lat (albo starszego), podzielającego moje własne zasady... Masz ten dar? Odnajdziesz mnie na randkero.pl/profil/maja87 Nie jestem dostępna na zawołanie, jednakże gwarantuję co najmniej kilka spotkań w miesiącu. Nie zachęcisz mnie pieniędzmi gdyż pragnę niebanalności...

tranimuc1961@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   28 -letnia pani czeka na chłopaka (2023-08-12)

Miło mi :) Jestem zadziorną 28-letnią dziewczyną szukającą fajnego, prawdziwego mężczyznę... Czy chciałbyś zostać tym, który doda odrobinkę intymności w moje samotne wieczory... Skontaktuj się ze mną randkero.pl/profil/patrycja95 Jestem żądna emocji oraz nutki namiętności.

slanasal1985@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ja 36 lat - szuka mężczyznę (2023-08-12)

Jeśli poszukujesz miłej i czułej towarzyszki to też chętnie cię poznam. Kobieta lat 36 poszukuje szarmanckiego faceta do umilania czasu. Proszę pisać na e-mail: ania.gizowska87@gmail.com

ania.gizowska87+8145@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mąż mnie rzucił - zachęć moje serce sobą (2023-08-12)

Polska kobieta - tak mogę o sobie powiedzieć. 34 lata - nie kręcą mnie gierki. Chcę znaleźć miłego faceta do wspólnego umilania chwil - bez żadnych zobowiązań. Jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie to wyślij do mnie maila. Odpowiadam tylko przez e-mail: sawicka.kasia1982@gmail.com

sawicka.kasia1982+1674@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Flirt z dojrzałymi paniami czeka na Ciebie (2023-08-12)

Pozwól się przywitać na stronie internetowej, którego zadaniem jest umówić realnych facetów i prawdziwe panie! Przygody już czekają... Jesteś pełnym ognia facetem pragnącym pasjonujących przygód z dojrzałymi oraz gorącymi paniami? Ten serwis skontaktuje Ciebie z zdecydowanymi kobietami skorymi dobrze flirtować z Panami... Rejestracja konta darmowo oraz rozległy wgląd do ogromnej ilości profili milfetek! spragnionemamuski.pl/ Doświadczenie spowoduje, że zabawy z dojrzałymi damami to niepowtarzalne przeżycie. W serwisie jesteśmy świadomi, jak priorytetowa jest dla was prywatność! Wysyłaj wiadomości, umawiaj się i eksploruj uwodzicielską damę! Nie ma na co czekać! Zarejestruj się bezpłatnie dziś!!!

persdegolf1989@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Namiętne Spotkania - Szukam Pana (2023-08-12)

Jestem osobą pozytywnie zakręcona, kochająca życie i seex. Ciągle szukam nowych wrażeń, wierz mi, że nie pozwolę Ci na nudę. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli poszukujesz seeksualnej koleżanki to odezwij się do mnie. Tu znajdziesz mój numer telefonu lub email anons.vip/krysia a także więcej moich zdjęć.

133@994.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zrób tak bym miała miękkie nogi z wrażenia (2023-08-12)

Jak się macie poszukiwacze przygód! Czy Jesteście już znudzeni beznamiętnymi romansami i chcecie poznać witryny która została utworzona jedynie po to by umożliwić Ci niezobowiązującą przygodę?? Oto doskonały portal na gorące randki! najednanoc.pl/ W tym portalu uważamy, iż jesteśmy tu po to, aby imprezować. Na naszej stronie odnajdziesz ogniste panie na namiętne skoki w bok... Nie odwlekaj tego dłużej!

clasiton1992@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Super pokazy skype : glos Twarz Orgazm !!! Nie plac w ciemno, ja się weryfikuje. Jedyne prawdziwe tu pokazy na kamerce! (2023-08-12)

Wejdź do mnie na mój pokaz. Najlepszy i najbardziej gorący. Obiecuje Ci niezapomniane doznania. Daje Pewną Weryfikację z komentarzami klientów z 4 lat na największym obecnie portalu erotycznym, gdzie zostałam dokładnie zweryfikowana przez adminów. . Doprowadzę Cię do nieziemskiej rozkoszy i super orgazmu, w tym mokrego. Sprawię , że zaspokoisz się w 100 %. Wszystko w cenie. Możemy podczas pokazu rozmawiać, mój mego sexowny głos pomoże Ci się spełnić. A wiesz że mam dużo zabawek i prawdziwy nieudawany mokry orgazm? Mogę też zrobić sextelefon, albo zadzwonić po mojego partnera i pobawić się z nim z dla Ciebie. Albo dominacje, jestem doświadczoną dominą. *** możliwy pokaz z koleżanką ( młoda, bardzo szczupła )*** Mam tez masę fotek i filmów na sprzedaż. miedzy innymi z zabawy z koleżanką, tanio. Kręce tęż filmy i fotki na zamówienie, tanio. Piszę pikantne smsy. Rozmowiam na kamerce czy telefonie o Twoich ukrytych fantazjach i perwersjach, Opowiadam erotyczne historyjki z mojego życia, piszę erotycze opowiadania na tematy, które sobie zażyczysz zadzwoń/napisz sms albo na whatsapp: numer 536099944 Moje fotki i filmy znajdziesz tu: onlyfans.com/u267101875 Czekam :-** Daję prawdziwą weryfikację, Bo mnie zweryfikowano dokładnie na wielu stronach i rozmawiam głosowo, zawsze możesz zadzwonić i ze mną porozmawiać. Bo jestem prawdziwa. uwaga: zdjęcie z kartką nie jest weryfikacją bo w takim zdjęciu ściągnietym z netu w 5 sekund można dodać dowolny napis. ****NIGDY NIE SPOTKAM SIĘ REALNIE *****

kasiddvaffeddwtfyyddsetded3f3e5dsdrgggfddutwfsgbfddfsfneffgragedhwdf6o4f65jhhdtdtsgdt4gvffhefegdudrrdf7eysdrfftddfa5@o2.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pełna namiętności fanatyczka zabaw pozna pana o takich samych upodobaniach (2023-08-12)

Hejo, to ja, kobieta która adoruje zwiedzać świat i przy okazji gromadzić nowe wspomnienia w trakcie wszystkich moich wędrówek... Poznam Pana do fascynujących podróży... Bądź pewny, iż ta wspólna chwila będzie pełna pasji czy to przemierzamy ziemię, czy też zwyczajnie raczymy się pocałunkami u mnie... Najczęściej odpowiadam na randkero.pl/profil/kinga93 Wyłącznie od ciebie zależy, czy będzie to randka na krótki czas, czy może na dłuższy czas :) Jesteś gotowy na niesamowitą przygodę? ;)

inofac1987@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Szalona Julcia (2023-08-12)

Mam tylko 21 lat, ale życie mnie dojechało. Skończyłam długoletni i okropnie toksyczny związek... Liczę że znajdę tutaj dojrzałego i pełnego ciepła mężczyznę. Jeśli to ty, to napisz do mnie: julkaprzybysz2002@gmail.com

julkaprzybysz2002+1051@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dziewczyna z ukrainy pragnie zachwycającego Polaka który zawładnie jej serce (2023-08-12)

Na imię mam Oxana i przyjechała z ukrainu do Polski. Własnie szukam kulturalnego i też silnego mężczyzny mieszkającego w Polsce, któryj może mnie zapewnić sympatię oraz ukojenie pragnień, kiedy ja zaczynam drugie życie w Polsze. Chętnie popiszę z mężczyzno żyjącego w Polsce, który popiera takie jak ja tradycje i namiętności. W zamian daję miłość oraz satysfakcję... kochajukrainki.pl/ Jestem idealno w kuchni i zrobię delikatesy dla twoiyego jezyka. Do tego, jestem właścicielka rewelacyjnom sylwetką. Dawaj, nie lękaj się do mnie kontaktować się (proszę wybacz za literówkii).

worwildfo1964@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Niedoświadczona Pani pozna mężczyznę (2023-08-12)

Zwykła laska, z poczuciem humoru szuka faceta na dłużej lub na szybką przygodę. Jestem ciepłą lecz konkretną dziewczyną, uczciwą o odpowiednim sercu. Pamiętam o innych lecz przy tym nie zapominam o swojej osobie. Kocham aktywnie spędzać dzień, ale też odpocząć. Poszukuję partnera odpowiedniego i lubiącego kobiety. Jeśli Cię zaintrygowałam to napisz: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+5542@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Jestem szczupła i odważna (2023-08-12)

Jestem porządną i spełniająca się w pracy kobietą, mam tylko 25 lat. Chętnie nawiąże znajomość z normalnym, miłym facetem. Wiek minimum od 25 lat, nie kręcą mnie młodsi, starsi mogą być - byle nie dziadki! Jeśli posiadasz zainteresowania poza piwem, to pisz do mnie na e-mail: sandrusia.sz97@gmail.com

sandrusia.sz97+7289@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani Szuka Pana (2023-08-12)

Szukam normalnego i z poczuciem humoru faceta do dyskretnych spotkań. Mam własne mieszkanie, ale mogę przyjechać do Ciebie. Za spotkanie nie oczekuję od Ciebie żadnych pieniędzy bo jestem zwykłą dziewczyną, a nie prostytutką. Kontakt i moje zdjęcia znajdziesz tutaj anons.vip/anka

912@963.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Wystarczy już mi durnych szkolniaków - szukam wyłącznie dojrzałego faceta (2023-08-12)

Po serii spotkań z chłopcami wg których najwspanialszy jest Tik Tok - uważam, że jestem chętna na relację z doświadczonym facetem! Faceci mający tyle lat co ja po prostu nie zaspokajają mnie, a liczę sobie jedynie 20 lat... Mam 20 wiosen i jestem gorąca... Więc jeśli tylko masz powyżej 30 lat, to możesz napisać do mnie o tu: szukamstarszego.pl/

firchisi1980@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Singielka Agnieszka (2023-08-12)

Cześć wszystkim. Moje imię to Agnieszka (dla znajomych Agniesia) mam 32 lata i jestem od długiego czasu singielką, jestem tutaj ponieważ szukam faceta na poziomie w moim wieku lub starszego. Z takich informacji o mnie to mam 168 cm wzrostu, 64 kg wagi i myśle przyjemny biust jak by to jakiegoś Pana interesowało (; Nie mam dzieci, nie pale, nie pije. Zapraszam zainteresowanych do wiadomości e-mail, czekam Agnieszka...

agnieszkar484@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Przelotna Znajomość (2023-08-12)

Jestem słodka i niewinna jak aniołek, ale lubię se_ks i wszystko, co jest z nim związane. Zapraszam tych panów, którzy są zdecydowani na spotkanie ze mną i nie dzwonią, żeby tylko sobie porozmawiać. Mój numerek znajdziesz na stronie anons.vip/basia Za spotkanie nie chcę pieniędzy, a dobrego se_ksu

637@358.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poznam Mężczyznę (2023-08-12)

Młoda, atrakcyjna, naturalna, z poczuciem humoru dziewczyna poszukuje faceta, z którym miło spędzi upojne chwile. Mam własne mieszkanie. Nie interesuje mnie Twój wiek. Zależy mi na tym, abyśmy zaspokoili swoje potrzeby. Zainteresowało Cię moje ogłoszenie? Odezwij się do mnie tutaj anons.vip/diablica

737@346.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poszukuję Dyskretnego Mężczyzny (2023-08-12)

Poszukuję mężczyzny bez względu na wiek do luźnej relacji. Mam własne mieszkanie, ale możemy spotkać się u Ciebie. Kilka nagich zdjęć wrzuciłam na swój profil tutaj anons.vip/juli także możesz zobaczyć jak wyglądam przed spotkaniem. Numer telefonu lub email też tam znajdziesz. Proszę o kontakt zdecydowanych Panów! Nie szukam sponsoringu!

101@129.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Chcę spotkać pana kobieta po trzydziestce (2023-08-12)

Mam chęć namiętnie wywołać w Tobie żądze. Chwilowo a może na stałe. Ile lat masz nie ma dla mnie znaczenia. Szukam jedynie spełnienia fantazji: paulinka.nowak89@gmail.com

paulinka.nowak89+7753@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Kelnerka z Ukrainy szuka dla siebie mężczyzny (2023-08-12)

Mnie na imie Nina i jestem z ukrainy do polski. Ja szukam troskliwego oraz realnego polskiego faceta, co dla mnie ma sympatię oraz namiętnośc, kagda startuje nowe życie w Polszce. Chętnye ja poznam się z mężczyzną mieszkającego w Polsce, ktury popiera moje wzorce i ambicje. Wtedy dam tobie ciepło i tesz pieszczoty. laskizukrainy.pl/ Ja jestem świetną kucharką więc dam tobie rozkosz dla twojego podniebienia! Dodatkowo, ja jestem pobłogosławiona ponętna proporcjami. Serdeczniye zapraszam, nie wahaj się do mniye umówić się (sory za błendy).

stewneherz1997@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   36letnia pozna pana o pasujących hobby (2023-08-12)

Jestem zwykłą 36 -latką, która potrafi docenić odrobinę ciszy po wyczerpującym dniu pracy. Poznam mężczyznę preferującego dyskrecję... Mimo iż będziemy się widzieć jedynie kilka razy na miesiąc, to mogę obiecać, że będzie to całkiem należycie zajęty czas ;) Jeśli więc uważasz że to ciebie szukam, napisz do mnie na randkero.pl/profil/maja87 Chcę znaleźć Pana liczącego sobie 24 lat (i więcej) pragnącego relaksować się oraz dać namiętność...

stonadna1997@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Młoda Kobieta Szuka Mężczyzny (2023-08-12)

Szukam mężczyzny do przelotnego związku opartego na wzajemnym zaspokajaniu swoich potrzeb. Mam ochotę na dobrą zabawę. Spotkać możemy się u mnie lub u Ciebie. Oczekuję dyskrecji bo nie chcę by nikt się o nas dowiedział. Numer kontaktowy i kilka nagich zdjęć wrzuciłam na swój profil tutaj – anons.vip/mloda

900@705.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Przelotna Znajomość (2023-08-12)

Jestem słodka i niewinna jak aniołek, ale lubię se_ks i wszystko, co jest z nim związane. Zapraszam tych panów, którzy są zdecydowani na spotkanie ze mną i nie dzwonią, żeby tylko sobie porozmawiać. Mój numerek znajdziesz na stronie anons.vip/basia Za spotkanie nie chcę pieniędzy, a dobrego se_ksu

977@477.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   28 -letnia laska pragnie poznać mężczyznę (2023-08-12)

Jestem panią preferującą odprężać się wieczorową porą w domowym zaciszu. Uwielbiam rozkoszować się drobiazgami. Poszukuję pana wiek co najmniej 28 wiosen albo więcej :) Jeżeli tylko zechciałbyś czegoś przyjemnego między nami to wyślij do mnie na randkero.pl/profil/patrycja95

sysboaclim1962@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Niedopieszczona - odczaruj moje serce swoją siłą (2023-08-12)

Stale obłożona pracą chętnie spotka konkretnego. 34-latka, blondynka dłuższa znajomość choć może być też bez zobowiązań. Twoja decyzja. Napisz do mnie: sawicka.kasia1982@gmail.com

sawicka.kasia1982+3934@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Stylowa dojrzała kobieta poszukuje kompanii (2023-08-12)

Pozwól się przywitać na portalu, które zadanie to umówić realnych dżentelmenów z dojrzałymi milfami! Emocje już na Ciebie oczekują... Czy uważasz że jesteś pełnym namiętności facetem poszukującym porywających spotkań wraz z doświadczonymi, ognistymi paniami? Ta strona połączy Ciebie z pięknymi milfami chcącymi świetnie się bawić z dżentelmenami... Bezpłatna rejestracja konta jak i absolutny dostęp do dziesiątek tysięcy dam! chetnemamuski.pl/ Ich doświadczenie spowoduje, że zabawy z doświadczonymi milfami to unikalne wydarzenie. Na tej stronie zdajemy sobie sprawę jak fundamentalna jest dla Ciebie dyskrecja! Czatuj, flirtuj i znajduj głęboko namiętną kobietę! Nie czekaj dłużej! Załóż konto całkiem bez opłat już dzisiaj!!!

diokingi1982@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani Szuka Pana - Ogłoszenie Prywatne (2023-08-12)

Chętnie spotkam się z panem na wspaniały niezobowiązujący seex. Mieszkam sama, więc będziemy mogli poczuć się swobodnie. Nie biorę kasy, zależy mi tylko na obustronnej przyjemności. Jedynym warunkiem spotkania jest dla mnie dyskrecja. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tutaj: anons.vip/tola ponieważ nie podaję publicznie numeru telefonu.

972@560.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Odczuj nocy pełnej pożądania gorącymi paniami i dołącz za darmo (2023-08-12)

Siemka męski facecie!!! Czy to właśnie Ty będziesz facetem, który da radę mojemu wigorowi oraz pragnącym beztroskich oraz zmysłowych przygód? Nie szukaj dalej, gdyż odnalazłeś to o czym marzyłeś. Jestem młodą i pełną wigoru dziewczyną pragnącą jednorazowych oraz pełnych pikanterii doświadczeń... Mój profil znajduje się pod tym adresem. najednanoc.pl/ Czemu właśnie ten portal?? Kluczowa jest dla mnie swoje życie prywatne... Kiedyś podałam do ogłoszenia własny email a potem nie miałam życia. Życie jest za krótkie, aby się hamować!!! Nie wahaj się napisać mi wiadomość!

serperchre1960@gazeta.pl

WAŻNE! Wiele ogłoszeń o pożyczki lub inwestycje jest zamieszcznych przez oszustów z Afryki i innych krajów, którzy używają automatycznych tłumaczeń na język polski. Prosimy NIE WYSYŁAĆ im swoich danych osobowych lub pieniędzy!

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   >>|  

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane. Kontakt: info@zielonakarta.com