INSERT command denied to user 'zielonak_xpgb'@'localhost' for table `zielonak_xpgb`.`xpgb_sessions` in 'insert into xpgb_sessions (skey, ip, proxy_ip, data, `time`) values ('2sCtMfwV','44.201.72.250','', '', NOW())'

Darmowe Ogłoszenia: Praca, Usługi, Nieruchomości, Drobne, Towarzyskie - strona 164 Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica

UWAGA: TA STRONA INTERNETOWA (wraz z domeną zielonakarta.com) JEST NA SPRZEDAŻ!

Kontakt: info@zielonakarta.com

POMYŚL: Twoje życie Cię przytłacza, nic Ci nie wychodzi, nowe problemy i stres się nie kończą. Wielokrotnie próbowałeś zejść na dobrą drogę, modliłeś się do Boga by Ci pomógł.. ale On nie słuchał. Więc dalej kroczyłeś swoją drogą pełną grzechów, bo tylko grzech wydawał się Ciebie słuchać i przynosił tymczasowe ukojenie.

Czy wiedziałeś, że Bóg nie słucha grzeszników?

"A wiemy, że Bóg nie wysłuchuje grzeszników, ale jeśli ktoś jest czcicielem Boga i wypełnia jego wolę, tego wysłuchuje." (Jan 9:31)

Na stałe wyzwól się od grzechu, pogódź się z Bogiem i zaufaj mu. Dopiero wtedy zaczniesz żyć i będziesz miał u Niego stałe wsparcie.

Jezus sam przeszedł przez cierpienie i próby i może On dopomóc tym, którzy przez próby przechodzą.


Wszystkie kraje [69651] / pl POLSKA [4158] / en Anglia [4886] / ar Argentyna [11] / au Australia [198] / at Austria [2160] / be Belgia [2009] / br Brazylia [7] / bg Bułgaria [22] / cn Chiny [2] / hr Chorwacja [21] / cy Cypr [13] / cz Czechy [232] / dk Dania [1763] / ee Estonia [11] / fi Finlandia [183] / fr Francja [3312] / gr Grecja [21] / es Hiszpania [87] / nl Holandia [8292] / ie Irlandia [818] / is Islandia [647] / jp Japonia [13] / ca Kanada [95] / kr Korea Południowa [3] / lt Litwa [5] / lu Luksemburg [63] / nz Nowa Zelandia [33] / lv Łotwa [2] / mt Malta [13] / de Niemcy [16697] / no Norwegia [3953] / pt Portugalia [16] / ro Rumunia [10] / ru Rosja [10] / sk Słowacja [54] / si Słowenia [11] / ch Szwajcaria [1407] / us Stany Zjednoczone [1148] / se Szwecja [1925] / hu Węgry [9] / it Włochy [33]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [69651]    
PRACA: Dam Pracę [13258] Szukam Pracy [980] Pozostałe [22]
USŁUGI: Oferuję [835] Potrzebuję [44] Pozostałe [20]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [43] Kupię [1] Wynajmę [43] Pozostałe [6]
DROBNE: Sprzedam [87] Kupię [5] Pozostałe [24]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [1070] Pani pozna Pana [52815] Pozostałe [285]
INNE: Wszystko inne [113]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poszukuję Dyskretnego Mężczyzny (2023-08-08)

Poszukuję mężczyzny bez względu na wiek do luźnej relacji. Mam własne mieszkanie, ale możemy spotkać się u Ciebie. Kilka nagich zdjęć wrzuciłam na swój profil tutaj anons.vip/juli także możesz zobaczyć jak wyglądam przed spotkaniem. Numer telefonu lub email też tam znajdziesz. Proszę o kontakt zdecydowanych Panów! Nie szukam sponsoringu!

330@421.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poznam Pana na spotkania (2023-08-08)

Jestem otwartą i energiczną kobietą, która szuka mężczyzny do luźnej relacji :) Nie szukam niczego konkretnego. Jeśli oboje uznamy, że pasują nam szybkie, jednorazowe spotkania to właśnie w taki układ wejdziemy. Jeśli się sobie spodobamy to chętnie nawiąże dłuższą relacje. Numer lub email znajdziesz na moim profilu – anons.vip/alicja

205@596.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Młoda Kobieta Szuka Mężczyzny (2023-08-08)

Szukam mężczyzny do przelotnego związku opartego na wzajemnym zaspokajaniu swoich potrzeb. Mam ochotę na dobrą zabawę. Spotkać możemy się u mnie lub u Ciebie. Oczekuję dyskrecji bo nie chcę by nikt się o nas dowiedział. Numer kontaktowy i kilka nagich zdjęć wrzuciłam na swój profil tutaj – anons.vip/mloda

324@104.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dziewczyna z ukrainy poszukuje uroczego Polaka który zawładnie jej serce (2023-08-08)

Przedstawiamy topowy portal internetowy do flirtowania z Ukraińskimi kobietami przebywającymi w polsce!!! Jesteś polskim panem który wypatruje cudownej, głęboko namiętnej i godnej zaufania damy? Nie szukaj dalej! Prezentujemy portal, który pomoże Ci odnaleźć wyśnioną piękność z Ukrainy! kochajukrainki.pl/ Na stronie odnajdziesz dużą ilość płomiennych Ukraińskich dziewczyn, pożądającymi ciekawych panów. Laseczki te są śliczne, ale również idealne. Ukraińskie panie słyną ze swych nadzwyczajnych znajomości potrzeb kuchennych. Dumne są z wypracowywania dobrotliwego oraz kochającego ogniska domowego dla swoich facetów. Ukrainka jest w równiej mierze zaangażowaną towarzyszką życia, ale również uwodzicielską kochanką... Zauważamy, jak ważne jest dla ciebie spotkanie doskonałej partnerki, właśnie dlatego proces założenia konta jest całkowicie bezpłatne! Utwórz konto teraz i zdobądź dostęp do gigantycznej ilości prawdziwych dziewczyn z ukrainy. Dyskrecja stanowi u nas nadrzędny priorytet. Zarejestruj konto teraz.

liarecwei1974@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Przedstawiamy doświadczone milfy na wyjątkowe randki (2023-08-08)

Hej, wspaniali panowie. Jestem pełną życia, dojrzałą kobietą, która nadal czuje się młoda i spotka realnego, płomiennego dżentelmena, który sprawi, że poczuję się uwielbiana! Czy właśnie Ty chcesz być pasjonującym panem, który da radę podołać mojemu zapałowi do życia i przede wszystkim da zadowolenie mamuśce w dojrzałym wieku? Nie wstydź się się ze mną skontaktować. Na poniższym portalu znajdziesz mój profil chetnemamuski.pl/ Kilka słów o mojej osobie: naprawdę darzę uczuciem zgłębianie Europy, czy to poprzez chodzenie w górach, czy bierne wylegiwanie się na plaży. Kocham dobre książki, skłaniającą do rozmyślań i snucia fantazji. Wprost kocham organizować dobrą kolacje, nawet te złączone ze śniadaniem. Jeśli tylko jesteś autentyczny, delikatny oraz jesteś chętny zadowolić mamuśkę, to z największą ochotą Ci odpiszę!

tioliwell1965@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Luźne Spotkanie Bez Zobowiązań (2023-08-08)

Szukam dyskretnego i niezależnego mężczyzny do intymnych spotkań. Nie zależy mi na sponsoringu i związku. Mam mieszkanie, więc możemy spotykać się u mnie lub u Ciebie. Spotkania odpowiadają mi w godzinach wieczornych. Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować wejdź tutaj anons.vip/ewa i napisz do mnie lub zadzwoń.

245@947.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Czy piszesz się na na ognisty flircik (2023-08-08)

Jestem damą w przededniu trzydziestego roku życia. Posiadam urok, jaki nie rozczaruje i szukam pana, który to jest gotowy na nieco namiętności, lecz tylko na jedną noc. Odpowiadam tylko tutaj goracanoc.pl/ Oto niewiele kwestii, które należy pamiętać: - Tylko jedno spotkanie: To jest zabawa na jedną noc. Dobrze się bawimy, zadowalamy się naszym spotkaniem, jednak na właśnie tym koniec. Nie wypatruję tu jakichkolwiek dłuższych relacji, jedynie spotkania pełnej rozrywki. - Nie zakochuj się: Być może to brzmieć nieco surowo, jednak nie daj się porwać uczuciu. Spotkaliśmy się na tym miejscu by spędzić czas, lecz nie na dłuższy czas. Zaspokajamy ale tylko wzajemne ochoty, bez dalszych zobowiązań. Więc, jeśli jest Pan gotowy na wieczór napełniony emocji i zabawy, jakiej nie da się zapomnieć, to napisz. Ale następnego dnia idziemy w swoje strony, każdy w swoją stronę. Jasne jak najprostsza rzecz. Do zobaczenia

artherla1966@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Propozycja dla faceta Emigrantka z terenów Ukrainy szuka towarzysza na spotkania (2023-08-08)

Faceci, czy jesteście skorzy by zapoznać Ukraińską panią waszych snów? Prezentujemy serwis dla partnerów którzy szukają gorących a także fajnych pań z Ukrainy, chcących poznać Polaków mieszkających w polsce... laskizukrainy.pl/ Nie omiń tej genialnej okazji, by wyszukać Twoją idealną ukrainkę. Z jakiej przyczyny opłaca się założyć konto na portalu? - Okazały wybór pasjonujących a także zdecydowanych pań z ukrainy - Nieskomplikowany serwis który został utworzony aby umówić Cię na flirt perfekcyjnej kochanki - Bezpieczna i wypróbowana platforma dbająca o twoją prywatność - A także proces założenia konta jest w całości za darmo! Nie odkładaj tego dłużej - Twoja wymarzona ślicznotka z Ukrainy może znaleźć się raptem kilka klików dalej. Utwórz profil już teraz!

substise1968@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Młodziutka dziewczyna szuka wyłącznie dojrzałego (2023-08-08)

Po kilku związkach z chłoptasiami uzależnionymi od instagrama, myślę, że jestem gotowa na romans ze starszym ode mnie Panem :) Podobają mi się starsi faceci a mam dopiero 20 wiosen ;) Jestem 20-letnią dziewczyną i jestem gorąca... Jeżeli jesteś po 30stce, pisz do mnie wiadomość o tu szukamstarszego.pl/

prochansan1982@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dyskretna Marysia - Bez Sponsoringu (2023-08-08)

Jestem uległą suczką i nie wstydzę się o tym mówić, kręcą mnie ostre zabawy. Oczywiście wszystko ze smakiem i z głową. Jeżeli jesteś zainteresowany i chcesz się spotkać to odezwij się do mnie. Kontakt i więcej zdjęć znajdziesz tutaj anons.vip/marysia Nie odbieram numerów prywatnych. Na emaile odpowiadam bardzo rzadko.

911@378.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Spotkam Się Z Panem (2023-08-08)

Od dawna się zbierałam, aby wrzucić to ogłoszenie. Szukam dyskretnego pana, który chciałby nawiązać niezobowiązującą relację. Zależy mi tylko i wyłącznie na se.ks spotkaniach. Więcej moich zdjęć możesz zobaczyć tutaj anons.vip/dorota - znajdziesz tam także numer telefonu. Czekam na propozycję

647@292.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Przyjazna 36-latka szuka namiętnego pana (2023-08-08)

Zwykła 36letnia dama, potrafiąca docenić odrobinę ciszy po długim dniu... Poznam pana, wiek nie mniej niż 24 wiosny lub więcej tak samo jak ja pragnącego odpocząć ale i zabawić się. Jeśli myślisz że to ty, to znajdziesz mnie na randkero.pl/profil/maja87 Mimo że zobaczymy się zaledwie parę razy na miesiąc to możesz być pewny, iż to będzie całkiem przyjemnie zajęty czas :) Poznam pana potrafiącego być dyskretnym!

wildtecci1994@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   20 latka - poszukuję ciekawego pana (2023-08-08)

Mam jedynie 21 lat ale los mnie dojechał... Skończyłam długoletni i strasznie toksyczny związek. Mam nadzieję iż spotkam tutaj prawdziwego i pełnego ciepła mężczyznę... Jeśli to Ty to napisz do mnie: julkaprzybysz2002@gmail.com

julkaprzybysz2002+6351@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mężczyzna złamał mi serce, więc szukam na temat nowych doświadczeń (2023-08-08)

Oto najlepszy portal do flirtu z Ukrainkami w Polsce. Jesteś mężczyzną mieszkającym w Polsce który wypatruje uroczej, kochającej i oddanej laski? Nie szukaj dalej! Poznaj portal internetowy, dzięki któremu znajdziesz doskonałą ukraińską kobietę. spotkajukrainki.pl/ Na tym portalu znajdziesz dużą ilość ślicznych Ukrainek, chcącymi poznać namiętnych samców z polski. Laseczki te są piękne, ale i doskonałe! Ukrainki słyną ze swych niesłychanych znajomości potrzeb domowych. Słyną z wprowadzania przyjaznego i troskliwego klimatu dla swoich kochanków! Laska z ukrainy jest w równiej mierze perfekcyjną drugą połówką, jak też uwodzicielską kochanką! Pojmujemy, jak fundamentalne jest dla ciebie spotkanie idealnej damy serca, i właśnie dlatego rejestracja jest w całości darmo! Utwórz konto już teraz i otrzymaj wgląd do tysięcy ślicznych dam z ukrainy... Prywatność stanowi dla nas naczelny zamysł. Zarejestruj się już dziś.

hillgreenan1974@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Sara - Szukam Odskoczni (2023-08-08)

Cześć :) Jestem młodą, wyzwoloną Kobietą, która lubi miło spędzać czas :) Jeśli jesteś Mężczyzną z zasadami, który ceni dyskrecję miło mi będzie Ciebie poznać :) Zależy mi, by nasze spotkanie przebiegło w wyjątkowej, magicznej wręcz atmosferze, dlatego kultura osobista jest istotną sprawą. Zainteresowany? Napisz do mnie tutaj anons.vip/sara

992@397.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Spotkaj doświadczone milfy na niecodzienne spotkania (2023-08-08)

Przedstawiamy najgorętszy serwis do flirtu z dojrzałymi damami! Czy szukasz rzeczywistych, przepełnionych pasją randek z zdecydowanymi, śmiałymi i uroczymi dojrzałymi kobietami? Nie musisz szukać dalej! Poznaj portal z darmową rejestracją, który został stworzony tylko i wyłącznie po to, by połączyć Cię na flirt z przepełnionymi pasją, wyrafinowanymi i dojrzałymi milfetkami pragnącymi poznać namiętnych dżentelmenów. poznajmamuske.pl/ Baza użytkowniczek pęka w szwach od przepełnionych namiętnością oraz kuszących milfetek które wiedzą, czego poszukują i nie wahają się o tym rozmawiać. Te milfy posiadają doświadczenie, dodające finezji i cudowności, dzięki czemu romans z nimi to unikatowe przeżycie. Na naszym portalu uważamy, iż odnajdowanie związku lub też romansu nie powinno być uciążliwe. I właśnie dlatego założenie konta jest w pełni bezpłatna! Zmyślny algorytm aktywnie działa, by odnaleźć dla Ciebie idealne panie. Ta strona wyświetli Ci tylko i wyłącznie konta dojrzałych dam, odpowiadających temu, czego chcesz zaznać. Bez względu na kwestię, czy szukasz szybkiego romansu, głębokiego emocjonalnego związku czy też długotrwałej partnerki, ten serwis jest idealnym miejscem, żeby znaleźć dojrzałą milfetkę twoich snów. Ruszaj w pasjonującą przygodę, angażuj się w namiętne rozmowy i eksploruj tajemnice swoich pragnień z ognistymi użytkowniczkami z naszej społeczności. Zarejestruj darmowe konto teraz i zainicjuj swoją podróż w celu wyszukania porywającej, głęboko namiętnej a także dojrzałej pani Twoich snów!

apunmo1974@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dwudziestodwuletnia panna zaprasza na noc pełną wrażeń (2023-08-08)

Serwus panowie... Czujecie się wkurzeni sennymi randkami i chcecie odszukać strony która została stworzona tylko i wyłącznie po to aby dać Ci możliwość na jednonocną przygodę? Przedstawiamy najlepszy serwis do zmysłowego spotkania! upojnanoc.pl/ TUTAJ jesteśmy przekonani, że życie jest po to, by miło spędzać czas. Na naszym portalu odszukasz przepełnione namiętnością kobiety do dyskretnych flirtów! Nie trać czasu.

sigquesi1998@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Niegrzeczna Blondyneczka (2023-08-08)

Chciałabym zaprosić Cię na niezobowiązujące spotkanie. Możemy zobaczyć się u Ciebie lub u mnie. Za spotkanie nie biorę pieniędzy, po prostu brakuje mi tego czegoś. Jeśli jesteś zainteresowany to napisz do mnie. Więcej zdjęć i numer znajdziesz tutaj anons.vip/blondi

984@988.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Znudzona W Pracy (2023-08-08)

Nie będę ukrywała, że lubię się dobrze zabawić, a niestety wszyscy moi znajomi wola zająć się rodziną/pracą zamiast oddać się chwili. Poszukuję kompana do wspólnego pisania, wyjść i zajebistej zabawy. Nie jestem nudziarą. Kontakt i więcej moich zdjęć znajdziesz na moim profilu tutaj – anons.vip/znudzona

975@990.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ukrainka pragnie czarujących Polaków do wspólnej romansu (2023-08-08)

Mężczyzni żyjący w Polsce, czy jesteście skłonni spotkać ukraińską laskę waszych snów? Oto portal internetowy, który powstał dla Polskich samców którzy chcą pasjonujących i rozpalonych Ukrainek, które pragną Polskich mężczyzn... paniezukrainy.pl/ Nie zaprzepaść tej perfekcyjnej możności, by poznać twoją Ukraińską piękność o której zawsze marzyłeś... Dlaczego opłaca się zarejestrować się na serwisie?? - Bardzo duży wybór prawdziwych oraz chętnych dziewczyn z ukrainy - Intuicyjny portal stworzony by ułatwić Ci poznanie się twojej kochanki - Bezawaryjna oraz godna zaufania strona dbająca o Twoją prywatność - A także proces założenia profilu jest zupełnie gratis! Nie ma na co czekać - twoja wymarzona Ukrainka Twoich snów może znajdować się nie więcej niż kilka kliknięć stąd...

coorlepa1988@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Podobają mi się panowie powyżej 30-tego roku życia chociaż jestem zaledwie 21-latką (2023-08-08)

Po kilku randkach z chłoptasiami uzależnionymi od Tik Toka, myślę, że jestem chętna na relację z dojrzałym facetem :)) Ustalmy sobie coś na początku - chłoptasie najzwyczajniej nie potrafią mnie zaspokoić, chociaż mam zaledwie 20 lat :) Mam 20 lat i jestem ponętna! A więc jeśli tylko masz doświadczenie, wyślij do mnie wiadomość tutaj szukamstarszego.pl/

liadilra1985@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poszukuję Dyskretnego Mężczyzny (2023-08-08)

Poszukuję mężczyzny bez względu na wiek do luźnej relacji. Mam własne mieszkanie, ale możemy spotkać się u Ciebie. Kilka nagich zdjęć wrzuciłam na swój profil tutaj anons.vip/juli także możesz zobaczyć jak wyglądam przed spotkaniem. Numer telefonu lub email też tam znajdziesz. Proszę o kontakt zdecydowanych Panów! Nie szukam sponsoringu!

133@840.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Kobieta chce znaleźć partnera na randki popołudniami (2023-08-08)

Nie zanęcisz mnie jakimikolwiek pieniędzmi ponieważ pragnę prawdziwej niebanalności. Szukam Pana liczącego najmniej 24 lata i więcej mającego takie same takie same standardy... Zdecydowanie Uważam jako ogarnięta życiowo 36letnia dama iż porządny układ formuje prawdziwy szacunek, ale także dzika namiętność... Nie zawsze jestem do dyspozycji, aczkolwiek gwarantuję kilka spotkanek w miesiącu... Jesteś tym kogo szukam? Pisz: randkero.pl/profil/maja87

afrintio1964@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mam chęć abyś rogrzał moją noc (2023-08-08)

Cześć :D Liczę sobie 28 lat poszukującą przyjaznego, delikatnego partnera... Kogoś kto umie zrobić tak, iż pani poczuje się pożądana. Jeśli piszesz do mnie na czat, to wspomnij więcej o swoich oczekiwaniach! Skontaktuj się ze mną randkero.pl/profil/patrycja95 W tygodniu raczej jestem zabiegana jednakże odpiszę na wiadomość w weekendy :D

igalim1982@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zabawowa poszukuje ciekawego - kobieta lat 36 (2023-08-08)

Jeśli szukasz fajnej pani to poznajmy się! Pani lat 36 potrzebuje interesującego towarzystwa do umilania czasu. Kontakt tylko przez e-mail: ania.gizowska87@gmail.com

ania.gizowska87+8642@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani Szuka Pana (2023-08-08)

Szukam normalnego i z poczuciem humoru faceta do dyskretnych spotkań. Mam własne mieszkanie, ale mogę przyjechać do Ciebie. Za spotkanie nie oczekuję od Ciebie żadnych pieniędzy bo jestem zwykłą dziewczyną, a nie prostytutką. Kontakt i moje zdjęcia znajdziesz tutaj anons.vip/anka

429@923.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani Szuka Pana (2023-08-08)

Szukam normalnego i z poczuciem humoru faceta do dyskretnych spotkań. Mam własne mieszkanie, ale mogę przyjechać do Ciebie. Za spotkanie nie oczekuję od Ciebie żadnych pieniędzy bo jestem zwykłą dziewczyną, a nie prostytutką. Kontakt i moje zdjęcia znajdziesz tutaj anons.vip/anka

125@471.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani Szuka Pana (2023-08-08)

Szukam normalnego i z poczuciem humoru faceta do dyskretnych spotkań. Mam własne mieszkanie, ale mogę przyjechać do Ciebie. Za spotkanie nie oczekuję od Ciebie żadnych pieniędzy bo jestem zwykłą dziewczyną, a nie prostytutką. Kontakt i moje zdjęcia znajdziesz tutaj anons.vip/anka

194@707.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Przygotowana na zabawę 29-latka (2023-08-08)

Hejka! Przed Wami dziewczyna z pazurem! Mogę zapewnić dla Ciebie randki pełne wrażliwości i żądzy! Może codziennie jesteś zajętym chłopakiem, jednak masz pragnienie poczuć czułość po powrocie do domu... Szukam faceta, mającego taką samą mieszaninę troski oraz temperamentu. Więc jeśli jesteś panem pragnącym dorównać mojej własnej namiętności oraz docenia świetną zabawę, możesz napisać do mnie na randkero.pl/profil/kinga93 Zobaczymy dokąd zaprowadzi nas ten kierunek.

stegselpa1989@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ukraińska emigrantka znajdująca się w Polsce poszukuje sobie miłego polaka na spotkania (2023-08-08)

Ukrainki to fantastyczne kochanki - ZOBACZ SAMEMU Przedstawiamy Ci platformę internetową dedykowaną wyłącznie mieszkańcom Polski, którzy poszukują czarującej partnerki z Ukrainy. Oto intrygujące cechy tej strony, które zapewniają zaspokojenie Twoich najskrytszych marzeń. spotkajukrainki.pl/ - Anonimowość i prywatność: Ochrona prywatności jest jednym z naszych priorytetem. Nasza zaawansowana technologia szyfrowania zabezpiecza Twoją tożsamość, tworząc niezawodne środowisko, w którym skryte znajomości mogą rozkwitać. Strzeżemy Twoich tajemnic jak najcenniejszego klejnotu. - Sprawdzone konta: Nasze wirtualne progi wchodzą tylko realne ukrainki. - Prywatna komunikacja: Uwolnij swoje pragnienia z bezkonkurencyjną prywatnością. Nasz system wiadomości umożliwia prowadzenie uwodzących rozmów, udostępnianie intymnymi myślami i planowanie pamiętnych randek. Oddaj się nieprzyzwoitym pragnieniom. Pozwól tej witrynie stać się Twoją bramą do krainy zakazanych przyjemności, gdzie mieszkańcy Polski i ukraińskie panie spotykają się w świecie cielesności. Przyjmij uwodzenie i rozpocznij podróż pełną bezkompromisowej namiętności.

ipapti1992@gazeta.pl

WAŻNE! Wiele ogłoszeń o pożyczki lub inwestycje jest zamieszcznych przez oszustów z Afryki i innych krajów, którzy używają automatycznych tłumaczeń na język polski. Prosimy NIE WYSYŁAĆ im swoich danych osobowych lub pieniędzy!

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   >>|  

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane. Kontakt: info@zielonakarta.com