Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica
Odwiedź: Polki.com! / Praca dyplomowa po angielsku (Custom Essay Writing Help)?    PolishForums.com!
Wszystkie kraje [11206] / pl POLSKA [659] / en Anglia [88] / ar Argentyna [8] / au Australia [17] / at Austria [141] / be Belgia [299] / br Brazylia [5] / bg Bułgaria [10] / cn Chiny [1] / hr Chorwacja [1] / cy Cypr [9] / cz Czechy [37] / dk Dania [26] / ee Estonia [2] / fi Finlandia [17] / fr Francja [215] / gr Grecja [6] / es Hiszpania [7] / nl Holandia [654] / ie Irlandia [70] / is Islandia [10] / jp Japonia [1] / ca Kanada [15] / kr Korea Południowa [1] / lt Litwa [1] / lu Luksemburg [7] / nz Nowa Zelandia [10] / lv Łotwa [0] / mt Malta [10] / de Niemcy [7597] / no Norwegia [46] / pt Portugalia [4] / ro Rumunia [4] / ru Rosja [1] / sk Słowacja [33] / si Słowenia [0] / ch Szwajcaria [225] / us Stany Zjednoczone [28] / se Szwecja [58] / hu Węgry [0] / it Włochy [3]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [11206]    
PRACA: Dam Pracę [8391] Szukam Pracy [931] Pozostałe [30]
USŁUGI: Oferuję [694] Potrzebuję [78] Pozostałe [24]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [36] Kupię [4] Wynajmę [35] Pozostałe [11]
DROBNE: Sprzedam [56] Kupię [8] Pozostałe [13]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [221] Pani pozna Pana [579] Pozostałe [66]
INNE: Wszystko inne [29]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   POMOCNIK DO PRODUKCJI KLOCKÓW , OK. LIPSKA/ NIEMCY BEZ KONIECZNOŚCI ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO (2017-10-23)

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu , poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Pomocnik do produkcji palet, Niemcy, ok. Lipska/ Torgau Praca od zaraz Opis stanowiska pracy: Prace na tartaku. Prace związane z obsługą maszyny ,Link,, sortowaniem i podawaniem desek Wymagania: - wytrzymałość fizyczna i umiejętność samodzielnej pracy - motywacja do ciężkiej pracy fizycznej - gotowość do pracy w systemie czterozmianowym - wykształcenie zawodowe, min. 2 lata pracy fizycznej - obsługa maszyn do produkcji najlepiej do tartaku, stolarni wskazane własne auto na dojazdy Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - wynagrodzenie w wysokości 8,91 euro za godzinę + dodatek za noc 25% , za niedzielę 50%, za święta 100% ) -i- dodatek w formie premii wynikowej od 160 do 300 euro Firma załatwia mieszkanie , koszt 180 euro/ miesiąc Jak aplikować: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: beata.mlodozeniec@europajob.pl z dopiskiem “Pomocnik do produkcji palet” w tytule wiadomości. lub kontakt telefoniczny pod numerem: 663 055 887 W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

beata.mlodozeniec@europajob.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opiekun do Pana, Monachium, Niemcy (2017-10-23)

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUN DO PANA Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Munchen Jesteś osobą odpowiedzialną i empatyczną? Znasz w stopniu komunikatywnym język niemiecki? Poszukujemy opiekuna do Pana (68lat) po udarze mieszka z żoną. Podopieczny cierpi na Parkinsona, choroby serca i bardzo słaby słuch. Pomoc w transferze . Potrzebuje pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego, higienie osobistej, ubieraniu, posiłkach. Na zleceniu własny pokój z telewizorem, dostępem do internetu . Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Zlecenie od 28 października! Obowiązki: - pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (kąpiel, toaleta, spożywanie posiłków) - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie) Wymagania: - komunikatywna - dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość Oferujemy: - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów Jak aplikować: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: opieka@europajob.pl lub beata.mlodozeniec@europajob.pl z dopiskiem “opiekun-munchen” w tytule wiadomości. W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekun-munchen” pod numer: 504393452 lub 517718827 lub 663 055 887 – oddzwonimy. Opis firmy: EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.

beata.mlodozeniec@europajob.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Mechanik maszyn i urządzeń ogrodniczych (2017-10-23)

Mechanik maszyn i urządzeń ogrodniczych Miejscowość: Berlin, Niemcy Nr oferty: 03/42/PF/2017 Wakaty: 2 Agencja Pracy Corona Silesia Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: mechanik maszyn ogrodniczych. Opis / Obowiązki: · Praca jest aktualna natychmiast i w możliwie szybkim terminie · Umowa o pracę na stałe z niemieckim zakładem pielęgnacji zieleni publicznej · Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 170 godz. miesięcznie Główne zadania: Konkretnie są to silniki 2- i 4-suwowe Sprzęt: Kosiarki, Traktory, Podkaszarki i kosy, Nożyce do traw i krzewów, Nożyce do żywopłotu, Piły łańcuchowe, Glebogryzarki, Odśnieżarki i zamiatarki, Odkurzacze i dmuchawy do liści Diagnoza usterek Dokonywanie napraw i remontów maszyn Bieżąca konserwacja i utrzymanie nadzorowanych maszyn w pełnej sprawności Spawanie Utrzymywanie porządku w warsztacie Wymagania: · Ukończony zawód mechanik maszyn ogrodniczych, rolniczych lub pokrewny, udokumentowany świadectwem · Aktualne i udokumentowane doświadczenie w naprawie, mechanice i konserwacji traktorów i ww. maszyn ogrodniczych Umiejętność diagnozowania usterek · Umiejętność spawania · Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole · Komunikatywna znajomość języka niemieckiego · Konieczne prawo jazdy kat. B Oferta dla kandydatow: · Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne · Stawka godzinna brutto: 12 do 13 euro · Po roku stażu pracy podwyżka stawki o 1,00 euro. Maksymalna stewka brutto 15 euro (po ok 3 latach pracy) · Zarobek miesięczny netto: 1450 do 1550 euro (w okresie próbnym) · Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje ok. 250 euro miesięcznie Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519685033/ 324944452 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

rekrutacja@corona-silesia.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Fryzjer/Fryzjerka ( kobiety i mężczyźni) (2017-10-23)

Fryzjer/Fryzjerka ( kobiety i mężczyźni) Miejscowość: Berlin, Niemcy Nr oferty: 01/42/PF/2017 Wakaty: 7 Agencja Pracy Corona Silesia Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: fryzjer Renomowany salon fryzjerski w Berlinie. Opis / Obowiązki: · Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie · Okres pracy: na stałe · Pracodawcą jest niemiecki salon fryzjerski z Berlina · Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu, na 2 zmiany, ok. 173 godziny miesięcznie Główne zadania: o Wszystkie zadania fryzjera damsko/męskiego o Obsługa kasy fiskalnej o Dbanie o czystość miejsca pracy o Przestrzeganie przepisów BHP Wymagania: Młody wiek, zadbany wygląd, miła aparycja Wykształcenie ukierunkowane w zawodzie Fryzjer Damski i/lub Męski, doświadczenie min. 1 rok dyplom fryzjera Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego Obsługa kasy fiskalnej jest dodatkową zaletą Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole Punktualność, samodzielność, dokładność Oferujemy: · Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne · Wynagrodzenie miesięczne brutto od 1650 do 1750 euro (w zależności od kwalifikacji) · Wynagrodzenie miesięczne netto od 1200 do 1250 euro (w zależności od kwalifikacji) · Dodatkowo dzienny napiwek netto, min. 20 euro (min. 420 euro miesięcznie netto) · Dodatkowo Premia miesiączna uznaniowa od 50 do 150 euro · Kwaterę zapewnia pracodawca, czynsz opłaca pracownik (400 do 500 euro miesięcznie) Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519685033/ 324944452 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

rekrutacja@corona-silesia.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Kierowca kat. C do transportu i obsługi samojezdnej pompy do betonu (2017-10-23)

Kierowca kat. C do transportu i obsługi samojezdnej pompy do betonu marki Putzmeister. Miejscowość: okolice Dortmund, Niemcy Nr oferty: 02/42/PF/2017 Wakaty: 2 Agencja Pracy Corona Silesia Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: kierowca kat C. Opis / Obowiązki: · Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie · Umowa o pracę na stałe z niemiecką firmą bodowlaną · Ilość godzin miesięcznie: 190 – 220 · Praca polega na transporcie ciężarówką i obsłudze pompy do betonu marki Putzmeister · Bezpieczny montaż pompy do betonu na budowie · Obsługa pilotem rur doprowadzających beton · Dopasowanie długości rur i węży · Dbanie o czystość sprzętu, rur i przewodów (oczyszczanie z betonu) · Ponadto konserwacja maszyny jak smarowanie przegubów itd · Trasy dzienne Wymagania: · Młody wiek (maksymalnie do 40 lat) · Doświadczenie jako operator pompy do betonu mile widziane, ale niekonieczne · Prawo jazdy kat. C i doświadczenie w tej kategorii. Najlepiej doświadczenie jako kierowca budowlany · Komunikatywna znajomość języka niemieckiego · Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i utrzymanie go w sprawności i czystości · Gotowość do wyjazdu do pracy w Niemczech na długi okres, najlepiej na stałe Oferujemy: · Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne · Stawka godzinna brutto od 12,50 euro (dla kandydatów bez doświadczenia) · Podwyżka stawek co 6 miesięcy o 0,50 euro do maksymalnie 15,50 euro (wpełni samodzielny operator pompy) · Zarobek miesięczny netto ok 1600 do 1700 euro ( dla kandydatów bez doświadczenia w pierwszych 6 miesiącach) · Zakwaterowanie zapewnione i płatne przez pracownika 200 euro miesięcznie Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519685033/ 324944452 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

rekrutacja@corona-silesia.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Zastępstwo od 04.11. do 82-letniej seniorki z Stuttgartu (2017-10-23)

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą Podopieczna: Wiek: 82 lata (1934) Wzrost: 162 cm Waga: 60 kg Podopieczna posiada III grupę inwalidzką. Podopieczna chorowała 3 lata temu raka jelita (operacja) i z tego powodu miewa biegunki. Cierpi na zaburzenia rytmu serca, częściowe nietrzymanie moczu (pieluchy), choruje na serce i z racji tego przyjmuje leki, miewa objawy demencji/zapomina się, zaburzona orientacja przestrzenna oraz częściowo zaburzona orientacja czasowa. Podopiecznej trzeba przypominać o regularnym przyjmowaniu płynów. Potrzebuje wsparcia przy poruszaniu się. Jest słaba i jest w stanie zrobić 2-3 kroki z krzesełka toaletowego do łóżka. Obecnie korzysta z gimnastyki leczniczej. Podopieczna posiada rollator, podnośnik wannowy, specjalistyczne łóżko, wózek inwalidzki, krzesełko toaletowe, nosi aparat słuchowy, okulary. Podopieczna przesypia noce spokojnie. Koło 22 podopieczną trzeba położyć spać, na noc zakładane ma pieluchy. Podopieczna podczas dnia leży w specjalistycznym łóżku w pokoju dziennym. Obowiązki: Opiekunka pomaga podopiecznej w codziennych czynnościach , nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Prowadzi gospodarstwo domowe. Do podopiecznej przyjeżdża lekarza. Podopieczna lubi kwiaty, spacery popołudniu na wózku nad jezioro (10 min. drogi do jeziora) Informacje dodatkowe: Podopieczna mieszka z mężem w mieszkaniu (3 pokoje) w miejscowości Stuttgart-Plieningen. Mąż podopiecznej jest zupełnie sprawny potrzebuje wsparcia przy opiece nad żoną. Dla opiekunki został przygotowany pokój ze standardowym wyposażeniem. Osobna toaleta. W domu jest dostęp do internetu. Mąż podopiecznej posiada samochód oraz czynne prawo jazdy. Z relacji obecnej opiekunki: Bywają dni ze podopieczna nie ma siły chodzić i leży w łóżku, wstaje z pomocą męża i opiekunki. Raz w tygodniu ma gimnastykę. Mąż wstaje do podopiecznej w nocy. Kontakt pod numerem: 508624675

kamila.gos@pmh.info.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Praca dla opiekunki (2017-10-22)

Witam szukam opiekunki od 26.10 na dwa miesiace za 1950 miesiacznie +150 za bilet +100% za swieta wymagany dobry niemiecki i dzalalnosc.

pepina112@qooglemail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Austria - PRACA - Szukam Pracy   poszukuje pracy w Austrii (2017-10-22)

Dzień dobry. Poszukuję pracy w Austrii. Z zawodu jestem operatorem obrabiarek skrawających, podejmę także prace fizyczna produkcja magazyn itp od zaraz Wojtek 36 lat tel kontaktowy wyświetlony pozdrawiam 690623394

wojtas198109@poczta.tv

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Czechy - PRACA - Szukam Pracy   poszukuje pracy w Czechach od zaraz (2017-10-22)

Dzień dobry. Poszukuję pracy w Czechach. Z zawodu jestem operatorem obrabiarek skrawających, podejmę także prace fizyczna produkcja magazyn itp od zaraz Wojtek 36 lat tel kontaktowy 690623394

wojtas198109@poczta.tv

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poznam sympatyczną Panią do miłych spotkań w Niemczech (2017-10-22)

Cześć Mam 43l, Jestem miłym i kulturalnym facetem, szanuję kobiety. Brunet 183 cm, Żonę już mam i tak niech zostanie. Szukam dyskretnej znajomości do miłych namiętnych spotkań kilka razy w miesiącu.

wulfen2000@interia.eu

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
PRACA - Szukam Pracy   ^ Praca dla opiekunki od 1 listopada nad Jeziorem Bodeńskim (Bodensee - Bawaria) (2017-10-22)

Praca dla opiekunki od 1 listopada nad Jeziorem Bodeńskim (Bodensee - Bawaria) TERMIN ROZPOCZĘCIA: 01.XI WYMAGANIA: - komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego - prawo jazdy kat. B PODOPIECZNY: - Starszy pan Wiek: 74 lata Wzrost: 170cm Waga: 65kg INFORMACJE: Starszy pan choruje na demencję wieku starczego w stopniu umiarkowanym. Jego charakter jest bardzo spokojny i opanowany. Jest samodzielny i spokojnie przesypia noc. Zamówienie opieki wynika z inicjatywy córek, które chcą, żeby ich ojciec nie przebywał sam. Oczekują one pogodnie nastawionej oraz przyjaznej w kontakcie opiekunki. Obie córki mieszkają w miejscowościach obok i w razie potrzeby deklaruje swoją pomoc. Starszy pan potrzebuje głównie pomocy w gospodarstwie domowym, przy czynnościach życia codziennego oraz obecności drugiej osoby. Mieszka sam w posiadłości z ogrodem położonej tuż nad samym Jeziorem Bodeńskim. Do dyspozycji opiekunki jest prywatny pokój z dostępem do Internetu oraz nowe auto. Podopieczny bierze udział w różnych zajęciach w związku z czym czas wolny opiekunki jest rozszerzony. W celu uzyskania dalszych informacji na temat oferty należy skontaktować się bezpośrednio na wskazane poniżej numery telefonów lub adres e-mail. ______________________________ Deus24 - praca w opiece za granicą Tel.: (+48) 504 022 250 Tel.: (+48) 604 200 314 Tel.: (+48) 68 3209 236 Tel.: (+48) 68 4124 751 WWW: deus24.pl E-mail: praca@deus24.pl Facebook: Praca Opieka Niemcy

praca@deus24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Praca dla opiekunki od 1 listopada nad Jeziorem Bodeńskim (Bodensee - Bawaria) (2017-10-22)

Praca dla opiekunki od 1 listopada nad Jeziorem Bodeńskim (Bodensee - Bawaria) TERMIN ROZPOCZĘCIA: 01.XI WYMAGANIA: - komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego - prawo jazdy kat. B PODOPIECZNY: - Starszy pan Wiek: 74 lata Wzrost: 170cm Waga: 65kg INFORMACJE: Starszy pan choruje na demencję wieku starczego w stopniu umiarkowanym. Jego charakter jest bardzo spokojny i opanowany. Jest samodzielny i spokojnie przesypia noc. Zamówienie opieki wynika z inicjatywy córek, które chcą, żeby ich ojciec nie przebywał sam. Oczekują one pogodnie nastawionej oraz przyjaznej w kontakcie opiekunki. Obie córki mieszkają w miejscowościach obok i w razie potrzeby deklaruje swoją pomoc. Starszy pan potrzebuje głównie pomocy w gospodarstwie domowym, przy czynnościach życia codziennego oraz obecności drugiej osoby. Mieszka sam w posiadłości z ogrodem położonej tuż nad samym Jeziorem Bodeńskim. Do dyspozycji opiekunki jest prywatny pokój z dostępem do Internetu oraz nowe auto. Podopieczny bierze udział w różnych zajęciach w związku z czym czas wolny opiekunki jest rozszerzony. W celu uzyskania dalszych informacji na temat oferty należy skontaktować się bezpośrednio na wskazane poniżej numery telefonów lub adres e-mail. ______________________________ Deus24 - praca w opiece za granicą Tel.: (+48) 504 022 250 Tel.: (+48) 604 200 314 Tel.: (+48) 68 3209 236 Tel.: (+48) 68 4124 751 WWW: deus24.pl E-mail: praca@deus24.pl Facebook: Praca Opieka Niemcy

praca@deus24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Oferta kredytowa w ciągu 24 godzin (2017-10-22)

pozyczka pomoc fiancière szybki i niezawodny Rada Gabinet pracuje z kapitalem inwestorów basen z licznymi odniesieniami we Francji. Szukamy dla przedsiebiorcy, przedsiebiorca, linijka, masz projekt i szukasz finansowania lub kredytów, aby uruchomic swój projekt lub rozwinac swój biznes! Udzielamy pozyczek pienieznych oraz inwestycji 100% bezposredni (35.000 euro do 650 mln euro) w swoich projektach (Real -Transportation drogowego, morskiego i lotniczego - Mines i -Telecommunications Energia - Przemysl - Turystyka - Badania -Rolnictwo, handel detaliczny) ma bardzo konkurencyjne ceny. Rada Gabinet bedzie Ci pomóc po twój wniosek zostanie przyjety. Skontaktuj sie z nami, nasz adres e-mail: diazsandra215@gmail.com

diazsandra215@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - PRACA - Dam Pracę   szybki i niezawodny kredyt w ciągu 24 godzin (2017-10-22)

Gotowy do przedsiebiorczosci finansowego Rada Gabinet pracuje z kapitalem inwestorów basen z licznymi odniesieniami w Polsce Natie. Szukamy dla przedsiebiorcy, przedsiebiorca, linijka, masz projekt i szukasz finansowania lub kredytów, aby uruchomic swój projekt lub rozwinac swój biznes! Udzielamy pozyczek pienieznych oraz inwestycji bezposrednich 100% (35.000 euro do 650 mln euro) w projektach Rada Gabinet bedzie Ci pomóc po twój wniosek zostanie przyjety. Skontaktuj sie z nami, nasz adres e-mail: diazsandra215@gmail.com

diazsandra215@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - PRACA - Dam Pracę   pomoc i finansowanie w ciągu 24 godzin (2017-10-22)

Proponowane pozyczki dla osób o dobrej zdolnosci kredytowej Gotowy w calej jasnosci i bezpiecznie Dla tych, którzy tkwia, zabronione banku i nie mogli korzystac z banków, które musza pozyczac pieniedzy miedzy szczególnosci, jest teraz albo nigdy skontaktowac Thierry Durand. udziela on gotowy do powaznych i uczciwych ludzi, którzy moga splacic kredytu w normalnym czasie. Jego zdolnosc do udzielenia pozyczki w wysokosci € 4000 do € 50 mln w wysokosci 3%, bardzo prostych warunkach bez problemu. To równiez inwestycji i pozyczek miedzy osobami wszelkiego rodzaju. Jego ofiary to kredyty krótko-, srednio- i dlugoterminowe. Ich transfery sa dostarczane przez Bank za bezpieczenstwo transakcji dla kazdego. To powazna moja malzonka i ja juz otrzymaly Eco-Credit 10.000 euro z tym panem. Jesli jestes zainteresowany skontaktuj sie z nim z powrotem przez jego osobisty adres:diazsandra215@gmail.com

diazsandra215@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - PRACA - Dam Pracę   wszystko za ofertę kredytu i pożyczki (2017-10-22)

Oferta pozyczki dla wszystkich ludzi Solvent Jestem osoba o dobrym charakterze, który pomaga ludziom w potrzebie pieniadza we wszystkich krajach swiata, bo z moich uslug finansowych pozyczki. Wiec jesli potrzebujesz pozyczki na zakup samochodu, moto ... lub odbudowac swoje zycie, jestes gotowy, aby szukac albo podniesc swoje dzialania, zarówno dla projektu lub kupic mieszkanie ale sa zakazane bankowosci lub byly do ??pliku odrzuca banque.Nous sa osoby, które udziela kredytów, poczawszy od 8.000,00 € do € 3.000.000 do nikogo zdolnego do spelnienia warunków. Moja stopa procentowa wynosi 3% rocznie. Jesli potrzebujesz pieniedzy z innych powodów, skontaktuj sie z nami tylko do wszystkich dalszych informacji e-mail: diazsandra215@gmail.com

diazsandra215@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - PRACA - Dam Pracę   wszystko do finansowania (2017-10-22)

Obslugi kredytu pomiedzy poszczególnymi Trzeba bylo pozyczanie pieniedzy miedzy osobami do radzenia sobie z trudnosciami finansowymi, by w koncu przelamac impas, który spowodowal banki, przez odrzucenie plików aplikacji kredytu? Mail: diazsandra215@gmail.com

diazsandra215@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Produkcja -Niemcy-bez pośrednika/opłat + kierow C (2017-10-21)

Firma produkująca dla przemysłu samochodowego (południowe Niemcy) poszukuje od zaraz pracownikow - do 40 roku życia - (rownież kobiety, chętnie pary ) do produkcji oświetlenia wewnetrznego samochodow .( praca siedząca, lekka ) Okres pracy ograniczony jest na 1 rok (przy obustronnym zadowoleniu ewentualnie dlużej). Oferujemy tanie mieszkania (w pobliżu firmy, nie trzeba samochodu) i załatwieniu formalnosci związanych z pobytem. Jezyk niemiecki nie jest konieczny. Oferujemy legalną ( wszystkie ubezpieczenia ), niemiecką umowę o prace bez pośrednika- my jestesmy pracodawcą . Zdecydowanych kandytatow prosimy o przesłanie CV z numerem telefonu, zdjeciem i adresem mail (tylko takowe będą uwzględniane).W przesyłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Nie pobieramy żadnych prowizji od kandytatow !. Dalsze informacje dla wybranych przez nas osob podamy po pierwszym kontakcie przez mail. Stawka ok 8, 84 Euro/h na poczatek, po trzech miesiacach podwyzka. Szukamy rowniez kierowcy/magazyniera z prawem jazdy C na bardzo krotka trase .

tdgmbh@gmx.de

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   > Praca dla opiekunki od 1 listopada nad Jeziorem Bodeńskim (Bodensee - Bawaria) < (2017-10-21)

Praca dla opiekunki od 1 listopada nad Jeziorem Bodeńskim (Bodensee - Bawaria) TERMIN ROZPOCZĘCIA: 01.XI WYMAGANIA: - komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego - prawo jazdy kat. B PODOPIECZNY: - Starszy pan Wiek: 74 lata Wzrost: 170cm Waga: 65kg INFORMACJE: Starszy pan choruje na demencję wieku starczego w stopniu umiarkowanym. Jego charakter jest bardzo spokojny i opanowany. Jest samodzielny i spokojnie przesypia noc. Zamówienie opieki wynika z inicjatywy córek, które chcą, żeby ich ojciec nie przebywał sam. Oczekują one pogodnie nastawionej oraz przyjaznej w kontakcie opiekunki. Obie córki mieszkają w miejscowościach obok i w razie potrzeby deklaruje swoją pomoc. Starszy pan potrzebuje głównie pomocy w gospodarstwie domowym, przy czynnościach życia codziennego oraz obecności drugiej osoby. Mieszka sam w posiadłości z ogrodem położonej tuż nad samym Jeziorem Bodeńskim. Do dyspozycji opiekunki jest prywatny pokój z dostępem do Internetu oraz auto. Podopieczny bierze udział w różnych zajęciach w związku z czym czas wolny opiekunki jest rozszerzony. W celu uzyskania dalszych informacji na temat oferty należy skontaktować się bezpośrednio na wskazane poniżej numery telefonów lub adres e-mail. ______________________________ Deus24 - praca w opiece za granicą Tel.: (+48) 504 022 250 Tel.: (+48) 604 200 314 Tel.: (+48) 68 3209 236 Tel.: (+48) 68 4124 751 WWW: deus24.pl E-mail: praca@deus24.pl Facebook: Praca Opieka Niemcy

praca@deus24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Szukam Pracy   OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH do NIEMIEC-PRYWATNIE z niemieckim i doświadczeniem - EWELINA tel.+48693060163 (2017-10-21)

OPIEKUNKA -SENIORÓW - PRYWATNIE- EWELINA lat 45 mam duże doświadczenie jako opiekunka osób starszych znam j.niemiecki , pracę podejmę w Niemczech .Szukam uczciwej pracy bezpośrednio u niemieckich rodzin,chętnie mogę jeździć na zmianę z inną opiekunką . Kontakt tylko osoby Prywatne ! Firmom dziękuje. Tel. +48 693060163 EWELINA.

darekgronek40@op.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Operator frezarek CNC - niemieckie warunki zatrudnienia (2017-10-20)

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko: Operator frezarek CNC Miejsce pracy: Jena (Thüringen) Nr ref: CNCf/De/10/2017 Zakres obowiązków: - samodzielna obsługa centrów obróbki CNC - opracowanie i zastosowanie różnych koncepcji napięć przy dużych seriach - samodzielne przygotowanie zlecenia - przygotowanie i dopasowanie programów CNC - obsługa wózków jezdniowych i podnośników (dźwig) Wymagania: - wykształcenie techniczne w kierunku operatora obrabiarek skrawających lub w zawodzie mechanika przemysłowego lub w zawodzie pokrewnym - doświadczenie przy produkcji dużych serii rozpiętość: 1 m - doświadczenie w zakresie sterowania i programowania Heidenhain - umiejętność czytania rysunków konstrukcyjnych - umiejętność samodzielnej i odpowiedzialnej pracy - prawo jazdy kat. B oraz własny samochód - komunikatywna znajomość j. niemieckiego Oferujemy: - umowę o pracę na niemieckich warunkach - centra frezarek rozpiętość do 5 m - pełny pakiet socjalny - atrakcyjne wynagrodzenie - przyjemna atmosfera w ambitnym środowisku pracy - krótka droga decyzyjna - gotowość do pracy 2-zmianowej Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de w temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: CNCf/De/10/2017

profil@lupa-personal.de

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   >>> Praca dla opiekunki od 1 listopada nad Jeziorem Bodeńskim (Bodensee - Bawaria) <<< (2017-10-20)

Praca dla opiekunki od 1 listopada nad Jeziorem Bodeńskim (Bodensee - Bawaria) TERMIN ROZPOCZĘCIA: 01.XI WYMAGANIA: - komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego - prawo jazdy kat. B PODOPIECZNY: - Starszy pan Wiek: 74 lata Wzrost: 170cm Waga: 65kg INFORMACJE: Starszy pan choruje na demencję wieku starczego w stopniu umiarkowanym. Jego charakter jest bardzo spokojny i opanowany. Jest samodzielny i spokojnie przesypia noc. Zamówienie opieki wynika z inicjatywy córek, które chcą, żeby ich ojciec nie przebywał sam. Oczekują one pogodnie nastawionej oraz przyjaznej w kontakcie opiekunki. Obie córki mieszkają w miejscowościach obok i w razie potrzeby deklaruje swoją pomoc. Starszy pan potrzebuje głównie pomocy w gospodarstwie domowym, przy czynnościach życia codziennego oraz obecności drugiej osoby. Mieszka sam w posiadłości z ogrodem położonej tuż nad samym Jeziorem Bodeńskim. Do dyspozycji opiekunki jest prywatny pokój z dostępem do Internetu oraz nowe auto. Podopieczny bierze udział w różnych zajęciach w związku z czym czas wolny opiekunki jest rozszerzony. W celu uzyskania dalszych informacji na temat oferty należy skontaktować się bezpośrednio na wskazane poniżej numery telefonów lub adres e-mail. ______________________________ Deus24 - praca w opiece za granicą Tel.: (+48) 504 022 250 Tel.: (+48) 604 200 314 Tel.: (+48) 68 3209 236 Tel.: (+48) 68 4124 751 WWW: deus24.pl E-mail: praca@deus24.pl Facebook: Praca Opieka Niemcy

praca@deus24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - USŁUGI - Oferuję   Bezpieczne pożyczki pod zastaw nieruchomości (2017-10-20)

BEZPIECZNE POŻYCZKI POZABANKOWE Z nami otrzymasz najkorzystniejszą ofertę na dowolny cel pod zastaw nieruchomości. Wstępną decyzję jesteśmy w stanie przedstawić w przeciągu 48h. O pożyczkę może się ubiegać każda osoba posiadająca własną lub użyczoną nieruchomość. Spłata pożyczki może nastąpić w ostatnim miesiącu umowy (nie jest wymagana płatność co miesięcznych rat). Umowy są zawsze przejrzyste, zawieranie w formie aktu notarialnego dającego gwarancję bezpieczeństwa każdej ze Stron. Oferujemy pożyczki osobom zadłużonym w ZUS/ US oraz z postępowaniem komorniczym. Istnieje możliwość spłaty zadłużeń z hipoteki – w tym pożyczek prywatnych. Umowa może zostać podpisana u Klienta bądź możliwy jest zwrot kosztów przejazdu. Działamy na terenie całego kraju. BEZPŁATNA ANALIZA I PRZEDSTAWIENIE OFERTY! NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT WSTĘPNYCH Sprawdź! 600 600 170, 600 600 737 biuro@aspektgroup.pl aspektgroup.pl

biuro@aspektgroup.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opiekun Osób Starszych-zarobki 1100-1700-Pflegehelden (2017-10-20)

PFLEGEHELDEN jako jedna z największych niemieckich firm z branży opiekuńczej, we współpracy z polskimi Partnerami poszukujemy Opiekunek i Opiekunów gotowych do podjęcia pracy przy opiece na terenie Niemiec. Tel.: +48 536 881 821 tomasz.krawczyk@pflegehelden.pl Opis stanowiska: •pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności (jedzenie, ubieranie, itp.), •troskę o podopiecznego – uzależniona od rodzaju i stopnia zaawansowania schorzeń, •pilnowanie terminów wizyt lekarskich oraz towarzyszenie podopiecznemu przy nich, •pomoc w dopełnianiu zaleceń lekarskich, •towarzyszenie w spacerach, podczas wyjazdów. •W zależności od rodzaju umowy i wysokości zarobków do obowiązków Opiekunów może należeć także prowadzenie domu (pranie, sprzątanie, itp.), spędzanie czasu wolnego z podopiecznym, pomoc w kontynuowaniu pasji i zainteresowań. Wymagania: •Znajomości języka niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym •Doświadczenie w opiece na osobami starszymi •Mile widziane referencje i kursy z zakresu opieki nad osobami starszymi Nasi Partnerzy gwarantują: •Najwyższe stawki na rynku od 1100 do 1700 euro na rękę miesięcznie! •Atrakcyjne premie, bonusy i upominki za wyjazdy w okresie świątecznym •Premie za polecenie nowego pracownika •Stałą współpracę •Składki ZUS, możliwość ubezpieczenia członka rodziny •Duży wybór sprawdzonych i bezpiecznych ofert pracy •Elastyczne terminy wyjazdów i różne formy zatrudnienia, współpracujemy również z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie Polski oraz Niemiec •Zwrot kosztów podróży •Opiekę koordynatora 24 h na miejscu. Nasi koordynatorzy w Niemczech sprawdzają i znają rodziny do których delegowani są Pracownicy •24 godzinny kontakt z polskim biurem •Oferty dopasowane do Twoich oczekiwań

tomasz.krawczyk@pflegehelden.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - USŁUGI - Oferuję   Zakładanie konta w banku,ubezpieczenia socjalne jak i prywatne,kredyty,produkty dla dzieci Całe Niemcy (2017-10-20)

Konstantinos Singiridis specjalista w swoim rodzaju ,reprezentant Deutsche Banku który ZAPRASZA WAS do Oddziału w mieście Darmstadt , jeżeli ktoś nie może osobiście dojechać to z dojazdem do klienta nie ma problemu ! Zaprasza osoby prywatne które stawiają pierwsze kroki w Niemczech oraz osoby dłużej pracujące ,osoby które są lub zamierzają być na własnych działalnościach w Niemczech jak i firmy do współpracy które potrzebują kont walutowych oraz ubezpieczeń dla swoich pracowników-JEST szeroka gama wyboru produktów w tym banku dla dzieci również a i cenowo DBank jest konkurencyjny sporo od innych banków w Niemczech ! ( zaprasza firmy które działają w Niemczech oraz te które działają w Polsce jest możliwość dojazdu do oddziałów również w Polsce ! ) .Bariery języcznej nie ma w tym banku ,rozmowa może być również prowadzona w języku angielskim ,polskim jak i oczywiście niemieckim ;) Także śmiało proszę pisać oraz dzwonić z pytaniami .POLECAM I POZDRAWIAM WAS !!!!

ignasiak065@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opieka w Niemczech-bez świąt (2017-10-20)

Opiekunki szuka 89-letnia seniorka, która mieszka w okolicach Karlsruhe wraz z swoim mężem, który jest sprawny, jeździ samochodem i robi zakupy. Szukamy Pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego od 26 października (dokładna data wyjazdu pozostaje jeszcze do ustalenia). Seniorka cierpi na początkującą demencję. Potrzebuje wsparcia podczas korzystania z toalety i dbania o higienę osobistą. Pani spokojnie przesypia noce. Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki przeznaczony jest pokój z własną łazienką i dostępem do Internetu. Seniorzy szukają osoby, która zajmie się gospodarstwem domowym ale także będzie z nimi wspólnie spędzać czas a także towarzyszyć podczas wspólnych "wypadów".

rm@meavita24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Kierowca C+E ( 40t) - od zaraz (2017-10-19)

Agencja Pośrednictwa Pracy Gap-Personnel z numerem KRAZ 12835 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko Kierowca C+E (40 t ). Miejsc:3 Region: Rosenheim ( Koblenz ) Wymagania: 1. Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego 2. Doświadczenie w zawodzie 3. Gotowość do podjęcia pracy od zaraz 4. Zainteresowanie długookresową współpracą Oferujemy: 1. Zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej 2. Umowę o pracę na czas nieokreślony 3. Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od rodzaju transportu ( regionalny lub dalekobieżny) 4. Pełne wsparcie polskich konsultantów 5. Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania ze strony pracodawcy ( Pensjonat lub Pokój ) Zakres obowiązków: 1. Przewożenie towarów paletowych samochodem ciężarowym 2. W zależności od zapotrzebowania transport regionalny lub dłuższe trasy 3. Praca od poniedziałku do piątku ( również zmiany nocne ), dla pracowników w transporcie dalekobieżnym praca również w soboty. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 0048 510 800 333 i/lub przesyałenie CV na adres mailowy. Prosimy o dodawanie klauzuli o zgodzie na udostępnianie danych osobowych.

tomasz.dominik@gap-personnel.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
POLSKA - PRACA - Dam Pracę   Pracownik Magazynu (2017-10-19)

Pracownik magazynu - Komisjoner/Zbieracz Zamówień(rowniez dla par) • Rodzaj współpracy: Umowa o pracę • Wymiar pracy: Pełen • Wymagany język niemiecki: Nie Zakres obowiązków • zbieranie zamówień • sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości • pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki • praca na dwie zmiany w niektórych działach na jedną zmianę Wymagania • dobra sprawność fizyczna • dokładność, umiejętność pracy w zespole Oferujemy • atrakcyjne wynagrodzenie • umowę o pracę na warunkach niemieckich • zakwaterowanie • pomoc polskiego koordynatora na miejscu Firma, dla której będziesz pracować prowadzi wiodący na rynku sklep internetowy oferujący artykuły dla dzieci i młodzieży. Przedmioty z jakimi możesz się spotkać podczas pracy to zabawki, książki, ubranka dziecięce, buty oraz wyposażenie wnętrz dla młodych osób, dlatego jeżeli szukasz prostej i przyjemnej pracy w Niemczech zgłoś się! W celu uzyskania dalszych informacji prosze o kontakt .

e.schwenk@dynamic-zeitarbeit.de

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Belgia - PRACA - Dam Pracę   Zatrudnimy doświadczonych elektryków. (2017-10-19)

Poszukujemy do pracy elektryków do montażu wewnętrznych i zewnętrznych instalacji elektrycznych. Praca na terenie Belgi. Wymagamy: Znajomości czytania dokumentacji technicznej w podstawowym zakresie; Własna działalność gospodarcza; - Prawo jazdy (własny transport); - Mile widziana kat. C + E ; - Znajomości języka angielskiego; Oferujemy płacę do uzgodnienia, współpracę długofalowa a takze pomoc w założeniu firmy a także zakwaterowania. Informacje pod numerem telefonu: +48 729475717

praca@remor-corp.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Poszukuje opiekunek...... (2017-10-18)

...Ogloszenie grzecznosciowe... Pani Birgit(rozmawia tylko w j.niemieckim)posiada wolne miejsca do pracy jako opiekunka osob starszych na terenie niemiec.Wymagana gewerba lub a1.Miejsca pracy w roznych rejonach niemiec.Dobre zarobki od1800e-w zaleznosci od wykonywanej pracy plus zwrot kosztow dojazdu w wysokosci 160e oraz dodatki za swieta.Kontakt telefoniczny po godzinie 18 stej z pania Birgit 0049 2871 26 92 08.Opiekunka sama wystawia rachunek rodzinie-nie pobierane sa zadne oplaty za posrednictwo

birgitmichelle@freenet.de

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374  
Poprawne wypełnienie wszystkich pól jest wymagane. Zapamiętaj "Hasło" by móc w przyszłości samodzielnie wykasować swoje ogłoszenie.
UWAGA: Ogłoszenia powtarzające się lub skopiowane z innych źródeł będą kasowane (ogłaszający się w taki sposób będą blokowani).

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane.