INSERT command denied to user 'zielonak_xpgb'@'localhost' for table `zielonak_xpgb`.`xpgb_sessions` in 'insert into xpgb_sessions (skey, ip, proxy_ip, data, `time`) values ('zr3ILvWz','44.192.90.13','', '', NOW())'

Darmowe Ogłoszenia: Praca, Usługi, Nieruchomości, Drobne, Towarzyskie - strona 175 Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica

UWAGA: TA STRONA INTERNETOWA (wraz z domeną zielonakarta.com) JEST NA SPRZEDAŻ!

Kontakt: info@zielonakarta.com

POMYŚL: Twoje życie Cię przytłacza, nic Ci nie wychodzi, nowe problemy i stres się nie kończą. Wielokrotnie próbowałeś zejść na dobrą drogę, modliłeś się do Boga by Ci pomógł.. ale On nie słuchał. Więc dalej kroczyłeś swoją drogą pełną grzechów, bo tylko grzech wydawał się Ciebie słuchać i przynosił tymczasowe ukojenie.

Czy wiedziałeś, że Bóg nie słucha grzeszników?

"A wiemy, że Bóg nie wysłuchuje grzeszników, ale jeśli ktoś jest czcicielem Boga i wypełnia jego wolę, tego wysłuchuje." (Jan 9:31)

Na stałe wyzwól się od grzechu, pogódź się z Bogiem i zaufaj mu. Dopiero wtedy zaczniesz żyć i będziesz miał u Niego stałe wsparcie.

Jezus sam przeszedł przez cierpienie i próby i może On dopomóc tym, którzy przez próby przechodzą.


Wszystkie kraje [29782] / pl POLSKA [1030] / en Anglia [2799] / ar Argentyna [3] / au Australia [23] / at Austria [210] / be Belgia [472] / br Brazylia [5] / bg Bułgaria [11] / cn Chiny [1] / hr Chorwacja [8] / cy Cypr [7] / cz Czechy [55] / dk Dania [203] / ee Estonia [0] / fi Finlandia [32] / fr Francja [2706] / gr Grecja [7] / es Hiszpania [15] / nl Holandia [3817] / ie Irlandia [76] / is Islandia [46] / jp Japonia [1] / ca Kanada [19] / kr Korea Południowa [1] / lt Litwa [1] / lu Luksemburg [10] / nz Nowa Zelandia [7] / lv Łotwa [0] / mt Malta [6] / de Niemcy [13335] / no Norwegia [315] / pt Portugalia [3] / ro Rumunia [5] / ru Rosja [3] / sk Słowacja [25] / si Słowenia [1] / ch Szwajcaria [297] / us Stany Zjednoczone [53] / se Szwecja [127] / hu Węgry [2] / it Włochy [5]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [29782]    
PRACA: Dam Pracę [12585] Szukam Pracy [970] Pozostałe [19]
USŁUGI: Oferuję [245] Potrzebuję [29] Pozostałe [15]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [33] Kupię [0] Wynajmę [40] Pozostałe [6]
DROBNE: Sprzedam [82] Kupię [4] Pozostałe [18]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [804] Pani pozna Pana [14645] Pozostałe [208]
INNE: Wszystko inne [79]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Flirt z namiętnymi ukrainkami (2023-07-03)

Panowie, czy jesteście skorzy by znaleźć ukraińską piękność z waszych snów? Poznajcie portal dla kochanków pragnących poznać porywających i odważnych ukrainek, które pragną poznać samców! kochajukrainki.pl/ Nie omiń tej rewelacyjnej okoliczności, aby znaleźć Ukrainkę Twoich snów. Z jakiej przyczyny warto wybrać tę stronę?? - Obszerny wybór ślicznych a także rozpalonych ślicznotek z Ukrainy - Łatwy w użyciu interfejs który został stworzony aby połączyć Cię na flirt twojej kochanki - Bezpieczna oraz sprawdzona strona chroniąca Twoją prywatność - I założenie konta jest w pełni bezpłatne! Nie zwlekaj dłużej - idealna ukraińska pani twoich snów może przebywać ledwie kilka kliknięć myszką stąd!

inrache1973@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Skromna w wieku 29 lat szuka faceta w podobnym wieku (2023-07-03)

Hejo! Zależy mi na relacji z panem w wieku +28 lat - sama mam tyle lat. nie szukam partnera na stałe, chcę się dobrze czuć w męskim towarzystwie i chciałabym być doceniona jako kobieta. Poszukuje czułego wrażliwego mężczyznę po 28 roku życia, wraz ze swoją wiadomość proszę o przesyłanie informacji o sobie, aby łatwiej się rozmawiało. Nauczona doświadczeniem nie podaje od razu tel, znajdziesz mnie na erandkujesz.pl/profil/patrycja95 (nie wchodzę na maila zbyt często)

menecpalm1967@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Wiecznie czarująca dojrzała uwodzicielka pożąda poważnego towarzysza zabaw (2023-07-03)

Hej Panowie! Jestem energiczną, dojrzałą mamuśką, która wciąż jest młoda duchem i pragnie znaleźć śmiałego, pełnego namiętności dżentelmena, który sprawi, że będę mogła poczuć się uwielbiana... Czy właśnie ty chcesz stać się namiętnym panem, który da radę dotrzymać pola mojemu entuzjazmowi do życia oraz spełni potrzeby mamuśki dojrzałej? Nie czekaj by do mnie napisać! Tu odnajdziesz namiar na mnie. chetnemamuski.pl/ Odrobinę o moich zainteresowaniach: bardzo kocham badanie całej Europy, czy to poprzez dreptanie po górach, czy ciche leżenie na plaży. Wprost uwielbiam dobrą książkę, która skłania mnie do myślenia i snucia fantazji. Kocham dzielić z kimś smakowitą kolacje, a szczególnie te połączone ze śniadaniem! Jeśli uważasz że jesteś mężny, gorący oraz jesteś gotowy dopieścić panią, to z wielką chęcią Ci odpiszę.

tocardio1968@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Młoda 21 lat - poznajmy się (2023-07-03)

Czesc, jestem skromną i potrafiącą o sobie zadbać dziewczyną. Poszukuję faceta, który reprezentuje sobą coś, dla mnie liczy się przede wszystkim jakim jesteś gościem i jak szanujesz drugiego człowieka. Facetom niehigienicznym i starszym nie odpisuje. Jeśli masz poniżej 25 lat to nie traćmy czasu. Chcę poznać kogoś na jedno spotkanie lub na dłużej, zobaczymy jak będzie po zobaczeniu się. Napisz: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+7006@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zapraszam do zgłoszenia się każdego stanowczego faceta (2023-07-03)

No hej dżentelmenie!!! Czy Ty jesteś dżentelmenem, który da radę mojemu entuzjazmowi i ma chęć na beztroskie i namiętne przygody? Nadszedł koniec Twoich poszukiwań, ponieważ masz Twoje rozwiązanie. Jestem kuszącą, pełną wigoru laską pożądającą dyskretnych i czarujących spotkanek! Pod tym adresem odnajdziesz namiar na mnie! goracanoc.pl/ Z jakiego powodu właśnie ta konkretna strona?? Doceniam swoje życie prywatne... Niedawno wrzuciłam do swojego ogłoszenia swój adres e-mail, po chwili nie miałam prywatności... Mamy zbyt mało czasu, by się powstrzymywać! Nie zwlekaj by napisać mi wiadomość...

hurlazo1975@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zachwycająca Kobieta z Ukrainy która chce spotkać namiętnego Polskego mężczyznę (2023-07-03)

Poznaj najlepszy serwis do spotykania się z ukrainkami przebywającymi w naszym kraju... Jesteś polakiem poszukującym pełnej wdzięku, perfekcyjnej i sumiennej partnerki? Koniec poszukiwań! Poznaj portal który pomoże tobie poznać twoją idealną damę z Ukrainy! chetneukrainki.pl/ Na stronie odnajdziesz ocean namiętnych Ukraińskich piękności, które pragną poznać gorących facetów z polski. Damy te są urocze, ale i uwodzicielskiej... Ukraińskie laski są słynne ze swych nieprzeciętnych znajomości obowiązków w domu. Są dumne z tworzenia czułego jak też uczuciowego ogniska domowego dla swoich partnerów... Laska z ukrainy będzie jednakowo doskonałą partnerką, jak również pełną namiętności kochanką. Wiemy, jak arcyważne jest dla was odnalezienie wymarzonej pani, i właśnie dlatego proces założenia konta jest w całości za darmo! Zarejestruj się już dziś i zyskaj wgląd do setek ekscytujących dam z ukrainy!!! Dyskrecja to dla nas nadrzędny zamysł! Zarejestruj konto już teraz.

southderin1975@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Chciałabym doznać to coś jeszcze raz, to co nazywają romansem facetem (2023-07-03)

Witaj. Mam 29 lat, interesują mnie nie dużo młodsi i starsi faceci. Chętnie porozmawiam i może spotkamy się, jak tylko będzie chemia, jestem wolna od dłuższego czasu i tego samego oczekuję od potencjalnego kandydata na spędzanie razem czasu. Kontakt do mnie na randki18plus.pl/profil/kinga93 (nie wchodzę na maila zbyt często)

fuldatyrr1982@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Wyzwolona poszukuje szarmanckiego mężczyznę (2023-07-03)

Zwą mnie Paulina - Wielbię dobrą zabawę. Napisz mi maila pod warunkiem że tak samo jak ja marzysz by spędzić czas ze mną: paulinka.nowak89@gmail.com

paulinka.nowak89+7620@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Czarująca Ukrainka spotka opiekuńczego polaka (2023-07-03)

Oto najgorętszy portal internetowy do flirtu z Ukraińskimi laskami żyjącymi w PL... Jesteś facetem pożądającym pięknej, pasjonującej i rozsądnej kobiety? Nadszedł koniec Twoich poszukiwań! Zobacz portal internetowy, który pomoże ci poznać ukrainkę z twoich snów... chetneukrainki.pl/ Na tej stronie zobaczysz mnóstwo płomiennych ukrainek, poszukującymi zdecydowanych panów. Owe damy są urodziwe, ale i pasjonujące... Ukrainki szczycą się ze swych wybitnych doświadczeń kuchennych. Słyną z wytwarzania miłego jak również kochającego środowiska dla swoich kochanków! Dziewczyna z Ukrainy zostanie tak samo godną zaufania towarzyszką życia, jak również pełną namiętności kochanką. Doceniamy jak istotne jest dla Ciebie znalezienie idealnej kobiety, a rejestracja na stronie jest całkowicie bezpłatne! Załóż profil już dziś i uzyskaj wstęp do dziesiątek tysięcy namiętnych dam z ukrainy! Prywatność jest u nas topowym założeniem. Zarejestruj profil już dziś.

preticun1981@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Czy znajdę tu kogoś moich marzeń (2023-07-03)

Z miłą chęcią spotkam konkretnego pana, który chce poznać przyjaciółkę celem wspólnego spędzania czasu. Mam 33 lata, szczupła sylwetka. Napisz mi wiadomość: weronika.skrzypek33@gmail.com

weronika.skrzypek33+4317@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zdecydowana 36 lat - szuka mężczyznę (2023-07-03)

Chętnie poznam zdecydowanego mężczyznę w wieku od 25 do 55 lat. Szukam prawdziwej i realnej znajomości. Ja 36 lat, mobilna, 160cm wzrostu. Zapraszam do pisania e-mail: ania.gizowska87@gmail.com

ania.gizowska87+5822@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Belgia - PRACA - Szukam Pracy   Szukam pracy w Antwerpii (2023-07-03)

Zapłacę 20 tyś euro za pracę fizyczną dla mężczyzny Antwerpia i bliska okolica Oprócz budowy i remontów Nie przez Interim

doma132@op.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Wiecznie czarująca doświadczona milfetka szuka namiętnego towarzysza zabaw (2023-07-03)

Pozwól się przywitać na portalu, który ma na celu umawiać autentycznych Panów i dojrzałe milfetki. Ekstaza już czeka! Czy uważasz, że jesteś szarmanckim Panem, który pragnie płomiennych przygód z dojrzałymi oraz fascynującymi mamuśkami? Serwis ten umówi Cię z pasjonującymi milfami, skorymi świetnie bawić się z Panami... Założenie profilu bezpłatnie jak również bezgraniczny dostęp do tysięcy profili kobiet. spragnionemamuski.pl/ Ich dojrzały wiek sprawia, że randkowanie z dojrzałymi kobietami to wyfarinowane przeżycie. W serwisie zdajemy sobie sprawę, jak arcyważna jest dyskrecja. Pisz na czacie, umawiaj się oraz znajdź uwodzicielską milfkę! Nie ma co zwlekać! Załóż profil za darmo już dzisiaj!

seotabpa1963@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Niedoświadczona Dziewczyna chce spotkać chętnego mężczyznę (2023-07-03)

Hej, tutaj Jola. Poszukuje przystojnego pana który się mną spotka bo poprzednie związki mi nie wychodziły. Jestem miła i kochającą kobietą która chciałaby poznać jakiegoś miłego pana. Wyślij mi wiadomość: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+2654@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Kieruję wezwanie do stanowczych panów (2023-07-03)

Jak się macie faceci. Czy Czujecie się już zdeprymowani beznamiętnymi spotkaniami i poszukujecie witryny która została stworzona wyłącznie aby umówić Cię na jednonocne spotkanie? Oto doskonałą stronę na niezapomniany romans... goracanoc.pl/ Na tym portalu wierzymy, iż jesteśmy tu po to, aby miło spędzać czas. Na stronie odszukasz przepełnione namiętnością kobiety na gorący skok w bok. Nie czekaj dłużej!

agpracse1992@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zabawowa Julia (2023-07-03)

Na imię mi Julcia, to pierwsze ogłoszenie ode mnie. Jestem zabawowa, czyli możesz o mnie opowiadać historie facetom z pracy. Chciałabym spotkać pana do zabawy, aby wypełniać nasze wspólne zachcianki. Wyślij do mnie maila: julkaprzybysz2002@gmail.com

julkaprzybysz2002+882@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Przygoda z namiętnymi ukrainkami w naszym kraju (2023-07-03)

Poznaj najbardziej pasjonujący portal do spotkań z kobietami z Ukrainy . Czy jesteś mężczyzną poszukującym doskonałej, głęboko namiętnej i sumiennej partnerki? Już nie musisz szukać! Zobacz portal, który pomoże tobie odnaleźć idealną damę z ukrainy!!! spotkajukrainki.pl/ Na naszym portalu znajdziesz szereg pięknych dziewczyn z ukrainy, pragnącymi rozpalonych mężczyzn z polski. Te panie są piękne, ale także pełne namiętności... Ukraińskie ślicznotki dumne są ze swoich niebywałych umiejętności kuchennych. Szczycą się z kreowania sympatycznego jak również miłosnego towarzystwa dla swoich mężczyzn! Dama z ukrainy może być tak samo godną zaufania partnerką, ale i uwodzicielską kochanką! Zauważamy, jak arcyważne jest dla ciebie odszukanie perfekcyjnej pani, i właśnie dlatego utworzenie konta jest w zupełności gratis! Załóż konto teraz i pozyskaj dostęp do kolosalnej bazy porywających Ukraińskich dam!!! Dyskrecja jest dla nas kluczowym dążeniem! Zarejestruj się teraz!!!

lintara1981@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Chce to ponownie, to co nazywają ekscytacją prawdziwym facetem (2023-07-03)

Hejka. Mam prawie 30 lat, interesują mnie niewiele młodsi i starsi faceci. Zapraszam do rozmowy i może spotkania, jak tylko będziemy chcieli, jestem sama od od jakiegoś czasu i tego samego oczekuję od kandydata na spotkanie. Nauczona doświadczeniem nie podaje od razu tel, znajdziesz mnie na randki18plus.pl/profil/kinga93 (nie wchodzę na maila zbyt często)

lapaka1977@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Cenię sobie spełnione marzenia (2023-07-03)

Chcę poznać prawdziwego samca. Pytanie brzmi - czy to właśnie ty? Mam 34 lata i znajomi nie chcą już się dobrze zabawić a mnie zabawy nigdy dość. Nie chodzi tu o żadne usługi - Chcę jedynie kolegi do luźnych spotkań. Napisz do mnie na email: paulinka.nowak89@gmail.com

paulinka.nowak89+6136@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Przepiękna Ukraińska dama która chce poznać odważnego faceta (2023-07-03)

Na imię mam Daryna i jestem z ukrainy do Polszi. Dziś poszukuję troskliwego i też silnego dżentelmena żyjący w polsce, jaki może mi zapewnić uczucie i też przygody, kiedy zaczynam drugie życie tutaj. Chętnie ja spotkam się z męszczyznom z polski, kto podziela moje normy i pasje. Wtedy dam dla ciebie sympatię oraz igraszki! kochajukrainki.pl/ Ja jestem wyśmienitą w kuchni i dlatego dam specjały dla twoiyego podniebienie... Co wiyęcej, jestem posiadaczką czarującom urodom. Chodź, nie czekaj by ze mnom kontaktować się (przepraszam za błędy)...

solsvoxmo1985@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Otwarta na nowe randki (2023-07-03)

Heej. Jestem tu bo szukam chłopa do ciągłej relacji opartej na przyjemnościach. Zależy mi na znalezieniu ogarniętego, kulturalnego mężczyzny który jak ja będzie chciał się razem odstresować po pracy i poznać się dobrze. Nie interesują mnie faceci poniżej 24 lat, szukam doświadczonego chłopa. Szukam Pana który nie będzie interesował się moją prywatą, a nasze spotkania pozwolą się nam odstresować. Nie interesują mnie pieniądze, to nie tego typu ogłoszenie. Nie zawsze mam czas, mam innych znajomych, pracę itp.. Mogę spotkać się w weekendy. Nauczona doświadczeniem nie podaje od razu tel, znajdziesz mnie na lepszerandki.pl/profil/maja87 (nie wchodzę na maila zbyt często)

healthsifee1981@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poznam kogoś chętnego do uciech (2023-07-03)

Uważam się za osobę romantyczką, lubię facetów. Ciągle poszukuję interesujących doświadczeń. Przy mnie można dokonywać niemożliwego! Napisz mi maila: weronika.skrzypek33@gmail.com

weronika.skrzypek33+9701@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ładna w wieku 29 lat poszukuje faceta w podobnym wieku (2023-07-03)

Witaj! Zależy mi na relacji z mężczyzną w wieku +28 lat - jestem w tym wieku. nie szukam partnera na stałe, chcę się dobrze czuć w męskim towarzystwie i chcę być doceniona jako kobieta. Poszukuje czułego wrażliwego mężczyznę po 28 roku życia, wraz ze swoją wiadomość proszę o przesyłanie informacji o sobie, aby było o czym rozmawiać. Najszybciej odpowiadam na lepszerandki.pl/profil/patrycja95 Nie korzystam z maila do takich spraw

kingpile1996@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ciekawa poszukuje miłego - mam lat 36 (2023-07-03)

Pani 36 lat zapozna dojrzałego emocjonalnie mężczyznę do spędzania czasu razem. Mam 160 cm wzrostu i kocham podróże. Mam własne mieszkanie. Proszę pisać na e-mail: ania.gizowska87@gmail.com

ania.gizowska87+5955@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ogniste doświadczone milfetki spragnione gorących flirtów (2023-07-03)

Prezentujemy najlepszy serwis do randek z doświadczonymi milfetkami! Czy chcesz zaznać prawdziwych, fascynujących flirtów z zdecydowanymi, śmiałymi i kusicielskimi mamuśkami? Nie szukaj dalej! Przedstawiamy portal na którym założenie konta nic nie kosztuje, założony tylko i wyłącznie, aby połączyć Cię z ognistymi, doświadczonymi, milfetkami pożądającymi fajnych facetów. hotmamuski.pl/ Baza portalu jest pełna pasjonujących i uroczych mamusiek, które są zdecydowane, czego pożadają i po prostu o tym rozmawiają. Te gorące mamuśki posiadają doświadczenie, które dodaje im wyrafinowania i doskonałości, i właśnie dlatego zapoznanie się z nimi to wspaniałe doznanie. Na portalu jesteśmy przekonani, iż odnalezienie uczucia lub jednorazowej przygody nie powinno być męczące. I właśnie dlatego założenie konta jest w całości gratis! Smart program aktywnie działa tak, by wynaleźć dla Ciebie jak najlepsze mamuśki. Ten portal pokaże Ci tylko i wyłącznie konta dojrzałych mamusiek, odpowiadających temu, czego chcesz zaznać. Niezależnie od tego, czy poszukujesz jednorazowego flirtu, głęboko emocjonalnego partnerstwa czy towarzyszki na całe życie, ten portal jest idealnym miejscem, aby wyszukać ognistą milfetkę z twoich snów. Wyrusz na ekscytującą przygodę, angażuj się w przepełnione namiętnością czaty i badaj wnętrze twoich zainteresowań z namiętnymi użytkowniczkami. Zarejestruj darmowe konto teraz i zacznij przygodę w stronę wyszukania fascynującej, uwodzicielskiej i dojrzałej pani z Twoich snów!

ecadtio1996@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Diabeł z urodą anioła - poznam mężczyznę (2023-07-03)

Jestem fajna i rozgrzewającą dziewczyną, uważam że tulenie się i kontakt fizyczny w różny sposób jest ważne. Lubię aktywnie się bawić. Poszukuje kolegi, dla którego ważna jest otwartość i szacunek, jestem laską która ma świadomość co lubi i poszukuje zangażowania. Kręcą mnie faceci od 30 lat, a nie młodziaki. Zainteresowałam cię - napisz, być może będzie to tylko jedno spotkanie, a być może więcej: sandrusia.sz97@gmail.com

sandrusia.sz97+5691@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Namiętna Pani spotka faceta do dyskretnych zabaw (2023-07-03)

No hej przystojniacy... Czy Czujecie się wykończeni szarymi spotkaniami i szukacie serwisu utworzonego, aby umówić Cię na pozbawioną zobowiązań randkę? Zobacz perfekcyjny serwis na niezobowiązujący flirt. tylkonaraz.pl/ My uważamy, że żyjemy po to, aby uprzyjemniać sobie czas. Na stronie odnajdziesz przepełnione namiętnością laski na niezapomniane romanse! Czas ucieka...

deoberleu1991@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dyskretna Julka (2023-07-03)

Liczę sobie tylko 21 lat, ale los ze mnie zakpił. Ucięłam długotrwały i strasznie toksyczny związek... Mam wiarę iż spotkam tu prawdziwego oraz pełnego ciepła faceta... Jeśli to dokładnie Ty, to wyślij mi wiadomość: julkaprzybysz2002@gmail.com

julkaprzybysz2002+3125@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Chciałabym to coś jeszcze raz, to co nazywają namiętnością facetem (2023-07-03)

Cześć. Mam 29 wiosen, interesują mnie niewiele młodsi i starsi faceci. Chętnie porozmawiam i może spotkamy się, jak tylko będziemy chcieli, jestem wolna od od jakiegoś czasu i tego oczekuję od kandydata na spędzanie razem czasu. Nauczona doświadczeniem nie podaje od razu tel, znajdziesz mnie na randki18plus.pl/profil/kinga93 (nie wchodzę na maila zbyt często)

pyowellbo1997@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   23l młoda dziewczyna chce znaleźć doświadczonego (2023-07-03)

Chcę poznać mężczyznę celem realizacji naszych pasji i fantazji. Nie jestem doświadczona, przeważnie raczej nie miałam z kim się spełniać. Jeżeli masz mi coś do zaproponowania :D Pisz do mnie na maila: karolinka.sikorska99@gmail.com

karolinka.sikorska99+2463@gmail.com

WAŻNE! Wiele ogłoszeń o pożyczki lub inwestycje jest zamieszcznych przez oszustów z Afryki i innych krajów, którzy używają automatycznych tłumaczeń na język polski. Prosimy NIE WYSYŁAĆ im swoich danych osobowych lub pieniędzy!

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   >>|  

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane. Kontakt: info@zielonakarta.com