INSERT command denied to user 'zielonak_xpgb'@'localhost' for table `zielonak_xpgb`.`xpgb_sessions` in 'insert into xpgb_sessions (skey, ip, proxy_ip, data, `time`) values ('QwDFK2lT','44.192.90.13','', '', NOW())'

Darmowe Ogłoszenia: Praca, Usługi, Nieruchomości, Drobne, Towarzyskie - strona 193 Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica

UWAGA: TA STRONA INTERNETOWA (wraz z domeną zielonakarta.com) JEST NA SPRZEDAŻ!

Kontakt: info@zielonakarta.com

POMYŚL: Twoje życie Cię przytłacza, nic Ci nie wychodzi, nowe problemy i stres się nie kończą. Wielokrotnie próbowałeś zejść na dobrą drogę, modliłeś się do Boga by Ci pomógł.. ale On nie słuchał. Więc dalej kroczyłeś swoją drogą pełną grzechów, bo tylko grzech wydawał się Ciebie słuchać i przynosił tymczasowe ukojenie.

Czy wiedziałeś, że Bóg nie słucha grzeszników?

"A wiemy, że Bóg nie wysłuchuje grzeszników, ale jeśli ktoś jest czcicielem Boga i wypełnia jego wolę, tego wysłuchuje." (Jan 9:31)

Na stałe wyzwól się od grzechu, pogódź się z Bogiem i zaufaj mu. Dopiero wtedy zaczniesz żyć i będziesz miał u Niego stałe wsparcie.

Jezus sam przeszedł przez cierpienie i próby i może On dopomóc tym, którzy przez próby przechodzą.


Wszystkie kraje [29782] / pl POLSKA [1030] / en Anglia [2799] / ar Argentyna [3] / au Australia [23] / at Austria [210] / be Belgia [472] / br Brazylia [5] / bg Bułgaria [11] / cn Chiny [1] / hr Chorwacja [8] / cy Cypr [7] / cz Czechy [55] / dk Dania [203] / ee Estonia [0] / fi Finlandia [32] / fr Francja [2706] / gr Grecja [7] / es Hiszpania [15] / nl Holandia [3817] / ie Irlandia [76] / is Islandia [46] / jp Japonia [1] / ca Kanada [19] / kr Korea Południowa [1] / lt Litwa [1] / lu Luksemburg [10] / nz Nowa Zelandia [7] / lv Łotwa [0] / mt Malta [6] / de Niemcy [13335] / no Norwegia [315] / pt Portugalia [3] / ro Rumunia [5] / ru Rosja [3] / sk Słowacja [25] / si Słowenia [1] / ch Szwajcaria [297] / us Stany Zjednoczone [53] / se Szwecja [127] / hu Węgry [2] / it Włochy [5]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [29782]    
PRACA: Dam Pracę [12585] Szukam Pracy [970] Pozostałe [19]
USŁUGI: Oferuję [245] Potrzebuję [29] Pozostałe [15]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [33] Kupię [0] Wynajmę [40] Pozostałe [6]
DROBNE: Sprzedam [82] Kupię [4] Pozostałe [18]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [804] Pani pozna Pana [14645] Pozostałe [208]
INNE: Wszystko inne [79]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   36 lat - przeżyjmy wspólnie piekne chwile albo i coś jeszcze. (2023-06-26)

Miło mi. Jestem w tym serwisie bo szukam mężczyzny do długofalowej relacji opartej na spotkaniach. Zależy mi na znalezieniu ogarniętego, kulturalnego mężczyzny który jak ja będzie chciał wychillować po pracy i poznać się dobrze. Nie interesują mnie faceci poniżej 24 lat, szukam doświadczonego chłopa. Szukam faceta który nie będzie interesował się moją prywatą, a nasze spotkania pozostaną naszą sprawą. Nie interesują mnie pieniądze, to nie takie ogłoszenie. Nie zawsze mam czas, mam normalna pracę, znajomych. Znajdę czas parę razy na miesiąc. Z doświadczenia nie podaje od razu tel, znajdziesz mnie na randki18plus.pl/profil/maja87 (nie wchodzę na maila zbyt często)

maycadde1966@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ciekawa w wieku 29 lat szuka mężczyzne w podobnym wieku (2023-06-26)

Hejo! Zależy mi na relacji z mężczyzną w wieku +28 lat - sama jestem w tym wieku. nie szukam partnera na stałe, chcę się dobrze czuć w Twoim towarzystwie i chciałabym być doceniona jako kobieta. Chciałabym poznać czułego wrażliwego mężczyznę po 28 roku życia, wraz ze swoją wiadomość proszę o przesyłanie informacji o sobie, aby łatwiej się rozmawiało. Najczęściej chatuje na randki18plus.pl/profil/patrycja95 (nie wchodzę na maila zbyt często)

psychpomi1991@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zapraszam wszelkich silnych dżentelmentów (2023-06-26)

Przedstawiamy najlepszy serwis na namiętne skoki w bok! Znudziły Cię monotonne czaty, smętne śledzenie profili? Zmień to z tą stroną! najednanoc.pl/ Ten serwis utworzony został specjalnie dla gości jak TY, poszukujących niezapomnianych flirtów z namiętnymi paniami... Dlaczego warto zarejestrować się na stronie?? - Rejestracja jest w pełni darmo - Duża ilość porywających pań - Prywatność stanowi dla nas najistotniejszy cel. Wasze niezobowiązujące randki są zawsze bezpieczne - Prawdziwe kobiety - każdy profil pani jest zweryfikowany Więc jeśli jesteś mężczyzną pożądającym wieczornego flirtu, nie zwlekaj dłużej, zarejestruj profil zupełnie za friko już teraz!!!

perbila1995@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zapoznam ogarniętego mężczyznę? (2023-06-26)

Miło mi. Jestem tutaj bo szukam faceta do stałej relacji opartej na spotkaniach. Zależy mi na znalezieniu ogarniętego, kulturalnego mężczyzny który tak jak ja będzie chciał wychillować po pracy i poszaleć. Nie interesują mnie panowie w wieku poniżej 24 lat, szukam dojrzałego faceta. Szukam Pana który nie będzie interesował się moją prywatą, a nasze spotkania pozostaną naszą sprawą. Nie interesują mnie pieniądze, to nie tego typu ogłoszenie. Nie zawsze mam czas, mam innych znajomych, pracę itp.. Mogę spotkać się raz w tygodniu. Kontakt do mnie na erandkujesz.pl/profil/maja87 (nie wchodzę na maila zbyt często)

bovimi1971@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poznaj dojrzałe kobiety na piękne przygody (2023-06-26)

Hej szanowni Panowie. Jestem pełną energii, dojrzałą panią, która nadal czuje się młodo i pragnie znaleźć prawdziwego, namiętnego pana, z pomocą którego będę mogła czuć się podziwiana! Czy to właśnie Ty chcesz być płomiennym mężczyzną, który da radę sprostać moim fantazjom a także usatysfakcjonuje kobietę w kwiecie wieku? Nie czekaj by do mnie pisać! Namiar na mnie odnajdziesz na poniższym portalu... soczystemamuski.pl/ Coś o moich zainteresowaniach: wielce uwielbiam zapoznawanie całej Polski, czy to poprzez wędrówkę w górach, czy ciche nicnierobienie na plaży. Wręcz uwielbiam czytanie, która zmusza mnie do snucia przemyśleń oraz marzenia. Wprost uwielbiam podawać dobrą kolację, również te złączone ze śniadaniem! Jeżeli tylko jesteś odważny, namiętny i jesteś zdolny zadowolić dojrzałą, to chętnie Ci odpiszę.

maidwesli1982@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Skromna w wieku 29 lat poszukuje kolegę nie młodszego (2023-06-26)

Hejo! Zależy mi na spotkaniu się z mężczyzną w wieku +28 lat - czyli starszego ode mnie. nie szukam partnera na stałe, chcę się dobrze czuć w twoim towarzystwie i chcę być doceniona jako kobieta. Poszukuje czułego wrażliwego mężczyznę po 28 roku życia, wraz ze swoją wiadomość proszę o przesyłanie informacji o sobie, aby było o czym rozmawiać. Najszybciej odpisuje na erandkujesz.pl/profil/patrycja95 Nie korzystam z maila do randkowania

dinetcomp1989@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ognista Pani pragnie poznać faceta do randek bez zobowiązań (2023-06-26)

Siemka faceci! Jesteście przygnębieni beznamiętnymi flirtami i poszukujecie portalu który powstał by umówić Cię na pozbawiony zobowiązań flirt?? Poznaj idealną stronę do dyskretnych skoków w bok... tylkonaraz.pl/ Na tej stronie jesteśmy przekonani, iż jesteśmy tu po to, aby figlować. Na naszym portalu spotkasz gorące kobiety na namiętny romans. Czas ucieka.

horgacard1977@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Przedstawiamy doświadczone milfy na wyjątkowe przygody (2023-06-26)

No hej, panowie... Jestem pełną życia, dojrzałą damą, która stale czuje się młodo i chce poznać mężnego, pełnego namiętności faceta, dzięki któremu będę mogła czuć się ubóstwiana. Czy to właśnie Ty chcesz zostać namiętnym mężczyzną, który sprosta moim potrzebom oraz da satysfkację pani dojrzałej? Nie krępuj się napisać do mnie... Mój profil odnajdziesz na tym portalu! hotmamuski.pl/ Troszkę o moich zainteresowaniach: w dużej mierze pasjonuje mnie odkrywanie całej Europy, czy to przez piesze wycieczki w górach, czy bierne leżakowanie na plaży. Wręcz kocham czytanie, która skłania mnie do rozmyślań i snucia planów. Wręcz kocham organizować dobrą kolacje, w szczególności te złączone ze śniadaniem... Jeżeli tylko okaże się że jesteś męski, gorący i jesteś w stanie zaspokoić damę, z największą przyjemnością zaznam z tobą przygody!

defebis1966@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Piękna Ukraińska dama w polsce już czeka (2023-06-26)

Faceci, czy jesteście skorzy by poznać ukraińską damę z waszych snów? Obczajcie portal, który powstał dla mężczyzn mieszkających w Polsce pożądających pasjonujących oraz rozpalonych piękności z ukrainy, poszukujących Polskich dżentelmenów. paniezukrainy.pl/ Nie ignoruj tej unikatowej okoliczności, aby poznać Twoją wyśnioną ukraińską ślicznotkę. Z jakiego powodu warto zarejestrować profil na tej stronie: - Obszerny wybór porywających i fajnych ukraińskich kobiet - Nieskomplikowany portal który powstał by umożliwić Ci przygodę idealnej damy - Skuteczna a także sprawdzona strona która ochrania twoją prywatność - Oraz rejestracja w portalu jest całkiem darmowe! Nie ma co zwlekać - wymarzona ślicznotka z Ukrainy o której zawsze marzyłeś może być tylko kilka kliknięć myszką od Ciebie! Zarejestruj się już teraz.

crowdischcon1961@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Na jedną noc - Pasjonująca pozna kumpla na jednorazowe przygody (2023-06-26)

Hejka faceci!!! Czy Czujecie się już wkurzeni nijakimi romansami i chcecie poznać portalu założonego tylko, aby umówić Cię na dyskretny flirt?? Zobacz idealny serwis na zmysłowe skoki w bok. goracanoc.pl/ Na tym portalu uważamy, iż żyjemy po to, by się bawić. Na tym portalu poznasz gorące panie na zmysłowy romans. Nie trać czasu!

chongvouful1990@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Inteligentna w wieku 29 lat pozna kolegę nie młodszego (2023-06-26)

Hejo! Zależy mi na zapoznaniu się z facetem w wieku +28 lat - czyli starszego ode mnie. nie szukam partnera na stałe, chcę się dobrze czuć w męskim towarzystwie i chciałabym być doceniona jako kobieta. Chciałabym poznać czułego wrażliwego mężczyznę po 28 roku życia, wraz ze swoją wiadomość proszę o przesyłanie informacji o sobie, aby łatwiej się rozmawiało. Najczęściej odpisuje na erandkujesz.pl/profil/patrycja95 Nie korzystam z maila do randkowania

seorethigh1976@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Rozkoszna Ukrainka w Polsce pragnie spotkać prawdziwego pana (2023-06-25)

Mam na imię Polina i jestem z ukrainu do PL. Aktualnie chcę poznać porządnego oraz męskiego mężczyzny z PL, co zapewni dla mnie czułość oraz przygody, gdy startuje nowe życie tu. Z wielką ochotą złapie kontakt z mężczyzno z PL, który lubi takie jak ja zwyczaje i potrzeby. W podzięce daję sympatię oras zaspokojenie! spotkajukrainki.pl/ Jestem idealno w kuchni dlatego dam dla ciebie delikatesy dla twojich ust! Do tego, jestem posiadaczka powabną aparycją. Zapraszam, nie czekaj by do mniye porozmawiać (proszę wybaczyć za błędy)...

mitvofa1978@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Spotkaj dojrzałe panie na unikatowe randki (2023-06-25)

Witamy na stronie internetowej, którego zadaniem jest połączyć prawdziwych mężczyzn i realne milfetki... Namiętności na Ciebie oczekują... Czy uważasz, że jesteś pełnym ognia mężczyzną, który pożąda prawdziwych doświadczeń z doświadczonymi, gorącymi damami? Ten serwis skontaktuje właśnie Ciebie z pasjonującymi milfetkami chcącymi świetnie spotkać się z dżentelmenami. Darmowa rejestracja konta i bezgraniczny dostęp do setek kobiet!!! dojrzalemamy.pl/ Ich wiek spowoduje, że randkowanie z dojrzałymi paniami to unikalne doświadczenie. W tym serwisie zauważamy, jak ważna jest dyskrecja. Czatuj, umawiaj się i spotykaj namiętną milfetkę! Nie odkładaj tego dłużej! Zarejestruj profil za friko już dziś.

agevfue1996@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Oszałamiające Ukraińskie ślicznotki w naszym kraju czekają (2023-06-25)

Mam na imię Nataliya i ja przyjechała z Ukrainy do Polski. Ja chcę znaleść troskliwego oraz gorącego polaka, jaki da dla mnie uczucie i też pieszczoty, kiedy układam drugyie życie w Polsce. Z chęciyą spotykam się z panem z polski, który popiera takie jak ja zwyczaje i marzenia. Wzamian dam tobie uczucie i też satysfakcję! laskizukrainy.pl/ Jestem świetno w gotowaniu, zrobię ekstazę dla twojich ust! W dodatku, jestem pobłogosławiona cudną budową. Serdeczniye zapraszam, nie zwlekaj ze mną porozmawiać (wybaczcie za błendy)!

textfraglis1971@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Bez haczyków - 21 latka pozna pana (2023-06-25)

Zwyczajna kobieta, z poczuciem humoru poszukuje faceta do stałego związku albo na szybką przygodę. Jestem zwykłą lecz konkretną osobą, dobrą o pewnym sercu. Dbam o innych lecz przy tym pamiętam o sobie samej. Kocham w aktywny sposób spędzać czas, ale i odpocząć. Szukam partnera dobrego i ceniącego kobiety. Jeżeli Cię interesuję - napisz do mnie tu: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+3100@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Gotowa na porywające pragnienia (2023-06-25)

Mam 33 lata, jestem marzycielką, ale wiem jakiego mężczyzny szukam. Najbardziej kocham pole dance (jeśli chcesz to zrobię ci pokaz :))... Lubie latać po świecie oraz wypić kieliszek dobrego wina. Chcę spotkać męskiego faceta. Mam własne pieniądze. Jeśli to Ty, to napisz mi e-mail: weronika.skrzypek33@gmail.com

weronika.skrzypek33+6773@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Znajdź doświadczone milfetki na fantastyczne randki (2023-06-25)

Witam wspaniali Panowie. Jestem pełną energii, dojrzałą kobietą, która niezmiennie czuje się młodo i spotka śmiałego, płomiennego pana który sprawi, że będę mogła czuć się wyjątkowo. Czy chcesz zostać śmiałym facetem, który da radę dotrzymać pola moim potrzebom i przede wszystkim zadowoli pragnienia damy w dojrzałym wieku? Nie czekaj by napisać mi wiadomość... Kontakt do mnie odnajdziesz pod tym adresem... soczystemamuski.pl/ Odrobinę o mnie: w dużym stopniu uwielbiam zwiedzanie Europy, czy to przez przechadzanie się w górach, czy senne leżakowanie na plaży. Uwielbiam czytać, która nakłania mnie do rozmyślań oraz namiętności. Wręcz ubóstwiam organizować smakowitą kolację, a w szczególności te łączone ze śniadaniem! Jeśli będziesz realny, płomienny i jesteś zdecydowany zadowolić panią to z wielką chęcią zaznam z tobą przygody!

ruiresgue1970@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   36 latka - przeżyjmy seksownie piekne chwile albo i coś jeszcze. (2023-06-25)

Heej. Jestem na tym portalu bo szukam faceta do relacji opartej na konkretach. Zależy mi na znalezieniu ogarniętego, kulturalnego mężczyzny który tak jak ja będzie chciał się razem odstresować po pracy i poszaleć. Nie interesują mnie chłopcy poniżej 24 lat, szukam dojrzałego chłopa. Szukam faceta który nie będzie interesował się moją prywatą, a nasze spotkania pozostaną naszą sprawą. Nie interesują mnie pieniądze, to nie takie ogłoszenie. Nie zawsze mam czas, mam normalna pracę, znajomych. Mogę spotkać się raz w tygodniu. Z doświadczenia nie podaje od razu tel, znajdziesz mnie na erandkujesz.pl/profil/maja87 (nie wchodzę na maila zbyt często)

ourwrinsio1969@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Flirt z samotnymi Ukrainkami (2023-06-25)

Poznaj topowy serwis do spotkań z Ukraińskimi pięknościami żyjącymi w naszym kraju... Czy jesteś polakiem pożądającym atrakcyjnej, perfekcyjnej i oddanej kobiety? Koniec poszukiwań! Prezentujemy portal internetowy, który pomoże Ci poznać Twoją wyśnioną ślicznotkę z ukrainy! kochajukrainki.pl/ Na naszym portalu odszukasz ocean urodziwych ukraińskich piękności, które pragną ciekawych polskich samców. Wspomniane damy są śliczne, ale również głęboko namiętne... Damy z Ukrainy szczycą się ze swych niepowtarzalnych znajomości obowiązków domowych. Słyną z ustanawiania błogiego i miłosnego domu dla swoich kochanków... Dziewczyna z Ukrainy może zostać tak samo wymarzoną towarzyszką, ale i pasjonującą kochanką! Rozumiemy, jak fundamentalne jest dla ciebie wyszukanie doskonałej kobiety, z tego powodu rejestracja konta jest całkowicie za darmo! Załóż konto już dziś i zgarnij akces do przepastnej ilości ślicznych Ukraińskich dam! Dyskrecja jest tutaj naczelnym dążeniem. Zarejestruj się dzisiaj...

withdbloodli1979@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Jestem ciepła i dyskretna (2023-06-25)

Jestem zadbaną i spełnioną w pracy kobietą, stuknęło mi 25 lat. Chętnie spotkam fajnego, normalnego, miłego gościa. Wiek tylko od 25 lat, nie interesują mnie dzieciaki, starsi mogą być - byle nie pierniki! Jeśli masz pasje poza , jesteś kulturalny i masz dobra higienę to napisz: sandrusia.sz97@gmail.com

sandrusia.sz97+8298@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Chce doznać to coś ponownie, to co nazywają ekscytacją mężczyzną (2023-06-25)

No witaj. Mam 29 lat, interesują mnie niewiele młodsi i starsi faceci. Zapraszam do rozmowy i może spotkania, jak tylko będzie chęć, jestem singielka od dłuższego czasu i tego samego oczekuję od kandydata na wspolne spędzanie czasu. Kontakt do mnie na randki18plus.pl/profil/kinga93 (nie wchodzę na maila zbyt często)

hakmager1979@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Spotkania z spragnionymi Ukraińskimi pięknościami (2023-06-25)

Moje imie Maria i pochodzę iz ukrainy do Polszy. Własnie chce znaleść wyrozumiałego oras gorącego polaka, jaki dla mnie ma czułość oraz pieszczoty, podczas gdy startuje drugie życie tutaj. Z chęcią ja popisze z panem mieszkający w polsce, co lubi takie jak ja wartości i sny. Wzamian daję sympatię oraz zaspokojenie pragnień! paniezukrainy.pl/ Jestem doskonało kucharką, zrobię przyjemność dla twojich ust. Prucz tego, ja jestem pobłogosławiona powabną proporcjami. Proszę, nie wahaj się do mniye porozmawiać się (sory za błędy)!

freehirit1973@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Delikatna Pani chce poznać dojrzałego pana (2023-06-25)

Hej, jestem Jola. Poszukuje ogarniętego gościa który się mną zajmie bo poprzednie związki mi nie wychodziły. Jestem sympatyczną i namiętną dziewczyna która chce spotkać jakiegoś uczciwego pana. Wyślij mi wiadomość: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+5147@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Jestem ciepła i wyzwolona (2023-06-25)

Jestem miłą i romantyczną damą, moim zdaniem tulenie się i intymny kontakt w jakiś sposób są ważne. Lubię nie-nudno się zabawić. Szukam faceta, dla którego istotna jest otwartość i szacunek, jestem kobietą która wie co lubi w drugiej osobie i szuka zangażowania. Kręcą mnie dżentelmeni od około 30 lat, a nie nastolatki. Spełniasz te warunki - napisz, może to będzie przelotne spotkanie, a być może jedno z wielu: sandrusia.sz97@gmail.com

sandrusia.sz97+6661@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Jestem namiętna i niedoświadczona (2023-06-25)

Jestem fajna i gorącą panią, uważam że tulenie się i okazywanie uczuć w różny sposób są dla mnie ważne. Uwielbiam ciekawie spędzać czas. Poszukuje kolegi, dla którego ważna jest otwartość i szacunek, jestem kobietą która ma świadomość co lubi w drugiej osobie i szuka zangażowania. Kręcą mnie panowie od 25 lat, a nie dzieciaki. Masz to coś - napisz, być może będzie to pojedyncze spotkanie, a może więcej: sandrusia.sz97@gmail.com

sandrusia.sz97+6895@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Kobieta 36 lat - chętnie spotka pana (2023-06-25)

Pani lat 36 pozna szarmanckiego mężczyznę do długich wieczorów i gorących dni. Mam 160cm i lubię podróże. Mogę dojechać. Kontakt tylko przez e-mail: ania.gizowska87@gmail.com

ania.gizowska87+9477@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   20-latka - czy znajdę normalnego pana (2023-06-25)

Na imię mi Julia, to pierwsze takie moje ogłoszenie. Kocham zabawę, czyli będziesz mógł o mnie opowiadać historie kumplom. Chciałabym spotkać mężczyznę do przelotnego związku by spełniać moje marzenia. Napisz do mnie: julkaprzybysz2002@gmail.com

julkaprzybysz2002+3392@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Szalona Julcia (2023-06-25)

Bez zbędnego gadania - wręcz uwielbiam zabawę. Jeżeli jesteś twardo stąpającym po ziemi mężczyzną wyślij mi wiadomość. Nie szukam księcia z bajki, tylko ciekawego mężczyzny! Wyślij mi wiadomość: julkaprzybysz2002@gmail.com

julkaprzybysz2002+3861@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Wstydliwa 21-latka - spotkajmy się (2023-06-25)

Zwyczajna kobieta, z poczuciem humoru pozna pana do stałej relacji albo na szybką przygodę. Jestem miłą lecz konkretną kobietą, uczciwą o dobrym serduszku. Pamiętam o innych lecz w tym wszystkim nie zapominam o sobie. Uwielbiam aktywnie spędzać dzień, ale i poleżeć na łóżku. Poszukuję partnera szczerego i chroniącego kobiety. Jeśli Cię zainteresowałam - napisz: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+6594@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Wiecznie piękna w kwiecie wieku uwodzicielka pozna przystojnego towarzysza zabaw (2023-06-25)

Poznaj najbardziej pasjonujący portal do flirtowania z dojrzałymi milfami! Czy chcesz prawdziwych, gorących spotkań z wyrafinowanymi, zdecydowanymi i ponętnymi damami? Już nie musisz szukać! Zobacz portal na którym założenie konta nic nie kosztuje, stworzony wyłącznie, aby połączyć Cię na flirt z ognistymi, zdecydowanymi, dojrzałymi paniami które poszukują namiętnych mężczyzn. chetnemamuski.pl/ Lista użytkowniczek jest przepełniona od chętnych i ekscytujących kobiet świadomych, czego pożadają i po prostu o tym mówią. Te olśniewające panie mają doświadczenie, dodające im finezji i czaru, z tego powodu flirt z nimi to unikalne doznanie. Na portalu jesteśmy świadomi, że odnajdowanie sympatii albo przygody nie powinno być męczące. I z tego powodu rejestracja na stronie jest zupełnie gratis! Otwarty wzór aktywnie działa tak, aby wyszukać dla Ciebie perfekcyjne damy. Ten serwis wyświetli Ci tylko i wyłącznie profile dojrzałych milfów, które odpowiadają temu, czego poszukujesz. Bez względu na kwestię, czy pożądasz spotkania na raz, emocjonalnie bliskiego związku czy też towarzyszki na całe życie, ta strona jest idealnym miejscem, by spotkać autentyczną milfetkę Twoich marzeń. Wyruszaj w niesamowitą przygodę, angażuj się w namiętne rozmowy i eksploruj wnętrze twoich zainteresowań z dojrzałymi członkiniami z naszej społeczności. Załóż profil teraz i wyruszaj w swoją podróż w kierunku odszukania fascynującej, perfekcyjnej a także dojrzałej pani swoich marzeń!

vensebuf1968@gazeta.pl

WAŻNE! Wiele ogłoszeń o pożyczki lub inwestycje jest zamieszcznych przez oszustów z Afryki i innych krajów, którzy używają automatycznych tłumaczeń na język polski. Prosimy NIE WYSYŁAĆ im swoich danych osobowych lub pieniędzy!

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   >>|  

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane. Kontakt: info@zielonakarta.com