INSERT command denied to user 'zielonak_xpgb'@'localhost' for table `zielonak_xpgb`.`xpgb_sessions` in 'insert into xpgb_sessions (skey, ip, proxy_ip, data, `time`) values ('wdcXLBlL','44.192.90.13','', '', NOW())'

Darmowe Ogłoszenia: Praca, Usługi, Nieruchomości, Drobne, Towarzyskie - strona 196 Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica

UWAGA: TA STRONA INTERNETOWA (wraz z domeną zielonakarta.com) JEST NA SPRZEDAŻ!

Kontakt: info@zielonakarta.com

POMYŚL: Twoje życie Cię przytłacza, nic Ci nie wychodzi, nowe problemy i stres się nie kończą. Wielokrotnie próbowałeś zejść na dobrą drogę, modliłeś się do Boga by Ci pomógł.. ale On nie słuchał. Więc dalej kroczyłeś swoją drogą pełną grzechów, bo tylko grzech wydawał się Ciebie słuchać i przynosił tymczasowe ukojenie.

Czy wiedziałeś, że Bóg nie słucha grzeszników?

"A wiemy, że Bóg nie wysłuchuje grzeszników, ale jeśli ktoś jest czcicielem Boga i wypełnia jego wolę, tego wysłuchuje." (Jan 9:31)

Na stałe wyzwól się od grzechu, pogódź się z Bogiem i zaufaj mu. Dopiero wtedy zaczniesz żyć i będziesz miał u Niego stałe wsparcie.

Jezus sam przeszedł przez cierpienie i próby i może On dopomóc tym, którzy przez próby przechodzą.


Wszystkie kraje [29782] / pl POLSKA [1030] / en Anglia [2799] / ar Argentyna [3] / au Australia [23] / at Austria [210] / be Belgia [472] / br Brazylia [5] / bg Bułgaria [11] / cn Chiny [1] / hr Chorwacja [8] / cy Cypr [7] / cz Czechy [55] / dk Dania [203] / ee Estonia [0] / fi Finlandia [32] / fr Francja [2706] / gr Grecja [7] / es Hiszpania [15] / nl Holandia [3817] / ie Irlandia [76] / is Islandia [46] / jp Japonia [1] / ca Kanada [19] / kr Korea Południowa [1] / lt Litwa [1] / lu Luksemburg [10] / nz Nowa Zelandia [7] / lv Łotwa [0] / mt Malta [6] / de Niemcy [13335] / no Norwegia [315] / pt Portugalia [3] / ro Rumunia [5] / ru Rosja [3] / sk Słowacja [25] / si Słowenia [1] / ch Szwajcaria [297] / us Stany Zjednoczone [53] / se Szwecja [127] / hu Węgry [2] / it Włochy [5]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [29782]    
PRACA: Dam Pracę [12585] Szukam Pracy [970] Pozostałe [19]
USŁUGI: Oferuję [245] Potrzebuję [29] Pozostałe [15]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [33] Kupię [0] Wynajmę [40] Pozostałe [6]
DROBNE: Sprzedam [82] Kupię [4] Pozostałe [18]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [804] Pani pozna Pana [14645] Pozostałe [208]
INNE: Wszystko inne [79]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poznaj najbardziej pasjonujący portal internetowy do spotkań panów oraz starszych milfów (2023-06-23)

Zobacz najlepszy portal internetowy do flirtu z doświadczonymi damami! Czy pragniesz zaznać szczerych, fascynujących randek z wyrafinowanymi, zdecydowanymi i ponętnymi kobietami? Już nie musisz szukać! Prezentujemy serwis na którym rejestracja nic nie kosztuje, utworzony tylko po to, aby połączyć Cię na flirt z ognistymi, doświadczonymi i milfetkami które szukają zdecydowanych dżentelmenów. poznajmamuske.pl/ Lista zarejestrowanych jest pełna pasjonujących i ekscytujących mamusiek, zdecydowanych, czego pragną i wprost o tym rozmawiają. Te ekscytujące panie mają doświadczenie, nadające im gustu i magii, z tego powodu randka z nimi to niezapomniane zjawisko. Na naszej stronie mamy świadomość, że odnajdowanie miłości albo jednorazowej namiętności nie powinno być ciężkie. Dlatego też rejestracja jest stuprocentowo darmowa! Logiczny program działa, by odnaleźć dla Ciebie jak najlepsze milfy. Ten serwis ukaże Ci tylko konta dojrzałych pań, które odpowiadają temu czego poszukujesz. Niezależnie od kwestii, czy pożądasz spotkania na raz, głębokiego emocjonalnego związku lub kogoś na całe życie, ten serwis to idealne miejsce, aby znaleźć dojrzałą kobietę z Twoich snów. Ruszaj na ekscytującą podróż, daj się wciągnąć w przepełnione ekscytacją konwersacje i badaj tajemnice własnych potrzeb z dojrzałymi członkiniami naszej społeczności. Załóż konto już teraz i wyruszaj w przygodę w kierunku odszukania fascynującej, uwodzicielskiej i dojrzałej damy swoich marzeń!

erbari1984@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Kieruję wezwanie do wszelkich silnych reprezentantów płci męskiej (2023-06-23)

No hej faceci. Czy Czujecie się wykończeni zwykłymi flirtami i chcecie odszukać witryny stworzonej tylko by umówić Cię na jednonocny skok w bok?? Przedstawiamy najlepszy serwis na niezapomniany romans. upojnanoc.pl/ TU jesteśmy świadomi, że życie jest po to, aby figlować. Na stronie odnajdziesz gorące laseczki do niezobowiązującego skoku w bok. Nie odwlekaj tego dłużej!

erunes1968@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Odkryj gorące zabawy z ognistymi dziewczynami już teraz (2023-06-23)

Hejka, gorący mężczyzno. Czy to właśnie Ty chcesz stać się panem, który sprosta mojej dynamice i interesują cię dyskretne oraz namiętne romanse? Koniec poszukiwań, bowiem spotkałeś twoją partnerkę... Jestem namiętną i energiczną panią, która poszukuje jednonocnych oraz pełnych pikanterii romansów... Moje konto odnajdziesz na tym portalu! upojnanoc.pl/ Z jakiej przyczyny właśnie ta konkretna witryna? Cenię sobie swoje życie prywatne! Trochę czasu temu dałam w swoim anonsie swój email, następnie nie miałam prywatności. Szkoda by było, aby się kontrolować! Nie wahaj się się ze mną skontaktować.

avtrapab1965@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Urocza Ukraińska piękność w PL czeka na Ciebie (2023-06-23)

Mnie na imie Yana i pochodzę z ukrainu do polski. Obecnie chce znaleźć ciepłego jak tesz prawdziwego faceta z PL, który może mnie zapewnić sympatię oraz igraszki, kiedy rozpoczynam nowe życie w Polsce. Ochoczo ja poznam z kimś żyjącego w Polsce, który dzieli moje wartości i ambicje. W podziękowaniu daję miłość i zaspokojenie. laskizukrainy.pl/ Jestem ja wyśmienitą kucharką i dam dla ciebie uniesienie dla twoiych kubków smakowych... Do tego, jestem właścicielka czarującom aparycją. Choć, nie lękaj się ze mną zaznajomić się (wybaczcie za błendy).

enrgetsig1983@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poznawaj się z dojrzałymi kobietami już dziś (2023-06-22)

Witamy na portalu, który ma na celu umawiać realnych facetów i dojrzałe milfy... Magia na Ciebie oczekuje... Czy uważasz, że jesteś pełnym ognia Panem, który pragnie namiętnych doświadczeń wraz z dojrzałymi oraz pasjonującymi paniami? Strona ta złączy Ciebie z wyrafinowanymi damami, chętnymi namiętnie zabawić się z panami. Bezpłatna rejestracja konta jak też rozległy dostęp do tysięcy dam! soczystemamuski.pl/ Ich doświadczenie sprawia, że spotkanie z dojrzałymi milfetkami to zadziwiające doświadczenie. W tym serwisie zauważamy jak fundamentalna jest dla Was prywatność! Pisz, spotykaj się oraz odnajdź pełną namiętności milfetkę! Nie ma co czekać! Zarejestruj się całkowicie bezpłatnie już teraz!!!

riacepne1987@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Prezentujemy zachwycające Ukraińskie panie żyjące w naszym kraju (2023-06-22)

Moje imię Yana i ja przyjechała z Ukrainu do Polski. Obecnie poszukuję przyjacielskiego i też męskiego dżentelmena, co da mi czułość oras pieszczoty, kiedy startuje nowe życie w polsze. Z największą ochotą ja popiszę z mężczyzno z polski, kturyj popiera moje wartości i marzenia. Ja przynoszę uczucie i też namiętnośc... kochajukrainki.pl/ Ja jestem wyśmienitą kucharką dlatego dam dla ciebie ekstazę dla twoich kubków smakowych... Na dodatek, jestem błogosławiona rewelacyjnom budową ciała. Zachęcam, nie lękaj się ze mnom zaznajomić (sory za błendy).

situli1993@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zapracowana i samotna chce znaleźć mężczyznę do wspólnych chwil (2023-06-22)

Miła Kobieta z Polski - tak, to ja. 34 lata - nie lubię już podchodów. Vhcę spotkać ciekawego pana do wspólnego umilania czasu - bez haczyków. Jeśli cię zainteresowałam - wyślij do mnie maila. Odpowiadam tylko mailem: sawicka.kasia1982@gmail.com

sawicka.kasia1982+1365@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Diabliczka w ciele anielicy - poznam pana (2023-06-22)

Jestem schludną i spełnioną w pracy kobietą, mam 25 lat. Chętnie spotkam fajnego, normalnego, miłego gościa. W wieku od 25 lat, nie kręcą mnie licealiści, starsi mogą być - byle nie dziadki! Jeżeli posiadasz pasje poza , jesteś kulturalny i masz dobra higienę, napisz: sandrusia.sz97@gmail.com

sandrusia.sz97+7075@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Chciałabym doznać to coś jeszcze raz, to co nazywają romansem prawdziwym facetem (2023-06-22)

Hejka. Mam 29 wiosen, interesują mnie niewiele młodsi i starsi faceci. Chętnie porozmawiam i może spotkamy się, jak tylko będziemy chcieli, jestem wolna od dłuższego czasu i tego oczekuję od kandydata na wspolne spędzanie czasu. Kontakt do mnie na randki18plus.pl/profil/kinga93 (nie wchodzę na maila zbyt często)

desfcatchsupp1978@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   36 latka - spędźmy seksownie wolny czas albo i więcej. (2023-06-22)

No witaj. Jestem tu bo szukam mężczyzny do relacji opartej na konkretach. Zależy mi na znalezieniu zadbanego, kulturalnego mężczyzny który tak jak ja będzie chciał się razem odstresować po pracy i poznać się dobrze. Nie interesują mnie faceci w wieku poniżej 24 lat, szukam doświadczonego chłopa. Szukam faceta który nie będzie interesował się moją prywatą, a nasze spotkania pozostaną naszą sprawą. Nie interesują mnie pieniądze, to nie tego typu ogłoszenie. Nie zawsze mam czas, mam normalna pracę, znajomych. Znajdę czas parę razy na miesiąc. Najczęściej odpowiadam na lepszerandki.pl/profil/maja87 (nie wchodzę na maila zbyt często)

caridi1991@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Randki z namiętnymi Ukrainkami (2023-06-22)

Faceci mieszkający w Polsce, czy jesteście skorzy zapoznać dziewczynę z Ukrainy Waszych marzeń? Przedstawiamy serwis, który powstał dla Polskich samców pożądających prawdziwych oraz chętnych ukraińskich lasek, pożądających Polaków. laskizukrainy.pl/ Nie przegap tej perfekcyjnej możności, aby wyszukać swoją laskę z Ukrainy o której zawsze marzyłeś... Z jakiej przyczyny opłaca się wypróbować tę stronę?? - Staranny wybór porywających i rozpalonych dam z ukrainy - Intuicyjny serwis stworzony aby umówić Cię na spotkanie Twojej damy - Dyskretna jak również godna zaufania strona chroniąca twoją prywatność - I proces założenia profilu jest całkiem gratis! Nie trać czasu - wymarzona Ukraińska dziewczyna z twoich snów może przebywać nie więcej niż kilka kliknięć myszką od Ciebie. Utwórz profil już teraz!

dilluba1962@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Facet poszukiwany na jedną noc (2023-06-22)

Siemanko poszukiwacze przygód!!! Czy Czujecie się już zdeprymowani mało urozmaiconymi romansami i poszukujecie portalu zrobionego tylko i wyłącznie aby umówić Cię na dyskretny skok w bok? Zobacz najlepszą stronę na dyskretny flirt! tylkonaraz.pl/ My wierzymy, że jesteśmy po to, by baraszkować. Na tym portalu odszukasz przepełnione pasją laski na zmysłowe zabawy... Nie ociągaj się...

bionaver1972@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poznaj starszą panią twoich marzeń (2023-06-22)

Witamy na portalu, który ma na celu umawiać autentycznych mężczyzn z prawdziwymi milfetkami! Fantazja czeka na ciebie... Czy właśnie Ty jesteś męskim facetem, który poszukuje namiętnych przygód wraz z dojrzałymi oraz fascynującymi paniami? Ten portal połączy właśnie Ciebie z doświadczonymi milfetkami które są gotowe fantastycznie flirtować z Panami!!! Bezpłatne zarejestrowanie konta jak również rozległy dostęp do całej bazy kobiet. spragnionemamuski.pl/ Ich wiek sprawi, że zabawy z dojrzałymi kobietami to wyjątkowe zdarzenie. Na portalu jesteśmy świadomi, jak fundamentalna jest dyskrecja. Pisz na czacie, rozmawiaj i odkrywaj uwodzicielską milfetkę! Nie odkładaj tego dłużej! Zarejestruj konto całkiem bezpłatnie dzisiaj!!!

backsulre1968@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mam 33 lata - spełnij nasze najbardziej skryte plany (2023-06-22)

Chętnie poznam konkretnego faceta, który chce poznać kobietę dla spełniania fantazji. Jestem 33-latką, wysportowana. Wyślij mi maila: weronika.skrzypek33@gmail.com

weronika.skrzypek33+6905@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Diabełek w ciele anioła - chcę poznać faceta (2023-06-22)

Jestem radosną 25 letnią kobietą z pozytywnym, bezkonfliktowym sposobem życia. Preferuje wycieczki oraz tańce do rana. Szukam mężczyznę, który może zauważyć i docenić drugą osobę. Preferuję mężczyzn bez nałogów. Masz w sobie to coś, napisz mi maila: sandrusia.sz97@gmail.com

sandrusia.sz97+1137@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Wielbię spełnianie marzeń (2023-06-22)

Chcę poznać dominującego faceta. Zastanawiam się jedynie - czy to właśnie ty? Mam 34 lata i znajomi są zajęci swoimi rodzinami a mnie zabawy nigdy dość. Nie świadczę żadnych usług - szukam kogoś do luźnych spotkań. Napisz email do mnie: paulinka.nowak89@gmail.com

paulinka.nowak89+7286@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   20 latka - szukam ciekawego mężczyznę (2023-06-22)

Jestem Julka, pierwszy mój anons. Jestem zabawowa, więc będziesz mógł o mnie opowiadać kumplom! Poszukuję dżentelmena na teraz by spełniać nasze wspólne marzenia. Wyślij mi wiadomość: julkaprzybysz2002@gmail.com

julkaprzybysz2002+1026@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Kobieta chce spotkać pana (2023-06-22)

Witaj, jestem naturalna i dbającą o siebie kobietą. Szukam faceta, który ma w sobie coś, dla mnie liczy się przede wszystkim jakim jesteś facetem i w jaki sposób odnosisz sie do innego człowieka. Gościom bez poczucia higieny i dziadkom nie odpisuje. Jeżeli masz mniej niż 25 lat to nie pisz. Szukam kogoś na chwilę albo na dłużej, zobaczymy jak będzie po zobaczeniu się. Pisz na maila: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+4751@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ja 36 lat - chętnie pozna faceta (2023-06-22)

Kobieta 36 lat zapozna dojrzałego emocjonalnie mężczyznę do chwil razem. Mój wzrost to 160cm i lubię podróże. Jestem mobilna. Proszę pisać na e-mail: ania.gizowska87@gmail.com

ania.gizowska87+5218@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Inteligentna w wieku 29 lat pozna faceta w podobnym wieku (2023-06-22)

Hej! Zależy mi na zapoznaniu się z panem w wieku +28 lat - mam dokładnie tyle lat. nie szukam partnera na stałe, chcę się dobrze czuć w twoim towarzystwie i chcę być doceniona jako kobieta. Chciałabym poznać czułego wrażliwego mężczyznę po 28 roku życia, wraz ze swoją wiadomość proszę o przesyłanie informacji o sobie, aby łatwiej się rozmawiało. Z doświadczenia nie podaje od razu tel, znajdziesz mnie na lepszerandki.pl/profil/patrycja95 Nie korzystam z maila do takich spraw

condyoubear1980@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Czarujące Ukraińskie kobiety w Polsce czekają na Ciebie (2023-06-22)

Mam na imię Mikhaila i przybyła z Ukrainu do Polski. Ja szukam dobrego oraz namiętnego faceta, który może mnie zapewnić miłość i igraszki, gdy startuje drugie życie w Polsce. Chętnye spotykam się z kimś z polski, kturyj podziela moje zwyczaje i ambicje. Ja dam ci miłość i tesz przygodę. spotkajukrainki.pl/ Ja jestem świetną kucharką i dlatego dam ekstazę dla twoiych kubków smakowych! Co więcej, ja jestem pobłogosławiona cudowną urodą. Proszę, nie wahaj się ze mną rozmawiać (wybaczcie za literówkii)...

seamsporbi1988@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Na jedną noc - Urodziwa Dama potrzebuje pana na niezobowiązujące spotkanie (2023-06-22)

Cześć Panowie... Jesteście przemęczeni nijakimi spotkaniami i pożadacie portalu który został stworzony wyłącznie po to, aby umożliwić Ci pozbawioną zobowiązań przygodę?? Prezentujemy idealny serwis do gorących skoków w bok. goracanoc.pl/ U nas mamy świadomość, iż doczesność po to, by uprzyjemniać sobie czas. Na tej stronie odnajdziesz namiętne panie na niezapomniany romans. Nie czekaj dłużej...

sicene1968@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Czarująca dojrzała kobieta spotka przystojnego ogiera (2023-06-21)

Cześć Panowie... Jestem pełną wigoru, dojrzałą panią, która ciągle ma młode serce i spotka śmiałego, pełnego namiętności faceta, który pozwoli mi czuć się pożądana... Czy to właśnie Ty chcesz zostać ognistym dżentelmenem, który da radę sprostać mojemu wigorowi a także da satysfkację pani w dojrzałym wieku? Nie zwlekaj by napisać mi wiadomość! Namiar na mnie odnajdziesz pod tym adresem: soczystemamuski.pl/ Troszkę o mojej osobie: naprawdę cenię sobie zgłębianie naszego globu, czy to poprzez łażenie w górach, czy ospałe leżakowanie na plaży. Uwielbiam książki, która skłania do rozmyślań i snucia planów. Ubóstwiam organizować ciepłą kolacje, również te połączone ze śniadaniem! Jeśli tylko uważasz iż jesteś prawdziwy, szarmancki i potrafisz dopieścić kobietę, to chętnie zaznam z Tobą przygody...

pendmarlu1974@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Rozkoszne Ukraińskie laski w polsce czekają na wiadomość (2023-06-21)

Nazywam się Ganna i przybyłam iz Ukrainu do Polszi. Dziś chcę poznac dobrego oras męskiego Polskiego mężczyzny, który dla mnie ma miłość oraz zaspokojenie, kagda znaczynam nowe życie w Polsze. Z chęcią złapie kontakt z panem z polski, któryj lubi moje wartości i potrzeby. W podzięce dam ci miłość i też przygody... chetneukrainki.pl/ Ja jestem świetno w kuchni i dlatego dam tobie rozkosz dla twoiyego podniebienie! Ponadto, ja jestem posiadaczką rewelacyjną sylwetką. Dawaj, nie zastanawiaj się ze mnom rozmawiać (przepraszam za błędy).

anwatech1997@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ładna w wieku 29 lat pozna mężczyzne nie młodszego (2023-06-21)

Cześć! Zależy mi na spotkaniu się z panem w wieku +28 lat - sama jestem w tym wieku. nie szukam partnera na stałe, chcę się dobrze czuć w twoim towarzystwie i chciałabym być doceniona jako kobieta. Chciałabym poznać czułego wrażliwego mężczyznę po 28 roku życia, wraz ze swoją wiadomość proszę o przesyłanie informacji o sobie, aby łatwiej się rozmawiało. Najczęściej zaglądam na lepszerandki.pl/profil/patrycja95 Rzadko wchodzę na maila

haypagobb1987@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Czy znajdę tu godnego zaufania zadbanego gościa? (2023-06-21)

Hejo. Jestem tu bo szukam chłopaka do relacji opartej na konkretach. Zależy mi na poznaniu ogarniętego, kulturalnego mężczyzny który tak jak ja będzie chciał wychillować po pracy i poznać się dokładnie. Nie interesują mnie chłopcy poniżej 24 lat, szukam dorosłego faceta. Szukam Pana który nie będzie interesował się moją prywatą, a nasze spotkania będą dobrą zabawą bez spin. Nie interesują mnie pieniądze, to nie tego typu ogłoszenie. Nie zawsze mam czas, mam normalna pracę, znajomych. Mogę spotkać się w weekendy. Najczęściej odpowiadam na lepszerandki.pl/profil/maja87 (nie wchodzę na maila zbyt często)

perssete1977@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Chciałabym doznać to coś jeszcze raz, to co nazywają ekscytacją drugim człowiekiem (2023-06-21)

Heej. Mam prawie 30 lat, interesują mnie nie dużo młodsi i starsi faceci. Chętnie porozmawiam i może spotkamy się, jak tylko zaiskrzy, jestem wolna od dłuższego czasu i tego samego oczekuję od potencjalnego kandydata na spędzanie razem czasu. Kontakt do mnie na randki18plus.pl/profil/kinga93 (nie wchodzę na maila zbyt często)

deicafar1971@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Doświadczone milfy szukają mężczyzn (2023-06-21)

Czołem, drodzy Panowie! Jestem żywiołową, dojrzałą kobietą, która niezmiennie ma młode serce i pragnie zapoznać odważnego, namiętnego faceta, który uczyni, że będę mogła czuć się jak piękność. Czy ty chcesz stać się pełnym pasji facetem, który podoła mojej energiczności i zaspokoi pragnienia kobiety w tym wieku? Nie krępuj się do mnie napisać. W tym serwisie odnajdziesz mój profil. hotmamuski.pl/ Słów parę o mojej osobie: szalenie fascynuje mnie badanie całego świata, czy to przez wędrówkę w górach, czy bierne leżenie na plaży. Wręcz kocham dobrą książkę, zmuszającą do snucia przemyśleń i snucia marzeń. Lubię dzielić z kimś ciepłą kolacje, a szczególnie te wiążące się ze śniadaniem! Jeśli tylko okaże się, że jesteś męski, gorący i jesteś zdecydowany zadowolić panią to z największą przyjemnością ci odpiszę.

dahybro1970@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Urocza Ukraińska dziewczyna w polsce czeka na wiadomość (2023-06-21)

Mam na imię Kalyna i pochodzę z UA do polski. Dzisiaj poszukuję dobrego jak tesz namiętnego dżentelmena z Polski, co może zapewnić mnie miłość i satysfakcję, kagda startuje nowye życie w polsze. Z ochotą ja poznam się z panem żyjący w polsce, kturyj lubi moje tradycje i sny. W podzięce dam ci ciepło oraz igraszki. paniezukrainy.pl/ Jestem wyśmienitą kucharką więc gwarantuje rozkosz dla twojego języka. Prócz tego, jestem właścicielka rewelacyjnom budową. Davaj, nie lękaj się do mniye kontaktować się (wybacz za literówkii)...

corncnewbedf1967@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - PRACA - Dam Pracę   Praca w Holandii - magazyn spożywczy, praca w dziale mroźni - 26 stopni – ( orderpicer ) ZADZWOŃ 577901099 (2023-06-21)

Temperatura na mroźni -26 Stopni Celsjusza! Operator wózka widłowego bocznego ( wymagany Holenderski certyfikat) Zakres obowiązków operatów wózków widłowych : -Wykonywanie transportu wewnątrzzakładowego wózkiem jezdniowym -Wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego Pozostałe stanowiska pracy Zbieranie zamówień za pomocą słuchawek. Pracownicy słyszą w nich po holendersku głównie liczebniki od 1 do 100. Numer produktu, numer półki, potem dla potwierdzenia muszą powtórzyć dany liczebnik w języku polskim. dopiero jeżeli słowa te zgadzają się mogą zdjąć z półki towar i ułożyć na wózku. Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu: Oliwia + 48 577 901 099 Dominika tel: +48 570 901 033 Chcesz poznać szczegóły ofert? Wejdź na klaverteam.com Zapraszamy również do Naszego Biura: Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat KRAZ 18450

info@klaverteam.com

WAŻNE! Wiele ogłoszeń o pożyczki lub inwestycje jest zamieszcznych przez oszustów z Afryki i innych krajów, którzy używają automatycznych tłumaczeń na język polski. Prosimy NIE WYSYŁAĆ im swoich danych osobowych lub pieniędzy!

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   >>|  

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane. Kontakt: info@zielonakarta.com