INSERT command denied to user 'zielonak_xpgb'@'localhost' for table `zielonak_xpgb`.`xpgb_sessions` in 'insert into xpgb_sessions (skey, ip, proxy_ip, data, `time`) values ('VKHie8fH','44.192.90.13','', '', NOW())'

Darmowe Ogłoszenia: Praca, Usługi, Nieruchomości, Drobne, Towarzyskie - strona 246 Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica

UWAGA: TA STRONA INTERNETOWA (wraz z domeną zielonakarta.com) JEST NA SPRZEDAŻ!

Kontakt: info@zielonakarta.com

POMYŚL: Twoje życie Cię przytłacza, nic Ci nie wychodzi, nowe problemy i stres się nie kończą. Wielokrotnie próbowałeś zejść na dobrą drogę, modliłeś się do Boga by Ci pomógł.. ale On nie słuchał. Więc dalej kroczyłeś swoją drogą pełną grzechów, bo tylko grzech wydawał się Ciebie słuchać i przynosił tymczasowe ukojenie.

Czy wiedziałeś, że Bóg nie słucha grzeszników?

"A wiemy, że Bóg nie wysłuchuje grzeszników, ale jeśli ktoś jest czcicielem Boga i wypełnia jego wolę, tego wysłuchuje." (Jan 9:31)

Na stałe wyzwól się od grzechu, pogódź się z Bogiem i zaufaj mu. Dopiero wtedy zaczniesz żyć i będziesz miał u Niego stałe wsparcie.

Jezus sam przeszedł przez cierpienie i próby i może On dopomóc tym, którzy przez próby przechodzą.


Wszystkie kraje [29782] / pl POLSKA [1030] / en Anglia [2799] / ar Argentyna [3] / au Australia [23] / at Austria [210] / be Belgia [472] / br Brazylia [5] / bg Bułgaria [11] / cn Chiny [1] / hr Chorwacja [8] / cy Cypr [7] / cz Czechy [55] / dk Dania [203] / ee Estonia [0] / fi Finlandia [32] / fr Francja [2706] / gr Grecja [7] / es Hiszpania [15] / nl Holandia [3817] / ie Irlandia [76] / is Islandia [46] / jp Japonia [1] / ca Kanada [19] / kr Korea Południowa [1] / lt Litwa [1] / lu Luksemburg [10] / nz Nowa Zelandia [7] / lv Łotwa [0] / mt Malta [6] / de Niemcy [13335] / no Norwegia [315] / pt Portugalia [3] / ro Rumunia [5] / ru Rosja [3] / sk Słowacja [25] / si Słowenia [1] / ch Szwajcaria [297] / us Stany Zjednoczone [53] / se Szwecja [127] / hu Węgry [2] / it Włochy [5]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [29782]    
PRACA: Dam Pracę [12585] Szukam Pracy [970] Pozostałe [19]
USŁUGI: Oferuję [245] Potrzebuję [29] Pozostałe [15]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [33] Kupię [0] Wynajmę [40] Pozostałe [6]
DROBNE: Sprzedam [82] Kupię [4] Pozostałe [18]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [804] Pani pozna Pana [14645] Pozostałe [208]
INNE: Wszystko inne [79]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   23l młoda kobieta chce znaleźć zaawansowanego (2023-05-10)

Chcę poznać przyjaciela celem realizowania naszych wspólnych zainteresowań oraz pomysłów. Jestem świeżynką i całe życie można powiedzieć byłam grzeczną dziewczynką. Jesli mamy się poznać :D Email do kontaktu: karolinka.sikorska99@gmail.com

karolinka.sikorska99+370@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Otwarta na znajomości w wieku 29 lat pozna kolegę nie młodszego (2023-05-10)

Miło mi! Zależy mi na relacji z mężczyzną w wieku +28 lat - sama mam tyle lat. nie szukam partnera na stałe, chcę się dobrze czuć w męskim towarzystwie i chcę być doceniona jako kobieta. Szukam czułego wrażliwego mężczyznę po 28 roku życia, wraz ze swoją wiadomość proszę o przesyłanie informacji o sobie, aby było o czym rozmawiać. Nauczona doświadczeniem nie podaje od razu tel, znajdziesz mnie na randki18plus.pl/profil/patrycja95 Rzadko wchodzę na maila

umsorsidc1991@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   36 latka - przeżyjmy wspólnie czas i może więcej. (2023-05-10)

Hejka. Jestem tutaj bo poszukuje faceta do ciągłej relacji opartej na przyjemnościach. Zależy mi na poznaniu zadbanego, kulturalnego mężczyzny który jak ja będzie chciał wychillować po pracy i poznać się dokładnie. Nie interesują mnie chłopcy poniżej 24 lat, szukam doświadczonego pana. Szukam Pana który nie będzie interesował się moją prywatą, a nasze spotkania będą odskocznią od tego co się dzieje wokół. Nie interesują mnie pieniądze, to nie tego typu ogłoszenie. Nie zawsze mam czas, mam innych znajomych, pracę itp.. Mogę spotkać się w weekend. Kontakt do mnie na randki18plus.pl/profil/maja87 (nie wchodzę na maila zbyt często)

povine1975@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Spotkaj starszą milfetkę o które marzyłeś (2023-05-10)

Witajcie, drodzy panowie. Jestem pełną energii, dojrzałą damą, która niezmiennie czuje się młodo i chce spotkać realnego, namiętnego dżentelmena, który pozwoli mi czuć się wyjątkowo. Czy właśnie ty jesteś śmiałym panem, który da radę mojej energii oraz zadowoli mamuśkę w moim wieku? Nie krępuj się się ze mną skontaktować. Kontakt do mnie znajdziesz tutaj! spragnionemamuski.pl/ Słów parę o mnie: w dużej mierze cenię sobie poznawanie całej Polski, czy to poprzez piesze wycieczki po górach, czy leniwe leżenie na plaży. Ubóstwiam dobrą literaturę, skłaniającą mnie do snucia przemyśleń i snucia planów. Wręcz kocham organizować dobrą kolację, a w szczególności te kończące się śniadaniem! Jeśli jesteś autentyczny, szarmancki oraz zdecydujesz się usatysfakcjonować kobietę to z wielką chęcią ci odpiszę!

probonar1990@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Chciałabym zaszaleć. (2023-05-09)

Mimo tych 30 lat, które już wybiły na moim zegarze nie zamierzam popadać w paranoje i zakładać jeszcze rodziny. Chce korzystac z życia, bawić się i wyszaleć, a gdy dojde do wniosku, że dość to zaczne myśleć poważnie o swoim życiu. Póki co szukam faceta, ktry podobnie myśli jak ja. Odezwij się.

aska.j.ol.ask.a@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   36-latka - spędźmy seksownie rankdę i może więcej. (2023-05-09)

Miło mi. Jestem w tym serwisie bo poszukuje mężczyzny do relacji opartej na spotkaniach. Zależy mi na poznaniu ogarniętego, kulturalnego mężczyzny który jak ja będzie chciał wychillować po pracy i poznać się dobrze. Nie interesują mnie faceci poniżej 24 lat, szukam dojrzałego mężczyzny. Szukam faceta który nie będzie interesował się moją prywatą, a nasze spotkania pozostaną naszą sprawą. Nie interesują mnie pieniądze, to nie takie ogłoszenie. Nie zawsze mam czas, mam innych znajomych, pracę itp.. Znajdę czas kilka razy w miesiącu. Nauczona doświadczeniem nie podaje od razu tel, znajdziesz mnie na randki18plus.pl/profil/maja87 (nie wchodzę na maila zbyt często)

unicir1998@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ze mną nuda ci nie straszna. (2023-05-09)

Jestem zwariowaną, bardzo dbającą o siebie 21 letnią kobietą i szukam zwariowanego, zadbanego i czerpiacego max z życia faceta. Ze mną życie zdecydowanie nie jest nudne, bo ja nie cierpie nudy. Chcesz przezyć coś szalonego, a zarazem chwytającego za serce to się do mnie odezwij. Myślę, że zdecydowanie zadbamy wspólnie o swoje samopoczucie.

ostrakoch.a.nec.z.ka@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Spotkaj się z pięknymi kobietami na dziś (2023-05-09)

Hejka pełny pasji poszukiwaczu przygód. Czy to właśnie ty jesteś dżentelmenem, który da radę sprostać moim fantazjom oraz interesują Cię jednorazowe oraz gorące spotkania? Nie szukaj dalej, gdyż właśnie spotkałeś to czego szukałeś! Jestem gorącą, energiczną dziewczyną poszukującą wolnych od zobowiązań, emocjonujących spotkań... Namiar na mnie znajdziesz na tym portalu. najednanoc.pl/ Z jakiej racji ten konkretny serwis?? Lubię swoją prywatność. Kiedyś udostępniłam w swoim ogłoszeniu mój adres email a po pewnym czasie byłam nękana spamem... Szkoda życia, by się hamować!!! Nie czekaj by wysłać mi wiadomość...

tolipor1992@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Tu spotkasz starszą mamuśkę z twoich snów (2023-05-09)

Witam, wszyscy panowie! Jestem energiczną, dojrzałą panią, która stale ma młodego ducha i chce znaleźć śmiałego, zdecydowanego pana, który spowoduje, że poczuję się kochana... Czy ty chcesz być ognistym panem, który podoła mojemu entuzjazmowi i rozpieści damę w tym wieku? Nie czekaj by do mnie pisać. Namiar na mnie odszukasz na tym portalu soczystemamuski.pl/ Co nieco o mojej osobie: bardzo ekscytuje mnie zgłębianie Polski, czy to przez przechadzanie się po górach, czy senne leżenie na plaży. Wręcz ubóstwiam literaturę, nakłaniającą mnie do myślenia i snucia fantazji. Wprost uwielbiam gotować wykwintną kolację, a w szczególności te kończące się śniadaniem. Jeśli tylko okaże się, że jesteś autentyczny, gorący i jesteś zdecydowany usatysfakcjonować panią to z wielką chęcią zaznam z tobą przygody!

fibhardro1971@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   :P: D ::)) (2023-05-09)

Nie jestem tu dla zabicia czasu, szkoda czasu na pisanie bajek. Interesują mnie konkrety Szukam kogoś nieszablonowego na wysokim poziomie osobistym do stałej dyskretnej partnerskiej relacji lub 1 razowych spotkań. Cenię sobie szczerość i prawdomówność nie wstydźmy się mówić prawdy ona buduje i motywuje człowieka do działań. Lubię ludzi z poczuciem humoru i bycie sztywnym jest wymagane tylko w jednym przypadku. Zostawiam kontakt po więcej informacji bez.pokory43@gmail.com. Będzie mi bardzo miło jeśli napiszesz coś o sobie, a nie zostawisz tylko puste cześć:) Z pewnością nie gryzę :)

bez.pokory43@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mam 36 lat - przeżyjmy wspólnie randke i może więcej. (2023-05-09)

Cześć. Jestem tutaj bo poszukuje mężczyzny do stałej relacji opartej na przyjemnościach. Zależy mi na poznaniu zadbanego, kulturalnego mężczyzny który tak jak ja będzie chciał wychillować po pracy i poznać się dobrze. Nie interesują mnie panowie poniżej 24 lat, szukam dojrzałego mężczyzny. Szukam faceta który nie będzie interesował się moją prywatą, a nasze spotkania będą odskocznią od tego co się dzieje wokół. Nie interesują mnie pieniądze, to nie tego typu ogłoszenie. Nie zawsze mam czas, mam innych znajomych, pracę itp.. Mogę spotkać się w dni wolne, w tygodniu cieżko. Najczęściej odpisuje na randki18plus.pl/profil/maja87 (nie wchodzę na maila zbyt często)

ovitov1983@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Chce to jeszcze raz, to co nazywają romansem facetem (2023-05-09)

Witaj. Mam 29 lat, interesują mnie nie dużo młodsi i starsi faceci. Chętnie porozmawiam i może spotkamy się, jak tylko zaiskrzy, jestem singielka od dłuższego czasu i tego oczekuję od kandydata na spotkanie. Kontakt do mnie na randki18plus.pl/profil/kinga93 (nie wchodzę na maila zbyt często)

agsali1995@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zabawa z gorącymi Ukrainkami (2023-05-09)

Zobacz najgorętszy portal do randek z ukrainkami ! Jesteś polakiem, który pożąda boskiej, fascynującej i godnej zaufania partnerki? Koniec poszukiwań! Oto portal z pomocą którego odszukasz Twoją damę z Ukrainy Twoich snów... laskizukrainy.pl/ Na portalu znajdziesz mnóstwo ślicznych Ukrainek, pożądającymi zdecydowanych Polskich mężczyzn. Laseczki te są pełne wdzięku, ale i pasjonujące. Ukrainki słyną ze swych niebywałych znajomości potrzeb kuchennych. Są dumne z ustanawiania sympatycznego oraz przepełnionego uczuciem środowiska dla swoich kochanków. Pani z Ukrainy może być w równiej mierze lojalną sympatią, jak również pełną namiętności kochanką! Zauważamy jak kluczowe jest dla ciebie odszukanie wymarzonej kochanki, i z tego powodu proces rejestracji jest stuprocentowo za darmo! Załóż profil już dziś i zdobądź akces do obszernej ilości urodziwych kobiet z ukrainy!!! Prywatność to dla nas centralny zamysł. Zarejestruj się już dziś!!!

ridlita1992@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poznamy miłego Kolege (2023-05-09)

Cześć! Z tej strony dwie całkiem spoko wspólokatorki :) Mamu po 24 lata. Razem mieszkamy i studiujemy. Chętnie nawiążemy miłą znajomość z normalnym facetem, kolegą lub doma. Jeżeli chcesz nas poznać to zapraszamy do kontaktu.

maaadziulaax@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Beztroska pragnie znaleźć kumpla na dyskretne zabawy (2023-05-09)

Hejka pasjonujący przystojniaku... Czy właśnie ty będziesz mężczyzną, który dotrzyma pola mojemu entuzjazmowi do życia a także który poszukuje wolnych od zobowiązań, namiętnych romansów? Już nie musisz szukać, bo właśnie masz wymarzoną damę... Jestem uroczą oraz pełną życia kobietą, która pragnie jednonocnych oraz zmysłowych flirtów... Znajdź moje konto tylko na poniższym portalu! upojnanoc.pl/ Po co ta witryna? Wysoce cenię dyskrecję! Dawno temu podałam w swoim ogłoszeniu mój własny adres email i od tego czasu byłam nękana. Żyjemy zbyt krótko, by się stopować! Nie krępuj się napisać do mnie...

acprohtag1993@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Prezentujemy topowy portal do flirtowania facetów i dojrzałych dam (2023-05-09)

Zawitaj na stronie, który istnieje by łączyć prawdziwych Panów z namiętnymi milfami. Fantazja już na ciebie czeka! Czy uważasz, że jesteś mężnym panem, który poszukuje gorących doświadczeń wraz z dojrzałymi oraz fascynującymi mamuśkami? Ta strona połączy Cię z pasjonującymi milfetkami, które są chętne świetnie spędzać czas z facetami! Rejestracja profilu darmowo jak również nieograniczony wgląd do setek kont dam!!! spragnionemamuski.pl/ Bezpośredniość powoduje, że przygody z dojrzałymi damami to unikalne wydarzenie. W tym serwisie wiemy jak priorytetowa jest dla Ciebie dyskrecja. Koresponduj, umawiaj się oraz eksploruj namiętną damę! Nie trać czasu! Zarejestruj konto całkiem bezpłatnie już dzisiaj.

stinunli1963@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   PD: ::PP::)) (2023-05-09)

podoba ci kobieta ze zdjęcia? to właśnie ja Aga! miałam lekkie obawy przed dodaniem ogłoszenia ale do odważnych świat należy. W jakim celu tu jestem? Szukam męzczyzny do niesponsorowanych spotkań dlatego prosze nie proponujcie mi pieniędzy. Nie jestem nastawiona na nic konkretnego. Chce zobaczyć co z tego wyjdzie i po prostu zacząć korzystać z życia. Troszke o mnie: interesuje się fotografią dlatego często biore udział w sesjach zdjęciowych. Uwielbiam gotowanie więc możesz liczyć na dobry obiadek!! Poza tym studiuje ekonomie, na szczescie jestem na ostatnim roku. 23 lat, brunetka z ponoć ładnym ciałem :P czasami biegam i trenuje polldance, oceniszy czy jestem dobra :D raczej nie szukam stałego związku, chce sie pobawic póki moge to robic:) jeśli troszkę zainteresowałam to pisz od razu agieagnieszka@gmail.com :)))

agieagnieszka@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   ::) ::)) (2023-05-09)

Cześć :) Mam 29 lat i uwielbiam zarażać pozytywną energią! Jestem atrakcyjną i wesołą burentką, która szuka faceta do spotkań. Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane chwile napisz, być może to siebie szukamy… Szukam mężczyzny realnego który nie będzie pisał w nieskończoność. Prowadzę normalne życie, pracuje. Szukam odskoczni od codziennego życia. Oferty sponsorowane mnie nie interesują. Skreślam takie osoby na samym początku. Jeśli myślisz, że warto napisać zapraszam: kamila25250@gmail.com Całuje i liczę na miłe, konkretną realna znajomość

kamila25250@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   ) :):)) (2023-05-09)

Interesują mnie spotkania bez zobowiązań, dla zabawy i relaksu, wyjście na drinka, kolację, itp.. Nie umawiam się na spotkania na ‘już’, nie wskakuję od razu do łóżka. Dopiero gdy mnie zainteresujesz rozmową i mi się spodobasz, umawiamy się na niezobowiązujące spotkanie poznawcze kawa/drink. Pamiętaj nie jestem desperatką i tą jedną z wielu, które tu pracują. Mogę wszystko, nic nie muszę Tylko powyżej 25-ciu lat. Nie odpowiadam osobom wysyłającym ‘cześć, hej, itp’ Odpisuje na maile czarujaca10@gmail.com

czarujaca10@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Jestem flirciarska i odważna (2023-05-09)

Jestem szczęśliwą 25 letnią dziewczyną z ciepłym, bezkonfliktowym usposobieniem. Lubię spacery i nocne harce. Chcę znaleźć dzentelmena, który może zauważyć i uznać inną osobę. Preferuję panów bez nałogów. Zainteresowałam cię - wyślij mi wiadomość: sandrusia.sz97@gmail.com

sandrusia.sz97+1210@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poszukuję mężczyznę chętnego do fantazjowania (2023-05-09)

Uważam się za osobę niewyżyta, wręcz ubóstwiam się bawić. Bez ustanku chcę szukać nowych fantazji. Ze mną nie ma nudy! Napisz wiadomość: weronika.skrzypek33@gmail.com

weronika.skrzypek33+5926@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Znudzona 36-latka - szuka faceta (2023-05-09)

Jeśli szukasz fajnej pani to też chętnie cię poznam... Kobieta lat 36 potrzebuje ciekawego towarzystwa do wspólnych chwil razem. Proszę pisać na e-mail: ania.gizowska87@gmail.com

ania.gizowska87+7094@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Młoda i zgrabna panienka szuka mężczyznę (2023-05-09)

Szukam mężczyznę z którym można dobrze spędzić czas a także czuć się w pełni kobietą. Nie jestem doświadczona w randkowaniu przez internet. Interesują mnie konkrety, chcę się wiele nauczyć. Daj znać jak szukasz tego co ja: karolinka.sikorska99@gmail.com

karolinka.sikorska99+2503@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   D: :D: ::)) (2023-05-09)

Sympatyczni Panowie jestem pozytywnie zaskoczona że jest tu.. aż tylu: interesujących, przystojnych, inteligentnych, z klasą mężczyzn. Fajnie ze piszecie i z góry przepraszam, że czasami to trwa zanim odpiszę. A teraz coś o mnie... Kobieta z pasją lubiąca podróże i sport. Dokładnie wiem czego chce. Świadoma siebie, namiiiętna, kochająca dobry s**... Proponuje że chwile porozmawiamy to pozwoli nam zweryfikować czy jest nam po drodze. Jeśli tak to.. czeka nas dużo… emocji. Odpisuję kiedy mam możliwość. Raz szybciej, raz wolniej. Kontakt poprzez kasia.szczg@gmail.com Ps.info dla tych którzy jak piszą są w nagłej potrzebie, nie pracuje na SORze.

kasia.szczg@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   : ): :)) (2023-05-09)

Nie jestem tu dla zabicia czasu, szkoda czasu na pisanie bajek. Interesują mnie konkrety Szukam kogoś nieszablonowego na wysokim poziomie osobistym do stałej dyskretnej partnerskiej relacji lub 1 razowych spotkań. Cenię sobie szczerość i prawdomówność nie wstydźmy się mówić prawdy ona buduje i motywuje człowieka do działań. Lubię ludzi z poczuciem humoru i bycie sztywnym jest wymagane tylko w jednym przypadku. Zostawiam kontakt po więcej informacji bez.pokory43@gmail.com. Będzie mi bardzo miło jeśli napiszesz coś o sobie, a nie zostawisz tylko puste cześć:) Z pewnością nie gryzę :)

bez.pokory43@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Otwarta na znajomości w wieku 29 lat szuka kolegę w podobnym wieku (2023-05-09)

Hej! Zależy mi na znajomości z facetem w wieku +28 lat - mam dokładnie tyle lat. nie szukam partnera na stałe, chcę się dobrze czuć w twoim towarzystwie i chciałabym być doceniona jako kobieta. Chciałabym poznać czułego wrażliwego mężczyznę po 28 roku życia, wraz ze swoją wiadomość proszę o przesyłanie informacji o sobie, aby było o czym rozmawiać. Z doświadczenia nie podaje od razu tel, znajdziesz mnie na randki18plus.pl/profil/patrycja95 Jak nie odpisze w tygodniu to na pewno odpowiem w weekend

lowmile1990@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Młoda dziewczyna poszukuje mężczyznę (2023-05-09)

Masz ochotę spędzać ze mną czas do późna i wstawać rano ze mną? Może Ciebie szukam? Jestem młoda i niedoświadczona i szukam kogoś, kto pokaże mi świat. Email do kontaktu: karolinka.sikorska99@gmail.com

karolinka.sikorska99+3566@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Prezentujemy czarujące Ukraińskie panie mieszkające w PL (2023-05-09)

Poznaj najgorętszy portal internetowy do randek z Ukraińskimi laskami !!! Jesteś polskim dżentelmenem pożądającym cudownej, uwodzicielskiej i kochanej laski? Nie musisz szukać dalej! Przedstawiamy portal, który pomoże Ci spotkać kobietę z ukrainy z twoich snów. paniezukrainy.pl/ Na tym portalu odnajdziesz mnóstwo ślicznych dam z ukrainy, pożądającymi zdecydowanych mężczyzn. Laski te są olśniewające, ale i namiętne... Ukraińskie kobiety cieszą się sławą ze swych nieprzeciętnych kompetencji domowych. Słyną z aranżowania sympatycznego oraz przepełnionego miłością klimatu dla swoich kochanków! Ukrainka będzie zarówno zaangażowaną towarzyszką, jak i płomienną kochanką... Wiemy jak kluczowe jest odnalezienie wyśnionej kochanki, a rejestracja jest w zupełności za darmo! Załóż konto już teraz i uzyskaj wgląd do tysięcy gorących kobiet z ukrainy. Prywatność jest naszym najwyższym priorytetem! Załóż konto teraz...

peurino1994@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Chce doznać to jeszcze raz, to co nazywają romansem mężczyzną (2023-05-09)

Hej. Mam 29 lat, interesują mnie niewiele młodsi i starsi faceci. Zapraszam do rozmowy i może spotkania, jak tylko będzie chemia, jestem wolna od od jakiegoś czasu i tego samego oczekuję od kandydata na spędzanie razem czasu. Z doświadczenia nie podaje od razu tel, znajdziesz mnie na randki18plus.pl/profil/kinga93 (nie wchodzę na maila zbyt często)

thylpbarknuzh1984@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pełna pasji Dziewczyna pragnie kolegi na niezobowiązujące przygody (2023-05-09)

Siemanko dżentelmeni!!! Czy Jesteście zmęczeni słabymi spotkaniami i chcecie poznać portalu który został stworzony wyłącznie aby dać Ci możliwość na jednorazową randkę?? Przedstawiamy najlepszy portal na gorące zabawy... najednanoc.pl/ U nas mamy świadomość, iż jesteśmy tu po to, aby czerpać z życia. Na tym portalu poznasz przepełnione pasją panienki do dyskretnego spotkania. Czas ucieka.

tytkeji1969@gazeta.pl

WAŻNE! Wiele ogłoszeń o pożyczki lub inwestycje jest zamieszcznych przez oszustów z Afryki i innych krajów, którzy używają automatycznych tłumaczeń na język polski. Prosimy NIE WYSYŁAĆ im swoich danych osobowych lub pieniędzy!

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   >>|  

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane. Kontakt: info@zielonakarta.com