INSERT command denied to user 'zielonak_xpgb'@'localhost' for table `zielonak_xpgb`.`xpgb_sessions` in 'insert into xpgb_sessions (skey, ip, proxy_ip, data, `time`) values ('XJyXSUPm','44.201.72.250','', '', NOW())'

Darmowe Ogłoszenia: Praca, Usługi, Nieruchomości, Drobne, Towarzyskie - strona 294 Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica

UWAGA: TA STRONA INTERNETOWA (wraz z domeną zielonakarta.com) JEST NA SPRZEDAŻ!

Kontakt: info@zielonakarta.com

POMYŚL: Twoje życie Cię przytłacza, nic Ci nie wychodzi, nowe problemy i stres się nie kończą. Wielokrotnie próbowałeś zejść na dobrą drogę, modliłeś się do Boga by Ci pomógł.. ale On nie słuchał. Więc dalej kroczyłeś swoją drogą pełną grzechów, bo tylko grzech wydawał się Ciebie słuchać i przynosił tymczasowe ukojenie.

Czy wiedziałeś, że Bóg nie słucha grzeszników?

"A wiemy, że Bóg nie wysłuchuje grzeszników, ale jeśli ktoś jest czcicielem Boga i wypełnia jego wolę, tego wysłuchuje." (Jan 9:31)

Na stałe wyzwól się od grzechu, pogódź się z Bogiem i zaufaj mu. Dopiero wtedy zaczniesz żyć i będziesz miał u Niego stałe wsparcie.

Jezus sam przeszedł przez cierpienie i próby i może On dopomóc tym, którzy przez próby przechodzą.


Wszystkie kraje [69651] / pl POLSKA [4158] / en Anglia [4886] / ar Argentyna [11] / au Australia [198] / at Austria [2160] / be Belgia [2009] / br Brazylia [7] / bg Bułgaria [22] / cn Chiny [2] / hr Chorwacja [21] / cy Cypr [13] / cz Czechy [232] / dk Dania [1763] / ee Estonia [11] / fi Finlandia [183] / fr Francja [3312] / gr Grecja [21] / es Hiszpania [87] / nl Holandia [8292] / ie Irlandia [818] / is Islandia [647] / jp Japonia [13] / ca Kanada [95] / kr Korea Południowa [3] / lt Litwa [5] / lu Luksemburg [63] / nz Nowa Zelandia [33] / lv Łotwa [2] / mt Malta [13] / de Niemcy [16697] / no Norwegia [3953] / pt Portugalia [16] / ro Rumunia [10] / ru Rosja [10] / sk Słowacja [54] / si Słowenia [11] / ch Szwajcaria [1407] / us Stany Zjednoczone [1148] / se Szwecja [1925] / hu Węgry [9] / it Włochy [33]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [69651]    
PRACA: Dam Pracę [13258] Szukam Pracy [980] Pozostałe [22]
USŁUGI: Oferuję [835] Potrzebuję [44] Pozostałe [20]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [43] Kupię [1] Wynajmę [43] Pozostałe [6]
DROBNE: Sprzedam [87] Kupię [5] Pozostałe [24]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [1070] Pani pozna Pana [52815] Pozostałe [285]
INNE: Wszystko inne [113]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poznam Fajnego Faceta (2023-07-11)

Szukam kogoś do niezobowiązującej znajomości przepełnionej szalonymi rzeczami i erotyką. W łóżku lubię eksperymentować. Wymagam kultury i dyskrecji. Zaznaczam, że nie szukam sponsoringu i nie świadczę usług! Szukam osoby tylko do luźnych spotkań! Zainteresowany? Napisz do mnie tutaj anons.vip/kinga Znajdziesz tam więcej moich zdjęć i numer telefonu lub email.

608@150.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Starsza piękność ma ochotę na namiętności (2023-07-11)

Cześć faceci. Jestem dojrzałą panią, która przekroczyła 45 lat, pełną energii. Lata na karku to tylko cyferki, a ja, jako kobieta troszczę się o swój wygląd. Nie potrzebuję jakiegokolwiek wsparcia materialnego - w tym aspekcie jestem samodzielna. Poszukuję ciekawego człowieka w przedziale wiekowym 25-60 lat, aby spędzić z jego osobą namiętnie chwile, na długoterminowy związek albo potencjalnie jedynie na jedną noc, ocenimy później... Wyślij mi wiadomość o tu: chetnamamuska.pl/ To, że jestem starsza wiekiem, nie sugeruje, że nie mam pragnień. Faktycznie okazują się być one mocniejsze w porównaniu do młodych dam. Wymagam faceta, który wie, w jaki sposób spełnić panią i potrafi dotrzymać mi rytmu.

repkustrank1986@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Osamotniona Ukrainka poszukuje kochającego kawalera z Polski (2023-07-11)

Jestem panią, emigrantką z Ukrainy, przebywającą w Polsce. Poszukuję starszego od siebie, miłyego polskiego pana, który będzie zadba o moi dobrobyt, zwłaszcza te cielyesne... Ja uwielbiam wykonywać taniec, oglądać filmy i doskonale radzę sobie w dbaniu o porządek w domu. Potrafiye dobrze przygotowywać posiłki, prać, czyścić naczynia itd. Czas, który poświęcisz na mnie, otrzyma swoją nagrodę moją pociągającą, gładkim ciałem! Tutaj jest do siebiye kontakt fajneukrainki.pl/ Nazywam się Natalya, posiadam 25 liet i zatrudniona jestem jako administratorka na uniwersytiecie. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do mnie, to dokonamy planów na spotkanie się!

diesesbou1981@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Podniecające noce z naszymi pięknościami na wieczór (2023-07-11)

Cześć, liczę sobie 22 wiosny, jestem niezależną kobietą, jaka jest pełna energii i piękna. Wypatruję pana, który umie odpowiednio zadbać o dziewczynę i uczynić noc niewyobrażalną. Wasz wiek w moim przypadku nie posiada znaczenia. Nie wypatruję niczego na dłużej, wyłącznie jednorazowego spotkania, by umilić noc. Jeśli uważasz, iż jesteś Pan człowiekiem, jaki potrafi zrobić ten wieczór wyjątkowym, nie krępuj się aby napisać tutaj: szybkienumerki.pl/ Pamiętaj, to tylko na jedną noc rozrywki. Bez konsekwencji. Wyłącznie pojedyncza niezapomniana noc pełna cielesności i przyjemnych momentów.

treaterir1961@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Urocza Gosia Szuka Faceta (2023-07-11)

Chętnie poznam faceta, który szuka zwykłej koleżanki do erotycznych spotkań. Bez zobowiązań i ładowania się w związek. Nie szukam tutaj miłości, a zwykłej przygody. Możliwy stały układ. Jeżeli jesteś zainteresowany taką relacją to zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej moich zdjęć znajdziesz na mojej stronie - anons.vip/gosia Czekam na Twój kontakt

662@624.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pochodzę z Ukrainy i szukam faceta ponieważ samotność odczuwam (2023-07-11)

Hejka! To ja, urokliwa w wieku 23 lat Ukrainka szukająca urokliwego Polaka, co ożywi moje zmysły. Jestem oddana miłośniczka książek, całkowicie zanurzona światami Dostojewskiego i Tolkiena. Chcę poznać fascynującego polskiego pana. Szczypta delikatności jest konieczna... Ktokolwiek, kto potrafi skradnąć moje serce. Spisz: fajneukrainki.pl/ Warto pamiętać, że poszukuję wyjątkowości, zatem pokaż mi swoją najlepszą stronę.

lamusbi1970@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dla każdego kto chce znaleźć miłą mamuśkę (2023-07-11)

Jesteś mężczyzną pragnącym eleganckich, doświadczonych mamusiek? Nie musisz dalej szukać! Niniejsza strona internetowa to unikalne miejsce, aby nawiązać kontakt z atrakcyjnymi, niezależnymi kobietami. Każda kobieta jest dokładnie weryfikowana, aby zagwarantować wiarygodność i standard. Sprawdź to: chetnamamuska.pl/ Co otrzymasz od tej strony: - Dojrzałe i piękne: Bądź gotowy na podziw atrakcyjnością i wyrafinowaniem pięknych mamusiek z Polski. - Wolność wyboru: Bez względu na to od tego, czy poszukujesz luźne spotkania, czy długotrwałe relacje, nasza strona pozwala na przeglądanie jakościowych profili w swoim własnym rytmie. - Wiek to tylko liczba: Bez względu na Twój wiek, ta strona internetowa jest otwarta dla mężczyzn bez względu na wiek. Buduj kontakty i rozkoszuj się namiętnością bez ograniczeń. - Satysfakcja i radość: Nasze dojrzałe kobiety doceniają partnerów, umiejących spełnić ich oczekiwania. Zbadaj świat obopólnej satysfakcji i bliskości. Utworzenie konta jest darmowe!

handfitra1963@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Samotna Ukrainka poszukuje opiekuńczego gentlemana z Polski (2023-07-11)

Cześć! To JA, urokliwa 23 letnia Ukrainka szukająca czarującego pana z Polski, co rozpali moje serce. Jestem gorliwa miłośniczka książek, całkowicie zanurzona tytułami Dostojewskiego i Tolkiena. Poszukuję fascynującego pana. Nutka delikatności jest niezbędna... Człowiek, kto umie skraść me serce. Wyślij wiyadomośt: fajneukrainki.pl/ Warto pamiętać, że poszukuję czegoś wyjątkowego, zatem przedstaw mi swoje najlepsze oblicze.

flavunos1992@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pojedyncza noc przygody z atrakcyjną dziewczyną (2023-07-11)

Witaj, mam 22 wiosny, jestem samotną panną, która jest pełna energii i uroku. Wypatruję faceta, który potrafi z szacunkiem potraktować dziewczynę i uczynić wieczór magiczną. Twój wiek w moim odczuciu nie ma znaczenia. Nie szukam niczego na przyszłość, jedynie przelotnego spotkania, żeby uprzytulnić noc. Jeżeli myślisz, żeby jesteś człowiekiem, która zdolny jest uczynić mój dzień niesamowitym, nie zastanawiaj się by napisać tutaj: szybkienumerki.pl/ Pamiętaj, jest to wyłącznie na jedną noc przygody. Bez miłości. Jedynie pojedyncza niesamowita randka pełna cielesności i przyjemnych wrażeń.

peotocom1992@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Sara - Szukam Odskoczni (2023-07-11)

Cześć :) Jestem młodą, wyzwoloną Kobietą, która lubi miło spędzać czas :) Jeśli jesteś Mężczyzną z zasadami, który ceni dyskrecję miło mi będzie Ciebie poznać :) Zależy mi, by nasze spotkanie przebiegło w wyjątkowej, magicznej wręcz atmosferze, dlatego kultura osobista jest istotną sprawą. Zainteresowany? Napisz do mnie tutaj anons.vip/sara

661@213.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Kelnerka z Ukrainy szuka dla siebie miłości (2023-07-11)

Priwiet! To ja, czarująca w wieku 23 lat Ukrainka poszukująca czarującego Polaka, co rozpali moje serce. Jestem gorliwa miłośniczka literatury, całkowicie zafascynowana tytułami Dostojewskiego i Tolkiena. Poszukuję intrygującego polskiego pana. Iskierka charyzmy jest nieodzowna... Ktokolwiek, kto potrafi skradnąć me serce. Napisz: fajneukrainki.pl/ Nie zapominaj, że szukam wyjątkowości, dlatego zaprezentuj mi swoją najlepszą stronę.

footswealthse1995@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Doświadczona piękność pragnie przygody (2023-07-11)

Cześć faceci. Wita was dojrzałą kobietą, która przekroczyła 45 lat, pełną wigoru. Wiek to jedynie liczba, a ja, jako kobieta dbam o własny wygląd. Nie potrzebuję jakiegokolwiek pomagania finansowego - w tej materii czuję się niezależna. Szukam interesującego mężczyzny w wieku od 25 do 60 lat, aby spędzić z jego osobą miło momenty, dla długotrwałej relacji bądź być może tylko na jedną noc, ocenimy później... Napisz do mnie w tym miejscu: chetnamamuska.pl/ To, że jestem starsza wiekiem, nie implikuje, iż nie posiadam pragnień. W praktyce okazują się być one silniejsze niż te u młodych kobiet. Wymagam człowieka, jaki rozumie, w jaki sposób satysfakcjonować kobietę oraz może dotrzymać mi kroku.

zaupuca1973@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zaproszenie dla partnera Imigrantka z Ukrainy poszukuje sobie osoby towarzyszącej na randki (2023-07-11)

Witryna dla Polaków pragnących kobiet z Ukrainy Przedstawiamy Ci stronę internetową dedykowaną wyłącznie mieszkańcom Polski, którzy poszukują namiętnej partnerki z Ukrainy. Oto fascynujące cechy tej witryny, które zapewniają realizację Twoich najbardziej ukrytych pragnień. fajneukrainki.pl/ - Anonimowość i prywatność: Ochrona prywatności jest najważniejszym celem. Nasze zaawansowana technologia szyfrowania ochrania Twoją tożsamość, zapewniając poufne środowisko, w którym to sekretne romanse mogą kwitnąć. Pilnujemy Twoich tajemnic jak najcenniejszego klejnotu. - Sprawdzone panie: Nasze włości wchodzą tylko realne damy. - Prywatna komunikacja: Uwolnij swoje fantazje z niezrównaną prywatnością. Autorski system wiadomości umożliwia odbywanie gorących rozmów, dzielenie się intymnymi myślami i aranżowanie gorących randek. Oddaj się nieprzyzwoitym namiętnościom. Pozwól owej witrynie stać się Twoją przepustką do uniwersum gorących fantazji, gdzie mieszkańcy Polski i ukraińskie panie flirtują w świecie namiętności. Poddaj się na uwodzenie i rozpocznij podróż pełną namiętnej namiętności.

dyabecen1986@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zobacz perfekcyjną kobietę na krótkotrwałe doświadczenie (2023-07-11)

Cześć, mam 22 wiosny, jestem samotną dziewczyną, która jest pełna energii i atrakcyjności. Szukam pana, który umie z szacunkiem potraktować damę i sprawić wieczór niewyobrażalną. Pana wiek w moim odczuciu nie stanowi znaczenia. Nie szukam czegokolwiek na przyszłość, jedynie krótkotrwałego spotkania, aby umilić noc. Jeżeli uważasz, że jest Pan tym, jaki potrafi zrobić mój wieczór wyjątkowym, nie wahaj się aby dać znać tu: szybkienumerki.pl/ Zapamiętaj, to jedynie na jedno spotkanie rozrywki. Bez zobowiązań. Wyłącznie jedna niesamowita noc bezwględnej pasji i miłych wrażeń.

amunun1977@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Niezobowiązujące Spotkanie (2023-07-11)

Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do seeks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej zdjęć dostępne są na moim profilu tutaj anons.vip/kasia

766@366.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Szkuam Kolegi Do Ero Spotkań (2023-07-11)

Szukam tutaj spragnionego faceta do dyskretnych spotkań. Nie pracuję w żadnej agencji towarzyskiej. Jestem zwykłą, naturalną dziewczyną, która szuka odskoczni od dnia codziennego. Nie szukam sponsora i nie potrzebuję Twoich pieniędzy. Proszę tylko o poważne i konkretne propozycje. Zainteresowany spotkaniem? Więcej zdjęć i kontakt do mnie znajdziesz tutaj – anons.vip/psotnica

641@996.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Osamotniona Ukrainka szuka względnego pana z Polski (2023-07-11)

Romanse mężczyzn i ukraińskich piękności Przedstawiamy Ci platformę internetową dedykowaną wyłącznie polskim panom, którzy pragną urokliwej towarzyszki z Ukrainy. Oto fascynujące cechy tej witryny, które zapewniają satysfakcję Twoich najgłębszych pragnień. fajneukrainki.pl/ - Anonimowość i prywatność: Dyskrecja jest najwyższym priorytetem. Nasza zaawansowana technologia kodowania zabezpiecza Twoją tożsamość, gwarantując niezawodne środowisko, w którym to ukryte znajomości mogą kwitnąć. Strzeżemy Twoich tajemnic jak cennego skarbu. - Zweryfikowane profile: W nasze włości wkraczają jedynie realne laski. - Poufna komunikacja: Uwolnij swoje pragnienia z niezrównaną prywatnością. Nasz system wiadomości umożliwia odbywanie uwodzących rozmów, udostępnianie intymnymi myślami i aranżowanie pamiętnych randek. Oddaj się zakazanym namiętnościom. Daj tej stronie stać się Twoją przepustką do uniwersum namiętnych marzeń, w których Polacy i ukraińskie kobiety randkują w krainie miłości. Zaakceptuj uwodzenie i rozkręć podróż pełną surowej namiętności.

freelrasa1965@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Doświadczona dama ma ochotę na przygody (2023-07-11)

Hej panowie. Wita was doświadczoną kobietą, która przekroczyła 45 lat, pełną energii. Lata na karku to tylko cyfry, a ja, jako kobieta troszczę się o swój wygląd. Nie potrzebuję jakiegokolwiek pomagania materialnego - w tym aspekcie czuję się samodzielna. Szukam ciekawego mężczyzny w wieku od 25 do 60 lat, aby przejść z jego osobą namiętnie momenty, dla długotrwałej relacji albo być może tylko na jedną noc, zobaczymy później... Wyślij mi wiadomość tutaj: chetnamamuska.pl/ To, że jestem dojrzała, nie implikuje, iż nie posiadam ochoty. W rzeczywistości okazują się być one mocniejsze w porównaniu do młodych pań. Potrzebuję faceta, jaki ma świadomość, w jaki sposób zadowolić damę i może dotrzymać mi rytmu.

cryspizguy1994@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Szukam Konkretnego Faceta (2023-07-11)

Jestem studentką, która w wolnej chwili lubi się zabawić. Dlatego szukam tutaj dyskretnych i kulturalnych panów. Nie szukam partnera do stałego związku. Zależy mi na spotkaniu bez zobowiązań. Czyli nie chcę za to pieniędzy, a dyskrecji. Jesteś zainteresowany i chcesz mnie bliżej poznać? Zapraszam na mój profil tutaj anons.vip/ruda

342@252.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Niezobowiązujące Spotkanie (2023-07-11)

Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do seeks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej zdjęć dostępne są na moim profilu tutaj anons.vip/kasia

623@260.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Odczuj nocy pełnej namiętności chętnymi paniami i dołącz za darmo (2023-07-11)

Witaj, liczę sobie 22 wiosny, jestem samotną dziewczyną, która jest pełna życia i uroku. Poszukuję pana, który potrafi odpowiednio zadbać o dziewczynę i sprawić noc niezapomnianą. Pana wiek w moim odczuciu nie stanowi znaczenia. Nie wypatruję niczego na stałe, tylko przelotnego wiadomo co, by uprzyjemnić noc. Jeśli sądzisz, że jesteś Pan człowiekiem, która może zrobić mój wieczór niesamowitym, nie krępuj się by napisać tu: szybkienumerki.pl/ Nie zapominaj, to wyłącznie na jedno spotkanie zabawy. Bez zobowiązań. Tylko pojedyncza niezapomniana noc niezmierzonej pasji i dobrych momenów.

sangdakes1976@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ukrainka szuka zrozumiałego kawalera z Polski (2023-07-11)

Jestem kobietą, uchodźczynią ukraińską, i ja mieszka na terenie Polski. Poszukuję starszego od siebie, delykatnego z Polskie faceta, kturyj zadba o moje dobrobyt, szczególnie te związane z ciałem... Ja kocham poruszać się w rytmie muzyki, czerpać przyjemność z filmów i jestem świetna w zachowaniu porządek w domu. Potrafię perfekcyjnie przygotowywać posiłki, wykonywać pranie, czyścić naczynia itp. Energię, który mi oddasz, otrzyma swoją nagrodę moim słodkim, gładkim ciałem! Tutej posiadam numer do siebiye fajneukrainki.pl/ Nazywam się Natalya, mam 25 lat i pracuję jako administyratorka na uniwersytiecie. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do mnie, i umówimy się na spotkanie się!

watchcontmort1973@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Piękna Ukrainka marzy o poznaniu empatycznego mężczyzny z Polski (2023-07-11)

Ja jestem pełną energii panią z Ukrainy, która od paru miesięcy mieszka w Polsce. Niestety, nieuczciwość mojego rodowitego chłopaka skutkowała do naszego rozstania. Po przeżyciu nieprzyjemnych zdarzeń z ukraińskimi facetami, teraz szczególnie mocno przyciągają mnie wdzięk, delikatność i staranność Polaków. Dla własnego bezpieczeństwa posiadam profil tutaj fajneukrainki.pl/ Jeśli uważasz się za życzliwego, dynamicznego i pełnego szacunku dla damy polskiego gentlemana, z ogromną przyjemnością z przyjemnością dowiem się więcej o Tobie. Wiek, jaki posiadam, to 26 lat, umiem gotować, zachowuję czystość w domu i pracuję jako kelnerka w lokalnej restauracji. Myślę o sobie jako o wdzięczną i delikatną dziewczynę.

thodaryj1969@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Szalona i Namiętna Szuka Faceta (2023-07-11)

Cześć! Od pewnego czasu poszukuję faceta do niezobowiązujących spotkań. Zależy mi na dyskrecji. Jestem mobilna, więc mogę dojechać do Ciebie, ale możemy też spotykać się u mnie. Szukam tylko konkretnych i zdecydowanych. Nie szukam kogoś do popisania. Więcej szczegółów i moich zdjęć tutaj anons.vip/szalona Za spotkanie nie chcę pieniędzy.

416@589.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Luźne Spotkanie Bez Zobowiązań (2023-07-11)

Szukam dyskretnego i niezależnego mężczyzny do intymnych spotkań. Nie zależy mi na sponsoringu i związku. Mam mieszkanie, więc możemy spotykać się u mnie lub u Ciebie. Spotkania odpowiadają mi w godzinach wieczornych. Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować wejdź tutaj anons.vip/ewa i napisz do mnie lub zadzwoń.

398@446.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Osobista wyprawa w towarzystwie starszych polskich kobiet (2023-07-11)

Jesteś mężczyzną pragnącym namiętnych, doświadczonych mamusiek? Nie musisz dalej szukać! Niniejsza strona internetowa to unikalne miejsce, aby połączyć się z pięknymi, wolnymi kobietami. Każda dama zostaje dokładnie weryfikowana, aby zapewniać wiarygodność i standard. Mowa o: chetnamamuska.pl/ Czego możesz się spodziewać od tej strony: - Dojrzałe i piękne: Przygotuj się do upojenia atrakcyjnością i wyrafinowaniem naszych dojrzałych polskich kobiet. - Wolność wyboru: Niezależnie czy szukasz niezobowiązujące spotkania, czy długoterminowe relacje, nasza platforma umożliwia Ci przeglądanie interesujących profili w swoim własnym rytmie. - Wiek nie ma znaczenia: Niezależnie od Twojego wieku, ten portal jest przystępna dla mężczyzn bez względu na wiek. Buduj relacje i rozkoszuj się namiętnością bez barier. - Radość i zadowolenie: Nasze dojrzałe kobiety doceniają partnerów, którzy potrafią zaspokoić ich oczekiwania. Zbadaj obszar wspólnej satysfakcji i bliskości. Rejestracja jest bezpłatna!

langmilverc1989@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pojedyncza noc zabawy z piękną dziewczyną (2023-07-11)

Jestem damą na krawędzi trzydziestego roku życia. Mam urok, który nie zawodzi i pragnę pana, który to to jest przygotowany na trochę emocji, ale tylko na jedną noc. Odpowiadam wyłącznie tutaj szybkienumerki.pl/ Przedstawiam parę spraw, które należy wiedzieć: - Ale tylko jedno spotkanie: To ma być randka na jedno spotkanie. Miło się bawimy, cieszymy się swoim obecnością, jednak na tym koniec. Nie poszukuję w tej chwili jakichkolwiek dłuższych zobowiązań, tylko nocy pełnej atrakcji. - Nie daj się porwać uczuciu: Być może to zabrzmieć nieco surowo, jednak nie wpadaj w miłość. Znajdujemy się na tym miejscu by się pobawić, lecz nie jednak na dłuższy czas. Udzielamy jedynie obustronne potrzeby, bez dalszych zobowiązań. Zatem, jeżel jesteś gotowy na wieczór wypełniony ekscytacji i atrakcji, którą nie będziesz zapominać, to wyślij wiadomość. Ale następnego dnia rozchodzimy się, każde w swoją stronę. Jasne jak dwa razy dwa. Życzę miłego dnia

nonnodog1998@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poszukiwany partner dla imigrantki z Ukrainy na wspólne wyjścia (2023-07-11)

Spotkania panów z Polski i ukraińskich kobiet Przedstawiamy Ci serwis dedykowaną wyłącznie mieszkańcom Polski, którzy szukają czarującej towarzyszki z Ukrainy. Oto intrygujące cechy tej platformy, które zapewniają satysfakcję Twoich najgłębszych fantazji. fajneukrainki.pl/ - Anonimowość i prywatność: Ochrona prywatności jest jednym z naszych celem. Nasze zaawansowana technologia zaszyfrowania zabezpiecza Twoją tożsamość, gwarantując bezpieczne środowisko, w którym to sekretne spotkania mogą kwitnąć. Pilnujemy Twoich tajemnic jak niezdobytej twierdzy. - Sprawdzone panie: Nasze włości wchodzą jedynie autentyczne panie. - Bezpieczna komunikacja: Wyzwól swoje namiętności z niezrównaną dyskrecją. Nasz system wiadomości umożliwia odbywanie namiętnych rozmów, udostępnianie intymnymi myślami i organizowanie gorących randek. Poddaj się nieprzyzwoitym pragnieniom. Pozwól owej stronie stać się Twoją przepustką do krainy gorących marzeń, w których polscy mężczyzni i ukraińskie laski spotykają się w świecie cielesności. Zaakceptuj uwodzenie i rozpocznij podróż pełną surowej namiętności.

nondbosam1985@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poszukuję Dyskretnego Mężczyzny (2023-07-11)

Poszukuję mężczyzny bez względu na wiek do luźnej relacji. Mam własne mieszkanie, ale możemy spotkać się u Ciebie. Kilka nagich zdjęć wrzuciłam na swój profil tutaj anons.vip/juli także możesz zobaczyć jak wyglądam przed spotkaniem. Numer telefonu lub email też tam znajdziesz. Proszę o kontakt zdecydowanych Panów! Nie szukam sponsoringu!

726@239.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   33-latka - wprowadź w życie nasze wspólne dzikie marzenia (2023-07-11)

Kobieta marzycielką, ubóstwiam zabawę. Cały czas szukam kuszących fantazji. W moim towarzystwie można dokonywać niemożliwego... Pisz: weronika.skrzypek33@gmail.com

weronika.skrzypek33+6058@gmail.com

WAŻNE! Wiele ogłoszeń o pożyczki lub inwestycje jest zamieszcznych przez oszustów z Afryki i innych krajów, którzy używają automatycznych tłumaczeń na język polski. Prosimy NIE WYSYŁAĆ im swoich danych osobowych lub pieniędzy!

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   >>|  

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane. Kontakt: info@zielonakarta.com