Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica
Odwiedź: Polki.com! / Praca dyplomowa po angielsku (Custom Essay Writing Help)?    PolishForums.com!
Wszystkie kraje [11206] / pl POLSKA [659] / en Anglia [88] / ar Argentyna [8] / au Australia [17] / at Austria [141] / be Belgia [299] / br Brazylia [5] / bg Bułgaria [10] / cn Chiny [1] / hr Chorwacja [1] / cy Cypr [9] / cz Czechy [37] / dk Dania [26] / ee Estonia [2] / fi Finlandia [17] / fr Francja [215] / gr Grecja [6] / es Hiszpania [7] / nl Holandia [654] / ie Irlandia [70] / is Islandia [10] / jp Japonia [1] / ca Kanada [15] / kr Korea Południowa [1] / lt Litwa [1] / lu Luksemburg [7] / nz Nowa Zelandia [10] / lv Łotwa [0] / mt Malta [10] / de Niemcy [7597] / no Norwegia [46] / pt Portugalia [4] / ro Rumunia [4] / ru Rosja [1] / sk Słowacja [33] / si Słowenia [0] / ch Szwajcaria [225] / us Stany Zjednoczone [28] / se Szwecja [58] / hu Węgry [0] / it Włochy [3]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [11206]    
PRACA: Dam Pracę [8391] Szukam Pracy [931] Pozostałe [30]
USŁUGI: Oferuję [694] Potrzebuję [78] Pozostałe [24]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [36] Kupię [4] Wynajmę [35] Pozostałe [11]
DROBNE: Sprzedam [56] Kupię [8] Pozostałe [13]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [221] Pani pozna Pana [579] Pozostałe [66]
INNE: Wszystko inne [29]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Szukam Pracy   ,.Para z wieloletnim doświadczeneim w Opiece z referencjami B.dobry Niemiecki Prawo Jazdy inne oferty,, (2016-09-14)

Para 49 i 53 lata szukamy pracy, Bardzo dobry Niemiecki. Posiadamy Niemiecki numer podatkowy, prawo jazdy, kat. b Niemieckie .Duże, doświadczenie w handlu detalicznym, 12 lat doświadczenia w opiece nad osobami starszym z różnymi schorzeniami i chorobami, posiadamy referencje, wieloletnie doświadczeniem w handlu w Niemczech ,kierowca busa, przy pracy w gospodarstwie rolnym, praca w sadzie, na kermesach, jako hausmajster. Szukamy pracy tylko razem wszystkie poważne oferty, możemy zaopiekować się parą seniorów, wszystkie poważne oferty Tel.0048668931547

christof63@wp.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   PILNIE I OD ZARAZ SZUKAM PRACOWITEGO FACETA (CZYTAJ WSYSTKO TUTAJ) (2016-09-13)

Szukam Faceta z doświadczeniem w OGRODU!!! do pomocy w domu w Niemiec,Szukam w wieku 24 do max 30 lat.niewielkiej pomocy w duzym OGRODU Miejsce: DUISBURG Czas: od zaraz na stale do Niemiec.Super Warunki z wsystkym. Spanie i wyżywienie będziesz mieć za darmo u mnie oraz załatwię Tobie pracę w zamian pomożesz mi w moim ogrodzie. Jeśli jesteś zainteresowanym to napisz coś o sobie, gdzie mieszkasz, co aktualnie porabiasz, opisz się, przyślij aktualne fotki i podaj nr telefonu to przyśpieszy nasz kontakt. Nie jest to oferta dla oszustów, naciągaczy, pisarzy i psychomaniaków.Pozdrawiam milo Tobias Prosze zadzon lub choc na WHATS APP 0049-172-2385670 *MUSI BYĆ TO OSOBA, KTÓRA ZNA SIĘ DOBRZE NA DRZEWKACH I KOCHA PRACĘ W OGRODZIE !!!

vip-nrw@web.de

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Praca dla kierowców C+E w Niemczech, Prieros (2016-09-13)

Praca dla kierowców C+E na pełny etat około 40-50 h tygodniowo, od zaraz, na czas nieokreślony. Praca od poniedziałku do piątku plus czasami również soboty, jest możliwość nadgodzin. Praca polega na przewożeniu w chłodni towarów spożywczych Wynagrodzenie: 2000 euro brutto + 24 euro diety za każdy przepracowany dzień. Wymagania: -doświadczenie na podobnym stanowisku -sprawność fizyczna -prawo jazdy C+E -niemiecki komunikatywny -mile widziane uprawnienia na wózek widłowy Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez przesłanie CV na adres mailowy, w temacie wpisując: Praca dla kierowców C+E Niemczech Więcej informacji pod nr tel. 790 219 388 lub drogą elektroniczną praca@arpro.pl ARPRO Sp. z o. o. Arpro nr wpisu 7151. Oferta pracy tymczasowej.

praca@arpro.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Praca dla dostawcy paczek i listów w Niemczech, Hamburg (2016-09-13)

Praca na pełny etat około 38,5 h tygodniowo. Praca na czas nieokreślony, Praca przy dostarczaniu paczek i listów do klientów autem firmowym. Zatrudnienie od zaraz praca na czas nieokreślony. Wynagrodzenie: 9 euro brutto + 44 euro diety za każdy przepracowany dzień. Wymagania: -doświadczenie na podobnym stanowisku -sprawność fizyczna -prawo jazdy -niemiecki komunikatywny Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez przesłanie CV na adres mailowy, w temacie wpisując: Praca dla dostawcy paczek i listów w Niemczech, Hamburg Więcej informacji pod nr tel. 790 219 388 lub drogą elektroniczną praca@arpro.pl ARPRO Sp. z o. o. Arpro nr wpisu 7151. Oferta pracy tymczasowej.

praca@arpro.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Tylko sprawdzone oferty wyjazdu do Niemiec dla opiekunek seniorów (2016-09-13)

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Dänischenhagen, okolice Kiel, Niemcy Pani Waltrud ma 80 lat, 168 cm wzrostu i waży około 67 kg. Podopieczna ma pierwszy stopień niepełnosprawności – tzw. Pflegestufe 1. Podopieczna porusza się bardzo wolno – przy pomocy balkonika. Potrzebuje asekuracji przy wstawaniu i siadaniu na łóżko, fotel. Podopieczna ma stany depresyjne, przez co jest myślami nieobecna, bywa zdezorientowana. Podopieczna z toalety korzysta z pomocą, do pomocy są wkładki, pielucho-majtki. W razie potrzeby opiekunka wstaje w nocy do podopiecznej – potrzebna jest pomoc przy korzystaniu z krzesła-toalety – tzw. Toilettenstuhl, stojące obok łózka. Na dzień dzisiejszy nie stosuje żadnej diety. Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, pielęgnacji ciała i higienie intymnej, kąpa-niu, myciu włosów, nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Motywuje podopieczna i aktywuje w ciągu dnia poprzez wspólne gry, gotowanie. Wychodzi na spacer z podopieczną. W razie konieczności wstaje do podo-piecznej w nocy. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy, pierze, prasuje itp. i prowadzi gospodarstwo domowe. Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym w małej miejscowości Dänischenhagen, w okolicach Kiel, z pełną infrastrukturą; Najbliższy sklep jest oddalony około 1 km, jeżeli będą do zakupienia rzeczy cięższe lub w większej ilości to wtedy jest to do uzgodnienia z córką, która mieszka w okolicy. Do dyspozycji jest rower. Opie-kunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem z TV i Internetem ( na życzenie opiekunki będzie podłączony) z łazienką. Co 14 dni w domu podopiecznej, w środy w godzinach 18-22.00 zięć ma próby zespołu muzycznego. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu. Poszukujemy Pań z podstawową znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 30.09.2016 na dwa miesiące, 1050 EUR netto miesięcznie. Jeżeli powyższa oferta nie jest dla Pani/ Pana odpowiednia- proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności. Tel: 886 421 768 Mail: dominika.golanska@pmh.info.pl

dominika.golanska@pmh.info.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   2-4 elektryków i blacharz, Frankfurt nad Menem (2016-09-13)

Wynagrodzenie dla elektryka: 10,35 EUR + 45,- diety Wynagrodzenie dla blacharza 10,50 EUR + 45,- diety Praca dla elektryków oraz blacharza, przy kładzeniu nowych instalacji elektrycznych. Zakwaterowanie opłaca pracownik. Wymagania: -zawód lub kilkuletnie doświadczenie Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez przesłanie CV na adres mailowy, w temacie wpisując: 2-4 elektryków i blacharz, Frankfurt nad Menem Więcej informacji pod nr tel.790 219 388 lub drogą elektroniczną praca@arpro.pl ARPRO Sp. z o. o. Arpro nr wpisu 7151. Oferta pracy tymczasowej.

praca@arpro.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Specjalistów do pracy w Niemczech (2016-09-13)

Poszukujemy do pracy: elektryków, hydraulików, monterów zraszaczy, monterów wind, ślusarzy. Na początek wynagrodzenie od 10,22 do 12,00 euro brutto za godzinę plus 4,35 euro diety za każdą przepracowaną godzinę. Grupy dwuosobowe gdzie jedna osoba zna język niemiecki. Monter zraszaczy może być bez języka Zakwaterowanie opłaca pracownik. Wymagania: -zawód lub kilkuletnie doświadczenie -Mile widziany język Niemiecki Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez przesłanie CV na adres mailowy, w temacie wpisując: Specjalistów do pracy w Niemczech Więcej informacji pod nr tel.790 219 388 lub drogą elektroniczną praca@arpro.pl ARPRO Sp. z o. o. Arpro nr wpisu 7151. Oferta pracy tymczasowej.

praca@arpro.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Praca dla Kelnera w Niemczech, okolice Güstrow (2016-09-13)

Praca w restauracji hotelowej przy zamku dla doświadczonego kelnera. Praca polega na obsłudze kelnerskiej, polecaniu win oraz dań z menue. Praca 5 dni w tygodniu 8 godziny dziennie. Wynagrodzenie według kwalifikacji od 9euro brutto za godzinę. Zakwaterowanie opłaca pracownik 90 euro mieszięcznie. Wymagania: -doświadczenie na podobnym stanowisku -dobry język niemiecki Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez przesłanie CV na adres mailowy, w temacie wpisując: Praca dla Kelnera w Niemczech, Güstrow Więcej informacji pod nr tel.790 219 388 lub drogą elektroniczną praca@arpro.pl ARPRO Sp. z o. o. Arpro nr wpisu 7151. Oferta pracy tymczasowej.

praca@arpro.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
PRACA - Dam Pracę   Praca dla murarzy w Niemczech, Leipzig, Dresden, Chemnitz lub Cottbus (2016-09-13)

Poszukujemy doświadczonych murarzy do pracy w Niemczech praca od zaraz na czas nieokreślony, wymagany samochód. Wynagrodzenie od 10 euro brutto za godzinę. Pracodawca opłaca zakwaterowanie. Praca przy szalunkach (budowa form), budowie balkonów i słupów, elementach betonowych, praca według rysunków technicznych. Praca również na hali produkcyjnej dla betoniarza i osoby budującej z żelbetu. Wymagania: -kilkuletnie doświadczenie -prawo jazdy kat B oraz możliwość wyjazdu autem -komunikatywna znajomość języka niemieckiego Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez przesłanie CV na adres mailowy, w temacie wpisując: Praca dla murarzy w Niemczech, Leipzig, Dresden, Chemnitz lub Cottbus Więcej informacji pod nr tel.790 219 388 lub drogą elektroniczną praca@arpro.pl ARPRO Sp. z o. o. Arpro nr wpisu 7151. Oferta pracy tymczasowej.

praca@arpro.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Zatrudnimy 4 Glazurnikow do pracy w Niemchech okolice Kassel (2016-09-13)

Firma Intec Personal zatrudni jak w tytule 4 Glazurnikow. Praca od 19.09.2016. Oferujemy Prace w preznie rozwijajacej sie firmie, umowe na czas nieokreslony, stawka do uzgodnienia+codzienna dieta za kazdy przepracowany dzien, wszystkie swiadczenia socjalne, opieka polskojezyczna. Wymagania: doswiadczenie zawodowe, podstawy jezyka niemieckiego, prawo jazdy i wlasne auto bedzie atutem. CV prosze przesylac na adres: agnieszka.sliwa@intec-personal.de a my postaramy jak najszybciej sie skontaktowac.

agnieszka.sliwa@intec-personal.de

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Belgia - PRACA - Dam Pracę   Stolarz (2016-09-13)

Poszukujemy stolarza do pracy w Belgii. Praca głównie przy drzwiach i oknach. Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - atrakcyjne warunki finansowe, - pracę na dłuższy okres czasu, - zapewnione i opłacone zakwaterowanie, - zwrot kosztów dojazdu do Belgii. Wymagania: - doświadczenie w zawodzie min. 5 lat, - doświadczenie w pracy za granicą, - komunikatywna znajomość języka angielskiego, - prawo jazdy kat. B oraz samochód, - mile widziana własna działalność. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail pracaabelgia2016@gmail.com Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerami +48734420917/+48734420923.

pracaabelgia2016@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Belgia - PRACA - Dam Pracę   Blacharz samochodowy (2016-09-13)

Poszukujemy blacharza samochodowego do pracy w Belgii. Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - atrakcyjne warunki finansowe, - pracę na dłuższy okres czasu, - zapewnione i opłacone zakwaterowanie, - zwrot kosztów dojazdu do Belgii. Wymagania: - doświadczenie w zawodzie min. 2 lata, - komunikatywna znajomość języka angielskiego, - prawo jazdy kat. B oraz samochód, - mile widziana własna działalność. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail pracaabelgia2016@gmail.com Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerami +48734420917/+48734420923.

pracaabelgia2016@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Belgia - PRACA - Dam Pracę   Hydraulik (2016-09-13)

Poszukujemy hydraulików do pracy w Belgii. Zadaniem pracownika będzie montaż sanitarny od A do Z. Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - atrakcyjne warunki finansowe, - pracę na dłuższy okres czasu, - zapewnione i opłacone zakwaterowanie, - zwrot kosztów dojazdu do Belgii. Wymagania: - doświadczenie w zawodzie min. 5 lat, - doświadczenie w pracy za granicą, - komunikatywna znajomość języka angielskiego, - prawo jazdy kat. B oraz samochód, - mile widziana własna działalność. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail pracaabelgia2016@gmail.com Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerami +48734420917/+48734420923.

pracaabelgia2016@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opieka od zaraz do 85-letniego pana z Wilnsdorf (2016-09-13)

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Podopieczny ma 85 lat, waży : 80 kg. Cierpi na demencję, jest po wylewie. Porusza się przy wsparciu drugiej osoby lub balkonika. Ma lekkie problemy z mową . Bez regularnego nocnego wstawania. 2x w tygodniu podopieczny idzie do opieki dziennej gdzie są zajęcia dla pacjentów z demencją. Podopieczny w wolnym czasie słucha muzyki oraz ogląda programy sportowe. Podopieczny mieszka w domku jednorodzinnym z tarasem z żoną . Podopieczna ma 88 lat i nie wymaga opieki . Do tej pory sama zajmowała się mężem. Dla opiekunki jest osobny pokój ze standardowym wyposażeniem. Z relacji koordynatorki super miejsce: „Miejscowosc jest super!!! Wszystkie potrzebne sklepy pod samym nosem, kawiarnie, fryzjerzy, lekarze, apteki, piekarnie, w pobliżu jest dużo opiekunek które się spotykają. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą - pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość - mile widziane prawo jazdy kat. B Kontakt pod numerem: 508624675 Email: kamila.gos@pmh.info.pl

kamila.gos@pmh.info.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Lakiernik Przemyslowy (2016-09-13)

Lakiernik Przemyslowy Miejsce pracy: NIEMCY (Niemcy) Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz Firma Humanus Personalservice GmbH w Nördlingen poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy. Stanowisko: - przygotowanie powieszchni do lakierowania - lakierowanienie airless ( konstrukcje metalowe) - finish Wymagania: - Doświadczenie na w/w stanowisku ( min. 2 lata) - Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, - Dokładność, precyzja, spotrzegawczość Oferujemy: - niemiecka bezterminowa umowe o prace - atrakcyjne wynagrodzenie - zakwaterowanie w w poblizu pracy -Dodatki wolne od podatku

wengert@humanus-personalservice.de

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Spawacz / Slusarz WIG / MAG (2016-09-13)

SPAWACZ MIG/MAG/TIG Miejsce pracy: NIEMCY (Niemcy) Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz Firma Humanus Personalservice GmbH w Nördlingen poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy. Wymagania: - Aktualne certyfikaty spawalnicze TIG ( WIG) / MAG - Doświadczenie na w/w stanowisku ( min. 2 lata) certyfikat 135 - Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, - Dokładność, precyzja, spotrzegawczość - Znajomosc rysunku technicznego, Oferujemy: - niemiecka bezterminowa umowe o prace - atrakcyjne wynagrodzenie - zakwaterowanie w w poblizu pracy -Dodatki wolne od podatku

wengert@humanus-personalservice.de

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opiekunka od 1 października (2016-09-13)

Glob Opieka z siedzibą w Kłodzku szuka opiekunki z podstawowym/komunikatywnym niemieckim, niepalącej do miejscowości uzdrowiskowej pod Frankfurtem- Bad Homburg. W języku niemieckim powinna rozumieć polecenia. Dom z ogrodem przy pięknym parku, do dyspozycji opiekunki na osobnym piętrze pokój z przedsionkiem i łazienka z wanną i prysznicem, Internet, polska TV. Do opieki pan 89 lat, Parkinson, nieagresywny, chodzący bardzo powoli, pielucho majtki, założony cewnik brzuszny. Pflegedienst codziennie rano myje pana, ubiera, zakłada skarpety uciskowe, zabezpiecza cewnik. Sprzątaczka 1 raz w tygodniu. Córka robi zakupy. W domu mieszka żona, 85 lat, w pełni sprawna fizycznie i psychicznie. Praca właściwie po wyjściu rano Pflegedienstu, pomoc w kuchni, praniu, prasowaniu, pomoc w siadaniu do stołu, piciu napojów i chodzeniu, wieczorem położyć do łóżka. Kwota wynagrodzenia 1450 Euro + 150 Euro zwrot kosztów podróży. Współpraca na zasadzie polskiej działalności gospodarczej. Tel 74 873 65 27 kom. 734403585 e-mail:glob-biuro@wp.pl

glob-biuro@wp.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - PRACA - Dam Pracę   Pracownik fizyczny (2016-09-13)

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia KRAZ 1670., poszukuje do pracy w Holandii: PRACOWNIKÓW FIZYCZNYCH ( PRACA W SZKLARNI) Praca od zaraz. WYMAGANIA: Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego. WARUNKI FINANSOWE: Szczegóły oferty prześlemy e-mailem. Prosimy przysłać aktualne CV w języku polskim lub angielskim na adres cv@euroworker.pl z dopiskiem PRACOWNIK FIZYCZNY + podać Pani/Pana nazwisko i imię. To przyśpieszy obróbkę dokumentów.

cv@euroworker.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   OPIEKUNKA NIEMCY ATRAKCYJNA OFERTA OD ZARAZ! (2016-09-13)

Seniorka 91 lat 65kg 165cm, jest byłą wicedyrektor gimnazjum. Ma początki demencji. Bardzo lubi rozmawiać. 3x w tygodniu przychodzi do niej fizjoterapeutka i ćwiczy z nią przez 0,5h. Panią odwiedza siostrzenica. Nie trzeba do niej wstawać w nocy. Jeśli potrzebuje skorzystać z toalety, to przy łóżku ma Klostuhl. Pani jeździ na wózku, ale sama z niego wstaje, nie potrzebny jest transfer. Boi się korzystać z wanny, dlatego obecna opiekunka myje ją przy zlewie. Gdyby chciała się umyć w wannie, to w łazience jest Lift. Dom jest położony 100m deptakiem od starego miasta. Dla opiekunki jest pokój z internetem. Na dole opiekunka może korzystać z TV. Do obowiązków opiekunki należą: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie. Pani lubi polską kuchnię. Czas wolny opiekunki jest od ok. 12.30 do 15.00. Raz w tygodniu przychodzi pani diakonka na trzy godziny od 15.00 do 18.00 i wtedy opiekunka ma ok 5,5h czasu wolnego.

kontakt@probetreuung.de

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   OPIEKUNKA DLA SENIORKI OD ZARAZ! (2016-09-13)

Poszukujemy Opiekunki z komunikatywnym językiem, do seniorki 87 lat. Pani jest samodzielna, ma demencję. Nie trzeba jej dźwigać, sama je i wykonuje toaletę. Seniorka lubi czytać gazety, mieszka w domku jednorodzinnym z ogrodem, 10 min spacerem do sklepu. W domu mieszka dorosły syn, który większość czasu spędza w pracy, nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki jest: własny pokój, wifi, tv.

kontakt@probetreuung.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Zatrudnimy opiekunkę seniora w Niemczech! (2016-09-13)

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osobą starszą. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Wilnsdorf-(Niemcy) w charakterze opiekun/ka osób starszych. Zlecenie od zaraz na 2 miesiąc! STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO: Wiek:88 lat, Wzrost: 170cm,Waga:80kg Podopieczny ma 2 stopień niepełnosprawności .Porusza się z pomocą balkonika. Cierpi na demencję przez co bywa zdezorientowany co do miejsca, osób i czasu. Ma problemy z mową. Nosi okulary oraz aparat słuchowy. Podopieczny jest chory na cukrzycę – otrzymuje zastrzyki z insuliną. Choruje także na choroby układu krążenia , nadciśnienie oraz inkontynencję. Podopieczny może potrzebować pomocy w nocy. Na dzień dzisiejszy do podopiecznego przychodzi tzw. opieka medyczna – tzw. Pflegedienst. Obowiązki: Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy wstawaniu, ubieraniu się, pielęgnacji ciała podopiecznego – także przy goleniu, higienie intymnej ( zmiana pielucho-majtek)i nadzoruje podopiecznego w codziennych sytuacjach. Podaje lekarstwa podopiecznemu , pilnuje regularności ich przyjmowania. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki ( wraz z żoną podopiecznego), podaje posiłki, robi zakupy (z żoną), (pierze, prasuje itp.) i prowadzi gospodarstwo domowe. Dotrzymuje towarzystwa. W razie konieczności wstaje do podopiecznego w nocy. Dodatkowe informacje: Podopieczny mieszka z żoną na wsi w mieszkaniu z ogrodem. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z łazienką ze standardowym wyposażeniem: łóżko, szafa, stół, TV, Internet. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu. Wynagrodzenie 1100 E Zainteresowane osoby prosimy o kontakt tel. 732 828 200 lub mailowy malgorzata.marek@pmh.info.pl

malgorzata.marek@pmh.info.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Praca dla elektryków i spawaczy, teren całych Niemiec. (2016-09-13)

Poszukujemy do pracy elektryków i spawaczy praca na 6 miesięcy wymagane certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe. oraz doświadczenie. Pracownik zabiera ubranie robocze i narzędzia Praca 35h w tygodniu z możliwością nadgodzin. Zakwaterowani opłaca pracownik koszt około 20-25 euro za dobę n Wynagrodzenie 9.61 euro brutto za godzinę plus 45 euro diety za każdy przepracowany dzień spawacz, Elektryk 10,35 euro brutto za godziną plus 45 euro diety za każdy przepracowany dzień. Wymagania: -zawód -komunikatywny niemiecki -mile widziany wyjazd własny autem Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez przesłanie CV na adres mailowy, w temacie wpisując: Praca dla elektryków i spawaczy, teren całych Niemiec. Więcej informacji pod nr tel.790 219 388 lub drogą elektroniczną praca@arpro.pl ARPRO Sp. z o. o. Arpro nr wpisu 7151. Oferta pracy tymczasowej.

praca@arpro.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Praca dla ślusarzy w Niemczech, Bawaria, Erlangen, Nürnberg, Frankfurt (2016-09-13)

Poszukujemy do pracy ślusarzy, wymagane doświadczenie w konstrukcjach stalowych, połączeniach rur, praca przy użyciu maszyn, możliwość pracy w grupach na grupę jedna osoba musi dobrze znać język niemiecki. Praca 40-50h w tygodniu z możliwością nadgodzin. Zakwaterowani opłaca pracownik koszt około 20 euro za dobę Wynagrodzenie 10-11 euro brutto za godzinę plus 50 euro diety za każdy przepracowany dzień. Wymagania: -zawód -dobry niemiecki jedna osoba na grupę -mile widziany wyjazd własnym autem Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez przesłanie CV na adres mailowy, w temacie wpisując: Praca dla ślusarzy, Niemczech, okolice Bawarii, Erlangen, Nürnberg, Frankfurt Więcej informacji pod nr tel.790 219 388 lub drogą elektroniczną praca@arpro.pl ARPRO Sp. z o. o. Arpro nr wpisu 7151. Oferta pracy tymczasowej.

praca@arpro.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Zatrudnimy opiekunkę osób starszych w Grebenstein (2016-09-13)

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Grebenstein. STAN ZDROWIA POOPIECZNEGO: Wiek: 87 lat Wzrost: 167 cm Waga: 94 kg Podopieczny cierpi na Parkinsona, demenencję. Częściowe zaburzenia orientacji czasowej. Brak problemów ze słuchem, mową i wzrokiem. Porusza się przy pomocy rolatora. Pflegedienst odwiedza podopiecznego i wykonuje podstawowe zabiegi pielęgnacyjne oraz podaje leki. Wizyty Pflegedienst przewidziane również podczas pobytu OP na miejscu. Podopieczny sporadycznie przebudza się w nocy. Zazwyczaj nie ma jednak problemów ze spaniem. STAN ZDROWIA POOPIECZNEJ: Wiek: 85lat Wzrost: 160 cm Waga: 55kg Podopieczna cierpi na demencję. Zapomina się często. Orientacja czasu, miejsca i sytuacji zaburzona. Ma problemy żołądkowe. Porusza się samodzielnie. Słuch, wzrok mowa tylko częściowo osłabione. Pflegedienst pomaga również przy podopiecznej. Sporadycznie przebudza się w nocy. Obowiązki: Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, pielęgnacji ciała i higienie intymnej, nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopieczną. W razie konieczności wstaje do podopiecznej w nocy. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy. pierze, prasuje itp. i prowadzi gospodarstwo domowe. W razie konieczności idzie z podopieczną do lekarza. tel. 731 898 300 lub justyna.dynarska@pmh.info.pl

justyna.dynarska@pmh.info.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Praca sezonowa (przetwórstwo drobiu-8,60€/h netto) (2016-09-13)

Termin rozpoczęcia pracy: 17.10.2016 Przybycie na miejsce dzień wcześniej Miejscowość: Zerbst/Anhalt Na okres 3 miesięcy (do 13.01.2017) firma zajmująca się przetwórstwem drobiu w miejscowości Zerbst/Anhalt poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy sezonowej w działach Produkcja/Pakowanie/Pakowanie próżniowe świeżych dań (ASP) WYMAGANIA: Kobiety: -Osoby, które nie pracują na stałę, przebywają na ubezpieczeniu męża -osoby niezarejestrowane w Urzędzie Pracy jako poszukujące pracy -osoby, które w 2016 roku nie pracowały na umowę o pracę -chętnie przyjmowane osoby pobierajace wcześniejsze świadczenia emerytalne lub emeryturę (do 60 roku życia) -osoby, które nie opłacają składek KRUS Meżczyźni: -emeryci Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana. Mile widziany własny samochód. PRACODAWCA OFERUJE: -zatrudnienie na warunkach niemieckich -atrakcyjne wynagrodzenie (8,60euro netto/godz, na czas zlecenia pracownik jest zwolniony z odprowadzania podatku) -zorganizowane zakwaterowanie (odpłatne 6euro/doba) -dodatki za godziny nocne, soboty -praca w pełnym wymiarze godzin (ok.40h tygodniowo), -na miejscu opiekę polskiego koordynatora Osoby zainteresowanie mogą wysłać swoje CV na adres e-mail: Natalia.Klikowicz@wiesenhof.de , w tytule wpisując – „praca sezonowa Zerbst”. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania również telefonicznie- +49 392 361 02977 (stacjonarny) +49 15117537031(komórka) Proszę dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Natalia.Klikowicz@wiesenhof.de

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Szukam Pracy   Paar Bietet 24 h Pflege Betreuung zu Hause,langjähriger Erfahrung (2016-09-13)

Wir sind 48 und 53 Jahre alt aus Polen und suchen in Deutschland eine langfristige Arbeit. Wir sind sehr flexibel und daher in vielen Bereichen einsetzbar, z.B. im: Einzelhandel (umfangreiche Erfahrung!), Handel allgemein, 24 h Pflege/ Betreuung.Haushalt 12 jahre, Hotelgewerbe, Reinigungsfirma, auf einem Bauernhof/ Obstplantage, Transportwesen z.B. als Busfahrer (Führerschein Kategorie b. vorhanden), als Hausmeister/-paar usw. BITTE NUR SERIÖSE ANGEBOTE. Danke, wir freuen uns von Ihnen zu hören Tel.0048724970799

ewa-barska@wp.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Szukam Pracy   Opiekun z wieloletnim doświadczeniem,Referencje,Prawo jazdy Bardzo dobry Niemiecki (2016-09-12)

Mężczyzna 53 lata Szukam Pracy na dłuższy okres czasu znam Bardzo dobrze język Niemiecki, Prawo jazdy kat .B Niemieckie, Posiadam Niemiecki numer podatkowy, mam wieloletnie, doświadczenie w Opiece nad osobami starszymi z różnymi schorzeniami i chorobami, posiadam referencje.mam też doświadczenie jako kierowca busa, 10 letnie doświadczenie w handlu w Niemczech i Polsce, opróżnianiu mieszkań, jako sprzedawca, sprzątanie obiektów wczasowych, haus majster, punktualny, szybko nawiązuje kontakt z ludżmi, cierpliwy, wyrozumiały, dokładny, pracowity, bez nałogów, jestem otwarty na wszystkie poważne oferty Tylko oferty Prywatne Tel.0048724970799

christof63@wp.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   CNC / Tokarz / Frezer (2016-09-12)

Praca dla operatora maszyn Cnc (m.in.Sinumerik Siemens). Wymagane doświadczenie na w/w stanowisku. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres mailowy. Zakwaterowanie na miejscu - odpłatne. Oferowana pomoc w załatwianiu wszystkich formalności oraz pomoc dot.zasiedlenia z rodziną. Praca od zaraz!

depol.info@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Praca dla kobiet (2016-09-12)

Aktualnie szukamy kobiet do pracy przy laminowaniu m.in. części z tworzyw sztucznych w Heek (okolice Ahaus, Gronau) Stawka 9,00 Brutto/h/40h tygodniowo/możliwość nadgodzin(dla chętnych).Praca stała. Zakwaterowanie(płatne) i organizacja dojazdu do pracy. Znajomość języka niemieckiego mile widziana. Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności oraz pomoc dla osób chcących sprowadzić rodzinę. Gotowość do wyjazdu od zaraz!

depol.info@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Operator wózków widłowych – Edenkoben- tanie mieszkanie (2016-09-12)

Operator wózków widłowych – Komisjoner – Niemcy ok. Stuttgartu Agencja East Service nr 13171. Jesteśmy prężnie działającą agencją rekrutacyjną. Dla swojego klienta poszukujemy pracowników magazynowych. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa wózka widłowego: czołowy lub boczny (do 3 pięter wys. składu), - praca ze skanerami, - zbieranie towaru z obszaru automotive. WYMAGANIA: - uprawnienia na wózki widłowe, - znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym, - mile widziane własne auto na dojazd, - praca wyłącznie dla mężczyzn. OFERTA: - stawka: 9€ brutto/h + 20€ netto diety/dzień, - niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem, - możliwość przejęcia przez niemiecki zakład pracy, - zakwaterowanie ok 250 euro/msc, organizowane przez pracodawcę, opłacone z góry/ na koniec miesiąca kwota potrącona z wynagrodzenia, - mieszkanie blisko zakładu pracy, - praca od poniedziałku do piątku, - zmiany : 3 zmiany w ciągu dnia (poranna, popołudniowa i nocna), - praca w pełnym wymiarze godzin, nadgodziny oraz zmiany nocne płatne dodatkowo 25%, - profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów. Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV na adres e-mail : daniel.szymkowicz@eastservice.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

daniel.szymkowicz@eastservice.pl

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374  
Poprawne wypełnienie wszystkich pól jest wymagane. Zapamiętaj "Hasło" by móc w przyszłości samodzielnie wykasować swoje ogłoszenie.
UWAGA: Ogłoszenia powtarzające się lub skopiowane z innych źródeł będą kasowane (ogłaszający się w taki sposób będą blokowani).

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane.