Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica
Odwiedź: Polki.com! / Praca dyplomowa po angielsku (Custom Essay Writing Help)?    PolishForums.com!
Wszystkie kraje [11146] / pl POLSKA [652] / en Anglia [87] / ar Argentyna [8] / au Australia [17] / at Austria [141] / be Belgia [299] / br Brazylia [5] / bg Bułgaria [10] / cn Chiny [1] / hr Chorwacja [1] / cy Cypr [9] / cz Czechy [36] / dk Dania [26] / ee Estonia [2] / fi Finlandia [17] / fr Francja [208] / gr Grecja [5] / es Hiszpania [7] / nl Holandia [651] / ie Irlandia [70] / is Islandia [10] / jp Japonia [1] / ca Kanada [15] / kr Korea Południowa [1] / lt Litwa [1] / lu Luksemburg [7] / nz Nowa Zelandia [10] / lv Łotwa [0] / mt Malta [10] / de Niemcy [7564] / no Norwegia [44] / pt Portugalia [4] / ro Rumunia [4] / ru Rosja [1] / sk Słowacja [33] / si Słowenia [0] / ch Szwajcaria [224] / us Stany Zjednoczone [28] / se Szwecja [58] / hu Węgry [0] / it Włochy [3]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [11146]    
PRACA: Dam Pracę [8359] Szukam Pracy [928] Pozostałe [30]
USŁUGI: Oferuję [688] Potrzebuję [76] Pozostałe [23]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [36] Kupię [4] Wynajmę [35] Pozostałe [11]
DROBNE: Sprzedam [56] Kupię [8] Pozostałe [13]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [220] Pani pozna Pana [567] Pozostałe [64]
INNE: Wszystko inne [28]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opieka dla Pań nawet ze słabą znajomością języka (2016-07-18)

Witam, Firma Seniorvip poszukuje chętnych Pań do pracy w Niemczech w charakterze opiekunek osob starszych. Na chwile obecna szukamy : Pani ze slaba znajomoscia jezyka, doswiadczeniem w pracy z demencja, w wieku 25-50. Pani z dobra znajomoscia jezyka, mile widziane doswiadczenie przy powypadkowym urazie mozgu. Oferujemy: Umowe zlecenie, Terminowe wynagrodzenie, Bezplatny transport, Opieke biura 24h. Zainteresowane Panie proszę o przeslanie Cv lub pare slów o sobie: zuzanna.susanne@interia.pl Posiadamy oferty w calych Niemczech.

zuzanna.susanne@interia.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   OPIEKUNKI/OPIEKUNOWIE/DYPLOMOWANE PIELĘGNIARKI (2016-07-18)

OPIEKUNKI/OPIEKUNOWIE/DYPLOMOWANE PIELĘGNIARKI LEGALNA PRACY W OPIECE NA TERENIE NIEMIEC-Centrum Językowe Konik24 W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE: > podstawowym > komunikatywnym > dobrym > bardzo dobrym oraz bez języka OPIEKUN/-KA OSÓB STARSZYCH miejsce pracy: teren całych Niemiec termin wyjazdu: od zaraz OFERUJEMY: - wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka - od 800 do 1400 euro netto +premia wakacyjna 150 euro (przy j.komunikatywny i dobrym) - legalne zatrudnienie -ubezpieczenie Polskie lub Niemieckie - opiekę koordynatora na terenie Polski i Niemiec -emerytura w Niemczech po 5 latach pracy -Kindergeld na każde dziecko - bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie - zwrot kosztów podróży - bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50 euro -elastyczność przy wyborze oferty i długości pobytu -nie pobieramy od opiekunek żadnych opłat ani prowizji -wynagrodzenie płatne w EUR lub PLN - wybiera opiekunka -bezwzględną opiekę oraz wsparcie firmy i koordynatorów. Wspieramy naszą kadrę i interweniujemy, gdy zaistnieje taka potrzeba Współpracujemy z największymi firmami opiekuńczymi w Niemczech m.in. Seniocare 24.de Zgłoszenia prosimy kierować na: Telefon: 537 076 962 lub wyślij sms o treści : ,,OPIEKA" lub 75/765 75 41 Zachęcamy Wszystkich rzeczowych, uczciwych i rzetelnych kandydatów do nawiązania współpracy z naszą firmą.

konik.j.gora@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Bardzo krótkie, dwutygodniowe zlecenie do 80-letniej pani z okolic Drezna. Od 6.08. (2016-07-18)

Podopieczna ma 80 lat, 157 cm wzrostu i waży 54 kg. Pani choruje na cukrzycę insulinową i osteoporozę oraz jest osobą po wylewie i ma postawioną diagnozę raka. Pani porusza się za pomocą balkonika bądź wózka inwalidzkiego. U podopiecznej pojawia się problem z częściową inkontynencją. Obowiązki: Prowadzenie domu - gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów, prasowanie. Opieka - pomoc w pielęgnacji ciała, przy kąpaniu, ubieraniu, spędzanie czasu z podopiecznym. Praca w nocy może wystąpić i należy być gotowym do udzielenia pomocy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Trzy razy dziennie przychodzi dodatkowa opieka medyczna i robi zastrzyki z insuliny oraz podaje lekki. Pomagają również przy porannej toalecie i ubieraniu się. Podopieczna mieszka z mężem w domku. Mąż nie jest do opieki. Czas wolny min. 2-3 godzin dziennie. Raz na dwa tygodnie przychodzi dodatkowa pomoc domowa. Dla opiekunki do dyspozycji jest własne mieszkanie z podstawowym wyposażeniem, z dostępem do Internetu oraz polskiej telewizji. Poszukujemy opiekunki z podstawową znajomością języka niemieckiego, gotowej do wyjazdu w terminie 6.08-23.08. (nieco ponad dwa tygodnie). Masz chęci? Zadzwoń, napisz lub prześlij CV z aktualnym zdjęciem i numerem kontaktowym! Tel. 507 025 230 e-mail: agnieszka.dziczek@herz24.pl

agnieszka.dziczek@herz24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opiekunka do starszej pani w Schwoerstadt 79739 od 22.07 / 1200 EUR + zwrot za podróż (2016-07-18)

Podopieczna cierpi na demencję, osteoporozę, artrozę kolan i nietrzymanie moczu. Jej fizyczny stan jest dobry, porusza się samodzielnie, z pomocą drugiej osoby (wsparcie) lub przy użyciu rollatora. Pani Edelgard mieszka w mieszkaniu na wsi, towarzyszy jej jamnik. Od opiekunki wymaga się dobrej/komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, niepalącej, z podejściem do zwierząt. Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem (+ 50 EUR). Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój, rower, Flatrate na rozmowy telefoniczne do Polski, Internet. Oferty pracy zamieszczamy również na naszym fanpage’u na Facebooku. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY RÓWNIEŻ OPIEKUNÓW! Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k. tel: 519 421 903 e-mail: rekrutacja@opiekadlaseniora.eu opiekadlaseniora.eu

ogloszenia@opiekadlaseniora.eu

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - PRACA - Dam Pracę   Praca w odlewni metali (2016-07-18)

Opis stanowiska: praca w odlewni metali przy produkcji różnego rodzaju elementów aluminiowych głównym zadaniem będzie piaskowanie odlewów aluminiowych Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego prawo jazdy kat. B. gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach gotowość do podjęcia ciężkiej pracy fizycznej Oferujemy: pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego możliwość długoterminowej współpracy dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki pracę w miłej i przyjaznej atmosferze możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii: zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie tnsgroup.pl (tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/233607/0) z załączonym CV oraz spełniające wymagane kryteria.

tns.group@op.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - PRACA - Dam Pracę   Praca w magazynie (2016-07-18)

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy. Opis stanowiska: praca w magazynie dużego sklepu Holenderskiego zajmującego się sprzedażą m. in. ubrań, kosmetyków, żywności oraz napojów pakowanie i przepakowywanie z palet do skrzynek różnego rodzaju produktów zbieranie zamówień kontrola jakości towarów Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach Oferujemy: pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego możliwość długoterminowej współpracy dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki pracę w miłej i przyjaznej atmosferze możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii: zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego opiekę polskich rezydentów Informacje dodatkowe: W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie tnsgroup.pl (tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/233580/0) z załączonym CV oraz spełniające wymagane kryteria.

tns.group@op.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Pracownik Magazynu – OPERATOR WOZKA WIDLOWEGO Hannover - BARSINGHAUSEN (2016-07-18)

RENTA Personaldienstleistungen poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Magazynu – OPERATOR WOZKA WIDLOWEGO Hannover - BARSINGHAUSEN Wymagania: • Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie komunikatywnym • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane • Zaangażowanie oraz motywacja do pracy • Precyzyjność, dokładność oraz umiejetność pracy w zespole • Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód • Uprawnienia na wozki widlowe Oferujemy: • Umowa o prace z niemieckim pracodawca na pelen etat • Perspektywy do podnoszenia kwalifikacji zawodowych • Pelen pakiet szkolen – np. pierwsza pomoc • Atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki za godziny nocne oraz nadgodziny • Po okresie probnym umowa na stale • Pomoc polskiego opiekuna na miejscu pracy Osoby zainteresowane wzieciem udzialu w procesie rekutacji prosimy o przeslanie CV na adres: m.wysocka@go-renta.pl z dopiskiem HANNOVER Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem tel.: (0049)1743474149

m.wysocka@go-renta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Pracownik Magazynu spozywczego - Komisjoner Hannover - BARSINGHAUSEN (2016-07-18)

RENTA Personaldienstleistungen poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Magazynu spozywczego - Komisjoner Hannover - BARSINGHAUSEN Wymagania: • Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie komunikatywnym • Doświadczenie na stanowisku jako komisjoner – mile widziane • Zaangażowanie oraz motywacja do pracy • Precyzyjność, dokładność oraz umiejetność pracy w zespole • Gotowosc do pracy fizycznej • Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód Oferujemy: • Umowa o prace z niemieckim pracodawca na pelen etat • Perspektywy do podnoszenia kwalifikacji zawodowych • Pelen pakiet szkolen – pierwsza pomoc, operator wozka widlowego itp. • Atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki za godziny nocne oraz nadgodziny • Po okresie probnym umowa na stale • Pomoc polskiego opiekuna na miejscu pracy Osoby zainteresowane wzieciem udzialu w procesie rekutacji prosimy o przeslanie CV na adres: m.wysocka@go-renta.pl z dopiskiem HANNOVER Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem tel.: (0049)1743474149

m.wysocka@go-renta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
POLSKA - PRACA - Dam Pracę   Senior Vital Care Polska zatrudni Opiekunkę ze średnią znajomością j. niemieckiego (2016-07-18)

Firma Senior Vital Care Polska zatrudni OD ZARAZ Opiekunkę ze średnią/dobrą znajomością j. niemieckiego do Pani Hiltrud, która ma 89 lat i jest po skomplikowanym złamaniu prawego łokcia. Pani Hiltrud jest przemiłą starszą damą, która lubi rozmawiać i traktuje Opiekunkę jak własną rodzinę. CCoruje na osteoporozę i reumatyzm. 1300 Euro. Zapraszam drogie Panie do kontaktu 790 323 702 lub 94 343 82 21.

joanna.svcpolska.de@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   praca w magazynach Rossmann - atrakcyjne wynagrodzenie (2016-07-18)

Magazyny Rossmann zatrudnią Pracowników z Polski.Jesteśmy najwiekszą siecią drogeri w Unii Europejskiej. - legalne zatrudnienie na czas nieokreślony lub określony w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich, - ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, - a także inne świadczenia przysługujące pracownikom w wyniku zatrudnienia w oparciu o niemiecką umowę o pracę, w tym m.in. : pełne ubezpiecPraca w Niemczech – Legalna praca z niemiecką umową o pracę na niemieckich warunkach. Atrakcyjne wynagrodzenie. Rzetelni pracodawcy. Pakowanie kosmetyków. Przed wyjazdem w Polsce: W trakcie procesu rekrutacji wszystkim Kandydatom bezpłatnie zapewniamy: - pomoc konsultanta/kierownika działu kadr w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, - szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, - pomoc prawną w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Niemczech. Miejsce pracy: Niemcy, Berlin oraz inne niemieckie miasta. Termin wyjazdu: 30.07.2016r Obowiązki: - drobne prace produkcyjne, - pakowanie kosmetyków, - proste prace manualne. Wymagania: - sprawność manualna, - mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie 1850 Euro netto (zakwaterowanie pokrywa pracodawca, a pensja 1850 euro zostaje państwu na rękę po odliczeniu wszystkich składek między innymi ubezpieczenie i inne), zenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci itp. - minimalny okres zatrudnienia: 1 miesiąc mile widziani studenci!!! - płatny urlop wypoczynkowy. Załaczamy link naszych drogeri w Berlinie rossmann.de/verbraucherportal/services/filialsuche/berlin.html strona naszej sieci Rossmann rosmann.de Kontakt: +49 151 6633 4678

rekrutacja.rossmann@interia.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opiekunka do samodzielnego pana z okolic Monachium. Od 1.08 (2016-07-18)

Podopieczny ma 88 lat (78 kg, 170 cm wzrostu). Porusza się w miarę samodzielnie, do dyspozycji jest balkonik. Jest osobą po wylewie, ma nadciśnienie i drobne problemy ze wzrokiem i słuchem. Praca w nocy raczej nie występuje. Należy być jednak przygotowanym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba. Obowiązki: prowadzenie domu - gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie. opieka - pomoc w codziennych czynnościach, przy ubieraniu, toalecie, towarzyszenie podczas spacerów, aktywne spędzanie czasu Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym. Dom wyposażony jest w podnośnik we wannie. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem. Jest internet. Czas wolny: min. 2 h dziennie-do ustalenia z podopiecznym. Poszukujemy niepalącej opiekunki, z komunikatywną/dobrą znajomością języka niemieckiego, gotowej do wyjazdu 31.07. na 2 miesiące. Masz chęci? Zadzwoń, napisz lub prześlij CV z aktualnym zdjęciem i numerem kontaktowym! Tel. 507 025 230 e-mail: agnieszka.dziczek@herz24.pl

agnieszka.dziczek@herz24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
PRACA - Dam Pracę   Praca w Niemczech dla elektryków (2016-07-18)

Praca w Niemczech dla elekltryków najlepiej grupy jedna osoba żeby znała język niemiecki w stopniu takim żeby dogadała się na budowie druga bez języka plus na grupę żeby był samochód wynagrodzenie od 9-11 euro/godz netto plus mieszkanie gratis osoby zainteresowane proszę o wysłanie cv na maila t.s.consulting@wp.pl lub kontakt tel 0694577804

t.s.consulting@wp.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opieka od 06.08. do 86-letniej pani z Laboe (2016-07-18)

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: Wiek: 86 lat Waga: 55 kg Wzrost: 165 cm Podopieczna porusza się samodzielnie, poza domem z rolatorem. Nie ma problemów z komunikacją. Do toalety chodzi samodzielnie. Cierpi na cukrzycę, nadciśnienie, zaburzenia rytmu serca. Jest to osoba towarzyska i rozmowna. OBOWIĄZKI: Opiekunka pomaga w podstawowych czynnościach, prowadzi dom: przygotowuje posiłki i prowadzi gospodarstwo domowe (sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, podawanie posiłków, robi zakupy). Wizyty u lekarza. Podopieczny potrzebuje pomocy podczas ubierania/rozbierania, higieny osobistej. Podopieczna chętnie spaceruje. 2-3 godzin dziennie to czas wolny dla opiekunki. DODATKOWE INFORMACJE: Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym 120 m² z ogrodem. Ona zajmuje parter; na piętrze mieszka córka. Wymagania: - podstawowa znajomość języka niemieckiego - mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą - pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość Kontakt pod numerem: 508624675 Email: kamila.gos@pmh.info.pl

kamila.gos@pmh.info.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opieka od 24.07. do 88-letniego pana z Lengede (2016-07-18)

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO: Wiek: 88 lat Waga: 74 kg Wzrost: 173 cm Podopieczny jest w dobrym stanie fizycznym i psychicznym. Ma słaby słuch. Czasami ze względu na zaawansowany wiek bywa osłabiony i apatyczny. OBOWIĄZKI: Opiekunka pomaga w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych pacjenta i nadzoruje podopieczną w codziennych sytuacjach. Podaje leki. Dodatkowo przygotowuje posiłki i prowadzi gospodarstwo domowe (sprzątanie, pranie, gotowanie i podawanie posiłków, zakupy, podlewanie kwiatów). Chodzi z podopiecznym na spacery i organizuje czas wolny ( gry, rozmowa). INFORMACJE DODATKOWE: Podopieczny mieszka w domku jednorodzinnym w małej miejscowości w Dolnej Saksonii. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem i telewizorem. Jest Internat i WLAN. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną. Z relacji opiekunek bardzo miła rodzina. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą - pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość Kontakt pod numerem: 508624675 Email: kamila.gos@pmh.info.pl

kamila.gos@pmh.info.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opieka od 20.07. do 92-letniego pana z Rosenheim (2016-07-18)

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO: Wiek : 92 lat Wzrost: 160 cm Waga : 60 kg Podopieczny ze względu na wiek ma już lekkie problemy z pamięcią. Cierpi na Osteoporozę, ma problemy ze słuchem (trzeba do niego mówić głośniej). Podopieczny na dzień dzisiejszy samodzielnie korzysta z toalety, porusza się samodzielnie. Podopieczny na przesypia na dzień dzisiejszy noce. W razie konieczności należy wstać do podopiecznego. OBOWIĄZKI: Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, rozbieraniu, wstawaniu, pielęgnacji ciała, higienie. Organizuje też wolny czas choremu, wychodzi na spacery. W razie konieczności wstaje w nocy do podopiecznego, idzie z podopiecznym do lekarza. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy. pierze, prasuje , sprząta, ewentualnie lekki prace ogrodowe. DODATKOWE INFORMACJE: Podopieczny mieszka sam w mieście w mieszkaniu 70m2. Dla opiekunki jest oddzielny pokój o powierzchni 15 m2 ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną. Podopieczny ma w domu kota. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą - pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość Kontakt pod numerem: 508624675 Email: kamila.gos@pmh.info.pl

kamila.gos@pmh.info.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opieka od 30.07. do 86-letniej pani z Sindelfingen (2016-07-18)

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą STAN ZDROWA PODOPIECZNEJ: Wiek: 86 lat Wzrost: 173 cm Waga: około 75 kg Podopieczna porusza się przy wsparciu drugiej osoby lub przy balkoniku. Podopieczna cierpi na dezorientację czasową, przestrzenną i do osób, nadciśnienie tętnicze, polineuropatię stóp. Podopieczna samodzielnie korzysta z toalety, ma Inkontynecję ( nosi wkładki higieniczne). Podopieczna przesypia całe noce, w razie konieczności zawoła opiekunkę. Podopieczna nosi okulary. Do podopiecznej przychodzi rehabilitantka. OBOWIĄZKI: Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy wstawaniu, ubieraniu się, pielęgnacji ciała podopiecznej, higienie intymnej i nadzoruje podopieczną w codziennych sytuacjach. Podaje lekarstwa podopiecznej. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy, (pierze, prasuje itp.) i prowadzi gospodarstwo domowe. Dotrzymuje towarzystwa i chodzi z podopieczną na spacery przy balkoniku). DODATKOWE INFORMACJE: Podopieczna mieszka w mieszkaniu 90 m2 na 5 piętrze z windą. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem . Czas wolny do uzgodnienia z rodziną. Podopiecznej w ostatnim czasie doskwiera samotność. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą - pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość Kontakt pod numerem: 508624675 Email: kamila.gos@pmh.info.pl

kamila.gos@pmh.info.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   OPIEKA OSÓB STARZYCH W NIEMCZECH (2016-07-18)

AKTUALNE OFERTY DLA OPIEKUNEK i OPIEKUNÓW – WSPÓŁPRACA NA WŁASNY RACHUNEK: wszystkie miejsca sprawdzone: 1.Kobieta 86 lat, osoba niewidoma, do pomocy rollator, miejsce pracy Mulheim an der Ruhr, miesięczna należność 1450 euro, praca od 30.07.2016r. 2. Kobieta 86 lat osoba chodząca, do pomocy rollator, początki demencji. Miejsce pracy Bochum, miesięczna należność 1450 euro, praca od 30.07.2016r. 3. Kobieta 87 lat początki demencji do pomocy rollator. Miejsce pracy Wesel, miesięczna należność 1400 euro, praca od 30.07.2016r. - miejsce dla opiekuna. 4. Mężczyzna 88 lat, demencja, do pomocy rolator. Miejce pracy Osnabrück, miesięczna należność 1450 euro, praca od 01.08.2016r. 6. Mężczyzna 79 lat, demencja, do pomocy rollator. Miejsce pracy Lampertheim, miesięczna należność 1450 euro, praca od 03.08.2016 7.Kobieta 87 lat osoba chodząca, problemy z pamięcią, miejsce pracy Gescher, miesięczna należność 1500 euro, praca od 16.08.2016 Więcej informacji pod nr tel 748655955 bądź zgłoszenie na stronie internetowej opiekabetreuung.eu

betreuung.mb@onet.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
POLSKA - PRACA - Dam Pracę   Tancerka (2016-07-18)

Zatrudnimy Panie w charakterze tancerek do Klubu Go Go w samym centrum Warszawy . Oferujemy podstawe dla naszych tancerek i nauke tanca . Wiecej informacji udzielamy telefonicznie ..... youtube.com/watch?v=5Uz6H-eayKE

xxone@xxone.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Szukam Pracy   Podejme prace na terenie Niemiec (MAGAZYNY,PRODUKCJA) (2016-07-17)

Witam mam 30 lat,wlasny samochod,prawo jazdy kat.B znam jezyk Niemiecki w stopniu komunikatywnym szukam pracy na magazynie (komisjonowanie,zaladunki,rozladunki,skaner,system pick by vois czyli system sluchawkowy itd)Posiadam wieloletnie doswiadczenie w pracach na magazynie.Pracowałem jako koordynator grupy w którym projekt zdał egzamin.Zdane badanie psychomotoryczne,kurs na wozki widlowe,niemiecka grupe podatkowa(1),oraz ubezpieczenie AOK.Dokumenty o niekaralnosci.Obecnie pracuje w Niemieckiej firmie lecz szukam pracy ktura pozwoli mi dawac satysfakcje oraz zadowolenie z wykonywanej pracy.Jestem osoba komunikatywna i nie posiadam zadnych nalogow!Zaznaczam że ze względu na to że obecnie pracuje moge zacząć prace od 01.08.2016rZainteresowanych pracodawcow prosze o kontakt telefoniczny 004915214697371LUB 0048 663 269 224 Pozdrawiam

eurogeld@vp.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opiekunki zatrudnię od zaraz (2016-07-16)

Witam. Firma Seniorvip poszukuje od zaraz opiekunek osób starszych do pracy w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Nasze wymagania: -doświadczenie (to w naszej firmie cenimy najbardziej), - znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (przynajmniej podstawy), - mile widziane prawo jazdy, - brak nałogu alkoholowego. Oferujemy : - zarobki zależne od doświadczenia, - opłacony przejazd, - opiekę koordynatorów, - terminowe wynagrodzenie, - ubezpieczenie, - umowę zlecenie. Zainteresowane Panie proszę o przesłanie adresu email. Wyślemy formularz, na podstawie którego dobierzemy dla Pań najlepsze zlecenia

zuzanna.susanne@interia.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   pracownik ogolnobudowlany (2016-07-16)

pilnie szukam pracownikow ogolnobudowlanych do pracy na budowach w Wiesbaden w Niemczech z doswiadczeniem budowlanym .bez nalogow.Zainteresowanych prosze o kontakt pod numer tel 017631502689.

ajzenbergjanusz@o2.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Szukam Pracy   ,,Opiekun z wieloletnim doświadczeniem ,Prawo Jazdy inne Oferty B,dobry Niemiecki,, (2016-07-16)

Mężczyzna 53 lata Szukam Pracy na dłuższy okres czasu znam Bardzo dobrze język Niemiecki , Prawo jazdy kat .B Niemieckie,Posiadam Niemiecki numer podatkowy ,mam wieloletnie, doświadczenie w Opiece nad osobami starszymi z różnymi schorzeniami i chorobami,posiadam referencje, jako kierowca busa , 10 letnie doświadczenie w handlu w Niemczech i Polsce, opróżnianiu mieszkań, jako sprzedawca, sprzątanie obiektów wczasowych, haus majster, punktualny, szybko nawiązuje kontakt z ludżmi, cierpliwy, wyrozumiały, dokładny, pracowity, bez nałogów, jestem otwarty na wszystkie poważne oferty Tel.0048724970799

christof63@wp.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Szukam Pracy   Małżeństwo doświadczonych Opiekunów Prawo jazdy inne oferty Pracy ,dobry Niemiecki (2016-07-16)

Małżeństwo 48 i 52 lat szuka pracy, Mężczyzna zna dobrze język Niemiecki i szwajcarski Niemiecki numer podatkowy, prawo jazdy, kat. b Niemieckie .Duże, doświadczenie w handlu detalicznym, 10 lat doświadczenia w opiece nad osobami starszym z różnymi schorzeniami i chorobami.posiadamy referencjie wieloletnia praca w handlu w Niemczech, sprzątanie hoteli, kierowca busa, przy pracy w gospodarstwie rolnym, praca w sadzie, jako haus majster. Szukamy pracy tylko razem wszystkie poważne oferty Mamy samochód Tel.0048668931547

ewa-barska@wp.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Praca dla studentki (2016-07-15)

Do polskiej rodziny Pani 45 Lat z Parkinsonem potrzebna studentka od zaraz ,Praca z drugom dziewczyna ,prac a nie jest latwa trzeba duzo cwiczyc z pacjentkom ,w nocy podawac tabletki pomoc w razie potrzeby przy toalecie .Wyjazd od zaraz .017655308892 Nowak lub na maila

agnesnowak75@web.de

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Monter izolacji przemyslowych - OFERTA OD ZARAZ! (2016-07-15)

Poszukujemy monterow izolacji przemyslowych z podstawowa znajomoscia jezyka niemieckiego. Wazna jest umiejetnosc wykonywania izolacji cieplochronnej i zimnochronnej. Osoby zainteresowane prosze o szybki kontakt pod numer telefou +49 151 719 10247., CV: m.pechan@rkbau-gmbh.com

m.pechan@rkbau-gmbh.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Szwajcaria - PRACA - Szukam Pracy   ich zuche arbeit als altehelferin (2016-07-15)

Ich zuche arbeit als altehelferin. ich rauche nicht. ich habe praktikum cuzamen 5jahre ich Bin 50 jahre alt

dorota.pat@interia.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
PRACA - Dam Pracę   Praca w Niemczech dla opiekunki do małżeństwa w Esens (2016-07-15)

Opis zlecenia: Pan 82 lata, 173 cm, ok.85 kg, niedowidzacy, fizycznie sprawny, z poczatkujaca demencja Pani 84 lata, 165 cm, ok 90 kg, diabetyczka, po operacji stawu biodrowego, w poczatkowej fazie Parkinsona Pflegestufe 1 Podopieczna porusza sie po domu przy rollatorze, na dluzsze spacery dostepny jest wozek inwalidzki Codziennie przyjezdzaja pielegniarki z Pflegedienst w celu podania insuliny, co dwa tygodnie przychodzi pani do sprzatania, Podopieczny jest sprawny fizycznie, wymaga jedynie drobnej kontroli np. czystosci ubrania, z powodu wady wzroku. Malzonkowie potrzebuja pomocy w prowadzeniu domu, robieniu zakupow, przygotowywaniu posilkow, towarzyszeniu w czasie spacerow. Miejsce pracy: Dom w zabudowie szeregowej z tarasem, balkonem i ogrodem Do dyspozycji opiekunki jest pokoj, internet Wymagania: Osoba od 30 roku zycia Posiadanie wlasnej dzialalnosci gospodarczej ( Druk A1) lub niemieckiej Gewerbe, albo praca na umowe -zlecenie Dobra, komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego Doswiadczenie w opiece nad osoba starsza Empatia, cierpliwosc, bezkonfliktowosc, umiejstnosc samodzielnej organizacji pracy Oferujemy: 1600 euro miesiecznego wynagrodzenia 50 euro zwrot kosztow podrozy miesiecznie Bezplatne zakwaterowanie i wyzywienie Wsparcie telefoniczne naszej agencji Nie pobieramy prowizji od opiekunek! proszę o pilny kontak tel 0694577804

t.s.consulting@wp.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
POLSKA - USŁUGI - Oferuję   juliet (2016-07-15)

-- Uwaga Żądana: Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów w wysokości 3% stopy procentowej, uprzejmie napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji na temat aplikacji dzisiaj, jeśli zainteresowani. E-mail: jullietfinancialaid@yahoo.com Nazwa: Wiek: Płeć: Kraj: Stan: Adres: Numer telefonu: Kwota kredytu: Okres kredytowania: Miesięczny przychód Przeznaczenie funduszy: CEO / Email: jullietfinancialaid@yahoo.com Z poważaniem, Pozdrowienia, Julliet

jullietfinancialaid@yahoo.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
POLSKA - PRACA - Dam Pracę   Firma SVC z Koszalina zatrudni OD ZARAZ Opiekunkę z dobrą znajomością j. niemieckiego (2016-07-15)

Firma Senior Vital Care Polska Sp. z o.o. zatrudni Opiekunki OD ZARAZ!!! Aktualna oferta: 89-letnia Pani Hiltrud miała skomplikowane złamanie prawego łokcia. Pomimo to jest bardzo wesoła i zawsze dopisuje jej humor. Mieszka sama w 100-metrowym domku jednorodzinnym. Jest bardzo towarzyska i lubi dużo rozmawiać. Wyjazd w poniedziałek 18.07.2016. Nr tel. 790 323 702 lub 94 343 82 21 senior-vital-care.pl

joanna.svcpolska.de@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   pakowacz kosmetykow Hannover (2016-07-15)

Olympia Personaldienstleistungen Deutschland należy do wiodących pośredników pracy z rozbudowana siecią oddziałów w całych Niemczech. Dla naszego klienta z siedziba w okolicach Hannoveru poszukujemy pracowników na stanowisko: pakowacz artykolow kosmetycznych ZADANIA: - pakowanie kosmetykow WYMAGANIA: - doświadczenia na podanym stanowisku - mile widziane - znajomość języka niemieckiego na poziomie B1 – mile widziana - odpowiedzialność, zdolność do przystosowania się do warunków pracy - dobra kondycja fizyczna - gotowość do pracy w systemie zmianowym - własny samochód OFERUJEMY: - umowę o prace na mocy prawa niemieckiego - wszystkie świadczenia socjalne od pierwszego dnia pracy - atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki - praca na pełny etat - 40 godz./tydzień - praca w systemie dwuzmianowym - dodatek za prace w nocy, w niedziele lub dni świąteczne Dane kontaktowe: Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH Dominika Smetek Eberhardstr. 73, 70173 Stuttgart Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przeslanie aplikacji - CV w j. niemieckim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych. (Mile widziane są referencje potwierdzające doświadczenie zawodowe.) drogą mailowa pod adres: d.smetek@olympiagroup.de lub telefonicznie: 0049 711 54 99 88 15 z dopiskiem kosmetyki Dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

d.smetek@olympiagroup.de

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372  
Poprawne wypełnienie wszystkich pól jest wymagane. Zapamiętaj "Hasło" by móc w przyszłości samodzielnie wykasować swoje ogłoszenie.
UWAGA: Ogłoszenia powtarzające się lub skopiowane z innych źródeł będą kasowane (ogłaszający się w taki sposób będą blokowani).

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane.