Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica
Wszystkie kraje [32404] / pl POLSKA [3319] / en Anglia [1049] / ar Argentyna [62] / au Australia [159] / at Austria [918] / be Belgia [1903] / br Brazylia [44] / bg Bułgaria [66] / cn Chiny [31] / hr Chorwacja [37] / cy Cypr [36] / cz Czechy [135] / dk Dania [675] / ee Estonia [58] / fi Finlandia [153] / fr Francja [442] / gr Grecja [65] / es Hiszpania [75] / nl Holandia [3856] / ie Irlandia [626] / is Islandia [310] / jp Japonia [21] / ca Kanada [96] / kr Korea Południowa [13] / lt Litwa [14] / lu Luksemburg [61] / nz Nowa Zelandia [50] / lv Łotwa [10] / mt Malta [22] / de Niemcy [11525] / no Norwegia [1530] / pt Portugalia [34] / ro Rumunia [28] / ru Rosja [32] / sk Słowacja [77] / si Słowenia [21] / ch Szwajcaria [765] / us Stany Zjednoczone [183] / se Szwecja [989] / hu Węgry [13] / it Włochy [42]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [32404]    
PRACA: Dam Pracę [11091] Szukam Pracy [1043] Pozostałe [81]
USŁUGI: Oferuję [7587] Potrzebuję [204] Pozostałe [52]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [61] Kupię [15] Wynajmę [59] Pozostałe [25]
DROBNE: Sprzedam [76] Kupię [19] Pozostałe [26]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [654] Pani pozna Pana [11134] Pozostałe [189]
INNE: Wszystko inne [88]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - PRACA - Dam Pracę   Monter konstrukcji stalowych- Oferta pracy z zakwaterowaniem do Francji -Besancon (2019-09-25)

EuropaJob to prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia i pracy tymczasowej. Jesteśmy obecni zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach Europy Zachodniej. Dzięki współpracy z firmami o ugruntowanej pozycji, dajemy możliwość podjęcia pracy zarówno specjalistom w swoich dziedzinach, jak i osobom chcącym zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe. Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Monter konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Francja – Besancon Opis stanowiska: - montaż elementów dużych konstrukcji stalowych - montowanie przenośników - demontaż siatki kotła - praca na wysokości Wymagania: - co najmniej roczne udokumentowane doświadczenie związane z montażem konstrukcji stalowych - dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego - umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich - umiejętność pracy w zespole - doświadczenie w pracy na terenie Francji mile widziane Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - stawka godzinowa plus dodatki (bonus z tytułu końca kontraktu, ekwiwalent urlopowy) - zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy - zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę - nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@beuropajob.pl z dopiskiem "monter konstrukcji stalowych" lub / i kontakt telefoniczny 795 993 398 lub 663 055 887 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

beata.mlodozeniec@europajob.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Czechy - USŁUGI - Oferuję   Ty bez pracy! Ty z długami! (2019-09-25)

Ty bez pracy! Ty z długami! Ty, który zostałeś odrzucony przez bank, masz szansę, która jest ci oferowana. Pożyczka pieniężna między konkretnymi osobami udzielana jest na długi okres, a następnie możesz skorzystać z informacji, ile chcesz, aby zrównoważyć swoje problemy. Kredyt na usługi 24/24 godziny ps: Wydaj wiadomość, aby pomóc tym, którzy są w potrzebie Oto mój e-mail: mario.micene@gmail.com lub przez Whatsapp: +593 985551813

mario.micene@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Pracownik produkcji okien- z podstawami niemieckiego- Rejon Saksonii- Niemcy, Söllichau Oferta z zakwaterowaniem (2019-09-25)

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu , poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Pomocnik przy produkcji okien Miejsce pracy: Niemcy, Söllichau w Saksonii-Anhalt Rozpoczęcie pracy: od zaraz Opis stanowiska: • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji okien • uszczelnianie oraz prace szklarskie oraz montaż okuć okiennych • kontrola jakości wyprodukowanych okien • prace porządkowe Wymagania: • chęć do podjęcia pracy w Niemczech• znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym/ komunikatywnym wykształcenie w kierunku ( stolarz, szklarz ) lub wiedza w zakresie konstrukcji okien i montażu komponentów • mile widziane uprzednie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub/ i uprawnienia na wózek widłowy • gotowość do podjęcia pracy w systemie 1 zmianowym • mile widziany własny samochód • niezawodność i elastyczność Oferujemy: • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie • praca na pełny etat • atrakcyjne wynagrodzenie • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową • podstawową stawkę godzinową od 10,00 euro brutto/ h + nadgodziny płatne osobno • zakwaterowanie koszt 180, 00 euro/ msc • opiekę polskiego koordynatora Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: beata.mlodozeniec@europajob.pl z dopiskiem, , Pracownik produkcji okien ” lub kontakt tel 663 055 887 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

beata.mlodozeniec@europajob.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Pomocnik z podstawami niemieckiego- ok. Lipska- Niemcy- Rejon Saksonii- Oferta z zakwaterowaniem (2019-09-25)

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu , poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji Palet Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lipska Rozpoczęcie pracy: od zaraz Opis stanowiska: • obsługa maszyn do produkcji palet euro i innych • praca fizyczna na linii produkcyjnej • nadzór nad przebiegiem procesu • kontrola jakości wyprodukowanych palet • prace porządkowe Wymagania: • chęć do podjęcia pracy w Niemczech• znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna • mile widziane uprzednie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 zmianowym • mile widziany własny samochód • niezawodność i elastyczność Oferujemy: • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie • praca na pełny etat • atrakcyjne wynagrodzenie • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową • podstawową stawkę godzinową od 9,49 euro brutto / h + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) • opiekę polskiego koordynatora Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: beata.mlodozeniec@europajob.pl z dopiskiem, , Pracownik Produkcji Palet” Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

beata.mlodozeniec@europajob.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Czechy - USŁUGI - Oferuję   Oferta kredytowa (2019-09-25)

Jestem finansistą i postanowiłem pomóc osobom fizycznym w realizacji ich różnych projektów, dlatego oferuję kredyty tylko poważnym osobom. Nie martw się więcej, proszę dołącz do mnie na mój e-mail: mario.micene@gmail.com lub przez Whatsapp: +593 985551813

mario.micene@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opiekunka do Pani-Kalsruhe- Niemcy , Od 10 października na 2 miesiące! Stawka: 1450 euro! (2019-09-25)

EuropaPflege oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Jesteś osobą empatyczną, odpowiedzialną? Znasz język niemiecki ? CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Karlsruhe Poszukujemy opiekunki dla samotnej Pani mieszkającej w okolicach Karlsruhe. Seniorka ma lekką demencję, nie ma inkontynencji, porusza się samodzielnie. Potrzebuje głównie towarzystwa i włączania do codziennych czynności oraz pomocy w prowadzeniu domu( niedawno zmarł mąż podopiecznej). Raz w tygodniu przychodzi pflegedienst dzielić leki. Do dyspozycji opiekunki pokój, internet. Od 10 października na 2 miesiące! Wymagana dobra znajomość niemieckiego. Stawka: 1450 euro! Obowiązki: - pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (mycie) - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie) Wymagania: - dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość Oferujemy: - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów Jak aplikować: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: opieka europajob.pl lub beata.mlodozeniec@europajob.pl z dopiskiem “opiekunka-karlsruhe” w tytule wiadomości. W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie smsów o treści "opiekunka karlsruhe" pod numer: 504 393 452 lub 517 713 827 lub 663055887 - oddzwonimy. Opis firmy: EuropaPflege to firma aktywnie działająca w branży opieki. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na fachową opiekę dla naszych zagranicznych klientów, poszukujemy wykwalifikowanego personelu, który zapewni starszym osobom troskliwą opiekę i towarzystwo u schyłku ich życia. Administratorem danych osobowych jest EuropaPflege Sp. z o.o. sp.k z siedzibą w Krakowie ul. Zwierzyniecka 29, NIP 676-255-91-28, REGON 381984969, ogłaszająca rekrutację. Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: zgoda europajob.com Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji. Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, która może być w każdej chwili cofnięta. Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody

beata.mlodozeniec@europajob.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opieka od zaraz w Leverkusen (2019-09-25)

MIEJSCE:  51381 Leverkusen OPIEKA POTRZEBNA NA:  jak najszybciej OSOBA DO KONTAKTU:  córka OSOBY DO OPIEKI: Pan Fritz  79 lat,  182cm,  80 kg, 0- stopień niepełnosprawności,  ma zaawansowaną demencje, traci orientację co do miejsca, wysokie ciśnienie, migotanie przedsionków, miażdżycę, przepuklinę pachwinową, czasami budzi się w nocy, bardzo powoli mówi, obecnie leczy grzybicę stopy i paznokcia, chodzi sam, sam korzysta z toalety, sam się myje, ze względu na demencje trzeba go po prostu pilnować, iśc z nim do lekarza, jeździć z nim do jego przyjaciółki, na wycieczki, co 2 tygodnie przychodzi sprzątaczka, MIEJSCE ZAMIESZKANIA: mieszka sam w domu ,  dla opiekunki osobny  pokój,   Internet, TV, ZADANIA dla OPIEKUNKI:  opieka, pomoc przy codziennych czynnościach pielęgnacyjnych np. kąpanie, toaleta,   sprzątanie, pranie, gotowanie, zakupy, rozmowy, spacery, towarzyszenie do lekarza, spedzanie czasu,  Opiekun: kobieta, język 3-4,  koniecznie prawo jazdy, auto do dyspozycji kontakt: 508808833, rekrutacja1@softcare24.pl

rekrutacja1@softcare24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opieka do pani - niedaleko Fryburga Bryzgowijskiego (2019-09-25)

MIEJSCE : 91184 Buchenbach Badenia-Wirtembergia, w rejencji Fryburg, w regionie Südlicher Oberrhein, w powiecie Breisgau-Hochschwarzwald, wchodzi w skład związku gmin Dreisamtal. Leży ok. 12 km na południowy wschód od Fryburga Bryzgowijskiego, prawie 3,200 osób OPIEKA POTRZEBNA NA:  5 październik, jest teraz pod opieką socjalną, OSOBA DO KONTAKTU:    syn Bernd, z przyjaciółką mieszkają w tym samym domu  , ale pracują, prowadzą osobne gospodarstwo domowe. OSOBY DO OPIEKI: Pani, Anni,  80 lata, 160  cm, 50 kg, - stopień. Pani chodzi z pomocą, na zewnątrz rolator, sama wstaje, bywa zapominalska, z powodu demencji, problemu z sercem. Przychodzi Pflegedinst 2x dziennie. Pan, Wilhelm, 80 lat, 170 cm, 60 kg. Stopień-. Pan sam chodzi, sam wstaje, bywa zapominalski, sam korzysta z WC. Lekka demencja, choroby serca i układu krążenia. MIEJSCE ZAMIESZKANIA:  Dom, bez ogrodem. Dla opiekunki pokój, Internet.      ZADANIA dla OPIEKUNKI: Prowadzenie domu.   Spacery, mobilizowanie.  Pomoc Pani i Panu w ubieraniu, jedzeniu. Spędzanie czasu. Towarzyszenie do lekarza. W nocy gotowość. Opiekun: Kobieta,  Język 3-2. kontakt: 508808833, rekrutacja1@softcare24.pl

rekrutacja1@softcare24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opieka dla pani z komunikatywnym niemieckim (2019-09-25)

MIEJSCE: 50259 Pulheim/ Stommeln- częśc miasta Pulheim , 8 tys mieszkańców, 15 minut pociagiem do Koloni lub Düselldorfu, blisko las, basen, sklepy, OPIEKA POTRZEBNA NA:  od  1 października najpóźniej od 25 października OSOBA DO KONTAKTU:  syn Markus OSOBY DO OPIEKI: Pani Maria 83 lata,  165 cm,  56 kg, 5- stopień niepełnosprawności,  choruje na demencje i parkinsona, ma wahania nastroju, osteoporozę, obturacujną chorobę płuc, wysokie ciśnienie, ma chłoniaka nieziarniczego,  jest częściowo inkontynentna, całkowicie niemobilna, wymaga całkowitego transferu, ma problemy z komunikacją, trochę słabiej widzi, niewyraźnie mówi, wymaga pomocy przy ubieraniu, myciu, kapaniu, jedzeniu, w toalecie, dobrze śpi  trzeba przypominać o lekarstwach, do pomocy jest lift, wózek inwalidzki, krzesło toaletowe, automatycznie regulowane łóżko,   przenośny domofon z kamerą, w salonie fotel z funkcją pomocy przy wstawaniu w którym chętnie siedzi, przychodzi terapeuta 2 razy w tyg., 12.30- 15.30 przerwa poobiednia, w tym czasie opiekunka ma wolne, o 17.30 kolacja, o 18.00 jest przygotowywana do spania, od 18.30 opiekunka ma wolne MIEJSCE ZAMIESZKANIA: mieszka z mężem w domu jednorodzinnym 170m2 z ogrodem, w centrum miasteczka, mąż jest sprawny i  organizuje wszystko w domu, jest winda z sutereny do 1 piętra, na parterze salon, kuchnia, toaleta, na piętrze sypialnia, biuro, łazienka przystosowana,  dla opiekunki na poddaszu  osobny  pokój, osobna łazienka,  Internet, TV ZADANIA dla OPIEKUNKI:  opieka, pomoc przy codziennych czynnościach pielęgnacyjnych np. kąpanie, toaleta,   sprzątanie, pranie, gotowanie, zakupy 15 min., rozmowy, Opiekun: kobieta 45-55, odporna psychicznie, silna, pozytywnie nastawiona, spokojna, umiejąca gotować niemiecka kuchnię,  język 2, kontakt: 508808833, rekrutacja1@softcare24.pl

rekrutacja1@softcare24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opieka do pana - Dolna Saksonia (2019-09-25)

MIEJSCE : 38162 Cremlingen Dolna Saksonia, w powiecie Wolfenbüttel., prawie 13 tyś. mieszkańców, okolice Brunszwiku OPIEKA POTRZEBNA NA:  1 październik  , są teraz pod opieką socjalną, OSOBA DO KONTAKTU:    Patricio, córka mieszka w tej samej miejscowości OSOBY DO OPIEKI: Pan, Manfred, 85 lata, 168  cm, 90 kg, 4 stopień. Pan korzysta z wózka inwalidzkiego wewnątrz i na zewnątrz, ma ograniczoną mobilność, bywa zapominalski, jest częściowo inkontynentny, sam korzysta z WC. Osteoporoza. Ale aktywnie uczestniczy w życiu socjalnym i społecznym. Pani, Inge, 83 lat, 160 cm, 50 kg. Stopień 2. Pani ma rolator wewnątrz i na zewnątrz, na umyśle jasna, sama korzysta z WC. Osteoporoza. Pani dobrze śpi w nocy. Jest bardzo samodzielna. Lubi utrzymywać kontakt ze znajomymi z Ameryki Środkowej. MIEJSCE ZAMIESZKANIA:  Dom, 90 m z ogrodem. Dla opiekunki pokój, Internet.      ZADANIA dla OPIEKUNKI: Prowadzenie domu.   Spacery, mobilizowanie.  Pomoc Panu w kremowaniu, zmianie wkładek, myciu. Spędzanie czasu. Towarzyszenie do lekarza. W nocy gotowość. Opiekun: Kobieta, Mężczyzna, niepaląca, prawo jazdy,   Język 3-2. kontakt: 508808833, rekrutacja1@softcare24.pl

rekrutacja1@softcare24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Chiny - USŁUGI - Oferuję   YOUR CREDIT We offer a loan program that meets your financial needs. With respect to short-term liquidity, we strive to make the funds available to you within 24 hours of the request. (Bonnet.microfinance@gmail.com) (2019-09-25)

YOUR CREDIT We offer a loan program that meets your financial needs. With respect to short-term liquidity, we strive to make the funds available to you within 24 hours of the request. For more information, contact us by email: (Bonnet.microfinance@gmail.com)

bonnet.microfinance@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - PRACA - Dam Pracę   UW KREDIET Wij bieden een leenprogramma dat aan uw financiële behoeften voldoet. Met betrekking tot de kortetermijnliquiditeit streven wij ernaar het geld binnen 24 uur na het verzoek aan u beschikbaar te stellen. (Bonnet.microfinance@gmail.com) (2019-09-25)

UW KREDIET Wij bieden een leenprogramma dat aan uw financiële behoeften voldoet. Met betrekking tot de kortetermijnliquiditeit streven wij ernaar het geld binnen 24 uur na het verzoek aan u beschikbaar te stellen. Neem voor meer informatie contact met ons op via e-mail: (Bonnet.microfinance@gmail.com)

bonnet.microfinance@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - USŁUGI - Oferuję   UW KREDIET Wij bieden een leenprogramma dat aan uw financiële behoeften voldoet. Met betrekking tot de kortetermijnliquiditeit streven wij ernaar het geld binnen 24 uur na het verzoek aan u beschikbaar te stellen. (Bonnet.microfinance@gmail.com) (2019-09-25)

UW KREDIET Wij bieden een leenprogramma dat aan uw financiële behoeften voldoet. Met betrekking tot de kortetermijnliquiditeit streven wij ernaar het geld binnen 24 uur na het verzoek aan u beschikbaar te stellen. Neem voor meer informatie contact met ons op via e-mail: (Bonnet.microfinance@gmail.com)

bonnet.microfinance@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
USŁUGI - Oferuję   Do przeprowadzki tylko MY (2019-09-25)

D.P. Service - zajmujemy się przeprowadzkami międzynarodowymi, a także w transportem towarowym. Naszym obszarem działania jest cała Wielka Brytania, przewozy Anglia-Polska-Anglia, Irlandia, kraje Unii Europejskiej, w szczególności Holandia, Belgia, Niemcy, Hiszpania oraz transport do Polski i z Polski. Możesz nam zlecić przeprowadzkę, przewóz materiałów budowlanych, towarów handlowych, sprzętów o dużych gabarytach, materiałów wymagających szczególnej ostrożności, jak okna czy witryny i wiele, wiele innych. Posiadamy pojazdy od 3,5 do 24 ton z satelitarnym systemem nawigacyjno-kontrolnym GPS RDS Traffic Control tj. auta ciężarowe, busy, lawety. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Napisz nam: - co będzie do przewiezienia - skąd i dokąd - jaki interesuje Cię termin Możemy zapewnić dodatkową pomoc do załadunku i rozładunku. Gwarantujemy punktualność, szybki kontakt i profesjonalną realizację usług. Firma oprócz 10-letniego doświadczenia zdobyła znaczną grupę ponad 12.000 zadowolonych klientów. Zapraszamy: * pod numerem telefonu +44 7756 885742 * pod mailem info@dpservice.org dpservice.org

dp.service@ymail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
POLSKA - USŁUGI - Potrzebuję   TWÓJ KREDYT ****Bonnet.microfinance@gmail.com (2019-09-25)

TWÓJ KREDYT Oferujemy program pożyczek spełniający Twoje potrzeby finansowe. W odniesieniu do krótkoterminowej płynności staramy się udostępnić Ci środki w ciągu 24 godzin od żądania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami przez e-mail: (Bonnet.microfinance@gmail.com)

bonnet.microfinance@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
POLSKA - USŁUGI - Oferuję   TWÓJ KREDYT Oferujemy program pożyczek spełniający Twoje potrzeby finansowe. W odniesieniu do krótkoterminowej płynności staramy się udostępnić Ci środki w ciągu 24 godzin od żądania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z na (2019-09-25)

TWÓJ KREDYT Oferujemy program pożyczek spełniający Twoje potrzeby finansowe. W odniesieniu do krótkoterminowej płynności staramy się udostępnić Ci środki w ciągu 24 godzin od żądania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami przez e-mail: (Bonnet.microfinance@gmail.com)

Bonnet.microfinance@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Praca w opiece - 1400e (2019-09-25)

MIEJSCE : 22869 Schenefeld miasto w północnych Niemczech, w kraju związkowym Szlezwik-Holsztyn, w powiecie Pinneberg, ok. 19 tyś. mieszkańców OPIEKA POTRZEBNA NA:  28 wrzesień, im szybciej tym lepiej OSOBA DO KONTAKTU:    syn Stephan, mieszka w Hiszpanii, żona,   OSOBY DO OPIEKI: Pan, Dr. Ludwig, 91 lata, 180  cm, 82 kg, 3 stopień. Pani chodzi sama i sama wstaje, ma na wszelki wypadek rolator, bywa zapominalska, ma lekką demencję, problemy ze słuchem, choroby serca i układu krążenia. Problemy ze słuchem. Zapomina o piciu. Przychodzi pomoc domowa 2 x w tygodniu. MIEJSCE ZAMIESZKANIA:  Dom, z ogrodem. Dla opiekunki pokój, Internet, łazienka.     ZADANIA dla OPIEKUNKI: Prowadzenie domu.   Spacery, mobilizowanie.  Pomoc Panu w myciu, kremowaniu. Spędzanie czasu. Towarzyszenie do lekarza. W nocy gotowość. Opiekun: Kobieta, prawo jazdy-mercedes, manual, Język 3-4. kontakt: 508808833, rekrutacja1@softcare24.pl

rekrutacja1@softcare24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
POLSKA - USŁUGI - Oferuję   Jestem osobą, (2019-09-25)

Jestem osobą, oferuje pożyczkę w wysokości od 1000 € do 5 000 000 €, aby uzyskać więcej informacji. Proszę się ze mną skontaktować : bienczykdaniel1@gmail.com

bienczykdaniel1@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Praca od zaraz do świąt (2019-09-25)

MIEJSCE : 51515 Kurten , Nadrenia Północna-Westfalia, w rejencji kolonia, położona we wschodniej części powiatu Rheinisch-Bergischer Kreis, ok. 30 km na północny wschód od Kolonii, ok. 20 tyś. mieszkańców OPIEKA POTRZEBNA NA:  1 październik do 18 grudzień OSOBA DO KONTAKTU:    podopieczna sama dla siebie , mąż w domu OSOBY DO OPIEKI: Pani, Luise75  75 lata, 160  cm, 62 kg, - stopień. Pani sama chodzi, sama wstaje, na umyśle jasna, sama korzysta  z WC. Wysokie ciśnienie, choroby serca  i układu krążenia. Bardzo samodzielna. Lubi czytać i gry planszowe. MIEJSCE ZAMIESZKANIA:  Dom, 120 m z ogrodem. Dla opiekunki pokój, Internet, łazienka.     ZADANIA dla OPIEKUNKI: Prowadzenie domu.   Spacery, mobilizowanie.  Pomoc w lekkich czynnościach pielęgnacyjnych. Spędzanie czasu. Towarzyszenie do lekarza. W nocy gotowość. Opiekun: Kobieta, niepaląca, Język 3-2. kontakt: 508808833, rekrutacja1@softcare24.pl

rekrutacja1@softcare24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - USŁUGI - Oferuję   Dienstverlening en snelle microfinanciering. (2019-09-25)

Geen tijdverspilling meer bij de banken, geen afwijzingen meer van uw bestanden. Dit is een deur die voor je open staat. Doe uw kredietaanvragen en u zult ze binnen 48 uur in uw account hebben. E-mail: inestrautmann@protonmail.ch

inestrautmann@protonmail.ch

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - USŁUGI - Oferuję   SNELLE LENING AANBIEDING IN 72 UUR (2019-09-25)

 U hebt financiering nodig voor uw huis, voor uw bedrijf, voor de aankoop van een auto, voor de aankoop van een motorfiets, voor het opzetten van een eigen bedrijf, voor uw persoonlijke behoeften, meer twijfel, uw schulden of betaalde rekeningen die voor u onbetaald is gebleven. Ik verleen persoonlijke kredieten variërend van € 10.000 tot € 55.000.000 met een nominale rentevoet van 1,75% ongeacht het bedrag. Specificeer in uw leningaanvragen het exacte bedrag dat u wenst. Ik leen alleen aan de opvolgers om me terug te betalen.

inestrautmann@protonmail.ch

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - USŁUGI - Oferuję   LENING AANBIEDING TUSSEN INDIVIDUELE ERNSTIG EN BETROUWBAAR (2019-09-25)

Hallo, u wilt profiteren van een krediet voor de uitvoering van uw projecten; uw activiteiten ondernemen; Bouw van uw huizen Huur een huis of appartement; Huisaankoop. We hebben een aanzienlijk kapitaal dat kan geven van: € 5000 tot € 15.000.000 aan alle mensen in nood Financiële of individuen die in de kortste tijd een lening willen hebben. Wat betreft de tarieven De rentevoet ligt tussen 1% en 3%, afhankelijk van het vereiste bedrag. E-mail: inestrautmann@protonmail.ch

inestrautmann@protonmail.ch

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
POLSKA - USŁUGI - Oferuję   OFERTA KREDYTOWA MIĘDZY INDYWIDUALNYMI POWAŻNYMI I NIEZAWODNYMI (2019-09-25)

Witaj, Chcesz skorzystać z kredytu na realizację swoich projektów; podejmować działania; Budowa waszych domów Wynajem domu lub mieszkania; Zakup domu. Mamy znaczny kapitał, który może przekazać od: 5000 EUR do 15 000 000 EUR wszystkim potrzebującym Finansom lub osobom, które chcą uzyskać pożyczkę w jak najkrótszym czasie. Jeśli chodzi o stawki Oprocentowanie wynosi od 1% do 3% w zależności od wymaganej kwoty. E-mail: inestrautmann@protonmail.ch

inestrautmann@protonmail.ch

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
POLSKA - USŁUGI - Oferuję   SZYBKA OFERTA KREDYTOWA W CIĄGU 72 GODZIN (2019-09-25)

 Potrzebujesz finansowania domu, firmy, zakupu samochodu, motocykla, założenia własnej firmy, wątpliwości osobistych, zaspokojenia długów lub zapłaconych rachunków która pozostała niezapłacona. Przyznam kredyty osobiste w wysokości od 10000 zł do 55 000 000 zł przy nominalnej stopie procentowej wynoszącej 1,75%, niezależnie od kwoty. Podaj we wnioskach o pożyczkę dokładną kwotę, którą chcesz. Pożyczam tylko następcom, aby mi spłacili.

inestrautmann@protonmail.ch

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
POLSKA - USŁUGI - Oferuję   Świadczenie usług i szybkie mikrofinansowanie. (2019-09-25)

Nigdy więcej marnowania czasu w bankach, żadnych odrzuceń twoich plików. To drzwi otwarte dla ciebie. Złóż wnioski kredytowe, a otrzymasz je w ciągu 48 godzin na swoim koncie. E-mail: inestrautmann@protonmail.ch

inestrautmann@protonmail.ch

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
POLSKA - USŁUGI - Oferuję   OFERTA KREDYTOWA MIĘDZY OSOBAMI SZYBKO (2019-09-25)

Witaj, Projekt na myśli? Uświadom sobie to szybko. Bez względu na to, czego pragniesz: konkretne wydarzenie, podróż, nowy samochód ... Oferuję Ci możliwość realizacji każdego z Twoich projektów i / lub uproszczenia budżetu. Rzeczywiście, jestem osobą fizyczną i udzielam kredytu każdemu, kto potrzebuje finansowania. Pożyczam także inwestycje i pożyczki między osobami fizycznymi wszelkiego rodzaju. Oferuję kredyty w krótkim, średnim i długim okresie. W przypadku jakichkolwiek wniosków proszę o kontakt bezpośrednio na mój adres e-mail: inestrautmann@protonmail.ch

inestrautmann@protonmail.ch

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
POLSKA - USŁUGI - Oferuję   Naprawdę potrzebuję pilnej pożyczki (2019-09-25)

Witaj, Potrzebujesz finansowania domu, firmy, zakupu samochodu, motocykla, stworzenia własnej firmy, wątpliwości. Udzielam kredytów osobistych od 2000 zł do 8,00 000 zł przy nominalnej stopie procentowej 1,8% niezależnie od kwoty. Podaj we wnioskach o pożyczkę dokładną kwotę, którą chcesz, oraz datę spłaty swojego wyboru. W przypadku jakichkolwiek pytań proszę pisać do mnie bezpośrednio na następujący adres e-mail: inestrautmann@protonmail.ch

inestrautmann@protonmail.ch

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Austria - PRACA - Pozostałe   Witam, panie James Michael, (2019-09-25)

Witam, panie James Michael, uzasadniony i niezawodny pożyczkodawca. Udzielam pożyczek na jasnych i zrozumiałych warunkach przy oprocentowaniu 3%. Od 3 000,00 USD do 10 000 000,00 USD, tylko euro i funty. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych i pożyczek na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, musisz natychmiast skontaktować się ze mną bezpośrednio pod adresem: jamesmichaelloanservices@yahoo.com

jamesmichaelloanservices@yahoo.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Operator krawędziarek CNC (2000-2500 euro netto) (2019-09-25)

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich! Operator krawędziarek CNC (2000-2500 euro netto) Miejsce pracy: Niemcy – Lennestadt/Geeste-Dalum Zakres obowiązków: - obsługa krawędziarek CNC –różne sterowania i maszyny – w zależności od doświadczenia - mile widziane umiejętności programowania - obróbka serii / pojedynczych elementów - różne wymiary detal Wymagania: - dobre podstawy j. niemieckiego - doświadczenie na w/w stanowisku - wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne - własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt) - umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec - stawka godzinowa od 11/12,00€ brutto + 50,00€ euro netto diety - mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7 - zakwaterowanie - dodatek urlopowy i świąteczny - punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek - możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25% - odzież roboczą - płatny urlop od 24 dni w roku Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: profil@lupa-personal.de dodając w temacie numer referencyjny: KRAW/DE/07/2019

profil@lupa-personal.de

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Tokarz lub frezer CNC (2200 – 2600 euro netto) (2019-09-25)

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich! Tokarz lub frezer CNC (2200 – 2600 euro netto) Miejsce pracy: Niemcy – Fichtenau / Landau / Dornstadt / Jena / Idstein / Arnstadt / Niedernhall / Northiem Zakres obowiązków: - obsługa maszyn CNC – tokarek bądź frezarek / różne sterowania i maszyny – w zależności od doświadczenia / preferencji - mile widziane umiejętności programowania - obróbka serii / pojedynczych elementów - różne wymiary detal Wymagania: - dobre podstawy j. niemieckiego - doświadczenie na w/w stanowisku - wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne - własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt) - umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec - stawka godzinowa od 10,45€ brutto do 13,00€ brutto + dieta 20-50€ netto dziennie - mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7 - zakwaterowanie - dodatek urlopowy i świąteczny - punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek - możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25% - odzież roboczą - płatny urlop od 24 dni w roku Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: profil@lupa-personal.de dodając w temacie numer referencyjny: CNC/DE/07/2019

profil@lupa-personal.de

WAŻNE! Wiele ogłoszeń o pożyczki lub inwestycje jest zamieszcznych przez oszustów z Afryki i innych krajów, którzy używają automatycznych tłumaczeń na język polski. Prosimy NIE WYSYŁAĆ im swoich danych osobowych lub pieniędzy!

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   >>|  
Poprawne wypełnienie wszystkich pól jest wymagane. Zapamiętaj "Hasło" by móc w przyszłości samodzielnie wykasować swoje ogłoszenie.
UWAGA: Ogłoszenia powtarzające się lub skopiowane z innych źródeł będą kasowane (ogłaszający się w taki sposób będą blokowani).

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane. Kontakt: info@zielonakarta.com