INSERT command denied to user 'zielonak_xpgb'@'localhost' for table `zielonak_xpgb`.`xpgb_sessions` in 'insert into xpgb_sessions (skey, ip, proxy_ip, data, `time`) values ('wxnKx1gO','44.192.90.13','', '', NOW())'

Darmowe Ogłoszenia: Praca, Usługi, Nieruchomości, Drobne, Towarzyskie - strona 53 Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica

UWAGA: TA STRONA INTERNETOWA (wraz z domeną zielonakarta.com) JEST NA SPRZEDAŻ!

Kontakt: info@zielonakarta.com

POMYŚL: Twoje życie Cię przytłacza, nic Ci nie wychodzi, nowe problemy i stres się nie kończą. Wielokrotnie próbowałeś zejść na dobrą drogę, modliłeś się do Boga by Ci pomógł.. ale On nie słuchał. Więc dalej kroczyłeś swoją drogą pełną grzechów, bo tylko grzech wydawał się Ciebie słuchać i przynosił tymczasowe ukojenie.

Czy wiedziałeś, że Bóg nie słucha grzeszników?

"A wiemy, że Bóg nie wysłuchuje grzeszników, ale jeśli ktoś jest czcicielem Boga i wypełnia jego wolę, tego wysłuchuje." (Jan 9:31)

Na stałe wyzwól się od grzechu, pogódź się z Bogiem i zaufaj mu. Dopiero wtedy zaczniesz żyć i będziesz miał u Niego stałe wsparcie.

Jezus sam przeszedł przez cierpienie i próby i może On dopomóc tym, którzy przez próby przechodzą.


Wszystkie kraje [29782] / pl POLSKA [1030] / en Anglia [2799] / ar Argentyna [3] / au Australia [23] / at Austria [210] / be Belgia [472] / br Brazylia [5] / bg Bułgaria [11] / cn Chiny [1] / hr Chorwacja [8] / cy Cypr [7] / cz Czechy [55] / dk Dania [203] / ee Estonia [0] / fi Finlandia [32] / fr Francja [2706] / gr Grecja [7] / es Hiszpania [15] / nl Holandia [3817] / ie Irlandia [76] / is Islandia [46] / jp Japonia [1] / ca Kanada [19] / kr Korea Południowa [1] / lt Litwa [1] / lu Luksemburg [10] / nz Nowa Zelandia [7] / lv Łotwa [0] / mt Malta [6] / de Niemcy [13335] / no Norwegia [315] / pt Portugalia [3] / ro Rumunia [5] / ru Rosja [3] / sk Słowacja [25] / si Słowenia [1] / ch Szwajcaria [297] / us Stany Zjednoczone [53] / se Szwecja [127] / hu Węgry [2] / it Włochy [5]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [29782]    
PRACA: Dam Pracę [12585] Szukam Pracy [970] Pozostałe [19]
USŁUGI: Oferuję [245] Potrzebuję [29] Pozostałe [15]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [33] Kupię [0] Wynajmę [40] Pozostałe [6]
DROBNE: Sprzedam [82] Kupię [4] Pozostałe [18]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [804] Pani pozna Pana [14645] Pozostałe [208]
INNE: Wszystko inne [79]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Propozycja dla mężczyzny Emigrantka z terenów Ukrainy szuka towarzysza na miły czas (2023-08-22)

Ja jestem ożywczą Ukrainką, która od ostatnich pięciu miesięcy doświadcza życia w Polsce. Niestety, nieuczciwość mojego pochodzącego z Ukrainy chłopaka doprowadziła do naszego zerwania. Po przeżyciu nieprzyjemnych doświadczeń z ukraińskimi facetami, teraz szczególnie pociągają mnie wdzięk, czułość i staranność Polaków. Dla prywatności posiadam profil tutaj chetneukrainki.pl/ Jeśli uważasz się za serdecznego, dynamicznego i pełnego szacunku dla kobiety polaka, z ogromną zadowoleniem chciałabym bliżej Cię poznać. Mam 26 lat, potrafię tworzyć wyśmienite potrawy, dbam o domu i zajmuję się pracą jako kelnerka w lokalnej restauracji. Czuję się wdzięczną i delikatną dziewczynę.

quibape1993@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dama chce znaleźć faceta na pojedyncze przygody (2023-08-22)

Wypatrujesz rozrywki bez zobowiązań na jedno spotkanie z polską dziewczyną? Prezentowana przez nas aktualna strona internetowa to odpowiedź na Twoje poszukiwania! Nasza własna witryna jest kompletnie pewna i dochowuje Pana intymność. Twoje informacje personalne są w pełni bezpieczne, a to pozwala Ci skoncentrować się na poszukiwaniu ekscytującego flirtu. upojnanoc.pl/ Każda panna na prezentowanej przez nas witrynie musi zostać zweryfikowana przed założeniem konta, co zapewnia, że komunikujesz się z prawdziwymi użytkowniczkami. Nie ma żadnych opłat - rejestracja jest zupełnie darmowa. Zaangażuj się w Twoją własną ekscytującą podróż właśnie teraz i znajdź perfekcyjną lokalną panią na spotkanie namiętności! Zapamiętaj, to jest nie tylko strona, to jest brama do niezapomnianych, beztroskich wieczorów z pięknymi, sprawdzonymi dziewczynami z Twojej okolicy.

thumely1994@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Doświadczone Damy szukają towarzystwa (2023-08-22)

Przedstawiamy najgorętszy portal do flirtowania z dojrzałymi milfetkami! Pożądasz autentycznych, fascynujących flirtów z zdecydowanymi, śmiałymi i uroczymi paniami? Nie musisz szukać dalej! Zobacz serwis z darmową rejestracją, utworzony wyłącznie po to, by umówić Cię na spotkanie z namiętnymi, doświadczonymi, milfetkami które szukają ciekawych facetów. spragnionemamuski.pl/ Baza portalu jest pełna namiętnych i uroczych pań, świadomych tego, czego pożadają i nie obawiają się o tym informować. Te ponętne kobiety posiadają doświadczenie, które nadaje im nieprzeciętności i cudowności, i z tego powodu flirtowanie z nimi to obłędne zjawisko. Na tej stronie jesteśmy świadomi, iż znalezienie miłości i namiętności nie musi być trudne. I z tego powodu rejestracja na stronie jest stuprocentowo darmowa! Zmyślny model algorytmiczny analizuje profile pań, by wyszukać dla Ciebie perfekcyjne mamuśki. Ta strona pokaże Ci wyłącznie konta dojrzałych mamusiek, które odpowiadają temu, czego pragniesz. Bez względu na kwestię, czy szukasz spotkania na raz, głęboko emocjonalnego partnerstwa czy też kogoś na całe życie, ten serwis to perfekcyjne miejsce, żeby spotkać dojrzałą milfkę z twoich snów. Ruszaj w pasjonującą przygodę, angażuj się w intensywne flirty i eksploruj wnętrze swoich namiętności wraz z uwodzicielskimi milfetkami. Załóż konto już teraz i wyruszaj w poszukiwania w kierunku wyszukania porywającej, uwodzicielskiej i dojrzałej milfetki Twoich snów!

prodofad1995@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ukraińska piękność poszukująca czarującego Polaka (2023-08-22)

Nazywam się Natasha i przybyła z ukrainu do Polszi. Aktualnie chce spotkac gościnnego i też silnego dżentelmena, co może mi zapewnić sympatię i zaspokojenie, podczas gdy rozpoczynam nowe życie tu. Z wielką chęcią spotykam się z mężczyzno z PL, kto dzieli moje tradycje i pasje. W zamiyan daję sympatię oras zaspokojenie pragnień. spotkajukrainki.pl/ Jestem idealną kucharką dlatego gwarantuję specjały dla twojego podniebienia... Co więcej, ja jestem pobłogosławiona piękną posturą. Dawaj, nie lękaj się ze mnom zaznajomić (przepraszam za ortografie)!

bosrayscap1977@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Jestem 23-letnią kobietą i jestem ponętna (2023-08-22)

Mężczyźni, odkryjcie portal randkowy dla którego wiek faceta nie ma absolutnie żadnego znaczenia! Witaj w serwisie w którym niedoświadczone młodziuteńkie kobiety szukają wyłącznie dojrzałych mężczyzn! szukamstarszego.pl/ Wspomniane laski mające 18-25 wiosen szukają równowagi, dojrzałości i pasji, jakie jedynie mężczyzna w poważniejszym wieku potrafi im zapewnić! Te dziewczyny zostały zweryfikowane i wprost sprecyzowały swoją chęć - dosyć mają już nudnych młodziaków i potrzebują dojrzałości oraz intymności starszego od siebie pana. A co więcej twoja prywatność to nasz naczelny cel. Wszystkie konwersacje są poufne. Nie ma żadnych opłat - rejestracja konta jest zupełnie bezpłatna... Umów się na noc z młodą dziewczyną, którą podnieca oryginalna pasja doświadczonego dżentelmenta!

pecpama1967@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pełna pożądania fanatyczka zabaw poszukuje pana o pasujących zainteresowaniach (2023-08-22)

Hejka, oto ja kobieta która kocha podróżować po Polsce oraz przy tym gromadzić nowe pamiątki w czasie wszystkich odbytych podróży :) Chcę poznać partnera na potrzeby odbywania razem namiętnych przygód! Zapewniam, że ta wspólna chwila będzie pełna pasji czy eksplorujemy ziemię czy po prostu dzielimy się nocą w domu! Z doświadczenia nie podaję od razu numeru telefonu, znajdziesz mnie na randki18plus.pl/profil/kinga93 Jedynie od Twojej decyzji zależy, czy to będzie tylko na krótki czas, czy jednak na dłużej. Czy jesteś gotowy na przygodę życia?

sidala1993@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Noc rozrywki z samotną urokliwą dziewczyną (2023-08-22)

Jestem damą na krawędzi trzeciej dekady życia. Prezentuję ciało, jaki nie zawodzi i szukam mężczyzny, jaki to jest przygotowany na nieco namiętności, lecz jedynie na jedno spotkanie. Odpowiadam wyłącznie tutaj najednanoc.pl/ Oto kilka kwestii, które należy wiedzieć: - Tylko jedno spotkanie: Jest to zabawa na jedną noc. Dobrze się zabawiamy, zadowalamy się swoim towarzystwem, lecz na tym już koniec. Nie poszukuję tutaj jakichś długoterminowych relacji, ale tylko spotkania pełnej rozrywki. - Nie zakochuj się: Może to wybrzmieć nieco surowo, jednak nie daj się porwać uczuciu. Znajdujemy się w tym miejscu by się pobawić, ale nie na długo. Zaspokajamy jedynie wzajemne potrzeby, bez związków. Więc, jeśli jesteś zdecydowany na spotkanie wypełniony podniecenia i atrakcji, którą nie da się zapomnieć, to napisz. Ale po wszystkim rozchodzimy się, każdy w swoją drogę. Proste do zrozumienia jak bułka z masłem. Pozdrawiam

linreuba1990@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   No hej - tu Sandra (2023-08-22)

Jestem porządną i zadowolona z pracy kobietą, mam tylko 25 lat. Chętnie nawiąże znajomość z normalnym, miłym facetem. W wieku od 25 lat, nie interesują mnie licealiści, starsi mogą być - byle nie pierniki! Jeśli masz jakieś zainteresowania poza piwem, wyślij mi wiadomość: sandrusia.sz97@gmail.com

sandrusia.sz97+4192@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pochodzę z Ukrainy i poszukuję faceta ponieważ samotność odczuwam (2023-08-22)

Panowie żyjący w Polsce, jesteście gotowi zapoznać Ukraińską piękność waszych marzeń? Obczajcie serwis zrobiony dla mężczyzn pragnących poznać płomiennych oraz zdecydowanych Ukrainek, które chcą partnerów mieszkających w Polsce... chetneukrainki.pl/ Nie przeocz tej unikatowej okazji, aby znaleźć piękność z Ukrainy swoich snów... Z jakiego powodu opłaca się założyć profil w tym serwisie: - Obfity wybór urodziwych oraz rozpalonych pań z Ukrainy - Łatwy w obsłudze serwis utworzony aby połączyć Cię na spotkanie perfekcyjnej kobiety - Skuteczna i niezawodna platforma która troszczy się o Twoją prywatność - A także rejestracja konta jest stuprocentowo bezpłatne! Nie ma na co czekać - twoja wymarzona Ukraińska ślicznotka o której zawsze marzyłeś może znaleźć się kilka kliknięć myszką od ciebie...

fesleci1993@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   23l młoda kobieta poszukuje doświadczenia (2023-08-22)

Poznam pana w towarzystwie którego jest możliwość dobrze się zabawić oraz czuć się bezpiecznie. Jestem zielona w randkowaniu przez internet. Wiem czego chcę, chce odkryć nowe rzeczy. Pisz jeśli masz tak samo: karolinka.sikorska99@gmail.com

karolinka.sikorska99+6096@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Magia z doświadczonymi milfami na ciebie czeka (2023-08-22)

Zobacz najbardziej pasjonujący portal internetowy do poznawania się z dojrzałymi mamuśkami! Pożądasz prawdziwych, przepełnionych namiętnością flirtów z doświadczonymi, zdecydowanymi i atrakcyjnymi kobietami? Nadszedł koniec Twoich poszukiwań! Poznaj portal z darmową rejestracją, który powstał tylko i wyłącznie, aby umówić Cię na flirt z fascynującymi, zdecydowanymi, dojrzałymi paniami które chcą poznać fajnych facetów. chetnemamuski.pl/ Baza portalu jest pełna chętnych oraz ekscytujących dam, które są zdecydowane, czego poszukują i nie wstydzą się o tym pisać. Te ekscytujące damy posiadają doświadczenie, nadające głębi i uroku, właśnie dlatego romans z nimi to fantastyczne przeżycie. Na tym portalu jesteśmy świadomi, że znajdowanie uczucia lub jednorazowej przygody nie musi być męczące. I dlatego rejestracja jest w pełni gratis! Intuicyjny algorytm aktywnie pracuje tak, by odnaleźć dla Ciebie najlepsze mamuśki. Ta strona ukaże Ci tylko i wyłącznie konta dojrzałych mamusiek, odpowiadających temu czego pragniesz. Niezależnie od tego, czy pożądasz jednorazowego flirtu, głęboko emocjonalnego partnerstwa czy też długotrwałej partnerki, ten portal jest doskonałym miejscem, żeby odnaleźć namiętną mamuśkę twoich snów. Wyrusz w pasjonującą podróż, zaangażuj się w intensywne flirty i zagłębiaj się głębię twoich potrzeb wraz z czarującymi milfami z naszej społeczności. Zarejestruj swoje konto dzisiaj i wyruszaj w swoją podróż w poszukiwaniu wyszukania ekscytującej, namiętnej i dojrzałej pani z Twoich snów!

betpficom1974@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   22-latka chce znaleźć wyłącznie starszego od siebie pana (2023-08-22)

Dżentelmeni, poznajcie serwis, na którym wiek faceta nie ma znaczenia! Chcemy powitać w serwisie randkowym na którym energiczne młodziutkie laski szukają jedynie starszych od siebie partnerów. szukamstarszego.pl/ Owe laski w wieku 18-25 chcą zaznać bezpieczeństwa, dojrzałości a także intymności, które zaoferuje im jedynie dżentelmen w waszym wieku! Właśnie takie laski przeszły proces weryfikacji oraz wyraźnie sprecyzowały swój wybór - dosyć już mają owych facetów, chcą posmakować wyrafinowania oraz cielesności starszego Pana... Co więcej twoja dyskrecja stanowi zawsze najwyższy cel! Każda rozmowa pozostaje zaszyfrowana. Proces założenia konta jest w całości darmowe... Spotkaj się na randkę z młodziutką dziewczyną którą rajcuje niezwykła dojrzałość dojrzałego faceta...

arfasi1987@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Urocza Ukrainka śni o uroczym Polaku (2023-08-22)

Jestem dziewczyną, emigrantką z terenów Ukrainy, zamieszkującą w Polsce. Szukam starszego od siebie, eleganckyego z Polsze pana, któryj dba o moje potrzeby, zwłaszcza te związane z ciałem... Uwielbiam wykonywać taniec, oglądać filmy i wyróżniam się w utrzymywaniu porządek w domu. Ja potrafiyę znakomicie gotować, wykonywać pranie, czyścić naczynia itd. Energiyę, który mi oddasz, będzie nagrodzony moim słodkim, gładkość ciałem! O tu mam numer do siebiye chetneukrainki.pl/ Ja nazywa się Natashka, mam dwadzieścia pięć lat i zatrudniona jestem jako admynystratorka na uniwersytiecie. Jeżeli jesteś zainteresowany, odezwij się, to ustalimy termin na spotkanie się!

bestplenun1985@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mam pragnienie byś został na wieczór (2023-08-22)

Hejka! Jestem 28-latką i poznam sympatycznego i kochającego pana... Potrafiącego zrobić tak, iż pani będzie uwielbiana. Jeśli wysyłasz do mnie wiadomość to opowiedz cokolwiek na temat Ciebie... Wyślij na czacie tu lepszerandki.pl/profil/patrycja95 Od poniedziałku do piątku często jestem trochę zajęta, jednak odpowiem Ci na wiadomości w weekend...

amabpo1995@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Wielbię spełnianie marzeń (2023-08-22)

Spotkam prawdziwego samca. Zastanawiam się tylko - czy jesteś nim ty? Mam 34 lata i znajomi nie chcą już się dobrze zabawić a ja jestem wolnym duchem. Nie chodzi tu o żadne usługi - Spacer, kawa, a może coś innego? :). Kontakt ze mna przez email: paulinka.nowak89@gmail.com

paulinka.nowak89+1205@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani poszukuje przystojnego - kobieta lat 36 (2023-08-22)

Jeśli pragniesz poznania czułej kobiety to dobrze trafiłeś... Pani lat 36 poszukuje miłego towarzysza do wspólnego spędzania czasu. Kontakt tylko mailowy: ania.gizowska87@gmail.com

ania.gizowska87+2056@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Businesswoman i niedopieszczona chce poznać szarmanckiego do wspólnych zabaw (2023-08-22)

Kobieta z Polski - tak, to ja. Mam 34 lata - nie w głowie mi gierki. Vhcę spotkać miłego mężczyznę do wspólnego umilania życia - bez zobowiązań. Jeśli cię zainteresowałam - napisz mi emaila. Odpowiadam tylko mailowo: sawicka.kasia1982@gmail.com

sawicka.kasia1982+5763@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   W pełni dyskretne randki z odważną 36letnią damą (2023-08-22)

Jestem zwykłą 36letnią kobietą doceniającą odrobinę ciszy po szalonym dniu pracy. Szukam Pana ceniącego prywatność! Chociaż będziemy się spotykać tylko parę razy co miesiąc to gwarantuję, iż to będzie miło zajęty czas ;) Jeśli więc masz wrażenie że to Ciebie szukam to napisz do mnie na lepszerandki.pl/profil/maja87 Szukam towarzysza liczącego sobie 24 wiosny lub więcej tak samo pragnącego wychillować oraz rozpalić atmosferę...

rescoupo1997@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - PRACA - Dam Pracę   ŚCINKA PAPRYKI- PRACA W HOLANDII +48577901099 (2023-08-22)

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś! Obecnie poszukujemy osób do ścinki Główne lokacje szklarni: Terneuzen, Steenbergen, Westland Zakres obowiązków: Ścinka papryki Praca w szklarni Wymagania: - zmotywowanie do pracy - pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego - prawo jazdy kategorii B ( możliwość korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych ) Warunki: - dużo godzin pracy - legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich Co oferujemy: -dłuższą współpracę -zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie -opiekę polskojęzycznego koordynatora Skontaktuj się ze mną telefonicznie: Oliwia + 48 577 901 099 Kamila: +48 570 901 414 lub wyślij sms z dopiskiem PAPRYKA- oddzwonię do Ciebie. Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

info@klaverteam.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Belgia - PRACA - Dam Pracę   Dekarz- płaskie dachy-praca w Belgii +48577901099 (2023-08-22)

Jeśli masz doświadczenie w zawodzie dekarz, znasz język angielski i chcesz wyjechać za granicę to mam dla Ciebie świetną propozycję. Stanowisko: dekarz, dachy płaskie Wymagania: - doświadczenie w budowie i renowacji dachów płaskich - znajomość języka angielskiego lub holenderskiego - brak przeciwskazań do pracy na wysokościach - dobra kondycja fizyczna - prawo jazdy i własny samochód Zakres obowiązków: - demontaż starych pokryć dachowych - montaż nowych pokryć dachowych Oferujemy: - wypłaty co tydzień - praca w renomowanej firmie - po 6 tygodniach – zwrot kosztów za przejazd z Polski (150 €) - możliwość podjęcia pracy na własnej działalności - czeki żywieniowe (5-8 €) - zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS: Oliwia + 48 577 901 099 Dominika +48 570 901 033 Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stronie klaverteam.com Klaver Sp. z o.o., KRAZ 18450

info@klaverteam.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - PRACA - Dam Pracę   Mechanik samochodów ciężarowych- Holandia- praca od zaraz +48577901099 (2023-08-22)

Masz doświadczenie jako mechanik pojazdów ciężarowych i znasz komunikatywnie język angielski? Może chciałbyś spróbować swoich sił w pracy za granicą? Mam dla Ciebie propozycję: Stanowisko: mechanik samochodów ciężarowych Miejsce pracy: okolice Amsterdamu (możliwa też praca w innych oddziałach na terenie całej Holandii) Wymagania: - doświadczenie/ kwalifikacje zawodowe - znajomość mechaniki samochodowej - komunikatywna znajomość języka angielskiego - chęci i motywacja do pracy - komunikatywność i owartość w kontaktach Jeśli nie spełniasz powyższych wymagań ale lubisz majsterkować i masz umiejętności techniczne- nic straconego- jeśli znasz język angielski możliwe jest przeszkolenie. Zakres obowiązków: - diagnostyka i obsługa pojazdów ciężarowych - przeglądy techniczne pojazdów - przeglądy tachografów - konserwacje/naprawy - wymiana części - prowadzenie dokumentacji Oferujemy: - pracę w renomowanej firmie - holenderską umowę o pracę na dłuższy okres czasu - zakwaterowanie oraz transport do pracy - atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki Oferta dostępna również w Niemczech! Mechanik samochodów ciężarowych i osobowych- wymagane doświadczenie, prawo jazdy oraz własny samochód- nie musisz znać języka niemieckiego Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń! Oliwia + 48 577 901 099 Dominika +48 570 901 033 Daria + 48 577 901 944 Klaver Sp. z o. o. KRAZ 18450

info@klaverteam.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Jestem 23-latką i jestem ładna (2023-08-22)

Nie chcę więcej szkolniaków ponieważ teraz poszukuję starszego ode mnie Pana który wie coś o kobietach! Mam po dziurki w nosie irytujących licealnych problemów. Liczę sobie 20 wiosen i jestem ponętna! A zatem jeżeli potrafisz być dowcipny i masz powyżej 30 lat, to wyślij mi wiadomość tutaj szukamstarszego.pl/

ilnoten1994@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Będąc samotną Ukrainką szukam bliskości polskiego chłopaka (2023-08-22)

Strona dla Polskich mężczyzn szukających ukraińskich piękności Przedstawiamy Ci serwis dedykowaną wyłącznie polakom, którzy poszukują urokliwej pani z Ukrainy. Oto intrygujące cechy tej strony, które zapewniają satysfakcję Twoich najskrytszych fantazji. laskizukrainy.pl/ - Anonimowość i prywatność: Ochrona prywatności jest podstawowym priorytetem. Nasza zaawansowana technologia kodowania ochrania Twoją tożsamość, tworząc poufne środowisko, w którym to skryte romanse mogą rozkwitać. Pilnujemy Twoich tajemnic jak najcenniejszego klejnotu. - Sprawdzone panie: Nasze wirtualne włości wchodzą tylko prawdziwe kobiety. - Bezpieczna komunikacja: Wyzwól swoje fantazje z niezrównaną prywatnością. Nasz system wiadomości umożliwia prowadzenie uwodzących rozmów, dzielenie się intymnymi myślami i planowanie gorących spotkań. Oddaj się intymnym namiętnościom. Daj tej stronie stać się Twoją bramą do krainy zakazanych marzeń, gdzie polscy Panowie i ukraińskie kobiety spotykają się w świecie cielesności. Przyjmij uwodzenie i zainicjuj podróż pełną namiętnej namiętności.

worksilpo1987@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mam chęć abyś został ze mną na wieczór (2023-08-22)

Hej! Jestem 28-latką chcącą poznać miłego i realnego pana. Pana który potrafi przyczynić się do tego, że kobieta będzie doceniona. Jeśli piszesz maila, zawrzyj trochę o swoich zainteresowaniach! Skontaktuj się lepszerandki.pl/profil/patrycja95 Od poniedziałku do piątku raczej jestem zapracowana, jednakże obiecuję odpisać na wiadomości w soboty i niedziele.

weiblousim1962@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani 30+ szuka zaradnego (2023-08-22)

Spotkam dyskretnego samca. Zastanawiam się tylko - czy jesteś nim ty? Mam 34 lata i znajomi nie chcą już się dobrze zabawić a ja jestem wolnym duchem. Mam własne mieszkanie - szukam kogoś do luźnych spotkań. Kontakt ze mną: paulinka.nowak89@gmail.com

paulinka.nowak89+9251@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zabawowa szuka przystojnego - ja lat 36 (2023-08-22)

Mam 36 lat pozna chętnego mężczyznę do długich wieczorów i gorących dni. Jestem dosyć niska, bo 160cm i lubię podróże. Mam własne mieszkanie. Proszę pisać na e-mail: ania.gizowska87@gmail.com

ania.gizowska87+6890@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Kobieta pozna faceta na rozluźnienie po pracy (2023-08-22)

Uznaję będąc samodzielną 36-latką panią że sprawny związek budowany jest na prawdziwym respektowaniu ale również czułości... Chcę znaleźć Pana, mającego nie mniej niż 24 lata (albo starszego) który podziela moje osobiste życiowe zasady. Jesteś panem jakiego pragnę?? Więc Pisz: erandkujesz.pl/profil/maja87 Nie zawsze mogę się z tobą umówić na randkę, ale mogę obiecać co najmniej parę spotkań co miesiąc :) Nie potrzebuję żadnych pieniędzy, bo szukam prawdziwej niebanalności :)

comriebo1968@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Bizneswoman kobieta chce znaleźć dojrzałego do wspólnych fantazji (2023-08-22)

Mój facet mnie nie podziwia. Natomiast ja mam chcicę. Poszukujesz niedopieszczoną 30-stkę? Napisz wiadomość: sawicka.kasia1982@gmail.com

sawicka.kasia1982+1638@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dyskretnie - młoda szuka pana (2023-08-22)

Cześć, jestem dyskretna i potrafiącą o sobie zadbać kobietką. Szukam pana, który reprezentuje sobą coś, dla mnie liczy się przede wszystkim jakim jesteś człowiekiem i jak odnosisz sie do drugiego człowieka. Facetom bez poczucia higieny i dziadkom podziękuje. Jeśli masz mniej niż 25 lat to nie traćmy czasu. Chcę poznać kogoś na fajną zabawę albo na dłużej, zobaczymy jak będzie po zobaczeniu się. Moj mail: jolczi.strzelczyk01@gmail.com

jolczi.strzelczyk01+8965@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   20-latka - poznam ciekawego mężczyznę (2023-08-22)

Zwą mnie Julka, to pierwsze ogłoszenie ode mnie. Ze mną nie ma nudy, czyli będziesz miał co plotkować kolegom. Poszukuję faceta na teraz, aby wypełniać moje wspólne fantazje. Napisz do mnie: julkaprzybysz2002@gmail.com

julkaprzybysz2002+6245@gmail.com

WAŻNE! Wiele ogłoszeń o pożyczki lub inwestycje jest zamieszcznych przez oszustów z Afryki i innych krajów, którzy używają automatycznych tłumaczeń na język polski. Prosimy NIE WYSYŁAĆ im swoich danych osobowych lub pieniędzy!

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   >>|  

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane. Kontakt: info@zielonakarta.com