INSERT command denied to user 'zielonak_xpgb'@'localhost' for table `zielonak_xpgb`.`xpgb_sessions` in 'insert into xpgb_sessions (skey, ip, proxy_ip, data, `time`) values ('UYjiyECe','44.201.72.250','', '', NOW())'

Darmowe Ogłoszenia: Praca, Usługi, Nieruchomości, Drobne, Towarzyskie - strona 82 Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica

UWAGA: TA STRONA INTERNETOWA (wraz z domeną zielonakarta.com) JEST NA SPRZEDAŻ!

Kontakt: info@zielonakarta.com

POMYŚL: Twoje życie Cię przytłacza, nic Ci nie wychodzi, nowe problemy i stres się nie kończą. Wielokrotnie próbowałeś zejść na dobrą drogę, modliłeś się do Boga by Ci pomógł.. ale On nie słuchał. Więc dalej kroczyłeś swoją drogą pełną grzechów, bo tylko grzech wydawał się Ciebie słuchać i przynosił tymczasowe ukojenie.

Czy wiedziałeś, że Bóg nie słucha grzeszników?

"A wiemy, że Bóg nie wysłuchuje grzeszników, ale jeśli ktoś jest czcicielem Boga i wypełnia jego wolę, tego wysłuchuje." (Jan 9:31)

Na stałe wyzwól się od grzechu, pogódź się z Bogiem i zaufaj mu. Dopiero wtedy zaczniesz żyć i będziesz miał u Niego stałe wsparcie.

Jezus sam przeszedł przez cierpienie i próby i może On dopomóc tym, którzy przez próby przechodzą.


Wszystkie kraje [69651] / pl POLSKA [4158] / en Anglia [4886] / ar Argentyna [11] / au Australia [198] / at Austria [2160] / be Belgia [2009] / br Brazylia [7] / bg Bułgaria [22] / cn Chiny [2] / hr Chorwacja [21] / cy Cypr [13] / cz Czechy [232] / dk Dania [1763] / ee Estonia [11] / fi Finlandia [183] / fr Francja [3312] / gr Grecja [21] / es Hiszpania [87] / nl Holandia [8292] / ie Irlandia [818] / is Islandia [647] / jp Japonia [13] / ca Kanada [95] / kr Korea Południowa [3] / lt Litwa [5] / lu Luksemburg [63] / nz Nowa Zelandia [33] / lv Łotwa [2] / mt Malta [13] / de Niemcy [16697] / no Norwegia [3953] / pt Portugalia [16] / ro Rumunia [10] / ru Rosja [10] / sk Słowacja [54] / si Słowenia [11] / ch Szwajcaria [1407] / us Stany Zjednoczone [1148] / se Szwecja [1925] / hu Węgry [9] / it Włochy [33]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [69651]    
PRACA: Dam Pracę [13258] Szukam Pracy [980] Pozostałe [22]
USŁUGI: Oferuję [835] Potrzebuję [44] Pozostałe [20]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [43] Kupię [1] Wynajmę [43] Pozostałe [6]
DROBNE: Sprzedam [87] Kupię [5] Pozostałe [24]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [1070] Pani pozna Pana [52815] Pozostałe [285]
INNE: Wszystko inne [113]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ukraińska dziewczyna poszukująca przystojnego Polaka (2023-08-28)

Na imię mam Oxana i przyjechałam z ukrainu do polski. Aktualnie poszukuję sympatycznego jak tesz realnego dżentelmena, co dla mnie da sympatię oras pieszczoty, gdy zaczynam nowe życie tutaj. Ochoczo złapie kontakt z kimś z Polski, który dzieli moje normy i potrzeby. W zamian przynoszę czułość oraz zaspokojenie. chetneukrainki.pl/ Ja jestem idealno w kuchni i dlatego dam tobie specjały dla twoich kubków smakowych. Mało tego, jestem posiadaczka cudowną proporcjami. Proszę, nie bój się ze mną zaznajomić (wybaczcie za ortografie).

tyrewil1991@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Karola 23l chce poznać realnego pana (2023-08-28)

Chcesz spędzać ze mną czas do nocy i nie spać do rana? Może mamy szansę... Jestem młoda i szukam kogoś, przy kim rozwinę skrzydła. Email do kontaktu: karolinka.sikorska99@gmail.com

karolinka.sikorska99+8725@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poznam Fajnego Faceta (2023-08-28)

Szukam kogoś do niezobowiązującej znajomości przepełnionej szalonymi rzeczami i erotyką. W łóżku lubię eksperymentować. Wymagam kultury i dyskrecji. Zaznaczam, że nie szukam sponsoringu i nie świadczę usług! Szukam osoby tylko do luźnych spotkań! Zainteresowany? Napisz do mnie tutaj anons.vip/kinga Znajdziesz tam więcej moich zdjęć i numer telefonu lub email.

684@241.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Ukraińska emigrantka znajdująca się w Polsce poszukuje miłego pana na spotkania (2023-08-28)

Moje imię Sasha i ja przyjechała iz ukrainu do Polszy. Dziś szukam przyjacielskiego jak tesz prawdziwego Polaka, jaki może zapewnić mnie uczucie oras namiętnośc, podczas gdy rozpoczynam drugyie życie w Polsze. Z ochotą ja popisze z facetem z polski, kturyj podziela moje obyczaje i pasje. W podzięce dam ci miłość oraz namiętnośc... chetneukrainki.pl/ Jestem świetno kucharką i dlatego dam dla ciebie rozkosz dla twojego podniebienia! Ponadto, ja jestem właścicielka rewelacyjną urodom. Davaj, nie lękaj się do mniye umówić się (sory za błędy).

hadmuno1994@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Szkuam Kolegi Do Ero Spotkań (2023-08-28)

Szukam tutaj spragnionego faceta do dyskretnych spotkań. Nie pracuję w żadnej agencji towarzyskiej. Jestem zwykłą, naturalną dziewczyną, która szuka odskoczni od dnia codziennego. Nie szukam sponsora i nie potrzebuję Twoich pieniędzy. Proszę tylko o poważne i konkretne propozycje. Zainteresowany spotkaniem? Więcej zdjęć i kontakt do mnie znajdziesz tutaj – anons.vip/psotnica

955@872.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Szukam Luźnej Relacji Z Mężczyzną (2023-08-28)

Słodka i delikatna, a jednocześnie pikantna i charyzmatyczna. Nie dla każdego idealna, ale na pewno uśmiechnięta i normalna. Mój anons to nie ściema, więc dlaczego Cię u mnie jeszcze nie ma? Proszę o kontakt tylko zdecydowanych. Nie oczekuję pieniędzy za spotkanie. Nie jestem prostytutką. Mój numer telefonu znajdziesz tutaj anons.vip/beata

238@957.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Doświadcz rozrywki z udziałem starszych mamusiek (2023-08-28)

Zawitaj na portalu, który umawia autentycznych Panów z realnymi paniami... Przygody życia już czekają na Ciebie... Czy uważasz że jesteś namiętnym dżentelmenem pożądającym namiętnych flirtów z doświadczonymi oraz przepełnionymi namiętnością paniami? Serwis ten skontaktuje Cię z pasjonującymi damami, gotowymi świetnie spędzać czas z Panami... Bezpłatne założenie konta oraz całkowity wgląd do dziesiątek tysięcy milfów. poznajmamuske.pl/ Dojrzały wiek sprawi, że zabawy z dojrzałymi milfetkami to zadziwiające przeżycie. Na portalu orientujemy się, jak fundamentalna jest dla Ciebie prywatność. Pisz, umawiaj się i poznawaj uwodzicielską panią! Nie zwlekaj dłużej! Dołącz zupełnie bez opłat już teraz!

nacstechra1965@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Starczy już mi nudnych szkolniaków, poszukuję jedynie starszego ode mnie mężczyznę (2023-08-28)

Witajcie na portalu randkowym w którym namiętne bardzo młode dziewczęta szukają jedynie dojrzałych panów... Faceci wejdźcie w portal randkowy gdzie wiek mężczyzny to naprawdę tylko liczba! Wszystkie kobiety przeszły weryfikację oraz definitywnie sprecyzowały swój wybór - mają po kokardę tych wszystkich facetów i potrzebują zaznać doświadczenia oraz intymności doświadczonego faceta! Te właśnie kobiety w przedziale 18-25 pragną posmakować stabilności, mądrości a także pasji, jakie tylko facet w poważniejszym wieku będzie mógł im pokazać! szukamstarszego.pl/ Brak żadnych opłat - rejestracja konta jest całkowicie darmowa! Godne uwagi jest też to że twoja dyskrecja to dla nas najwazniejszy cel! Wszystkie konwersacje pozostają zabezpieczone. Poderwij młodziutką laskę, którą podnieci wyjątkowa dojrzałość starszego od siebie pana.

writarbac1968@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zaproszenie dla mężczyzny Uchodźczyni z Ukrainy szuka towarzysza na miły czas (2023-08-28)

Zobacz najgorętszy portal internetowy do flirtu z ukrainkami ! Czy jesteś mężczyzną żyjącym w polsce poszukującym atrakcyjnej, pasjonującej i zaufanej partnerki? Koniec poszukiwań! Oto portal, który pomoże ci spotkać Ukrainkę o której zawsze marzyłeś. panienkizukrainy.pl/ Na naszym portalu odszukasz szereg prawdziwych ukrainek, pożądającymi ciekawych kochanków. Owe kobiety są urocze, ale także płomienne. Piękności z Ukrainy cieszą się sławą ze swoich niebywałych umiejętności domowych. Dumne są z współtworzenia dobrotliwego i przepełnionego uczuciem klimatu dla swoich mężczyzn... Ukrainka jest w równiej mierze godną zaufania sympatią, ale też głęboko namiętną kochanką... Jesteśmy świadomi jak priorytetowe jest dla was odszukanie idealnej miłości, właśnie dlatego założenie konta jest w zupełności darmo! Załóż profil teraz i zgarnij dostęp do dziesiątek tysięcy namiętnych ukraińskich lasek. Dyskrecja jest tu najistotniejszym priorytetem! Załóż konto teraz.

asmapnett1980@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Mój były złamał mi serce, więc poszukuję na temat jednorazowej przygody (2023-08-28)

Ja jestem energiczną panią z Ukrainy, która od ostatnich pięciu miesięcy przebywa w Polsce. Niestety, nieuczciwość mojego ukraińskiego pochodzenia chłopaka doprowadziła do naszego rozstania. Po doświadczeniu nieprzyjemnych sytuacji z mężczyznami z Ukrainy, aktualnie szczególnie mocno przyciągają mnie charakter, subtelność i staranność Polaków. By było bezpieczniej posiadam profil tu kochajukrainki.pl/ Jeśli uważasz się za serdecznego, zadbanego i szanującego kobietę polskiego dżentelmena, z ogromną radością chciałabym bliżej Cię poznać. Mam 26 lat, umiem tworzyć wyśmienite potrawy, zachowuję czystość w domu i zajmuję się pracą jako kelnerka w lokalnej restauracji. Uważam siebie za wdzięczną i łagodną dziewczynę.

rustpactio1997@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Francja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Kieruję wezwanie do wszystkich pewnych siebie facetów (2023-08-28)

Oto idealny serwis do niezapomnianego skoku w bok... Nudzą Cię nudne czaty oraz stałe szukanie profili? Osiągnij swoje marzenia z tym portalem!!! goracanoc.pl/ Nasza strona powstała właśnie dla osób jak ty, którzy poszukują zmysłowych flirtów z namiętnymi paniami. Z jakiego powodu warto zarejestrować profil w portalu?? - Rejestracja na stronie jest zupełnie darmo - Obfita skarbnica pasjonujących laseczek - Dyskrecja to tutaj topowy zamysł. Wasze prywatne randki są bezpieczne - Realne dziewczyny - każdy profil dziewczyny przechodzi weryfikację Więc jeśli jesteś mężczyzną szukającym wieczornej przygody - nie czekaj dłużej i załóż konto bez opłat teraz!

needsveta1968@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani Szuka Pana - Ogłoszenie Prywatne (2023-08-28)

Chętnie spotkam się z panem na wspaniały niezobowiązujący seex. Mieszkam sama, więc będziemy mogli poczuć się swobodnie. Nie biorę kasy, zależy mi tylko na obustronnej przyjemności. Jedynym warunkiem spotkania jest dla mnie dyskrecja. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tutaj: anons.vip/tola ponieważ nie podaję publicznie numeru telefonu.

846@295.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Wystarczy już mi durnych szkolniaków - szukam starszego ode mnie faceta (2023-08-28)

Mój ex nie był w stanie nawet zaproponować normalnej restauracji na obiad. Jestem 22-letnią laską potrzebującą Pana, co wie jak mi dogodzić! Wystarczy już mi durnych młodzieniaszków - szukam wyłącznie starszego od siebie mężczyznę. No więc jeśli tylko potrafisz być kulturalny oraz masz doświadczenie, napisz do mnie tu: szukamstarszego.pl/

letihip1998@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Pani z Ukrainy poszukuje czarującego Polaka co zdobędzie jej serce (2023-08-28)

Przedstawiamy najbardziej pasjonujący portal internetowy do spotykania się z ukrainkami mieszkającymi w naszym kraju! Czy jesteś panem mieszkającym w polsce wypatrującym boskiej, namiętnej i rozsądnej kobiety? Nie musisz szukać dalej! Oto portal, z pomocą którego znajdziesz wyśnioną ukraińską laskę. panienkizukrainy.pl/ Na naszym portalu odnajdziesz szereg pięknych Ukrainek, poszukującymi odważnych polskich dżentelmenów. Te ślicznotki są pełne wdzięku, ale także pasjonujące. Ukrainki słyną ze swoich wybitnych znajomości obowiązków kuchennych. Szczycą się z wprowadzania serdecznego oraz wypełnionego uczuciem towarzystwa dla swoich mężczyzn! Ukraińska dziewczyna może zostać zarówno perfekcyjną towarzyszką życiową, ale i namiętną kochanką... Jesteśmy świadomi, jak fundamentalne jest dla was znalezienie doskonałej kobiety, i właśnie dlatego proces rejestracji jest absolutnie bezpłatne! Utwórz konto już dziś i zdobądź wstęp do przepastnej bazy namiętnych Ukrainek!!! Prywatność jest tu najistotniejszym celem. Załóż konto już dziś!

dirofe1986@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dojrzała kobieta poszukuje przygody (2023-08-28)

Witam wszyscy panowie... Jestem energiczną, dojrzałą damą, która w dalszym ciągu czuje się młoda i pragnie odnaleźć odważnego, fascynującego faceta, który sprawi, że poczuję się uwielbiana! Czy ty chcesz być pełnym namiętności mężczyzną, który da radę sprostać mojej energiczności oraz zadowoli damę w kwiecie wieku? Nie zwlekaj by napisać do mnie! Namiar na mnie odszukasz tutaj: dojrzalemamy.pl/ Kilka słów o moich zainteresowaniach: bardzo adoruję zgłębianie Polski, czy to poprzez łażenie w górach, czy wylegiwanie się na plaży. Lubię książki, nakłaniającą mnie do snucia przemyśleń oraz namiętności. Wprost uwielbiam podawać ciepłą kolację, w szczególności te złączone ze śniadaniem! Jeśli będziesz męski, szarmancki oraz jesteś zdecydowany zaspokoić milfetkę, z chęcią spotkam się z Tobą...

bowuha1991@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poszukiwany pan dla imigrantki z terenów Ukrainy na wspólne wyjścia (2023-08-28)

Ja jestem pełną energii Ukrainką, która od ostatnich pięciu miesięcy przebywa w Polsce. Niestety, niewierność mojego ukraińskiego pochodzenia chłopaka doprowadziła do naszego rozstania. Po znoszeniu nieprzyjemnych sytuacji z rodakami z Ukrainy, teraz szczególnie mocno interesują mnie charakter, łagodność i solidność Polaków. By było bezpieczniej posiadam profil tu spotkajukrainki.pl/ Jeśli uważasz się za serdecznego, zadbanego i oddającego szacunek dla damy polskiego gentlemana, z ogromną zadowoleniem poznam Cię lepiej. Wiek, jaki posiadam, to 26 lat, potrafię przygotowywać smaczne posiłki, zachowuję czystość w domu i pracuję jako kelnerka wmiejscowej restauracji. Czuję się atrakcyjną i delikatną dziewczynę.

formingdisc1968@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Luźna Ero Znajomość (2023-08-28)

Cześć Wam! Od dłuższego czasu poszukuję faceta do niezobowiązujących dyskretnych spotkań sam na sam. Zależy mi na dyskrecji. Poszukują kogoś z centrum lub okolic. Jestem mobilna, więc mogę dojechać, ale możemy spotykać się u mnie. Szukam konkretnych i zdecydowanych. Nie szukam kogoś do popisania. Więcej szczegółów i kontakt tutaj anons.vip/daria

949@877.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Umów się na wieczór z młodziutką dziewczyną (2023-08-28)

Jestem 22-letnią panią. Mam już jakieś tam doświadczenia w kontaktach damsko-męskich, ale w pełni szczerze młodzi chłoptasie najzwyczajniej nie zaspokajają mnie... Pragnę mężczyzny który będzie wiedział jak się mną zająć ;) Jeśli tylko jesteś dorosły, napisz tutaj szukamstarszego.pl/ Uważam, że jestem gotowa na flirt ze starszym Panem :)

brunextua1989@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dojrzała oraz odważna 36latka pragnie znaleźć pana (2023-08-28)

Będąc zaradną 36-latką kobietą dokładnie uznaję, że racjonalny układ formowany jest na obustronnym szacunku oraz dobrej zabawie. Szukam mężczyznę liczącego sobie nie mniej niż 24 wiosny (i starszego) i który podziela ze mną te same standardy życiowe... Jesteś tym kogo szukam?? Możesz napisać do mnie na erandkujesz.pl/profil/maja87 Nie jestem dostępna przy każdej okazji, aczkolwiek mogę zapewnić nawet parę spotkań w miesiącu :) Nie zanęcisz mnie jakimikolwiek pieniędzmi, bo potrzebuję niebanalności!

plimesman1981@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Moja spragniona cipka czeka na Twojego kutasa ❤❤❤❤❤❤ (2023-08-28)

Zapraszam na mój pokaz na Skype gdzie dla Ciebie zrzucę woalkę tajemniczości. Zobaczysz każdy zakamarek mego ciałka. Będziemy robić to o czym marzy każdy prawdziwy mężczyzna. Zaczniemy jak już wiesz od striptizu ,będę masowała swoje cycuszki ,moje stojące sutki będą czuły na sobie Twój dotyk . W tym czasie twój pyton zacznie się powiększać do odpowiednich rozmiarów i będziesz musiał go wypuścić z byt ciasnych spodenek ,a ja go wezmę do swoich ust…..Co dalej dowiesz się już na pokazie , na którym zobaczysz jak moja łechtaczka powiększa się , a cipeczka staje się cała mokra .Wiedz że drugą dziurkę też zobaczysz i zabawkę w niej. Jeśli potrzebujesz instruktażu to dobrze trafiłeś ,Twój pyton to doceni. Jeśli masz jakieś skryte marzenia coś byś chciał zobaczyć ,powiedz mi o ty a postaram się je spełnić. Wszystko to dla Twojego zadowolenia. Pokaz ze mną pozostanie Ci długo w pamięci i jeszcze nie raz tu się zobaczymy. Zapraszam Kontakt: SKYPE: Niunia19, live:.cid.202f49ea5c0717b9

madamookk@gmaail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Norwegia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Moja spragniona cipka czeka na Twojego kutasa ❤❤❤❤❤❤ (2023-08-28)

Zapraszam na mój pokaz na Skype gdzie dla Ciebie zrzucę woalkę tajemniczości. Zobaczysz każdy zakamarek mego ciałka. Będziemy robić to o czym marzy każdy prawdziwy mężczyzna. Zaczniemy jak już wiesz od striptizu ,będę masowała swoje cycuszki ,moje stojące sutki będą czuły na sobie Twój dotyk . W tym czasie twój pyton zacznie się powiększać do odpowiednich rozmiarów i będziesz musiał go wypuścić z byt ciasnych spodenek ,a ja go wezmę do swoich ust…..Co dalej dowiesz się już na pokazie , na którym zobaczysz jak moja łechtaczka powiększa się , a cipeczka staje się cała mokra .Wiedz że drugą dziurkę też zobaczysz i zabawkę w niej. Jeśli potrzebujesz instruktażu to dobrze trafiłeś ,Twój pyton to doceni. Jeśli masz jakieś skryte marzenia coś byś chciał zobaczyć ,powiedz mi o ty a postaram się je spełnić. Wszystko to dla Twojego zadowolenia. Pokaz ze mną pozostanie Ci długo w pamięci i jeszcze nie raz tu się zobaczymy. Zapraszam Kontakt: SKYPE: Niunia19, live:.cid.202f49ea5c0717b9

madamkjpkk@gmaail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Stany Zjednoczone - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Moja spragniona cipka czeka na Twojego kutasa ❤❤❤❤❤❤ (2023-08-28)

Zapraszam na mój pokaz na Skype gdzie dla Ciebie zrzucę woalkę tajemniczości. Zobaczysz każdy zakamarek mego ciałka. Będziemy robić to o czym marzy każdy prawdziwy mężczyzna. Zaczniemy jak już wiesz od striptizu ,będę masowała swoje cycuszki ,moje stojące sutki będą czuły na sobie Twój dotyk . W tym czasie twój pyton zacznie się powiększać do odpowiednich rozmiarów i będziesz musiał go wypuścić z byt ciasnych spodenek ,a ja go wezmę do swoich ust…..Co dalej dowiesz się już na pokazie , na którym zobaczysz jak moja łechtaczka powiększa się , a cipeczka staje się cała mokra .Wiedz że drugą dziurkę też zobaczysz i zabawkę w niej. Jeśli potrzebujesz instruktażu to dobrze trafiłeś ,Twój pyton to doceni. Jeśli masz jakieś skryte marzenia coś byś chciał zobaczyć ,powiedz mi o ty a postaram się je spełnić. Wszystko to dla Twojego zadowolenia. Pokaz ze mną pozostanie Ci długo w pamięci i jeszcze nie raz tu się zobaczymy. Zapraszam Kontakt: SKYPE: Niunia19, live:.cid.202f49ea5c0717b9

madamkokoholkLkjpkk@gmaail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Moja spragniona cipka czeka na Twojego kutasa ❤❤❤❤❤❤ (2023-08-28)

Zapraszam na mój pokaz na Skype gdzie dla Ciebie zrzucę woalkę tajemniczości. Zobaczysz każdy zakamarek mego ciałka. Będziemy robić to o czym marzy każdy prawdziwy mężczyzna. Zaczniemy jak już wiesz od striptizu ,będę masowała swoje cycuszki ,moje stojące sutki będą czuły na sobie Twój dotyk . W tym czasie twój pyton zacznie się powiększać do odpowiednich rozmiarów i będziesz musiał go wypuścić z byt ciasnych spodenek ,a ja go wezmę do swoich ust…..Co dalej dowiesz się już na pokazie , na którym zobaczysz jak moja łechtaczka powiększa się , a cipeczka staje się cała mokra .Wiedz że drugą dziurkę też zobaczysz i zabawkę w niej. Jeśli potrzebujesz instruktażu to dobrze trafiłeś ,Twój pyton to doceni. Jeśli masz jakieś skryte marzenia coś byś chciał zobaczyć ,powiedz mi o ty a postaram się je spełnić. Wszystko to dla Twojego zadowolenia. Pokaz ze mną pozostanie Ci długo w pamięci i jeszcze nie raz tu się zobaczymy. Zapraszam Kontakt: SKYPE: Niunia19, live:.cid.202f49ea5c0717b9

madamkooholkLkjpkk@gmaail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
POLSKA - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Moja spragniona cipka czeka na Twojego kutasa ❤❤❤❤❤❤ (2023-08-28)

Zapraszam na mój pokaz na Skype gdzie dla Ciebie zrzucę woalkę tajemniczości. Zobaczysz każdy zakamarek mego ciałka. Będziemy robić to o czym marzy każdy prawdziwy mężczyzna. Zaczniemy jak już wiesz od striptizu ,będę masowała swoje cycuszki ,moje stojące sutki będą czuły na sobie Twój dotyk . W tym czasie twój pyton zacznie się powiększać do odpowiednich rozmiarów i będziesz musiał go wypuścić z byt ciasnych spodenek ,a ja go wezmę do swoich ust…..Co dalej dowiesz się już na pokazie , na którym zobaczysz jak moja łechtaczka powiększa się , a cipeczka staje się cała mokra .Wiedz że drugą dziurkę też zobaczysz i zabawkę w niej. Jeśli potrzebujesz instruktażu to dobrze trafiłeś ,Twój pyton to doceni. Jeśli masz jakieś skryte marzenia coś byś chciał zobaczyć ,powiedz mi o ty a postaram się je spełnić. Wszystko to dla Twojego zadowolenia. Pokaz ze mną pozostanie Ci długo w pamięci i jeszcze nie raz tu się zobaczymy. Zapraszam Kontakt: SKYPE: Niunia19, live:.cid.202f49ea5c0717b9

madamkooholkLkjp@gmaail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Moja spragniona cipka czeka na Twojego kutasa ❤❤❤❤❤❤ (2023-08-28)

Zapraszam na mój pokaz na Skype gdzie dla Ciebie zrzucę woalkę tajemniczości. Zobaczysz każdy zakamarek mego ciałka. Będziemy robić to o czym marzy każdy prawdziwy mężczyzna. Zaczniemy jak już wiesz od striptizu ,będę masowała swoje cycuszki ,moje stojące sutki będą czuły na sobie Twój dotyk . W tym czasie twój pyton zacznie się powiększać do odpowiednich rozmiarów i będziesz musiał go wypuścić z byt ciasnych spodenek ,a ja go wezmę do swoich ust…..Co dalej dowiesz się już na pokazie , na którym zobaczysz jak moja łechtaczka powiększa się , a cipeczka staje się cała mokra .Wiedz że drugą dziurkę też zobaczysz i zabawkę w niej. Jeśli potrzebujesz instruktażu to dobrze trafiłeś ,Twój pyton to doceni. Jeśli masz jakieś skryte marzenia coś byś chciał zobaczyć ,powiedz mi o ty a postaram się je spełnić. Wszystko to dla Twojego zadowolenia. Pokaz ze mną pozostanie Ci długo w pamięci i jeszcze nie raz tu się zobaczymy. Zapraszam Kontakt: SKYPE: Niunia19, live:.cid.202f49ea5c0717b9

madamkooolkLkjp@gmaail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Poszukiwany polak dla imigrantki z Ukrainy na randki (2023-08-28)

Na imię mam Yana i przybyłam iz Ukrainy do polski. Obecnie chce spotkać sympatycznego i namiętnego faceta mieszkającego w Polsce, jaki dla mnie da czułość i też zaspokojenie, podczas gdy startuję nowye życie tutaj. Z ochotom spotykam się z mężczyzno żyjący w polsce, kturyj popiera moje zwyczaje i sny. Wtedy przynoszę uczucie oraz ukojenie pragnień. spotkajukrainki.pl/ Jestem ja idealno w kuchni, dam dla ciebie specjały dla twojego podniebienia... Prucz tego, ja jestem posiadaczką atrakcyjną urodą. Proszę, nie zastanawiaj się ze mną kontaktować się (sory za ortografie).

lufabbcrem1982@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Chcę spotkać partnera - kobieta po 30stce (2023-08-28)

Zwą mnie Paulina - Lubię ciekawe zabawy. Daj mi znać jeśli i ty fantazjujesz by spotkać się razem: paulinka.nowak89@gmail.com

paulinka.nowak89+9719@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Dojrzałe Panie szukają partnera (2023-08-28)

Oto najgorętszy portal do flirtu z doświadczonymi mamuśkami! Szukasz realnych, gorących flirtów z wyrafinowanymi, zdecydowanymi i kusicielskimi milfetkami? Już nie musisz szukać! Zobacz portal internetowy z darmową rejestracją, który został stworzony wyłącznie, by umożliwić Ci flirt z pasjonującymi, wyrafinowanymi, dojrzałymi milfetkami szukającymi ciekawych panów. chetnamamuska.pl/ Strona pełna jest pasjonujących i utalentowanych mamusiek które są świadome, czego chcą i wprost o tym informują. Te olśniewające damy posiadają doświadczenie, nadające im głębi i czaru, z tego powodu poznanie się z nimi to wspaniałe przeżycie. Na naszym portalu mamy świadomość, że poszukiwanie sympatii oraz namiętności nie powinno być skomplikowane. I właśnie dlatego rejestracja konta jest całkiem darmowa! Smart wzór działa tak, by wyszukać dla Ciebie perfekcyjne panie. Ta strona ukaże Ci wyłącznie konta dojrzałych milfów, odpowiadających temu czego poszukujesz. Bez względu na kwestię, czy szukasz szybkiego romansu, emocjonalnie bliskiego związku czy kogoś na całe życie, ta strona jest doskonałym miejscem, by odnaleźć płomienną milfetkę swoich marzeń. Wyrusz w pasjonującą podróż, angażuj się w namiętne czaty i odkrywaj wnętrze własnych fantazji z uwodzicielskimi użytkowniczkami z naszej społeczności. Zarejestruj konto teraz i rozpocznij swoją przygodę w celu znalezienia ekscytującej, uwodzicielskiej a także dojrzałej damy twoich snów!

pinrecons1975@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Chwile z 28-latką (2023-08-28)

Czy zechcesz zostać tym, który wtłoczy odrobinkę ognia w moje spędzane samotnie wieczory... Pragnę zabawy oraz trochę intymności. Heej :D Jestem zadziorną 28-letnią dziewczyną, która chce znaleźć sympatycznego, delikatnego pana. Skontaktuj się ze mną lepszerandki.pl/profil/patrycja95

unsteampar1995@gazeta.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Zdecydowana szuka mężczyzny (2023-08-28)

Jestem porządną i spełniająca się w pracy kobietą. Chętnie porozmawiam, spotkam się i zabawię z normalnym, fajnym facetem. Wiek bez znaczenia, starsi też mogą być - byle nie pierniki! :D Jeśli Ty też masz ochotę się dobrze zabawić, odezwij się do mnie. Kontakt znajdziesz tutaj – anons.vip/zosia

196@419.com

WAŻNE! Wiele ogłoszeń o pożyczki lub inwestycje jest zamieszcznych przez oszustów z Afryki i innych krajów, którzy używają automatycznych tłumaczeń na język polski. Prosimy NIE WYSYŁAĆ im swoich danych osobowych lub pieniędzy!

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   428   429   430   431   432   433   434   435   436   437   438   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   >>|  

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane. Kontakt: info@zielonakarta.com