Ogłoszenia: Emigracja, Praca, Szukam Pracy, Zagranica
Odwiedź: Polki.com! / Praca dyplomowa po angielsku (Custom Essay Writing Help)?    PolishForums.com!
Wszystkie kraje [8061] / pl POLSKA [346] / en Anglia [47] / ar Argentyna [6] / au Australia [11] / at Austria [74] / be Belgia [225] / br Brazylia [5] / bg Bułgaria [7] / cn Chiny [1] / hr Chorwacja [0] / cy Cypr [9] / cz Czechy [32] / dk Dania [11] / ee Estonia [0] / fi Finlandia [14] / fr Francja [77] / gr Grecja [4] / es Hiszpania [5] / nl Holandia [403] / ie Irlandia [27] / is Islandia [6] / jp Japonia [0] / ca Kanada [13] / kr Korea Południowa [0] / lt Litwa [0] / lu Luksemburg [5] / nz Nowa Zelandia [6] / lv Łotwa [0] / mt Malta [4] / de Niemcy [5748] / no Norwegia [30] / pt Portugalia [1] / ro Rumunia [2] / ru Rosja [1] / sk Słowacja [26] / si Słowenia [0] / ch Szwajcaria [163] / us Stany Zjednoczone [14] / se Szwecja [25] / hu Węgry [0] / it Włochy [0]
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA [8061]    
PRACA: Dam Pracę [6337] Szukam Pracy [787] Pozostałe [18]
USŁUGI: Oferuję [412] Potrzebuję [43] Pozostałe [19]
NIERUCHOMOŚCI: Sprzedam [30] Kupię [2] Wynajmę [28] Pozostałe [10]
DROBNE: Sprzedam [54] Kupię [7] Pozostałe [8]
TOWARZYSKIE: Pan pozna Panią [61] Pani pozna Pana [198] Pozostałe [33]
INNE: Wszystko inne [14]


Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - PRACA - Dam Pracę   Spawacz MIG/MAG (Renswoude, Holandia) (2017-07-24)

Stanowisko: Spawacz MIG/MAG z językiem angielskim Miejsce pracy: Renswoude, Holandia Numer ref. 02/25/TM/2017 Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:Spawacz MIG/MAG Opis stanowiska: -spawanie metodami MIG/MAG -praca według rysunku technicznego oraz budowa konstrukcji według planu -spawanie w pozycjach wymuszonych -dyspozycyjność do pracy od zaraz Wymagania: -komunikatywna znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny -doświadczenie jako spawacz -prawo jazdy kat. B -gotowość do pracy na montażach -umiejętność pracy w zespole Oferta: -Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, 45-50h w tygodniu -Atrakcyjne wynagrodzenie, stawka 11,50-12,00 euro brutto -Zapewnione zakwaterowanie, -Możliwość długofalowej współpracy -Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519685142, 519685033 lub przesłanie CV na adres e-mail b.nowosad@corona-silesia.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

b.nowosad@corona-silesia.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   PRACA OPIEKA 1.09 1700 EURO do sympatycznej seniorki (2017-07-23)

Agencja Pośrednictwa Pracy Senior Partner Premium zajmuje się pośrednictwem pracy w zakresie opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. OFERTA DLA OPIEKUNKI: do Pani Marii na działalność 1700euro netto/4 tyg lub na polską umowę zlecenie z ubezpieczeniem w niemieckiej kasie chorych 1300 euro netto/ 4 tyg Opis Wynagrodzenie: 1700E na działalność polska lub niemiecką 1300E na polską umowę zlecenie z ubezpieczeniem w niemieckiej kasie chorych Miejsce: 30952 Ronnenberg Termin wyjazdu: 01.09.2017 Okres Wyjazdu: 2 miesiące Opis: Pani lat 93, 63 kg/ 170 cm Pani Maria mieszka w domu jednorodzinnym, ma problemy związane z wiekiem, zaburzenia rytmu serca, osteoporose, jest wyciszona oraz częściowo inkontynentna. Orientacja czasu, osób oraz miejsca dobra. Nie ma żadnych problemów z mową, duże ze słuchem oraz wzrokiem. Podopieczna posiada okulary oraz aparat słuchowy. Porusza się za pomocą rollatora. Pani jest jeszcze częściowo samodzielna potrzebuje tylko wsparcia w życiu codziennym. Potrzebna pomoc przy transferze z łóżka, pielęgnacji, ubieraniu oraz jedzeniu. Możliwość zakupów max 10 minut od domu. 2x pół dnia w tygodniu wolne. POZOSTAŁE OBOWIĄZKI DLA OPIEKUNKI: gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy DLA OPIEKUNKI: własny pokój z wyposażeniem, TV, internet, radio, rower OCZEKIWANIA WOBEC OPIEKUNKI: Język niemiecki – mocno komunikatywny prawo jazdy – niewymagane palenie papierosów – obojętne (możliwe na zewnątrz) DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY DZIAŁ REKRUTACJI 608 631 893 lub WYŚLIJ SMS o treści (PRACA) seniorpartner.rekrutacja@gmail.com Senior Partner Premium prężnie rozwijającą się firmą, która z ogromną dynamiką weszła na ten rynek. To co nas wyróżnia to fakt, że praca opieki nad seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi nie jest znana nam tylko z teorii. Pracowaliśmy jako opiekunowie i mamy świadomość jak odpowiedzialna i ciężka jest ta praca. Wiemy, ile wymaga cierpliwości, empatii i poświęcenia. Z naszej strony oferujemy pełnię bezpieczeństwa pracy, pomoc naszej firmy oraz koordynatorów na terenie Niemiec. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu.

seniorpartner.rekrutacja@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   PRACA OPIEKA NIEMIECKA UMOWA O PRAC 1200euro na 5 tyg 29.07 (2017-07-23)

ZOSTAŃ OPIEKUNKĄ OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH- Agencja Pośrednictwa Pracy Senior Partner Premium zajmuje się pośrednictwem pracy w zakresie opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. OFERTA DLA OPIEKUNKI: do Pani Pani Hildy na niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie AOK, płatny zasiłek chorobowy oraz urlop Wynagrodzenie: 1200 € Opis Wynagrodzenie: 1200E niemiecka umowa o prace, ubezpieczenie AOK, płatny zasiłek chorobowy oraz urlop Miejsce: 72658 Bempflingen TERMIN: 29.07.2017 Okres wyjazdu: od 29.07.2017-06.09.2017 (5 tygodni) Pani Hilda lat 82, mieszka w domu jednorodzinnym, ma problemy związane z wiekiem, odleżyny jest częściowo inkontynentna. Pani o normalnym usposobieniu, nie jest agresywna, czasowo wyciszona. Orientacja czasu zaburzona, co do miejsca, osób dobra. Nie ma żadnych problemów z mową, wzrokiem, niewielkie ze słuchem. Porusza się za pomocą wózka. Jako środki pomocnicze posiada rollator oraz łóżko lekarskie. Podopieczna jest podatna na upadki. Potrzebna pomoc przy transferze z łóżka na wózek, pielęgnacji, ubieraniu oraz jedzeniu. Pacjentka noce przesypia spokojnie, do tego jest kochana oraz cierpliwa. 2x pół dnia w tygodniu wolne. POZOSTAŁE OBOWIĄZKI DLA OPIEKUNKI: gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie DLA OPIEKUNKI: własny pokój z wyposażeniem, TV, Internet, Radio OCZEKIWANIA WOBEC OPIEKUNKI: Język niemiecki – mocno komunikatywny prawo jazdy – niewymagane palenie papierosów – bez znaczenia DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY DZIAŁ REKRUTACJI 608 631 893 lub WYŚLIJ SMS o treści (PRACA) seniorpartner.rekrutacja@gmail.com Senior Partner Premium prężnie rozwijającą się firmą, która z ogromną dynamiką weszła na ten rynek. To co nas wyróżnia to fakt, że praca opieki nad seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi nie jest znana nam tylko z teorii. Pracowaliśmy jako opiekunowie i mamy świadomość jak odpowiedzialna i ciężka jest ta praca. Wiemy, ile wymaga cierpliwości, empatii i poświęcenia. Z naszej strony oferujemy pełnię bezpieczeństwa pracy, pomoc naszej firmy oraz koordynatorów na terenie Niemiec. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu.

seniorpartner.rekrutacja@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   PRACA OPIEKA NA 2 TYG OD 16.09 650euro netto/ czas wolny (2017-07-23)

ZOSTAŃ OPIEKUNKĄ OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH- Agencja Pośrednictwa Pracy Senior Partner Premium zajmuje się pośrednictwem pracy w zakresie opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. OFERTA DLA OPIEKUNKI do Pani Anny na polską umowę zlecenie z ubezpieczeniem w niemieckiej kasie chorych Wynagrodzenie: 650 € Opis Wynagrodzenie: 650E na polską umowę zlecenie z ubezpieczeniem w niemieckiej kasie chorych Miejsce: 83059 Kolbermoor Termin wyjazdu: 16.09.2017 Okres wyjazdu: 14 dni Opis: Pani lat 99, 50 kg/ 150 cm Pani Anna mieszka w domu jednorodzinnym, ma niewydolność serca oraz osteoporose. Podopieczna posiada rozrusznik serca. Pani o normalnym usposobieniu, nie jest agresywna ani depresyjna. Orientacja pełna. Nie ma żadnych problemów z mową, słuchem, niewielkie ze wzrokiem. Porusza się ze wsparciem lub samodzielnie. Podopieczna jest podatna na upadki. Jako środki pomocnicze posiada krzesło toaletowe. Potrzebna pomoc przy pielęgnacji, ubieraniu oraz jedzeniu. Noce przesypia spokojnie. Pacjentka wstaje około godziny 8:00 natomiast chodzi spać około godziny 21:30-22. Pausa poobiednia, pozostały czas wolny do uzgodnienia, 2xpół dnia wolnego, jeden dzień w tygodniu wolny. POZOSTAŁE OBOWIĄZKI DLA OPIEKUNKI: gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy DLA OPIEKUNKI: własny pokój z wyposażeniem, OCZEKIWANIA WOBEC OPIEKUNKI: Język niemiecki – mocno komunikatywny prawo jazdy - niewymagane palenie papierosów – niepaląca (ewentualnie tylko na zewnątrz) DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY DZIAŁ REKRUTACJI 608 631 893 lub WYŚLIJ SMS o treści (PRACA) seniorpartner.rekrutacja@gmail.com Senior Partner Premium prężnie rozwijającą się firmą, która z ogromną dynamiką weszła na ten rynek. To co nas wyróżnia to fakt, że praca opieki nad seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi nie jest znana nam tylko z teorii. Pracowaliśmy jako opiekunowie i mamy świadomość jak odpowiedzialna i ciężka jest ta praca. Wiemy, ile wymaga cierpliwości, empatii i poświęcenia. Z naszej strony oferujemy pełnię bezpieczeństwa pracy, pomoc naszej firmy oraz koordynatorów na terenie Niemiec. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu.

seniorpartner.rekrutacja@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   PRACA OPIEKA LEKKIE ZLECENIE DO MOBILNEJ KOMUNIKATYWNEJ PANI (2017-07-23)

ZOSTAŃ OPIEKUNKĄ OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH- Agencja Pośrednictwa Pracy Senior Partner Premium zajmuje się pośrednictwem pracy w zakresie opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. OFERTA DLA OPIEKUNKI DO ŻYCZLIWEJ, MOBILNEJ PANI LUISY: na działalność gospodarczą 1600 euro netto/ 4 tyg lub polską umowę zlecenie z ubezpieczeniem w niemieckiej kasie chorych 1200 euro netto/4 tyg + 150 Euro zwrot za przejazd Opis DATA WYJAZDU: 15.08.2017r. OKRES WYJAZDU: do uzgodnienia MIEJSCOWOŚĆ: 83278 Traunstein – miasto (Bawaria) WYNAGORDZENIE: 1600 EURO z działalnością gospodarczą 1200 EURO - polska umowa zlecenie z ubezpieczeniem w niemieckiej kasie chorych +150 Euro za przejazd PODOPIECZNA – Pani lat 88, 160 cm/50kg Podopieczna jest osobą bardzo kochaną, cierpliwą, zależy jej na dobrych relacjach z opiekunką. Mieszka w domu wielorodzinnym. Podopieczna ma początki demencji. Jest osobą o normalnym usposobieniu. Nie jest agresywna. Orientacja co do czasu, osób i miejsca pełna, co do sytuacji czasami zaburzona. Podopieczna nie ma żadnych problemów ze wzrokiem, słuchem. Porusza się samodzielnie lub za pomocą rollatora. Z toalety korzysta samodzielnie. Posiłki również spożywa samodzielnie. Cisza nocna pozostaje niezakłócona. Dużo czasu wolnego. Pani Luise bardzo chętnie spędza czas z opiekunką na wspólnych rozmowach, lubi pomagać w gotowaniu, zakupach oraz bardzo chętnie spaceruje. OBOWIĄZKI DLA OPIEKUNKI: gotowanie, przygotowanie posiłków, zakupy (10 min. na pieszo), pranie, prasowanie, sprzątanie, pomoc przy kąpieli i ubieraniu. WARUNKI DLA OPIEKUNKI: własny pokój z wyposażeniem, internet, czas wolny do uzgodnienia (1 dzień w tygodniu lub 2 x pół dnia). WYMAGANIA: Język niemiecki – mocny komunikatywny prawo jazdy - niewymagane palenie papierosów - bez znaczenia ( możliwe na zewnątrz) DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY DZIAŁ REKRUTACJI 608 631 893 lub WYŚLIJ SMS o treści (PRACA) seniorpartner.rekrutacja@gmail.com Senior Partner Premium prężnie rozwijającą się firmą, która z ogromną dynamiką weszła na ten rynek. To co nas wyróżnia to fakt, że praca opieki nad seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi nie jest znana nam tylko z teorii. Pracowaliśmy jako opiekunowie i mamy świadomość jak odpowiedzialna i ciężka jest ta praca. Wiemy, ile wymaga cierpliwości, empatii i poświęcenia. Z naszej strony oferujemy pełnię bezpieczeństwa pracy, pomoc naszej firmy oraz koordynatorów na terenie Niemiec. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu.

seniorpartner.rekrutacja@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   PRACA OPIEKA LEKKIE ZLECENIE 1750EURO 27.07 SPRAWDZONE ZLECE (2017-07-23)

ZOSTAŃ OPIEKUNKĄ OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH- Agencja Pośrednictwa Pracy Senior Partner Premium zajmuje się pośrednictwem pracy w zakresie opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. OFERTA DLA OPIEKUNKI do Pani Friederun na działalność gospodarczą 1750 EURO netto/ 4 tyg lub na polską umowę zlecenie z ubezpieczeniem w niemieckiej kasie chorych 1350 euro/ netto/ 4 tyg + 150E zwrot za przejazd Opis Miejsce: 83259 Schleching TERMIN: 27.07.2017 OKRES WYJAZDU: 7-8 tygodni Pani lat 85, 60 kg/ 165 cm Pani Friederun mieszka w domu jednorodzinnym, ma problemy związane z wiekiem, początkującą demencję oraz alzheimera. Pani o normalnym usposobieniu, nie jest agresywna ani depresyjna. Orientacja pełna. Nie ma żadnych problemów z mową, słuchem, niewielkie ze wzrokiem. Porusza się za pomocą wsparcia lub wózka. Jako środek pomocniczy posiada dodatkowo rollator. Potrzebna pomoc przy transferze z łóżka na wózek, chodzeniu po schodach, pielęgnacji oraz ubieraniu. Podopieczna częściowo inkontynentna, z reguły noce przesypia spokojnie. Wstaje około godziny 8-9, natomiast spać chodzi około 20-22. Możliwość zakupów max 10 minut od domu. Czas wolny do uzgodnienia. POZOSTAŁE OBOWIĄZKI DLA OPIEKUNKI: gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy DLA OPIEKUNKI: własny pokój z wyposażeniem, TV, Internet, radio, własna łazienka, OCZEKIWANIA WOBEC OPIEKUNKI: Język niemiecki – mocno komunikatywny prawo jazdy – niewymagane palenie papierosów – bez znaczenia (możliwe tylko na zewnątrz) DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY DZIAŁ REKRUTACJI 608 631 893 lub WYŚLIJ SMS o treści (PRACA) seniorpartner.rekrutacja@gmail.com Senior Partner Premium prężnie rozwijającą się firmą, która z ogromną dynamiką weszła na ten rynek. To co nas wyróżnia to fakt, że praca opieki nad seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi nie jest znana nam tylko z teorii. Pracowaliśmy jako opiekunowie i mamy świadomość jak odpowiedzialna i ciężka jest ta praca. Wiemy, ile wymaga cierpliwości, empatii i poświęcenia. Z naszej strony oferujemy pełnię bezpieczeństwa pracy, pomoc naszej firmy oraz koordynatorów na terenie Niemiec. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu.

seniorpartner.rekrutacja@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   PRACA OPIEKA DO DROBNIUTKIEJ PANI INGEBORG 1700EURO OD ZARAZ (2017-07-23)

ZOSTAŃ OPIEKUNKĄ OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH- Agencja Pośrednictwa Pracy Senior Partner Premium zajmuje się pośrednictwem pracy w zakresie opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. OFERTA DLA OPIEKUNKI: do Pani Ingeborg na działalność gospodarczą 1700 EURO lub na polską umowę zlecenie z ubezpieczeniem w niemieckiej kasie chorych 1300 EURO + 150E zwrot za przejazd Wynagrodzenie: 1700, 1300 € Opis Wynagrodzenie: 1700E na działalność gospodarczą / 1300E na polską umowę zlecenie z ubezpieczeniem w niemieckiej kasie chorych + 150E zwrot za przejazd Miejsce: 83703 Gmund am Tegernsee TERMIN: do uzgodnienia, możliwy natychmiast Okres Wyjazdu: do uzgodnienia Opis: Pani lat 92, 58 kg/ 165 cm Pani Ingeborg ma problemy związane z wiekiem, niskim ciśnieniem, ma początkującą demencję, jest wyciszona, po zawale. Pani o normalnym usposobieniu, nie jest agresywna, czasowo wyciszona. Orientacja czasu oraz sytuacji chwilowo zaburzona, osób oraz miejsca dobra. Nie ma żadnych problemów ze słuchem niewielkie z mową oraz wzrokiem. Porusza się samodzielnie. Jako środki pomocnicze posiada rollator oraz podnośnik. Potrzebna pomoc przy chodzeniu po schodach, pielęgnacji, jedzeniu oraz ubieraniu. Pani Ingeborg jest częściowo inkontynentna. Możliwe wstawanie od czasu do czasu w nocy. Podopieczna wstaje około godziny 8:30-9:30, spać chodzi około godziny 21:30. Możliwość zakupów max 10 minut od domu. Czas wolny: pauza poobiednia oraz 2x pół dnia w tygodniu wolne. POZOSTAŁE OBOWIĄZKI DLA OPIEKUNKI: gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy DLA OPIEKUNKI: własny pokój z wyposażeniem, TV, Internet, radio OCZEKIWANIA WOBEC OPIEKUNKI: Język niemiecki – mocno komunikatywny prawo jazdy – niewymagane palenie papierosów – niepaląca DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY DZIAŁ REKRUTACJI 608 631 893 lub WYŚLIJ SMS o treści (PRACA) seniorpartner.rekrutacja@gmail.com Senior Partner Premium prężnie rozwijającą się firmą, która z ogromną dynamiką weszła na ten rynek. To co nas wyróżnia to fakt, że praca opieki nad seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi nie jest znana nam tylko z teorii. Pracowaliśmy jako opiekunowie i mamy świadomość jak odpowiedzialna i ciężka jest ta praca. Wiemy, ile wymaga cierpliwości, empatii i poświęcenia. Z naszej strony oferujemy pełnię bezpieczeństwa pracy, pomoc naszej firmy oraz koordynatorów na terenie Niemiec. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu.

seniorpartner.rekrutacja@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   PRACA OPIEKA 1900EURO NETTO!!OD ZARAZ 1.08 SPRAWDZONA OFERTA (2017-07-23)

Agencja Pośrednictwa Pracy Senior Partner Premium zajmuje się pośrednictwem pracy w zakresie opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. OFERTA DLA OPIEKUNKI Do życzliwej Pani Babetty - na działalność 1900 euro netto/ 4 tyg lub umowę zlecenie z ubezpieczeniem w niemieckiej kasie chorych 1500 euro/ 4 tyg Opis Wynagrodzenie: 1900E na działalność/1500E na umowę zlecenie Miejsce: 91475 Lonnerstadt TERMIN: 01.08.2017 Opis: Pani lat 80, 90 kg/ 167 cm Pani Babetta ma cukrzycę. Pani o normalnym usposobieniu, nie jest agresywna ani depresyjna. Orientacja co do osób dobra, miejsca zaburzona. Nie ma żadnych problemów ze wzrokiem, niewielkie ze słuchem. Porusza się głownie za pomocą wózka. Potrzebna pomoc przy transferze z łóżka na wózek, pielęgnacji i ubieraniu. Jako środki pomocnicze posiada wózek, rollator oraz podnośnik wannowy. Pacjentka jest inkontynentna, posiada cewnik moczowy. Pani Babetta wymaga niewielkiej kontroli w nocy. Możliwości zakupów maksymalnie 10 minut od domu. POZOSTAŁE OBOWIĄZKI DLA OPIEKUNKI: gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy DLA OPIEKUNKI: do dyspozycji własne piętro w domu, własny pokój z wyposażeniem, oddzielna łazienka, Internet, OCZEKIWANIA WOBEC OPIEKUNKI: Język niemiecki – mocno komunikatywny prawo jazdy - wymagane palenie papierosów – tylko na zewnątrz Informacje dodatkowe Data wyjazdu: 01.08.2017 Kraj: Niemcy Miejsce: 91475 Lonnerstadt Okres wyjazdu: do uzgodnienia Informacje dodatkowe Data wyjazdu 01.08.2017 Kraj Niemcy Miejsce 91475 Lonnerstadt N/Pr/ Okres wyjazdu do uzgodnienia Znajomość języka mocno komunikatywny Prawo jazdy wymagane Palenie papierosów Palenie tylko na zewnątrz DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY DZIAŁ REKRUTACJI 608 631 893 lub WYŚLIJ SMS o treści (PRACA) seniorpartner.rekrutacja@gmail.com Senior Partner Premium prężnie rozwijającą się firmą, która z ogromną dynamiką weszła na ten rynek. To co nas wyróżnia to fakt, że praca opieki nad seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi nie jest znana nam tylko z teorii. Pracowaliśmy jako opiekunowie i mamy świadomość jak odpowiedzialna i ciężka jest ta praca. Wiemy, ile wymaga cierpliwości, empatii i poświęcenia. Z naszej strony oferujemy pełnię bezpieczeństwa pracy, pomoc naszej firmy oraz koordynatorów na terenie Niemiec. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu.

seniorpartner.rekrutacja@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   PRACA OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH 4,6,8 TYG 1200-1900EURO NETTO NIEMIECKA UM O PRACĘ/DZIAŁALNOŚĆ GOSP./UM.ZLECENIE (2017-07-23)

ZOSTAŃ OPIEKUNKĄ OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH- Agencja Pośrednictwa Pracy Senior Partner Premium zajmuje się pośrednictwem pracy w zakresie opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. Oferujemy trzy modele współpracy: Działalność gospodarcza polska lub niemiecka -stawki od 1600 euro Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony -wynagrodzenie netto od 1200 do 1500 Euro m-c (brutto od 2400 do ponad 3000Euro) Polska umowa zlecenie z ubezpieczeniem w niemieckiej kasie chorych wynagrodzenie od 1200 do 1600 Euro netto m-c, Oczekujemy: -doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, -znajomości języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym, -sumienności, zaangażowania oraz empatii wobec potrzebujących naszej opieki, -mile widziane prawo jazdy kat B. zwrot za przejazd - 150 Euro lub organizacja przejazdu przez firmę, Nasze dodatkowe atuty: legalne zatrudnienie i sprawdzone oferty pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, na każdym etapie współpracy dbamy o zadowolenie naszych opiekunów, opieka koordynatora 24h / dobę w ciągu 7 dni, W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE: - komunikatywnym - dobrym - bardzo dobrym ZAPRASZAMY ! ! ! JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW. CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE KONTAKT: 608 631 893 lub wyślij sms o treści OPIEKA seniorpartner.rekrutacja@gmail.com Senior Partner Premium prężnie rozwijającą się firmą, która z ogromną dynamiką weszła na ten rynek. To co nas wyróżnia to fakt, że praca opieki nad seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi nie jest znana nam tylko z teorii. Pracowaliśmy jako opiekunowie i mamy świadomość jak odpowiedzialna i ciężka jest ta praca. Wiemy, ile wymaga cierpliwości, empatii i poświęcenia. Z naszej strony oferujemy pełnię bezpieczeństwa pracy, pomoc naszej firmy oraz koordynatorów na terenie Niemiec. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu.

seniorpartner.rekrutacja@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Holandia - PRACA - Szukam Pracy   Szpachlarz - Malarz (2017-07-22)

M-47lata.Poszukuje pracy w Amsterdamie,Holandia,, przy wykańczaniu wnętrz jako malarz szpachlarz,panele podłogowe.Dwa lata pracy w Holandii.Posiadam nr.BSN,oraz prawo jazdy kat .B,C.Lub szklarnie zbiory owoców.Tel 508-603-122

elif421@wp.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Belgia - PRACA - Szukam Pracy   Malarz - szpachlarz (2017-07-22)

M-47lata.Poszukuje pracy w Belgi przy wykańczaniu wnętrz jako malarz szpachlarz,panele podłogowe.Dwa lata pracy w Holandii.Posiadam nr.BSN, prawo jazdy kat .B,C.Lub w ogrodnictwie,szklarnie zbiory owoców.Tel 508-603-122

elif421@wp.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Szwecja - TOWARZYSKIE - Pani pozna Pana   Uwielbiam seks. (2017-07-22)

Zapraszam wszystkich panow ceniacych sobie dyskrecje na darmowe spotkania do mojego prywatnego mieszkanka. W moim towarzystwie zrelaksujesz sie po ciezkim dniu. w spotkaniu moge ci zaoferowac seks klasyczny w roznych pozycjach, milosc francuska, pozycje 6/9, pieszczoty.Czekam na Ciebie na: szuka.7m.pl

bebskvoronejz@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   _____Praca dla opiekunki od 26 lipca w okolice Heilbronn (Badenia-Wirtembergia)_____ (2017-07-22)

_________________________Praca dla opiekunki od 26 lipca w okolice Heilbronn (Badenia-Wirtembergia) TERMIN ROZPOCZĘCIA: - 26.VII WYMAGANIA: - podstawowa / komunikatywna znajomość języka niemieckiego PODOPIECZNY: Starszy pan wiek: 80 lat waga: 70 kg wzrost: 175cm INFORMACJE: Podopieczny mieszka w miejscowości położonej około 7 kilometrów od miasta Heilbronn w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia. Starszy pan mieszka w domu z ogrodem wraz ze swoją żoną. Żona nie wymaga opieki oraz nie ingeruje w czynności opiekunki. W razie konieczności deklaruje swoją gotowość do pomocy przy opiece męża. Żona wykonuje większość czynności związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego. Zakres obowiązków opiekunki tyczy się wyłącznie podopiecznego. Podopieczny cierpi na początki demencji. Starszy pan potrzebuje pomocy przy czynnościach życia codziennego. Przy wstawaniu z łóżka potrzebna jest asekuracja w przemieszczaniu się do fotela lub wózka inwalidzkiego – nie wymaga dźwigania. Dom podopiecznego przystosowany jest do swobodnego poruszania się po nim na wózku inwalidzkim. Podopieczny na co dzień jest wyciszony i bardzo spokojny. Sam gospodaruje swoim czasem. Najwięcej czasu spędza przed telewizorem, przed którym często zasypia. Straszy pan spokojnie przesypia całą noc. Niedaleko mieszka córka, która deklaruje pomoc w razie potrzeby. Do dyspozycji opiekunki jest prywatny pokój z łazienką, balkonem oraz dostępem do Internetu. Zapewniamy minimum formalności, zorganizowany i opłacony transport spod drzwi do drzwi, dodatkowe prywatne ubezpieczenie oraz pełne wsparcie podczas pobytu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej. ______________________________ Deus24 - praca w opiece za granicą Tel.: (+48) 504 022 250 Tel.: (+48) 604 200 314 Tel.: (+48) 68 3209 236 Tel.: (+48) 68 4124 751 WWW: deus24.pl E-mail: praca@deus24.pl Facebook: Praca Opieka Niemcy

praca@deus24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Anglia - PRACA - Szukam Pracy   Kobieta szuka pracy (2017-07-22)

Kobieta 51 lat szuka pracy fizycznej w Anglii z zakwaterowaniem. Jestem sumienna i otwarta na nowe wyzwania i doświadczenia. Mam doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Chętnie praca w hotelu itp. Znajomość języka angielskiego bardzo podstawowa. kontakt : tina.x@o2.p

buskax@wp.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Szukam Pracy   kobieta szuka pracy (2017-07-22)

Kobieta 51lat szuka pracy w fizycznej Niemczech z zakwaterowaniem. Jestem sumienna i otwarta na nowe wyzwania i doświadczenia. Mam doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Nie znam języka niemieckiego. Kontakt : tina.x@o2.pl

tina.x@o2.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Szukam Pracy   Praca (2017-07-22)

Kobieta 45 lat szuka pracy w fizycznej Niemczech z zakwaterowaniem. Jestem sumienna i otwarta na nowe wyzwania i doświadczenia.kontakt +48668113742, e-mail bknop1@wp.pl

bknop1@wp.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Koordynator/Elektrotechnik NIEMCY (2017-07-21)

Dla naszego klienta w Chemnitz poszukujemy koordynatora / Elektrotechnika z doświadczeniem przy składaniu szaf sterowniczych lub podobnym.Wymagany język niemiecki oraz polski - w piśmie i mowie.Praca na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin.Wynagrodzenie w kwocie 20 € na godzine.Dodatki urlopowe oraz świąteczne. Możliwość przejęcia przez klienta. Aplikacje proszę skladać na : Eisen Personal Service Paulina Pelka paulina.pelka@eisen-services.com

paulina.pelka@eisen-services.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   SZUKAM PILNIE OD ZARAZ PRACOWITEGO FACETA TYLKO DO 35 lat (CZYTAJ DOKLADNIE PROSZE) I ZADZON PROSZE (2017-07-21)

Szukam Faceta z doświadczeniem* (w wieku od 24 do max 35 lat) do pomocy przy bardzo dużym ogrodzie w miejscowości DUISBURG (Niemcy). Zatrudnię od zaraz na długi okres.tylko na Stale z Polski do Niemiec. Warunki pracy podam osobom (ze zdjęciem) zainteresowanym w e-mailu. Jeżeli będziesz zainteresowany to szybko zadzwoń. Spanie i wyżywienie będziesz mieć za darmo u mnie oraz załatwię Tobie pracę w zamian pomożesz mi w moim ogrodzie.Nie jest to oferta dla oszustów, naciągaczy, pisarzy i psychomaniaków *MUSI BYĆ TO OSOBA, KTÓRA ZNA SIĘ DOBRZE NA DRZEWKACH I KOCHA PRACĘ W OGRODZIE !!! zadzon prosze szybko., 0049-172-2385670

vip-nrw@web.de

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   OPIEKUNKA DO PARY NA 2 MIESIĄCE, OK. HEILBRONN, NIEMCY.ZLECENIE ZA 1400 EURO NA MIESIĄC (2017-07-21)

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA do Małżeństwa – Niemcy, okolice Heilbronn Jesteś osobą odpowiedzialną i empatyczną? Znasz w stopniu komunikatywnym język niemiecki i posiadasz prawo jazdy? Poszukujemy opiekunki dla małżeństwa mieszkającego w okolicach Heilbronn. Podopieczny po lekkim wylewie, cierpi na cukrzycę, demencję i wysokie ciśnienie, porusza się przy rollatorze. Pani porusza się przy pomocy rollatora, nosi aparaty słuchowe. Podopieczni potrzebują pomocy w codziennych czynnościach oraz prowadzeniu domu. Do dyspozycji opiekunki pokój z dostępem do internetu. Wymagana komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego. Zlecenie od 1 sierpnia na 2 miesiące! Stawka 1400Euro! Obowiązki: - pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (kąpiel, toaleta, spożywanie posiłków) - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie) Wymagania: - komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość Oferujemy: - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów Jak aplikować: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: opieka@europajob.pl lub beata.mlodozeniec@europajob.pl z dopiskiem “opiekunka/opiekun osób starszych” w tytule wiadomości. W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekunka heilbronn” pod numer: 504393452 lub 517713827 lub 663 055 887 – oddzwonimy. Opis firmy: EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.

beata.mlodozeniec@europajob.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opiekunka do Pana, Noumburg, Niemcy (2017-07-21)

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANA Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Naumburg Poszukujemy opiekunki do 76-letniego Pana, który mieszka z żoną w mieszkaniu w Naumburgu. Pan porusza się przy pomocy wózka/ rollatora, cierpi na Parkinsona, wysokie ciśnienie krwi i inkontynecję. Podopieczny potrzebuje towarzystwa i wsparcia w codziennych czynnościach (toaleta, kąpiel) oraz prostych czynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego (drobne zakupy, sprzątanie, przygotowanie posiłków). Do dyspozycji własny pokój z Internetem Od zaraz na 2 miesiące! Wymagana komunikatywna/dobra znajomość niemieckiego Obowiązki: - pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (toaleta, kąpiel). - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie) Wymagania: - komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość Oferujemy: - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów Jak aplikować: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: opieka@europajob.pl lub beata.mlodozeniec@europajob.pl z dopiskiem “opiekunka-naumburg” w tytule wiadomości. W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekunka-naumburg” pod numer:504 393 452 lub 517 713 827 lub 663055887– oddzwonimy. Opis firmy: EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.

beata.mlodozeniec@europajob.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Opiekunka do pana od 19.08 / Nürnberg / do 1350€ (2017-07-21)

Opiekunka do starszego pana od 19.08.2017 / 90475 Nürnberg / do 1350 EUR + zwrot kosztów za podróż Oferta. Nr. 139 Zapraszamy do współpracy opiekunkę powyżej 50 roku życia z komunikatywnym językiem niemieckim. Informacje o podopiecznym: - mężczyzna, 160 cm, 50 kg, 94 lata, - problemy z poruszaniem się, - po udarze, - zaburzenia rytmu serca, - początkująca demencja - częściowe dźwiganie, - częściowa inkontynencja, W domu znajduje się: - rollator, wózek inwalidzki Podopieczny częściowo dobrze orientuje się w czasie i przestrzeni. Ma problemy z mową i wzrokiem. Starszy Pan porusza się z pomocą opiekunki. Podopiecznemu trzeba pomóc przy wstawaniu z łóżka. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się. Starszy Pan ma problemy z przełykaniem. Ma sporadyczne problemy ze snem – wtedy wstaje w nocy 1 raz aby skorzystać z toalety (potrzebuje wtedy pomocy opiekunki). Starszy Pan uczęszcza na terapię z gimnastyki. Jest spokojny, zadowolony z życia. Opiekunka ma zapewniony własny pokój, toaletę i TV. Internet może zostać założony. Pan mieszka w domu wielorodzinnym na obrzeżach dużego miasta. Zakupy można robić w sklepach oddalonych o 10-15 min. drogi pieszej. Do zadań opiekunki należy zajmowanie się gospodarstwem domowym: praniem, sprzątaniem, gotowaniem, robieniem zakupów, prasowaniem. Opiekunka od czasu do czasu towarzyszy podopiecznemu podczas wizyt u lekarza. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 519 421 903. Można również wypełnić bezpośrednio nasz formularz aplikacyjny opiekadlaseniora.eu/pl/formularz-chrono (prosimy podać numer oferty 139). Zachęcamy do śledzenia ofert pracy na naszej stronie internetowej opiekadlaseniora.eu

rekrutacja@opiekadlaseniora.eu

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Praca dla opiekunki od 26 lipca w okolice Heilbronn (Badenia-Wirtembergia) (2017-07-21)

Praca dla opiekunki od 26 lipca w okolice Heilbronn (Badenia-Wirtembergia) TERMIN ROZPOCZĘCIA: - 26.VII WYMAGANIA: - podstawowa / komunikatywna znajomość języka niemieckiego PODOPIECZNY: Starszy pan wiek: 80 lat waga: 70 kg wzrost: 175cm INFORMACJE: Podopieczny mieszka w miejscowości położonej około 7 kilometrów od miasta Heilbronn w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia. Starszy pan mieszka w domu z ogrodem wraz ze swoją żoną. Żona nie wymaga opieki oraz nie ingeruje w czynności opiekunki. W razie konieczności deklaruje swoją gotowość do pomocy przy opiece męża. Żona wykonuje większość czynności związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego. Zakres obowiązków opiekunki tyczy się wyłącznie podopiecznego. Podopieczny cierpi na początki demencji. Starszy pan potrzebuje pomocy przy czynnościach życia codziennego. Przy wstawaniu z łóżka potrzebna jest asekuracja w przemieszczaniu się do fotela lub wózka inwalidzkiego – nie wymaga dźwigania. Dom podopiecznego przystosowany jest do swobodnego poruszania się po nim na wózku inwalidzkim. Podopieczny na co dzień jest wyciszony i bardzo spokojny. Sam gospodaruje swoim czasem. Najwięcej czasu spędza przed telewizorem, przed którym często zasypia. Straszy pan spokojnie przesypia całą noc. Niedaleko mieszka córka, która deklaruje pomoc w razie potrzeby. Do dyspozycji opiekunki jest prywatny pokój z łazienką, balkonem oraz dostępem do Internetu. Zapewniamy minimum formalności, zorganizowany i opłacony transport spod drzwi do drzwi, dodatkowe prywatne ubezpieczenie oraz pełne wsparcie podczas pobytu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej. ______________________________ Deus24 - praca w opiece za granicą Tel.: (+48) 504 022 250 Tel.: (+48) 604 200 314 Tel.: (+48) 68 3209 236 Tel.: (+48) 68 4124 751 WWW: deus24.pl E-mail: praca@deus24.pl Facebook: Praca Opieka Niemcy

praca@deus24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Krótki wyjazd do pana ze Spiry (Speyer) od 11.08. do 17.09. Mile widziana osoba ucząca się! (2017-07-21)

Pan ma 90 lat i waży 57 kg. Podopieczny jest w większości czasu osobą leżącą, do dyspozycji jest wózek inwalidzki w razie potrzeby. Ma problemy ze słuchem, sercem, przełykiem. W przeszłości przeszedł wiele operacji jelit. Jest osobą po zawale. Korzysta z wkładek higienicznych, umysłowo jest osobą sprawną, miłą, wdzięczną za pomocą i niewymagającą. Obowiązki Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie, czasami zamiatanie tarasu Opieka: pomoc w codziennych czynnościach, przy ubieraniu, toalecie, towarzyszenie podczas spacerów, aktywne spędzanie czasu. Praca w nocy raczej nie występuje. Należy być jednak przygotowanym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba. Informacje dodatkowe Podopieczny mieszkają w domu jednorodzinnym 100 m2 wraz ze swoją partnerką. Dom wyposażony jest w łącze internetowe. Czas wolny:2 godziny dziennie + wolne wieczory, oraz późne popołudnia. Obecnie przyjeżdża do podopiecznego opieka medyczna. Państwo posiadają również kotka. Praca w nocy nie występuje. Kontakt Justyna Art tel. 730-733-104, justyna.art@herz24.pl Wymagania komunikatywna znajomość j.niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 10.08. do 17.09. Oferujemy Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101); Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ); Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki; Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców; Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu; Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu; Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia); Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie; Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

justyna.art@herz24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   POSZUKUJEMY OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH ( DE), SPAWACZY MIG/MAG I MALARZY PRZEMYSŁOWYCH, FRANCJA (2017-07-21)

Opis firmy: EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji. Obecnie rekrutujemy na stanowiska: OPIEKUNKA/OPIEKUN OSÓB STARSZYCH Wymagania: -podstawowa, komunikatywna lub/ i dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość Posiadamy zlecenia z całych Niemiec. Dobre Stawki. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: beata.mlodozeniec@europajob.pl lub opieka@europajob.pl z dopiskiem “opiekunka/opiekun osób starszych” w tytule wiadomości: lub/ i kontakt telefoniczny ” pod numer: 504393452 lub 517713827 lub 663 055 887 . Do Francji na stanowisko: Spawacz MIG/MAG i Malarz Przemysłowy/ WYMAGANE 3-letnie doświadczenie i uprawnienia, bez konieczności znajomości języka ( koordynator na miejscu). Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na beata.mlodozeniec@europajob.pl lub rekrutacja@europajob.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem 663 055 887 lub 881 627 717 Życzymy powodzenia w procesie rekrutacji.

beata.mlodozeniec@europajob.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   OPIEKUNKA DO PANI, KOBLENZ, NIEMCY STAWKA 1400 EURO. ZLECENIE OD 31 LIPCA DO 19 WRZEŚNIA (2017-07-21)

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Koblencja Poszukujemy opiekunki do 79-letniej Pani, która mieszka sama w domu niedaleko Koblencji. Pani porusza się przy pomocy wózka, cierpi na stwardnienie rozsiane, padaczkę i inkontynecję, Podopieczna potrzebuje towarzystwa i wsparcia w codziennych czynnościach (toaleta, kąpiel) oraz prostych czynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego (drobne zakupy, sprzątanie, przygotowanie posiłków). Do dyspozycji własny pokój łazienką i Internetem Od 31 lipca do 19 września Wymagana komunikatywna/dobra znajomość niemieckiego Stawka: 1400Euro! Obowiązki: - pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (toaleta, kapiel). - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie) Wymagania: - komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość Oferujemy: - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów Jak aplikować: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: opieka@europajob.pl lub beata.mlodozeniec@europajob.pl z dopiskiem “opiekunka-koblencja” w tytule wiadomości. W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekunka-koblencja” pod numer:504 393 452 lub 517 713 827 lub 663 055 887– oddzwonimy. Opis firmy: EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.

beata.mlodozeniec@europajob.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Praca dla opiekunki od sierpnia. (2017-07-21)

Oferta do miejscowości 51570 Windeck/Herchen Podopieczny: 63 lata, 175 cm, 80 kg. Alzheimer. -obowiązki u podopiecznego: potrzebna pomoc przy ubieraniu,podawaniu posiłków, toalecie i higienie osobistej. Spacery Podopieczna 69 lat, 165 cm, 50 kg. Osoba leżąca. Alzheimer. -obowiązki u podopiecznej: z pomocą diakonów – higiena, kąpanie, ubieranie,karmienie -do obowiązków należy prowadzenie gospodarstwa domowego. -Warunki mieszkaniowe: pokój, osobna łazienka, tv, internet -Czas wolny 2 godziny dziennie. -Wymagana komunikatywna znajomość j.niemieckiego, prawo jazdy, osoba miła, przyjazna i paląca wyłącznie na zewnątrz. -forma współpracy: polska działalność gospodarcza- miesięczna należność do ustalenia indywidualnie. kontakt w godz 9:00-15:00 tel 74 865 59 55, betreuung.mb@onet.pl opiekabetreuung.eu

betreuung.mb@onet.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   OD 31.07.2017 Opiekunka z dobrym niemieckim do pani leżącej 1200 Euro Neuss (2017-07-21)

SenioDi Pflege (Agencja Zatrudnienia nr rej. 16265 ) oferuje usługi rekrutacji oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie: OPIEKUNKA osób starszych z dobrą/komunikatywną znajomością j.niemieckiego do pani leżącej. Pani mieszka sama w domku jednorodzinnym w Neuss Oferta pracy tymczasowej Wyjazd od 31.07.2017 na 2 -3 mies. Praca legalna. Atrakcyjne wynagrodzenie 1200 netto Zatrudnienie za warunkach niemieckich. Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie do nas swojego CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych na maila seniodi24@gmail.com lub biuro@seniodipflege.pl kontakt telefoniczny 508-210-366 lub 509 952 496. Zapraszamy do współpracy ! Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Odwiedzaj nas na Facebooku i stronie internetowej seniodipflege.pl PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

info.seniodi@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Od 01.08 Opiekunka do mobilnej pani (małżeństwo)Zweibrucken (Saarland) 1300 Euro (2017-07-21)

OPIEKUNKA osób starszych z dobrą/komunikatywną znajomością j.niemieckiego do pani mobilnej z inkontynencją. Pani mieszka wraz z mężem, który rano wychodzi do pracy i wraca wieczorem i nie ma go w domu prawie cały dzień.Małżeństwo mieszka w domku jednorodzinnym w Zweibrucken (Saarland). Oferta pracy tymczasowej Wyjazd od 01.08.2017 na 2 mies. Praca legalna. Atrakcyjne wynagrodzenie 1300 netto Zatrudnienie za warunkach niemieckich. Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie do nas swojego CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych na maila info.seniodi@gmail.com lub biuro@seniodipflege.pl kontakt telefoniczny 508-210-366 lub 509 952 496. Zapraszamy do współpracy ! Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Odwiedzaj nas na Facebooku i stronie internetowej seniodipflege.pl PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

info.seniodi@gmail.com

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Oferty pracy dla opiekunek osób starszych (2017-07-21)

Firma Meavita24 zajmuje się rekrutacją i delegowaniem opiekunek osób starszych do pracy na terenie Niemiec. Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem. Cechuje nas uczciwość oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze dobro opiekunki, myślimy o Jej przyszłości i właśnie dlatego odprowadzamy wysokie składki do ZUS-u. Rekrutujemy osoby z całej Polski. Dysponujemy ofertami pracy z podstawową, komunikatywną oraz dobrą znajomością języka niemieckiego. Oferujemy wynagrodzenie od 1100 do 1500 Euro netto. Oferujemy: • legalny wyjazd (A1), • opiekę koordynatora na terenie Niemiec, • wysokie składki ZUS, • ubezpieczenie na terenie Niemiec, • zwrot kosztów podróży, • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, • umowa zlecenie, • wyjazdy na 2 miesiące, Osoby zainteresowane tym zleceniem prosimy o kontakt: 731 217 553, 52 32 51 298 lub rm@meavita24.pl

praca@meavita24.pl

Wpisz swój email oraz hasło by wykasować ogłoszenie.


Nieprawidłowy email lub hasło!
Niemcy - PRACA - Dam Pracę   Seniorka z Schelklingen-Ingstetten poszukuje opiekunki (2017-07-21)

Szukamy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego od 31.07. do seniorki z Schelklingen-Ingstetten (Baden-Wirtemberg) południowy zachod niemiec Podopieczna porusza się samodzielnie. Na spacerach korzysta z balkonika. Seniorka przesypia spokojnie noce. Na zleceniu ustalony jest czas wolny. Podopieczna chodzi spać wcześnie wieczorem. Dla opiekunki przeznaczony jest przyjemnie urządzony pokój. Do dyspozycji jest także internet oraz telefon stacjonarny z tanimi rozmowami do Polski. Prosimy o kontakt osoby zainteresowane szczegółami - tel. 52 325 12 98 lub 731 217 553

praca@meavita24.pl

Strona: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269  
Poprawne wypełnienie wszystkich pól jest wymagane. Zapamiętaj "Hasło" by móc w przyszłości samodzielnie wykasować swoje ogłoszenie.
UWAGA: Ogłoszenia powtarzające się lub skopiowane z innych źródeł będą kasowane (ogłaszający się w taki sposób będą blokowani).

Home / Wywiad z Tlumaczenie.com / Pozycjonowanie / Polacy i Polki na emigracji / Domy w USA / Wywiad z PolishForums / Loteria Wizowa / Konsulaty / Imigracja-Porady / Pytania

UWAGA: ZielonaKarta.com nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń. Spam, treści nielegalne lub nieprzyzwoite, oraz ogłoszenia nie związane z podanymi kategoriami będą usuwane.